Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δημητρακη ποια η διαφορα σου απο τους πυρφορους στην Ελλαδα? Και εσυ και αυτοι μπαζα γαματε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι να τα κανω τα 500ρικα ρε μονο απο atm βγαζω μετρητα
τα γουστα μου δεν πληρωνονται με χαρτι, καρτες χρησιμοποιω
Ποιά γούστα βρε κακομοίρη  :jerking: :2funny:μία φωτογραφία μας έχεις από μιά σκάφη που λέει κ'ο λάκης  :2funny:και μας την βάζεις τόσα χρόνια τώρα  :2funny:και αυτή τη φώτο την έχεις ξαναβάλει χρόνια τώρα  :jerking:.Εσύ έχεις ύψος το πολύ 1.60 αν είσαι εσύ εκεί η πισίνα έχει βάθος 1,40 και η γκόμενα είναι 1,50 ύψος!
  Καμιά άλλη φωτογραφία έχεις να μας βάλεις? :jerking: :2funny:σα το Βλάκμαν της ίδιες και της ίδιες φωτογραφίες ανακυκλωνεις  :jerking: :2funny:
  Οι σοβαροί άνθρωποι πάνε στις τράπεζες το ΑΤΜ βγάζει ψιλά  :2funny:αλλά εσύ ψιλικατζής είσαι.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Αυτή είναι βόδι! Αν έχανε καμιά 30αριά κιλά μπορεί να γινόταν ωραία  :2funny:
Τσάρε εγώ τέτοιες θέλω. Από 60 μέχρι περίπου 80 κιλά και με κρεμαστά μαστάρια.....

Μιλάμε για κανονικές αγελάδες!

Maria Bodosova born 1 October 1986 in Soviet Union
(1.68m, 63kg) 116-76-99 Big Natural Hangers

Samanta Lily born 30 July 1988 in Soviet Union
(1.62m, 65kg) 110-76-99 Big Natural Hangers

Anna Kovacova born 27 May 1983 in Prague, Czechoslovakia
(1.70m, 64kg) big natural hangers

Noelle Easton born 17 December 1994 in Tennessee, United States
(1.64m, 64kg) Big Natural Hangers

Krystal De Boor born 10 December 1978 in Prague, Czechoslovakia
(1.65m, 65kg) Big Natural Hangers
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Π
  Οι σοβαροί άνθρωποι πάνε στις τράπεζες το ΑΤΜ βγάζει ψιλά  :2funny:αλλά εσύ ψιλικατζής είσαι.

γιαγιαδες πανε στην τραπεζα ρε κακομοιρη οπως εσυ

την ιδια ζωη κανεις κλεισμενος σε ενα σπιτι με γατες και βγαινεις μονο για τραπεζα και σουπερ μαρκετ

μηπως στηνεσαι και απεξω πριν ανοιξουν :2funny: :2funny:

κωλογρια δημητρακη :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τσάρε εγώ τέτοιες θέλω. Από 60 μέχρι περίπου 80 κιλά και με κρεμαστά μαστάρια.....

Μιλάμε για κανονικές αγελάδες!

Maria Bodosova born 1 October 1986 in Soviet Union
(1.68m, 63kg) 116-76-99 Big Natural Hangers

Samanta Lily born 30 July 1988 in Soviet Union
(1.62m, 65kg) 110-76-99 Big Natural Hangers

Anna Kovacova born 27 May 1983 in Prague, Czechoslovakia
(1.70m, 64kg) big natural hangers

Noelle Easton born 17 December 1994 in Tennessee, United States
(1.64m, 64kg) Big Natural Hangers

Krystal De Boor born 10 December 1978 in Prague, Czechoslovakia
(1.65m, 65kg) Big Natural Hangers
Κ εμένα μου αρέσει να έχουν βυζιά αλλά να μην είναι χοντρές!
 
γιαγιαδες πανε στην τραπεζα ρε κακομοιρη οπως εσυ

την ιδια ζωη κανεις κλεισμενος σε ενα σπιτι με γατες και βγαινεις μονο για τραπεζα και σουπερ μαρκετ

μηπως στηνεσαι και απεξω πριν ανοιξουν :2funny: :2funny:

κωλογρια δημητρακη :2funny: :2funny:
Εγώ δεν παίρνω από το ΑΤΜ 20-50 Ευρώ όπως παίρνεις εσύ  :2funny:το ΑΤΜ είναι γιά μικροποσά που βγάζεις εσύ  :2funny:.Αν θέλω να βάλω μικροποσά στην κάρτα μου κ'εγώ στο ΑΤΜ πηγαίνω  :2funny:τα κοινόχρηστα τα πληρώνω με το τηλέφωνο σκανάτοντας τα ούτε ΑΤΜ δεν πάω.
  Πεντακοσάρικο δεν πρέπει να έχεις πιάσει ποτέ στα χέρια σου  κατακαημένε:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,τα λεφτά που έβαλες είναι από άλλον,καντα γιουφι,βαλτα στον πάτο σου και η Μαρκέλλα να ρουφάει... όλο αυτό φωτογραφία για να σε πιστέψουμε. :2funny:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Μπορείς να ξεφτιλίζεις άνετα τον φυλΑΚΟβιο, αυτός δε σταματάει πουθενά, δεν κωλώνει, σαν τα STAYER είναι 4Χ4, αντέχει όσο και να τον ξεφτιλίζουμε.

Τι να ξεφτιλισεις? Ουτε καν? Να γελας μονο  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αγαπη μου δημητρακη τα 500αρικα δεν κυκλοφορουν στην ευρ. Ενωση  λογω ξεπλυματος μαυρου χρηματος απο το 2016 νομιζω.
Εκει δεν ειναι ευρ ενωση, ειναι ρωσια.

Υπαρχουν 500αρικα αλλα δεν κυκλοφορουν
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εντάξει τώρα προσπαθεί ο φύλακας των πρώην ναζί ότι δεν υπάρχουν 500 επειδή ούτε αυτός ούτε άλλοι φουκαράδες έχουν πιάσει με τα χέρια τους  :2funny:έχουμε ξαναπεί εδω είναι Ρωσία, υπάρχει τοπικός νόμος και πανευρωπαϊκός :jerking: και εμένα μου δίναν χαρτζιλίκι οι δικοί μου 500αρικα εσείς στον αγώνα από μικρά  :2funny: αγόρασα ένα νιντεντο και ένα Sega είχε το παιχνίδι με το δελφίνι που γουσταραν οι γκόμενές τότε  :2funny: α ξέχασα το 2001 μπήκε το ευρώ, οπότε υπολογίστε σε δραχμές και ρούβλια, έχετε μαύρα μεσάνυχτα για το οικονομικό και τραπεζικό σύστημα της Ρωσίας  :jerking: όπως νομίζατε μέχρι χτες ότι είναι αλκοολικοί και φτωχοί όπως την δεκαετία του 90, η πραγματικότητα είναι διαφορετική, φουκαράδες και μκζεροι είναι στην Ελλάδα πλέον  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Καράφλα,τα λεφτά που έβαλες είναι από άλλον,καντα γιουφι,βαλτα στον πάτο σου και η Μαρκέλλα να ρουφάει... όλο αυτό φωτογραφία για να σε πιστέψουμε. :2funny:
Χοντρο αυτο φιλε Ιωσηφ ...

υγ. ετοιμασου να λαβεις αυριο στο viber καινουργιο σετ απο πουτσες  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εντάξει τώρα προσπαθεί ο φύλακας των πρώην ναζί ότι δεν υπάρχουν 500 επειδή ούτε αυτός ούτε άλλοι φουκαράδες έχουν πιάσει με τα χέρια τους  :2funny:έχουμε ξαναπεί εδω είναι Ρωσία, υπάρχει τοπικός νόμος και πανευρωπαϊκός :jerking: και εμένα μου δίναν χαρτζιλίκι οι δικοί μου 500αρικα εσείς στον αγώνα από μικρά  :2funny: αγόρασα ένα νιντεντο και ένα Sega είχε το παιχνίδι με το δελφίνι που γουσταραν οι γκόμενές τότε  :2funny: α ξέχασα το 2001 μπήκε το ευρώ, οπότε υπολογίστε σε δραχμές και ρούβλια, έχετε μαύρα μεσάνυχτα για το οικονομικό και τραπεζικό σύστημα της Ρωσίας  :jerking: όπως νομίζατε μέχρι χτες ότι είναι αλκοολικοί και φτωχοί όπως την δεκαετία του 90, η πραγματικότητα είναι διαφορετική, φουκαράδες και μκζεροι είναι στην Ελλάδα πλέον  :2funny:
μπερδεψες τους λογαριασμους τυπε.
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
12
Πόντοι
0
Αγαπη μου δημητρακη τα 500αρικα δεν κυκλοφορουν στην ευρ. Ενωση  λογω ξεπλυματος μαυρου χρηματος απο το 2016 νομιζω.
Εκει δεν ειναι ευρ ενωση, ειναι ρωσια.

Υπαρχουν 500αρικα αλλα δεν κυκλοφορουν
αν εχει καποιος δεν εχει προβλημα!Το εχω ρωτησει απο διευθυντη τραπεζας μεχρι ψιλικατζη,τα δεχονται
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Προφανως. Ο Δημητρακης εχει πολλα, τα εχει μαζεψει απο τη Μονοπολη
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
μπερδεψες τους λογαριασμους τυπε.
εσύ μπερδεψες το Λονδίνο με την φτωχό γειτονιά  που μένεις στην Αθήνα  ;) :2funny: γιατί δεν μας βάζεις φώτο την περιοχή που μένεις στο Λονδίνο  :jerking: ο τραμου μας ανέβασε φώτο με παντόφλες  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
εσύ μπερδεψες το Λονδίνο με την φτωχό γειτονιά  που μένεις στην Αθήνα  ;) :2funny: γιατί δεν μας βάζεις φώτο την περιοχή που μένεις στο Λονδίνο  :jerking: ο τραμου μας ανέβασε φώτο με παντόφλες  :2funny:
Δεν απαντάς σε αυτό που σου έγραψα σαν γνήσιο μουνόπανο που είσαι.

Δεν μένω Λονδίνο ,ποτέ δεν είπα ότι μένω Λονδίνο.Δεν θα σου πω που για να ψάξεις να το βρεις μονος σου για να κάνεις μια επανάληψη  τα μπινελίκια που σου ρίχνω.Και δεν έχω ανάγκη να επιβεβαιώσω σε κανέναν τίποτα.Εσύ γιατί δεν βάζεις φωτό σου με τις γάτες του μητσου;Εστω με την μάσκα κουράδας που βάζει στην μούρη του ,ή με την χτένα που χτενίζεται.
Εστω βάλε την γέφυρα που πας και κοιμάσαι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αγαπη μου δημητρακη τα 500αρικα δεν κυκλοφορουν στην ευρ. Ενωση  λογω ξεπλυματος μαυρου χρηματος απο το 2016 νομιζω.
Εκει δεν ειναι ευρ ενωση, ειναι ρωσια.

Υπαρχουν 500αρικα αλλα δεν κυκλοφορουν
Δεν ξέρω που δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν αλλά δεν κυκλοφορούν αλλά εγώ όταν το 2018 (την τελευταία φορά που πήγα Ελλάδα) στην εθνική τράπεζα στο λιμάνι στον Πειραιά ήθελα να βγάλω από το λογαριασμό μου λεφτά και ζήτησα αν μπορούν να μου τα δώσουν σε πεντακοσάρικα,με έστειλαν στο δεύτερο όροφο και εκεί μου τα έδωσαν σε πεντακοσάρικα.Τώρα αν σε 2 χρόνια δεν υπάρχουν πιά δεν μπορώ να ξέρω?Οσο γιά την Ρωσσία δεν έχει πάντα 500άρικα συνήθως 2 στις 3 φορές έχει πεντακοσάρικα.Στα ταμεία συνήθως έχουν πενηντάρικα και μερικά κατοστάρικα.Μου είπαν ότι στην Ελληνική αγορά οι τράπεζες δίνουν πενηντάρικα τα κατοστάρικα και τα διακοσάρικα κάποιος πρέπει να τα έχει φέρει γιά να τα έχουν.
  Τα 500άρικα με βολεύουν πάρα πολύ γιατί συνήθως 500-1500 ευρώ αλλάζω σε ρούβλια,αν τα έχω σε 50άρικα πρέπει να κουβαλάω ένα πάκο λεφτά  :jerking:.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δεν ξέρω που δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν αλλά δεν κυκλοφορούν αλλά εγώ όταν το 2018 (την τελευταία φορά που πήγα Ελλάδα) στην εθνική τράπεζα στο λιμάνι στον Πειραιά ήθελα να βγάλω από το λογαριασμό μου λεφτά και ζήτησα αν μπορούν να μου τα δώσουν σε πεντακοσάρικα,με έστειλαν στο δεύτερο όροφο και εκεί μου τα έδωσαν σε πεντακοσάρικα.Τώρα αν σε 2 χρόνια δεν υπάρχουν πιά δεν μπορώ να ξέρω?Οσο γιά την Ρωσσία δεν έχει πάντα 500άρικα συνήθως 2 στις 3 φορές έχει πεντακοσάρικα.Στα ταμεία συνήθως έχουν πενηντάρικα και μερικά κατοστάρικα.Μου είπαν ότι στην Ελληνική αγορά οι τράπεζες δίνουν πενηντάρικα τα κατοστάρικα και τα διακοσάρικα κάποιος πρέπει να τα έχει φέρει γιά να τα έχουν.
  Τα 500άρικα με βολεύουν πάρα πολύ γιατί συνήθως 500-1500 ευρώ αλλάζω σε ρούβλια,αν τα έχω σε 50άρικα πρέπει να κουβαλάω ένα πάκο λεφτά  :jerking:.
Since 27 April 2019, the banknote has no longer been issued by central banks in the euro area, but continues to be legal tender and can be used as a means of payment

#End_of_production_and_issuance
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Δεν απαντάς σε αυτό που σου έγραψα σαν γνήσιο μουνόπανο που είσαι.

Δεν μένω Λονδίνο ,ποτέ δεν είπα ότι μένω Λονδίνο.Δεν θα σου πω που για να ψάξεις να το βρεις μονος σου για να κάνεις μια επανάληψη  τα μπινελίκια που σου ρίχνω.Και δεν έχω ανάγκη να επιβεβαιώσω σε κανέναν τίποτα.Εσύ γιατί δεν βάζεις φωτό σου με τις γάτες του μητσου;Εστω με την μάσκα κουράδας που βάζει στην μούρη του ,ή με την χτένα που χτενίζεται.
Εστω βάλε την γέφυρα που πας και κοιμάσαι.
Ξαναλέω ότι ο προκάτοχός του κλώνου αυτού δεν μένει πλέον Ελλάδα έστελνε δεξιά και αριστερά αν θέλει κάποιος τον κλώνο αυτό και έπεσε στα χέρια μου, εγώ εχω συγγένεια πρώτου βαθμού με τον Μήτσο, του ξεσκατίζω της γάτες οι οποίες είναι πολύ φιλικές και πα8χνιδιαρες, και φυσικά υπακουες, αφού ο σκοπός μου είναι να στηρίξω τον κλώνο μου τον Δημήτρη δεν είχα ποτέ σκοπό να φτιάξω πραγματικό προφίλ  :2funny: και σαν γνήσιο ναυάγιο που είσαι εξαπτεσαι εύκολα, έξω εμένα και τον Μήτσο να μας θυμώσεις πρέπει να κάψεις το αμάξι του Μήτσου, οι φουκαράδες σκατε από τα νεύρα με το παραμικρό  :2funny: να με εκνευρίσεις και να βριστουμε αποκλείεται απλά σε λυπάμαι  :2funny: γιαυτό και τα πρώτα ποστ είναι εντελώς διαφορετικά από αυτά πλέον, βγάλατε τον Μήτσο ΠΟΥΣΤΗ, τι άλλο θα ακούσω  :jerking:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Αυτός που σας κραζει με κυνικό τρόπο είναι ο φυλοβιος, εγώ και ο μήτσος απλά να πέσει γέλιο  :2funny:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Αγαπη μου δημητρακη τα 500αρικα δεν κυκλοφορουν στην ευρ. Ενωση  λογω ξεπλυματος μαυρου χρηματος απο το 2016 νομιζω.
Εκει δεν ειναι ευρ ενωση, ειναι ρωσια.

Υπαρχουν 500αρικα αλλα δεν κυκλοφορουν
Τελείως λάθος σε όλα. Κάτι τέτοια γράφετε κ σας γλεντάει ο Μήτσος.
Ως το 2019 συνέχιζαν να τυπώνονται. Στο Ράιχ μάλιστα, όπου ζεις σχεδόν μέχρι τον Μάιο του 2019. Κ φυσικά οι τράπεζες τα έδιναν κανονικά.
Εσυ έγραψες το 2016. Καλά ρε τύπε, το 2017, 2018, 2019, δεν έτυχε να  πεις σε τράπεζα στη Γερμανία, να δεις το ντάρε-άβερε, να μην εκτίθεσαι έτσι.
 

Συνημμένα

  • 3FE1027B-8CAE-43BF-AEB1-F731F6FB0C4A.png
    3FE1027B-8CAE-43BF-AEB1-F731F6FB0C4A.png
    475,1 KB · Εμφανίσεις: 54

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom