Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Mitso πες μ λίγο πόσο παίρνεις να σ παραλείψω μια ευκειλια; Απλά να ξες ότι μόλις προσεδαφιστουν πετάγονται παντού οπότε δεν θα χουν σταθερότητα στην κοιλουμπα σου!

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δε βαρέθηκες να γράφεις  :jerking:γράψε και τίποτ'άλλο  :jerking: :jerking: :jerking:

  Έχει πλάκα που στις φώτο που έβαλε ο κακομοίρης με την Αλβανίδα είναι πολύ χοντρός όπως και στην φώτο στην Τα'ι'λάνδη που έβαλε είναι τόφαλος και βρα΄χυσωμος.Αν προσέξετε στη φωτογραφία στη δουλειά του είναι πολύ λιγότερα κιλά (αν είναι ο ίδιος).Τώρα ποιά φωτογραφία είναι παλιά?και ποιά είναι καινούργια δεν μπορούμε να ξέρουμε?
  Με λίγα λόγια αν έχασε βάρος όπως λέει η φωτογραφία με την Αλβανίδα έιναι παλιά όταν ήταν χοντρός.Όπότε γκόμενα τώρα δεν έχει   :jerking::2funny:.
Μην ασχολεισαι μαζι μου.
Δεν εχω παρε δωσε με μπουστηδες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πάμε, κοντεύεις γεράματα και τα χάνεις σιγά σιγά, γκόμενες δεν σε κοιτάει καμία λογικό λόγο γειρατειας αλλά για να σε κοιτάξουν νέες πρέπει να είσαι λεφτας πράγμα που δεν είσαι  :2funny: φουκαράς είσαι, βάζεις φωτοσοπ 500ρικα σαν τον φύλακα  :2funny: πάμε ξανά πας σε μια γυναίκα για γνωριμία, πες είμαι φουκαράς, δεν μου σηκώνεται, μου στέλνουν πουτσες στο ίντερνετ και παθαίνω αμοκ, γερναω και ούτε να με ξεσκατηζει κάποια δεν θα έχω,θα θέλει να αυτοκτονήσει η γκόμενα μετά ρε ιωσηφ η όχι?  :2funny: κανόνισε γιατί έχω στα χέρια μου τα σοσιαλ μίντια σου, Χάρης τον κλώνο μου, θα τα δώσω στους άραβες του Ελ μπάσα να σου στέλνουν πουτσες όλη μέρα  :2funny:
Άστον τον καημένο τον γεράκο  :2funny:παίζει να έχει αλτσχά'ι'μερ  :2funny:Εσύ εδώ βγάζεις νόημα τι γράφει? :jerking: :2funny:
 Τα χει παίξει τελείως  :headbang: :2funny:δεν του σηκώνετε και δεν έχει τι να κάνει και γράφει όλη μέρα  :jerking: :2funny:

 
λογικά η πρώτη φώτο είναι πολύ παλιά, τώρα δεν έχει λογική γιατί αν ήταν καινούργια θα σημαίνει πως αδυνάτησε αλλά η λογική λέει είναι παλιά, επειδή η δουλειά του φύλακα είναι καθιστική και παχύνε  :2funny: άλλο ένα μείον για της γκόμενες πλην να είσαι φουκαράς γκαστερμπαιτερ, να παχύνει κιόλας  :jerking: μάζεψε τον γερο ιωσηφ γιατί μας έχει ζαλίσει όλη μέρα γράφει τα ίδια, ΑΝΤΕ μην δώσω το σκαιπ του σε όλο το Ελ μπάσα όταν επιστρέψω Ελλάδα  :2funny:
Δε ξέρω όλο απάτες είναι  :jerking:την προηγούμενη φορά μας έβαλε μούφα φωτογραφία ότι είναι γκόμενα του καθώς και διαλόγους που έγραφε με τον εαυτό του  :jerking: :2funny:.
   Τώρα μας έβαλε κάτι φωτογραφίες με πάρα πολλά ερωτηματικά?Εγώ έβαλα το γατάκι φώτο στο σπίτι μου,στην αρχή το βουλώσανε  :2funny:αλλά μετά αρχίσαν και έλεγαν ότι το γατάκι δεν είναι όμορφο κλπ. κλπ. Το ντύσιμο του είναι εντελώς άθλιο  :vomit: ένα τέτοιο μπλουζάκι δεν το φοράνε ούτε στα πανηγύρια  :2funny:το παντελόνι του σαν αυτά που φοράνε τα γκασρσόνια στις χασαποταβέρνες  :2funny:.Δηλαδή αν πηγαίνει κανείς έτσι ντυμένος στο ραντεβού όταν ντύνεται απλά τη μέρα πως θα είναι? :2funny:με τρύπια ρούχα? :2funny:
  Το κυριότερο αφού λεει ότι είναι γκόμενα του γιά δε μας την βάζει φώτο στο σπίτι του?αφού λογικά εκεί θα πήγαν μετά τον καφέ.
 

Συνημμένα

  • iosif a.jpg
    iosif a.jpg
    121,7 KB · Εμφανίσεις: 53
  • iosif b.jpg
    iosif b.jpg
    114,4 KB · Εμφανίσεις: 53
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
δημητρακις-μαρκελος νιώθουν ευτυχισμένοι στη στάση κουτάλι στην τοποθεσία Αγία Πετρούπολη...
scruffy-sunday-cuddling.png

Μητσαινα,θα μάθει ο Πούτιν πως τον παίρνεις και θα σε στείλει στη Σιβηρία να σε γαμανε οι αρκούδες.
Στείλτε τα πουλάκια σας στον Ιωσήφ... έχετε τρελαθεί μικρές λουγκρες. :grin:

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τι δεν καταλαβαίνεις?Αν υπάρχουν 60% εργατικοί και 40% ψωλίστ δεν υπάρχει μεγάλο πρόβλημα,αφού οι εργατικοί δουλεύουν και για τους ψωλίστ.
Αν όμως έχεις 60% ψωλίστ και 40% εργατικούς τότε υπάρχει τεράστιο πρόβλημα.Οι εργατικοί θα την κοπανήσουν και θα μείνουν 80% ψωλίστ σε dog eat dog φάση ενώ η πίττα συνεχώς θα μειώνεται.
Στην απλή ο άλλος λέει θα πάω να δουλεύω για τους ψωλίστ εξωτερικού σίγουρα θα έχουν φροντίσει για καλύτερες αναλογίες,είναι πιο λογικοί και έχουν περισσότερο επενδεδυμένο κεφάλαιο.
Αυτές οι αναλογίες ψωλίστ εργατικών έχουν ξεφύγει πλέον τελείως.Δεν έχουν σχέση με την πραγματική γονιδιακή δεξαμενή αλλά ακολουθούν νόμους πέους.Καθένας κάνει ό,τι του καυλώσει που λένε και η συνισταμένη των ανεξάρτητων actions με βάση την καύλα του καθενός και όχι κάποιο πρόγραμμα δημιουργεί την κοινωνική δυναμική.

Οπότε οι τύποι έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια.Πάνε να βρούνε σχέδια,σκοτεινές δυνάμεις,εξωτερικούς παράγοντες κτλ και μπερδεύονται διαρκώς.Το θέμα τους υπερβαίνει.

Δηλαδή ο ψωλάς σου λέει είμαι τμήμα συγκεκριμένης γονδιακής δεξαμενής που λέμε Ελληνες που έχει κανονικά 70% εργατικούς μετρημένα κτλ.Τώρα που αυτοί την κοπανάνε γιατί κοιτάνε το καυλί τους ποιος θα θρέψει εμένα?Ποιος θα πληρώσει τους φόρους?Τη σύνταξή μου?Το μισθό μου?Αυτοί με αυτό που κάνουν με υποβαθμίζουν.
Χρειάζεται αντιρρόπιση λάθρο,δανεια,επιβάρυνση επόμενων γενεών κτλ αλλά πόσο μπορώ να το κάνω αυτό?
Είναι αυτό το άλυτο αίνιγμα.
Ενώ δηλαδή θεωρητικά προέρχεται από ανώτερο πληθυσμό τρώει ένα δυσανάλογο πέος οπότε πρέπει να βρει μια καινούργια θεωρία.Η οι Ελληνες βλάκεψαν,έγιναν χαζοί,ανάπηροι κτλ ή παίζει εξωτερικός παράγοντας κτλ.Είναι ο φαύλος κύκλος.
Καταλαβαίνετε αυτοί οι μαλάκες δε χρειάζεται μόνο να βρουν μια θεωρία,πρέπει να τη διατυπώσουν politically correct,και να βρουν και λύση και να την κάνουν εύπεπτη,να τη βάλουν στη μαζική παραγωγή,να πείσουν,μιλάμε για mission impossible την επόμενη εικοσαετία,οπότε ζήσε Μαη μου να φας τριφύλλι.Δεν παίζει απλά.

Τα ιδια λεγαμε και πριν 20 χρονια, αλλα η χωρα μενει ακομα ορθια. Αυτο σημαινει οτι παρα τα οσα λεγονται για τους ψωλαδες και οτι θα καταρρευσουν κλπ, τελικα βρισκεται παντα μια λυση στο τελος και επιβιωνουν.
70 δις θα ερθουν απο Ευρωπη, μαντεψε ποιοι θα παρουν το μεγαλυτερο κομματι απο την πιτα. Λες να μοιραστουν ως........μπονους αποδοτικοτητας των σκληρα εργαζομενων-μη ψωλαδων;
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Άστον τον καημένο τον γεράκο  :2funny:παίζει να έχει αλτσχά'ι'μερ  :2funny:Εσύ εδώ βγάζεις νόημα τι γράφει? :jerking: :2funny:
  Τα χει παίξει τελείως  :headbang: :2funny:δεν του σηκώνετε και δεν έχει τι να κάνει και γράφει όλη μέρα  :jerking: :2funny:

    Δε ξέρω όλο απάτες είναι  :jerking:την προηγούμενη φορά μας έβαλε μούφα φωτογραφία ότι είναι γκόμενα του καθώς και διαλόγους που έγραφε με τον εαυτό του  :jerking: :2funny:.
    Τώρα μας έβαλε κάτι φωτογραφίες με πάρα πολλά ερωτηματικά?Εγώ έβαλα το γατάκι φώτο στο σπίτι μου,στην αρχή το βουλώσανε  :2funny:αλλά μετά αρχίσαν και έλεγαν ότι το γατάκι δεν είναι όμορφο κλπ. κλπ. Το ντύσιμο του είναι εντελώς άθλιο  :vomit: ένα τέτοιο μπλουζάκι δεν το φοράνε ούτε στα πανηγύρια  :2funny:το παντελόνι του σαν αυτά που φοράνε τα γκασρσόνια στις χασαποταβέρνες  :2funny:.Δηλαδή αν πηγαίνει κανείς έτσι ντυμένος στο ραντεβού όταν ντύνεται απλά τη μέρα πως θα είναι? :2funny:με τρύπια ρούχα? :2funny:
   Το κυριότερο αφού λεει ότι είναι γκόμενα του γιά δε μας την βάζει φώτο στο σπίτι του?αφού λογικά εκεί θα πήγαν μετά τον καφέ.
όλα αυτά τα κατεβατά κλωνε μου ο γέρος θα στείλε? Τον γράφεις στα αρχίδια σου του στέλνεις οπότε έχεις χρόνο και αυτός γράφει όλη μέρα  :jerking: για τον Χάρη ήξερα ότι πήγε οδυσσο να φάει κάναν πουτσο, αλλά ότι του την έφερε Βούλγαρος γυφτοτραβελος δεν το περίμενα, εδω εκτός από φουκαράδες είναι και αμεα στο μυαλό  :2funny: Καλά ο φύλακας δεν αγοράζει ακριβά ρούχα γιατί κάνει οικονομια, μην τον κατηγορείς  :2funny: και ο μπιλ γκειτσ και ο ιδρυτής του ικεα μέχρι να πεθάνει φθηνά ρούχα από το παζάρι αγόραζε  :2funny: οι μεγιστάνες σαν αυτόν που κυκλοφορούν με 500ρικα έχουν νοοτροπία τα κουρέλια  :2funny: είδες το άρθρο με το ελληνικό ζευγάρι που επέστρεψε Ελλάδα και φιλούσε το χώμα?  :headbang: για να μην γράφουν παραπληροφοριες οι γκαστερμπαιτερ  :jerking: πάντως πιστεύω πως αν είναι κάποιος ικανός, έξυπνος και με ένα μικρό κεφάλαιο μπορεί να τα καταφέρει έξω  :)
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Βαρεθηκα να ακουω μαλακιες εδω μεσα.

Βγηκα χτες με παλια φιλη γιατρο που τελειωνει ειδικοτητα. Με γονεις γιατρους επισης σε νοσοκομειο.

1000 ευρω παιρνει και οι γονεις της εχουν πεσει στα 1600 καθαρα.

Η τυπισσα ειναι 31 χρονων σχεδον, μενει με γονεις, εχει ενα μικρο αμαξι (που το πληρωσε με τα λεφτα π γλυτωνει απο το νοικι)

Ειναι ζωη αυτη? Και μου ελεγε καλυτερα να εχεις ενα γκομενο (βγαινει με μπατσους και στρατιωτικους) που εχει μονιμη και σιγουρη δουλεια και οτι και οι γονεις της ετσι λενε. ΦΟΒΕΡΗ κοινωνια η ελληνικη, μεγαλωνει τρομερα παιδια. Τη ρωτησα και δε θες να σε γαμαει καλα, να σαρεσει κλπ? Και λεει ναι και αυτο βεβαια αλλα πρωτα η ασφαλεια και το κοινωνικο στατους.

Πηγαμε σε ενα μεξικανικο πειραια, πληρωσα 75 ευρω. Το μαγαζι φοβερο αλλα το φαι μετριο και τιμες κυριολεκτικα Λουξεμβουργου.

Βλεπω αυτα και μετα ακουω τον καθενα να λεει τι ωραια που ειναι η Ελλαδα και κολοκυθια τουμπανα. Θα μπορουσε να ζησει αυτη νορμαλ αν δεν ειχε γονεις απο πισω η αν επρεπε να πληρωσει σημερα?

Καθιστε μετα να ακουτε οτι η Ελλαδα ειναι παραδεισος.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μην ασχολεισαι μαζι μου.
Δεν εχω παρε δωσε με μπουστηδες.
Άστο κακομοίρη  :2funny:εγώ και να θέλω να πηδήξω άντρες δεν προλαβαίνω  :2funny:Η Ρωσσία δεν είναι γιά πούστηδες,Ελλάδα όταν πάω κάθε μέρα Φυλής και Μεταξουργείο είμαι και γαμάω  :2funny:και με βλέπουν δεκάδες μέλη του σά'ι'τ  :2funny:και να ήθελα να πηδήξω άντρες δε γίνεται γιατί δεν είμαι μηχανάκι  :2funny:.Οπότε είμαι ο τελευταίος που πρέπει να υποψιάζεστε ότι είναι πούστης  :2funny:τώρα αν κάθεστε και ακουτε τον γέροιωσηφ που έχει ξεκουτιάνει τελείως εγώ τι να πω? :2funny:
  Τελικά με αυτήν σπίτι σου δεν πήγατε μετά  :2funny:αν είχατε πάει θα μας είχες βάλει έστω μιά φώτο της να κάθεται στο κρεβάτι σου.
  Στο ντύσιμο πάντος είσαι γιά κλάμματα  :2funny:πρέπει να προσπαθίσει κάποιος γιά να ντυθεί τόσο χάλια σε ραντεβού  :vomit: :2funny: :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μην ασχολεισαι μαζι μου.
Δεν εχω παρε δωσε με μπουστηδες.
με πλήγωσε η δήλωση σου :2funny: τέτοια σου λεγε και η πρώην όταν χωρησατε, τουλάχιστον να πήγαινε στην ευχή του θεου να πω οκ, εσύ την υποθηκευσες εφ όρου ζωής   :jerking: ζηλεύεις το ζευγάρι που επέστρεψε Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον  :2funny: γιατί εσύ είναι αδύνατο να επιστρέψεις,θα σε κλείσουν μέσα η τράπεζα και η πρωην :2funny: Τουλάχιστον ασχολούμαι με εσένα και τους άλλους για να γελάει το σαιτ με τα χάλια σας  :jerking:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πήγαμε σε ενα μεξικανικο πειραια, πληρωσα 75 ευρω. Το μαγαζι φοβερο αλλα το φαι μετριο και τιμες κυριολεκτικα Λουξεμβουργου.

Για να τα λέμε με ... ακρίβεια ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΗΓΑΤΕ , δεν φάγατε τίποτε, νηστικοί φύγατε ....

και πληρώσατε πανάκριβα εννοείται.

Αυτά τα μαλακισμένα φαγάδικα, έμειναν από δεκαετία 1990 και 2000.

Αυτα ας κλείσουν όλα. Να πάνε στο διάολο.

Αλλά και τα αντίστοιχα έξω, ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ είναι.
Και μάλλον πρέπει να την κοπανήσεις και μέχρι 22.00 γιατί κατεβάζουν στόρια.

Καλά τώρα ... εσύ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΣ ΦΑΓΗΤΟ , ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ;;;


Με αυτά τα λεφτά να γάμαγες μια φορά στούντιο και μια μπουρδέλο.
ή να έβαζες άλλα 25€ να γαμούσες αματούρικο βιζιτόνι
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσε...τον παίρνεις, είναι γεγονός.
Εγώ και πούστης που είσαι θα σου μιλάω... ευτυχισμένος να είσαι και ας κάνει ο κωλος σου και καμιά αλητεία. :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Για να τα λέμε με ... ακρίβεια ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΗΓΑΤΕ , δεν φάγατε τίποτε, νηστικοί φύγατε ....

και πληρώσατε πανάκριβα εννοείται.

Αυτά τα μαλακισμένα φαγάδικα, έμειναν από δεκαετία 1990 και 2000.

Αυτα ας κλείσουν όλα. Να πάνε στο διάολο.

Αλλά και τα αντίστοιχα έξω, ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ είναι.
Και μάλλον πρέπει να την κοπανήσεις και μέχρι 22.00 γιατί κατεβάζουν στόρια.

Καλά τώρα ... εσύ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΣ ΦΑΓΗΤΟ , ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ;;;


Με αυτά τα λεφτά να γάμαγες μια φορά στούντιο και μια μπουρδέλο.
ή να έβαζες άλλα 25€ να γαμούσες αματούρικο βιζιτόνι

Αν εχω λεφτα τυπε, εσενα τι σε νοιαζει πως τα ξοδευω?

Εγω τα βγαζω, εγω τα ξοδευω

Εμενα παλι μου φαινεται βλακεια να ζεις εκτος ελλαδος και να δωσεις λεφτα σε πουτανα. Τοσες μουναρες εχει εξω και στο τζαμπα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Άστο κακομοίρη  :2funny:εγώ και να θέλω να πηδήξω άντρες δεν προλαβαίνω  :2funny:Η Ρωσσία δεν είναι γιά πούστηδες,Ελλάδα όταν πάω κάθε μέρα Φυλής και Μεταξουργείο είμαι και γαμάω  :2funny:και με βλέπουν δεκάδες μέλη του σά'ι'τ  :2funny:και να ήθελα να πηδήξω άντρες δε γίνεται γιατί δεν είμαι μηχανάκι  :2funny:.Οπότε είμαι ο τελευταίος που πρέπει να υποψιάζεστε ότι είναι πούστης  :2funny:τώρα αν κάθεστε και ακουτε τον γέροιωσηφ που έχει ξεκουτιάνει τελείως εγώ τι να πω? :2funny:
  Τελικά με αυτήν σπίτι σου δεν πήγατε μετά  :2funny:αν είχατε πάει θα μας είχες βάλει έστω μιά φώτο της να κάθεται στο κρεβάτι σου.
  Στο ντύσιμο πάντος είσαι γιά κλάμματα  :2funny:πρέπει να προσπαθίσει κάποιος γιά να ντυθεί τόσο χάλια σε ραντεβού  :vomit: :2funny: :2funny:
Δεν ειπα οτι γαμας ,ειπα πως σε γαμανε γιατι εισαι και μπουστης ,δεν σου φταναν ολα τα αλλα.
Εισαι αμφι, και γυναικες και αντρες :vomit:
Ουστ βρωμομπουστρα

Ανοιξε κανα θρεντ σαν τον ποδαρολαγνο και μην ασχολεισαι με μας.

Πωπω ρεζιλι θα γινω
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Για να τα λέμε με ... ακρίβεια ΣΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΗΓΑΤΕ , δεν φάγατε τίποτε, νηστικοί φύγατε ....

και πληρώσατε πανάκριβα εννοείται.

Αυτά τα μαλακισμένα φαγάδικα, έμειναν από δεκαετία 1990 και 2000.

Αυτα ας κλείσουν όλα. Να πάνε στο διάολο.

Αλλά και τα αντίστοιχα έξω, ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ είναι.
Και μάλλον πρέπει να την κοπανήσεις και μέχρι 22.00 γιατί κατεβάζουν στόρια.

Καλά τώρα ... εσύ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΣ ΦΑΓΗΤΟ , ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ;;;


Με αυτά τα λεφτά να γάμαγες μια φορά στούντιο και μια μπουρδέλο.
ή να έβαζες άλλα 25€ να γαμούσες αματούρικο βιζιτόνι
Αν και δεν μου αρεσει αυτο που θα γραψω,
Συμφωνω με τον προλαλησαντα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν εχω λεφτα τυπε, εσενα τι σε νοιαζει πως τα ξοδευω?
Εγω τα βγαζω, εγω τα ξοδευω

Οπότε ΤΡΑΠΕΖΩΝΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ;;;;;;;;

Εννοείται είναι ... δικαίωμά σου !!!!

Τους κάνεις και δώρα ;;;;


Έχω ακούσει και άλλες ιστορίες.
Άλλοι τις πάνε ταξίδια !!!!!!!!!

ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ... ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ... ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ .....

Είσαι κύριος τύπε ;;;;;;;;

Εγώ ευτυχώς ... δεν ήμουν ποτέ !!!!!!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
  Στο ντύσιμο πάντος είσαι γιά κλάμματα  :2funny:πρέπει να προσπαθίσει κάποιος γιά να ντυθεί τόσο χάλια σε ραντεβού  :vomit: :2funny: :2funny:

Έπρεπε να πασαλειφθεί με σκατα όπως εσυ μητσο πριν βγει έξω με τα καουμποικα...

Τρίψτε τα πουλάκια σας τώρα μαζι με τη μαρκέλα


:2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έπρεπε να πασαλειφθεί με σκατα όπως εσυ μητσο πριν βγει έξω με τα καουμποικα...

Τρίψτε τα πουλάκια σας τώρα μαζι με τη μαρκέλα

Τύπε ... για πες μας κι εσύ ....

Είναι δικαίωμα των ανδρών λες ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΦΑΓΑΔΙΚΑ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ... ΔΕΝ ΓΑΜΑΝΕ;

Μαγκιά και καουμποϊλίκι τους ;;;;;;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
με πλήγωσε η δήλωση σου :2funny: τέτοια σου λεγε και η πρώην όταν χωρησατε, τουλάχιστον να πήγαινε στην ευχή του θεου να πω οκ, εσύ την υποθηκευσες εφ όρου ζωής   :jerking: ζηλεύεις το ζευγάρι που επέστρεψε Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον  :2funny: γιατί εσύ είναι αδύνατο να επιστρέψεις,θα σε κλείσουν μέσα η τράπεζα και η πρωην :2funny: Τουλάχιστον ασχολούμαι με εσένα και τους άλλους για να γελάει το σαιτ με τα χάλια σας  :jerking:
Ακριβώς έτσι είναι κλώνε μου  :2funny:όνειρεύεται να γυρίσει Ελλάδα αλλά εκεί δεν έχει ούτε που να μείνει  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δεν ειπα οτι γαμας ,ειπα πως σε γαμανε γιατι εισαι και μπουστης ,δεν σου φταναν ολα τα αλλα.
Εισαι αμφι, και γυναικες και αντρες :vomit:
Ουστ βρωμομπουστρα

Ανοιξε κανα θρεντ σαν τον ποδαρολαγνο και μην ασχολεισαι με μας.

Πωπω ρεζιλι θα γινω
Καλά αυτό το σκέφτηκες πολύ γιά να το γράψεις? :jerking: :2funny:που με γαμάνε αφού μόνο Φυλής και Μεταξουργείο είμαι συνέχεια  :2funny:εκεί πούστηδες στα δωμάτια δεν έχει  :2funny:μόνο πουτάνες,και έχουν έρθει μαζί μου δεκάδες μέλη του σά'ι'τ και έχουν δει ότι οι πουτάνες στο δωμάτιο μπαίνουν ιμήγυμνες κρατόντας μόνο μιά καπότα χωρίς τσαντάκια.Και να θέλω να πάω να με πηδήξουν δεν προλαβαίνω  :2funny:αφού συνήθως ξυπνάω κατά της 12.00 και κατα της 14.00-15.00 είμαι Μεταξουργείο κάνω τη μπουρδελότσαρκα με παιδιά από το σά'ι'τ και που πάντα  :knockinb: κάποια στην πρώτη βάρδια,μετά της 17.30 πηγαίνω Φυλής και πάλι  :knockinb: κάποιες φορές πηγαίνω και στην τρίτη βάρδια αν έχω παρέα.
  Στη Ρωσσία γιά πούστηδες ξέχνα το  :2funny:αν ήθελα άντρες θα πήγαινα στην Αίγυπτο ή στην Ιορδανία να ζήσω που είναι και φτηνά και είναι γεμάτο πούστηδες  :2funny:αλλά είμαι στη Ρωσσία.Οπότε μη γράφεις μαλακίες γιατί ξεφτιλίζεσαι ακόμα περισσότερο  :2funny:.
  όσο γιά τον Ιωσήφ που έγραψε τέτοιες  :jerking:δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που να τον πιστεύει  :2funny:ειδικά μετά από τα μούφα 500άρικα που μας έβαλε τον κατάλαβαν όλοι τι  :jerking: είναι  :2funny:
  Ρεζίλι είσαι από την κακομοιριά σου πιό ρεζίλι να γίνεις δε γίνεται  :2funny:Αυτή παίζει να μην είναι γκόμενα σου,καλά δε ντρεπόταν να βγαίνει μαζί σου με τέτοιο άθλιο ντύσιμο?Στη Ρωσσία αν πήγαινες έτσι κάπου ντυμένος θα σε κοίταγε όλος ο κόσμος!και θα σκεφτόταν πόσο χάλια ντυμένος είναι ο φουκαράς  :vomit: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οπότε ΤΡΑΠΕΖΩΝΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ;;;;;;;;

Εννοείται είναι ... δικαίωμά σου !!!!

Τους κάνεις και δώρα ;;;;


Έχω ακούσει και άλλες ιστορίες.
Άλλοι τις πάνε ταξίδια !!!!!!!!!

ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ... ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ... ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ .....

Είσαι κύριος τύπε ;;;;;;;;

Εγώ ευτυχώς ... δεν ήμουν ποτέ !!!!!!


Κυριος δεν εισαι, χαζος εισαι. Βγαζεις μαλακιες συμπερασματα και τα πετας.

Ουτε πυρφορος ειμαι, ουτε "κυριος" οπως το λες εσυ. Πηγα για ενα φαι με ατομο που ειχα να δω 5 χρονια και εκανε δυο ωρες δρομο για να ερθει να με δει.

Αλλα για να βγαζεις τοσο αχτι μαλλον παρα εχεις φαει παντοφλα και νομιζεις οτι τα ξερεις ολα. Κατουρα και λιγο τυπε, η παντοφλα και το αποκλειστικο πηδημα με βιζιτες δεν κανει καλο

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τύπε ... για πες μας κι εσύ ....

Είναι δικαίωμα των ανδρών λες ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΕ ΑΚΡΙΒΑ ΦΑΓΑΔΙΚΑ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ... ΔΕΝ ΓΑΜΑΝΕ;

Μαγκιά και καουμποϊλίκι τους ;;;;;;;;
Μπορεί να μπερδευτεί ο Ιωσήφ και απαντήσει σαν Τροβαδούρος  :2funny:Αυτός έτσι κ'αλλιώς δε γαμάει λόγω γερατειών  :2funny:δεν του έχω στείλει πούτσες γιατί βαριόμουν και έχει σαλτάρει  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom