Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εσύ μας βάζεις μιά φωτογραφία μέσα από ένα σκάφος και μας λες ότι είναι δικό σου.Ο μόνος που είπε γιά σένα ότι έχεις λεφτά ΕΊΝΑΙ Ο ΣΑΒΒΊΔΗΣ!
    Και μου είχε πει ότι έχετε μιλήσει και ότι σε ξέρει.Ότι είσαι 45άρης στην ηλικία και ότι έχεις λεφτά.
    Εγώ όταν έλεγες της  :jerking:ότι ένα τζιπ V6 της δεκαετίας του 2000 καίει 13 λίτρα στα 100 χλμ. κατάλαβα ότι ποτέ σου δεν είχες τέτοιο αμάξι  :2funny:γ'αυτό και διαβάζεις της στατιστικές και στην πράξη δεν ξέρεις τίποτα.
 
  Ο Τροβαδούρος εδώ λέει ότι ο Σαββίδης είναι ψεύτης:

Είναι και απατεώνας και παθολογικός ψεύτης!
Είχε γεμίσει θέμα με ψεύτικες φωτογραφίες από δήθεν γκόμενες του από το vk.com.

Όταν με το καλό έρθεις Ελλάδα έλα να σε πάω να σου ανοίξει την πόρτα. ;)
Αν ο Σαββίδης είναι ψεύτης όπως λέει ο Τροβαδούρος τότε εσύ είσαι ένας φτωχομπινές,γιατί ο Σαββίδης λέει ψέματα γιά όλα σύμφωνα με τον Τροβαδούρο.
 
    Τελικά ποιά είναι η αλήθεια εδώ?Γιατί τα μπερδέψατε τελείως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
εσύ μωρη Κιούρια που βάζεις στο στόμα σου πεθαμένους είσαι αρσενικός η ποντικομαμη ;

Τύπε ... έχεις δει τι λένε ο μπαρόκ και ο τραμού για πεθαμένους δικούς μου συγγενείς ;;;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΤΠΥΕ ... ΤΙ ΚΟΙΝΟ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ;;;;

Συζητάγατε για το ματίας προυστ ;;;

ή για τον Louis-Ferdinand Céline ;;;;;;;;;;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Τύπε ... έχεις δει τι λένε ο μπαρόκ και ο τραμού για πεθαμένους δικούς μου συγγενείς ;;;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΤΠΥΕ ... ΤΙ ΚΟΙΝΟ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ;;;;

Συζητάγατε για το ματίας προυστ ;;;

ή για τον Louis-Ferdinand Céline ;;;;;;;;;;
μωρη ποντικομαμη αυτό τον άνθρωπο τον γνώριζα από όταν ήμουν 18 χρονών εσύ δικαιουσε να σπιλωνεις την μνήμη του ότι σχέση κι αν είχα εγώ μαζί του είναι αντρική συμπεριφορά αυτή σε τιμά ;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εσύ μας βάζεις μιά φωτογραφία μέσα από ένα σκάφος και μας λες ότι είναι δικό σου.Ο μόνος που είπε γιά σένα ότι έχεις λεφτά ΕΊΝΑΙ Ο ΣΑΒΒΊΔΗΣ!
    Και μου είχε πει ότι έχετε μιλήσει και ότι σε ξέρει.Ότι είσαι 45άρης στην ηλικία και ότι έχεις λεφτά.
    Εγώ όταν έλεγες της  :jerking:ότι ένα τζιπ V6 της δεκαετίας του 2000 καίει 13 λίτρα στα 100 χλμ. κατάλαβα ότι ποτέ σου δεν είχες τέτοιο αμάξι  :2funny:γ'αυτό και διαβάζεις της στατιστικές και στην πράξη δεν ξέρεις τίποτα.
 
  Ο Τροβαδούρος εδώ λέει ότι ο Σαββίδης είναι ψεύτης:
Αν ο Σαββίδης είναι ψεύτης όπως λέει ο Τροβαδούρος τότε εσύ είσαι ένας φτωχομπινές,γιατί ο Σαββίδης λέει ψέματα γιά όλα σύμφωνα με τον Τροβαδούρο.

 
    Τελικά ποιά είναι η αλήθεια εδώ?Γιατί τα μπερδέψατε τελείως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tι συνειρμός είναι αυτός ρε Μήτσο; :think:

Οι καλοί ψεύτες πάντα στηρίζουν τα ψέματα τους σε μια μικρή δόση αλήθειας...και δεν είπα πότε ότι έλεγε μόνο ψέματα,από τις 10 κουβέντες οι 12 ήταν. :grin: :grin: :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
μωρη ποντικομαμη αυτό τον άνθρωπο τον γνώριζα από όταν ήμουν 18 χρονών εσύ δικαιουσε να σπιλωνεις την μνήμη του ότι σχέση κι αν είχα εγώ μαζί του είναι αντρική συμπεριφορά αυτή σε τιμά ;

Ποιά μνήμη σπιλώνω ;;;;;;
Δεν είπα τίποτε !

Εσύ  ανέφερες ότι γνωριζόσασταν.

Τι κοινό είχατε ;;;;;;

Αν ήθελες να μη γίνει κουβέντα ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ;;;

Βλέπεις ότι όταν ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΔΩ, ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.

Εγώ για τα άουντι , ΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ;;;;
Δεν θέλω μαζί σου ούτε καλημέρα.

Αν είχα σπίτι δίπλα σου, είτε θα έβαζα δέντρα για να μη σε βλέπω,
είτε θα μετακόμιζα.

Δεν θέλω να ξέρω ότι υπάρχεις.


Δεν έχεις τον ελάχιστο ανδρισμό να το δεχτείς ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

Κόλλησες για τα αμάξια μου και ήθελες ... ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΡΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΕΣΕΝΑ !!!!
Λες και θέλω νταραβέρια μαζί σου ...


Εγώ ή ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ !!!!!!

Αζήτητος είσαι.


ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ... ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΑΥΤΗ !!!!!!!!!

Οπότε .... δημιούργησες απορίες !!!!!!

Λογικές σε όλα !
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Tι συνειρμός είναι αυτός ρε Μήτσο; :think:

Οι καλοί ψεύτες πάντα στηρίζουν τα ψέματα τους σε μια μικρή δόση αλήθειας...και δεν είπα πότε ότι έλεγε μόνο ψέματα,από τις 10 κουβέντες οι 12 ήταν. :grin: :grin: :grin:

Μόνο ο μπράμπους λέει ψέμματα για όλα ...

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Ποιά μνήμη σπιλώνω ;;;;;;
Δεν είπα τίποτε !

Από που κι ως που γνωριζόσασταν ;;
Εσύ το ανέφερες.

Τι κοινό είχατε ;;;;;;

Αν ήθελες να μη γίνει κουβέντα ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ;;;

Βλέπεις ότι όταν ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΔΩ, ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.

Εγώ για τα άουντι , ΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ;;;;
Δεν θέλω μαζί σου ούτε καλημέρα.

Αν είχα σπίτι δίπλα σου, είτε θα έβαζα δέντρα για να μη σε βλέπω,
είτε θα μετακόμιζα.

Δεν θέλω να ξέρω ότι υπάρχεις.


Δεν έχεις τον ελάχιστο ανδρισμό να το δεχτείς ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

Κόλλησες για τα αμάξια μου και ήθελες ... ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΡΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΕΣΕΝΑ !!!!
Λες και θέλω νταραβέρια μαζί σου ...


Εγώ ή ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ !!!!!!

Αζήτητος είσαι.


ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ... ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΑΥΤΗ !!!!!!!!!

Οπότε .... δημιούργησες απορίες !!!!!!

Λογικές σε όλα !
η μοναδική απορία που έχω τραλαλακη είναι πόσο θα αντέξει η κωλοτρυπιδα σου και ελπίζω να αντέξει πολύ γιατί πρέπει να παραλάβεις το βραβειο ξέρεις ποιο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
η μοναδική απορία που έχω τραλαλακη είναι πόσο θα αντέξει η κωλοτρυπιδα σου και ελπίζω να αντέξει πολύ γιατί πρέπει να παραλάβεις το βρωειο ξέρεις ποιο

Δες μας λες όμως ... όλοι οι κολλητοί σου παρόμοια άτομα είναι ;;;
Συζητάγατε για τον ... Louis-Ferdinand Céline ;;;;;;;

Βοηθουσε κι εκεινη με στραπωναρισματα  τελειωσα σχετικα γρηγορα.

να μην περιαυτολογησω αλλα εχω λιωσει στη μαλακια


  Σήμερα Πισω απο το Μετρο του Αγιου Αντωνίου  κατέβηκε μια γκόμενα γυρς στα 25-30 με σωματαρα ματα γκρι  κολαν ψηλή με γόβες ψηλές τρελλο περπατημα και κώλο ποιήμα.!!!Αφου ρωτησε για μια οδο σε ενα περιπτερο συνεχισε να περπαταει με κατευθυνση το μπουρνάζι.Δεν αντισταθηκα και την ακολουθησα και την ρωτησα τι κανεις κουκλα...Αφου σαστισε στην αρχη σταματαει και ειμασταν τετ α τετ.την ρωταω που παει αν επιτρεπεται και μου λεει ΄΄ολο καπου παω και εγω'' με καλη διάθεση και χαμογελαστή παντως.της λεω αν εχει χρόνο να βρεθουμε.είτε για χοτελ είτε για μια αλλη φορα καποιο τηλ..η φεισμπουκ.και μου λεει οχι,κοιταζομασταν για αρκετη ωρα και δεν εδειχνε να βιάζετε. και της λες καλα να περασεις. και εκανα τελικα αναστροφη και εφυγα με την καυλα..!!αυτη έμεινε να δει τι θα κάνω..θελω να σας ρωτησω εκανα καλα??

σαν πιο εμπειροι..ηταν η πρωτη γκόμενα που την επεσα στο δρόμο..εκανα καλα???Αυτη τη ρολο βαραγε??να ηταβ ερασιτεχνης η επαγγελματιας?ελπιζω να καταλαβε τι ηθελα εγω απο αυτην παντως..!μηπως επρεπε να της πς κατευθειαν για λεφτα??η οχι?για λεφτα δεν αναφερθηκα.ντραπηκα..ηταν η πρωτη μου φορα σας ξαναλεω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Tι συνειρμός είναι αυτός ρε Μήτσο; :think:

Οι καλοί ψεύτες πάντα στηρίζουν τα ψέματα τους σε μια μικρή δόση αλήθειας...και δεν είπα πότε ότι έλεγε μόνο ψέματα,από τις 10 κουβέντες οι 12 ήταν. :grin: :grin: :grin:
Δηλαδή ο Σαββίδης ενώ παντού λέει ψέματα   εδώ λέει αλήθεια  :2funny:
  Μου φένεται μπλέξατε τα μπούτια σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δηλαδή ο Σαββίδης ενώ παντού λέει ψέματα   εδώ λέει αλήθεια  :2funny:
  Μου φένεται μπλέξατε τα μπούτια σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μήτσο μας ζαλισες με τον Σαββίδη.
Αν μιλάτε Viber πες του μαλακά την επόμενη φορά να απολυμαίνει το κλειδί όταν το φέρνει...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Καμιά αλητεία παίζει ;;;;

ή δεν ενδιαφέρεσαι ;;;;

Γουστάρεις μόνο μποντυμπιλντεράδες ;;;;;;;
μαλακά άμα βγεις μαλακας της χρονιάς τι άμα το έχεις στο τσεπακι σου δηλαδή και φύγεις θα πέσω σε κατάθλιψη
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
μαλακά άμα βγεις μαλακας της χρονιάς τι άμα το έχεις στο τσεπακι σου δηλαδή και φύγεις θα πέσω σε κατάθλιψη

[size=20pt] να μην περιαυτολογησω αλλα εχω λιωσει στη μαλακια  [/size]

Εσύ είχες πει ... πριν χρόνια ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΩ ... ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ...

Βέβαια λόγο , έχουν οι άνδρες ...

Βοηθουσε κι εκεινη με στραπωναρισματα  τελειωσα σχετικα γρηγορα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο μας ζαλισες με τον Σαββίδη.
Αν μιλάτε Viber πες του μαλακά την επόμενη φορά να απολυμαίνει το κλειδί όταν το φέρνει...
Μιλήσαμε μερικές φορές,τώρα δεν μπαίνει πιά στο Viber .Αν με πάρει θα μιλήσουμε,τώρα πότε θα με ξαναπάρει δεν μπορώ να ξέρω?μπορεί να μη με ξαναπάρει και ποτέ.
  Τελικά ο Σαββίδης είπε αλήθεια γιά τον Barock ή όπως λες ότι είναι παθολογικός ψεύτης είπε και εδώ ψέματα? :2funny:Αν είπε αλήθεια τότε δεν είναι ψεύτης όπως τον παρουσιάζεται.

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom