Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τώρα τι μας καυχιέσαι ότι πήγες και ήπιες καφέ στο ρεπό σου? :jerking: :2funny:τι λες ρε μεγάλε ήπιες καφέ  :2funny:μπράβο  :2funny:και ο Σαββίδης έβαζε ρολόγια  :2funny:ο Μαρκέλος είναι κλώνος μου και σε λίγο θα σε αναλάβει αυτός  :2funny:
   Καταλάβαμε φώτο από γκόμενες δεν έχεις να μας βάλεις  :2funny:και μας βάζεις καφέδες  :jerking: :2funny:.
Λες να βγηκα μονος μου κ να πινω μπυρα κ λευκο κρασι ταυτοχρονα κ να πηρα και γυναικεια τσαντα μαζι μου? :idiot:

Μπουααααχαχαχα :2funny:

Το ρολοι μου εχει γινει εφιαλτης σου χαχαχα :2funny:
Πλσκα πλακα το ρολοι μου εχει περισσοτερες εμπειριες απο σενα

Χαχαχαχα :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200719_230232.jpg
    20200719_230232.jpg
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 72

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δημητράκη ... ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ , ΠΟΡΤΙΕΡΗΔΕΣ και άλλα ναυάγια που δουλεύουν νύχτα,
δεν μετράνε ;;

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ;;;;


Γιατί εδώ κάποιοι πουλάνε μούρη για τέτοιες ...δουλειές !!!!
Θα κλάψεις αλλά ποτέ δε θα μάθεις τι πόστο είχα (και έχω ακόμα από χόμπυ) σε μαγαζί.  

Πορτα δεν εχω φαει ποτε στη ζωη μου Λακη, ειτε εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα


το 4,5 εκατοστών πουλάκι μου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λες να βγηκα μονος μου κ να πινω μπυρα κ λευκο κρασι ταυτοχρονα κ να πηρα και γυναικεια τσαντα μαζι μου? :idiot:

Μπουααααχαχαχα :2funny:

Το ρολοι μου εχει γινει εφιαλτης σου χαχαχα :2funny:
Πλσκα πλακα το ρολοι μου εχει περισσοτερες εμπειριες απο σενα

Χαχαχαχα :2funny:
Και ο Βαλκάνιος φουκαράς έβαλε ένα χέρι που κράταγε ένα παγωτό και είπε ότι είναι η γερμανίδα γκόμενα του  :2funny:μετά μας έβαλε κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του  :jerking:και μετά που ξέφυγε τελείως έβαλε και μιά τσόντα και είπε ότι και αυτή είναι γκόμενα του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
    Γκόμενες έχεις?τσάντες και κουρτίνες μας έβαλαν κ'άλλοι  :2funny: :2funny: :2funny:

 
Δημητράκη ... ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ , ΠΟΡΤΙΕΡΗΔΕΣ και άλλα ναυάγια που δουλεύουν νύχτα,
δεν μετράνε ;;

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ ;;;;


Γιατί εδώ κάποιοι πουλάνε μούρη για τέτοιες ...δουλειές !!!!
Από άλλες πόλεις που νοικιάζουν διαμέρισμα στην Αγία Πετρούπολη και πάνε σε τέτοιες δουλειές γιατί δεν μπορούν να βρούνε κάτι άλλο  :2funny:.Ξέχασες το επάγγλεμα του ταξιτζή που και αυτό εδώ είναι πολύ παρεξηγημένο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στα μετρητά είναι ο Ιωσήφ  :2funny:ξεσκίστηκε να βάζει λεφτά  :2funny:σε σημαίο που το παραξεφτίλισε και τον κατάλαβαν όλοι ότι είναι φωτοσόπ  :jerking: :2funny:
  Κρίμα που πρέπει να φύγω,και μετά θα γυρίσω να κοιμηθώ σαν πουλάκι  :2funny:δεν πειράζει θα ξεσκίσει ο κλωνος μου ο Μαρκέλος τον Γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:που τον γαμάει καλύτερα :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Και ο Βαλκάνιος φουκαράς έβαλε ένα χέρι που κράταγε ένα παγωτό και είπε ότι είναι η γερμανίδα γκόμενα του  :2funny:μετά μας έβαλε κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του  :jerking:και μετά που ξέφυγε τελείως έβαλε και μιά τσόντα και είπε ότι και αυτή είναι γκόμενα του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
   Γκόμενες έχεις?τσάντες και κουρτίνες μας έβαλαν κ'άλλοι  :2funny: :2funny: :2funny:

  Από άλλες πόλεις που νοικιάζουν διαμέρισμα στην Αγία Πετρούπολη και πάνε σε τέτοιες δουλειές γιατί δεν μπορούν να βρούνε κάτι άλλο  :2funny:.Ξέχασες το επάγγλεμα του ταξιτζή που και αυτό εδώ είναι πολύ παρεξηγημένο.
Οτι θελει το αγορι μου...

Τωρα?
Θα βαλεις το μπανιο μηπως ή κωλοτουμπα παλι? Χαχαχαχαχ
 

Συνημμένα

  • 20200719_230459.jpg
    20200719_230459.jpg
    614,7 KB · Εμφανίσεις: 56
  • 20200719_230150.jpg
    20200719_230150.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 70
  • 20200719_225939.jpg
    20200719_225939.jpg
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 73
  • 20200719_225720.jpg
    20200719_225720.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 68

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οτι θελει το αγορι μου...

Τωρα?
Θα βαλεις το μπανιο μηπως ή κωλοτουμπα παλι? Χαχαχαχαχ
Αυτή σαν Αλβανίδα καθαρίστρια είναι  :2funny: ακολούθησες πάντος τη συμβουλή μου να πάρεις μιά μπαρόβια να της δώσεις κάτι να βγεις μαζί της και να  βγάλεις φώτο μαζί της  :2funny:Μ'αρέσει που κρύβεις και της ρυτίδες της στις φωτογραφίες  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το ντύσιμο σου πάντος πολύ εμμετικό  :vomit:Ένα τόσο άσχημο μπλουζάκι πρέπει να ψάξεις πάρα πολύ γιά να βρεις  :2funny: :headbang:μα πόσο κακόγουστος χωριάτης μπορεί να είσαι? :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny:
   Δε μιλάω γιά τα χάλια σου και δε σε κράζω πολύ γιά να μας βάλεις κ'άλλες φωτογραφίες γιά να  :2funny: :2funny: :2funny:
   Ας σε αναλάβει ο Μαρκέλος γιατί δε με βολεύει να γράφω από το τηλέφωνο.Ελπίζω να μην τρακάρω από τα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αυτή σαν Αλβανίδα καθαρίστρια είναι  :2funny: ακολούθησες πάντος τη συμβουλή μου να πάρεις μιά μπαρόβια να της δώσεις κάτι να βγεις μαζί της και να  βγάλεις φώτο μαζί της  :2funny:Μ'αρέσει που κρύβεις και της ρυτίδες της στις φωτογραφίες  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το ντύσιμο σου πάντος πολύ εμμετικό  :vomit:Ένα τόσο άσχημο μπλουζάκι πρέπει να ψάξεις πάρα πολύ γιά να βρεις  :2funny: :headbang:μα πόσο κακόγουστος χωριάτης μπορεί να είσαι? :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny:
    Δε μιλάω γιά τα χάλια σου και δε σε κράζω πολύ γιά να μας βάλεις κ'άλλες φωτογραφίες γιά να  :2funny: :2funny: :2funny:
    Ας σε αναλάβει ο Μαρκέλος γιατί δε με βολεύει να γράφω από το τηλέφωνο.Ελπίζω να μην τρακάρω από τα  :2funny: :2funny: :2funny:
Χαχαχχχα
Τι να κανω εγω δεν ειμαι στην ρωσια, και ειμαι κ φτωχος

Ενταξει,εσυ τωρα .πως περασες το σαβκυριακο ειπαμε? Πηγες παρκιγκ? Πηγες σμαρκετ?
Χαχχχα
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οτι θελει το αγορι μου...

Τωρα?
Θα βαλεις το μπανιο μηπως ή κωλοτουμπα παλι? Χαχαχαχαχ
έβγαλες μια φώτο με φίλη σου πιθανών και μας λες ότι είναι γκόμενά σου  ;) ο άλλος σου βγάζει γυμνές φώτο που γαμάει σε στάσεις έστω της σαπίες που και εσύ ανεβάζεις φώτο με φίλες  :2funny: καλά πας είσαι η αναβάθμιση του Βαλκάνιοι φουκαρά που ανέβαζε φώτο με κουρτίνες εσύ τουλάχιστον ανέβασες φώτο με ζωντανή γυναίκα  :) μπράβο ρε μεγάλε, εις ανώτερα  :jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τόσο καιρό νόμιζα πως είσαι η γάτα του Μήτσου, μόλις κατάλαβα πως είσαι η κουράδα του...
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μήτσο, βάλε το χέρι σου στον κωλο σου και κλάψε...
υπάρχουν δεκάδες πρόγραμμα photo edit αφού είστε όλη μέρα στο pc και έξω δεν βγαίνετε επειδή δεν παίζει μια τουλάχιστον μάθατε λίγο photoshop,  :2funny: εσύ πιάνεις την τσέπη και φτάνεις στην κάλτσα, σιγά μην πιάσεις με το χέρι σου τόσα φράγκα, τόσα δεν έχει ούτε το γκισέ της εθνικής σε μια μέρα  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τόσο καιρό νόμιζα πως είσαι η γάτα του Μήτσου, μόλις κατάλαβα πως είσαι η κουράδα του...
ατάκες παιδιού γυμνασίου, γερνάς και επιστρέφεις στην παιδική ηλικία σιγά σιγά  ;)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
έβγαλες μια φώτο με φίλη σου πιθανών και μας λες ότι είναι γκόμενά σου  ;) ο άλλος σου βγάζει γυμνές φώτο που γαμάει σε στάσεις έστω της σαπίες που και εσύ ανεβάζεις φώτο με φίλες  :2funny: καλά πας είσαι η αναβάθμιση του Βαλκάνιοι φουκαρά που ανέβαζε φώτο με κουρτίνες εσύ τουλάχιστον ανέβασες φώτο με ζωντανή γυναίκα  :) μπράβο ρε μεγάλε, εις ανώτερα  :jerking:
Mgtow

Δεν εχω φιλες γυναικες
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο, ένας φτωχομπινες σαν και σένα αυτά τα λεφτά για να τα δει πρέπει να σου στέλνει η κόρη σου 1 μοβ το μήνα για τα επόμενα 30 χρόνια.Σε πουλάω και σε αγοράζω...φουκαρα :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πιάστα ρε γερο με το χέρι να σε πιστέψουμε  :2funny: πρέπει να μαζευτούμε ομάδα στο τελεγραμ να σου στέλνουμε πουτσες να ηρεμήσεις  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
έβγαλες μια φώτο με φίλη σου πιθανών και μας λες ότι είναι γκόμενά σου  ;) ο άλλος σου βγάζει γυμνές φώτο που γαμάει σε στάσεις έστω της σαπίες που και εσύ ανεβάζεις φώτο με φίλες  :2funny: καλά πας είσαι η αναβάθμιση του Βαλκάνιοι φουκαρά που ανέβαζε φώτο με κουρτίνες εσύ τουλάχιστον ανέβασες φώτο με ζωντανή γυναίκα  :) μπράβο ρε μεγάλε, εις ανώτερα  :jerking:
Αυτή θα είναι καμιά Αλβανίδα μπορεί και να μην την πλήρωσε απλός να βγήκαν βόλτα.Η γελοιότητα είναι αλλού  :headbang:ότι είναι άθλιος  :vomit:τόσο άθλια ντύσιμο δε θα δεις ούτε στο Ντιγιαρμπακίρ  :2funny:ούτε στη Σουλε'ι'μανία  :2funny:ούτε στο Κιρκούκ  :2funny:ακόμα κ'εκεί ντύνονται καλύτερα  :2funny:.
   Υποτίθεται ότι πήγε έτσι ντυμένος ραντεβού  :headbang: :2funny:εγώ έτσι ούτε στο γκαράζ δεν πάω  :2funny:
    Μπλουζάκι εντελώς χάλια  :2funny:και το παντελόνι βλέπω  :shit:μου θυμίζει κάτι γκαρσόνια σε κάτι χασαποταβέρνες  :2funny:αν βάλει μιά ποδιά ίδιος θα είναι  :2funny: :2funny: :2funny:.
   Εγώ τι φταίω που θέλω  τώρα να κοιμηθώ,μου χει έρθει ύπνος  και από τα γέλια  :2funny:δεν θα μπορώ να κοιμηθώ  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
   Θέλουμε κ'άλλες φωτογραφίες  :happy: :happy: :happy:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Περαστικά σου κουραδουλα...
αύριο παρέα με τον Μήτσο και κάτι πρόσφυγες που ξέρω από Ελλάδα θα μαζευτούμε και Θα σου στέλνουμε πουτσες η μέρα στο τελεγραμ, καυλωμενες, ξεκαυλωτες, όπως γουστάρεις, και πίασε τα λεφτά με το χέρι γερο  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom