Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τι είσαι ρε μαλάκα ;;;
Γκαρσόνι σε παραλία ;;;;;;;;;;

Με τι μαλάκες κάθομαι και ... φθείρω το πληκτρολόγιο ρε !!!!!!!

Δούλευες σε κέτεριγκ , στο αυθαίρετο με την αδήλωτη πισίνα που μας έβαλες φωτογραφία ;;;

Που ήταν τελικά ;;; σόδυ ;;; κουνουπιδιανά ;;; χορδάκι ;;;;;;;

Για αυτό το άβαταρ ;;;
Ονειρεύεσαι ότι είσαι στρίππερ γκαρσόνι , αντί γκαρσόνι που σερβίρει τσιγαριαστά και γαμοπίλαφα ;;;;;


Εχεις μια πλακα ρε ψωλα Λακη.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πρεπει να τρως  καλα, για να εχεις ποιοτητα ζωης, ακομη και η ποιοτητα του νερου παιζει ρολο. Γιατι ο οργανισμος μας ειναι σαν μια καλοκουρδισμενη μηχανη, αν της βαζεις σκατα καυσιμο γρηγορα θα σε αφησει.. Αρα αντι να ταιζεις με τον τροπο σου τις τανες του διαδικτυου(και να μην τρως εσυ). Κανε τα ταξιδακια σου με αυτα τα χρηματα γνωρισε μερη, και γ@μα στα fkk. Eτσι τα εχεις ολα, θα σου περισσεψουν κιολας.

Δε μου λέει τίποτα να γαμήσω μία ή δύο ή δέκα πουτάνες.Ολες το ίδιο είναι.Γιατί να χαλάσω λεφτά?
Εμένα μου αρέσει το χαιλίκι εκδρομές,διακοπές,ρεστωράν,κυριλέ μέρη,κυνήγι,περιπέτεια,αδρεναλίνη,μουνάρες,μοντέλα κτλ.Σιγά μη χαλάω λεφτά σε πουτάνες,μπορδέλα κτλ.Αυτά τα έκανα μέχρι τα 30,τα έχω χορτάσει,δε μου λένε τίποτα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχετε σαλτάρει οι Gastarbeiter τελείως!! Τι ποιοτικό φαγητό στη Γερμανία...??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Η χειρότερη διατροφή που μπορεί να κάνει άνθρωπος  είναι στις Βόρειες Χώρες!
Το καλύτερο παράδειγμα είσαι ο ίδιος που είσαι τετράπαχος στις φωτογραφίες απο το ανθυγιεινό φαγητό! :2funny: :2funny: :2funny:

Μαζέψτε  τους  πια... γιατί γίνεται  παραπληροφόριση!    

*Σοβαρά τώρα, αν κάποιος αποφασίσει να ξενιτευτεί πρέπει να έχει δεδομένο πως η υγιεινή διατροφή τελειώνει! Εκεί πάνω στις Βόρειες Χώρες είναι γεμάτο φαγητά φουλ στα λιπαρά!

Οχι τετραπαχος, αλλα τριπαχος
Εχασα 5 κιλα απο τοτε που με κραζατε   :2funny: :2funny:
Μειναν αλλα 15...  :2funny: :2funny:

Εσυ φουκαρα εχεις λειωσει 3 μυγοσκοτωστρες στο βαρα βαρα χαχαχαχαχ.

Φετος αστο αλλα για του χρονου ελπιζω να στρωσουν τα πραματα κ να μπορεις να ξαναρχισεις τα υπερατλαντικα σου ταξιδια με την ellinair    :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • images.png
    images.png
    6,5 KB · Εμφανίσεις: 25

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Δε μου λέει τίποτα να γαμήσω μία ή δύο πουτάνες.Ολες το ίδιο είναι.Γιατί να χαλάσω λεφτά?
Εμένα μου αρέσει το χαιλίκι εκδρομές,διακοπές,ρεστωράν,κυριλέ μέρη,κυνήγι,περιπέτεια,αδρεναλίνη,μουνάρες κτλ.
Αφου στο τελος μενεις με το πουλι στο χερι και δεν σε αφηνουν να γ@μησεις συμφωνα με τα λεγομενα σου.. Αρα σου τρωνε τα ψιλα και μενεις μπουκαλα. Αφου δεν το χεις.. Και τωρα με τις τελευταιες σου δηλωσεις περι λαμπραντορ και σκυλογαμησια, μυστηριο καλυπτει την υποθεση
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ναι ρε κακομοίρη και βάζε ολόκληρο το κείμενο,εμένα ο προπάπους μου τα πήρε από τους Γερμανούς και τους πέταξε έξω στο δρόμο το 1944 και τους πήρε το σπίτι τους,ενώ εσένα οι Γερμανοι σε έχουν γιά σκουπίδι  :2funny:δουλεύεις διπλοβάρδιες ,σου νοικιάζουν ένα άθλιο δωμάτιο 500-700 ευρω  :vomit:και τους φυλάς της νύχτες τα γραφεία,δεν έχεις ούτε αμάξι ενώ αυτοί πάνε με της καινούργιες μερσεντές και σε έχουν γιά σκουπίδι,και μιλάς κιόλας  :vomit:

Αυτα γιά να μην κώβει και ράβει ο καθένας κείμενα.Ας το βάζει ολόκληρο το κείμενο αν θέλει κάποιοςτι ποιότικά βρε κακομοίρη που ένα ρεπό πήρες στις 2 βδομάδες και πήγες με το λεοφωρείο στο Ελληνικό πήρες ένα πιάτο γαρίδες και μιά μπύρα  :2funny:
   Χτες όλη νύχτα δούλευες και εγώ κοιμόμουν σαν πουλάκι :2funny:τώρα πάλι στη δουλειά είσαι γ'αυτό και θα απαντήσεις αμέσως  :2funny:καλά 24ωρο σε έχουν να δουλεύεις? :2funny:εσύ όλο στη δουλειά είσαι  :2funny:
    Πάω να δω κάτι τομάρια από φίδια,αν τα πάρω θα σας τα βάλω φοτογραφία είναι λιγάκι ακριβα αλλά αξίζουν.Μα και ποιότικά να έτρωγε αυτό το έφαγε μιά φορά στις 2 βδομάδες  :2funny: :2funny:πήγε ο κακομοίρης στο ρεπό του με το λεοφωρείο και έφαγε ένα πιάτο γαρίδες καιήπιε μιά μπύρα και το καυχιέται  :2funny:πρόσεξες ότι όταν είχε ρεπό δεν ήταν στο σά'ι'τ? :2funny:με λίγα λόγια συνέχεια στη δουλειά είναι γ'αυτό και απαντάει αμέσως  :2funny:όταν φύγει από τη δουλειά βγαίνει από το σά'ι'τ  :2funny: :2funny: :2funny:αυτό γίνεται μιά φορά στις 2 βδομάδες που έχει ρεπό  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και μπλα μπλα μπλα μπλα και μετα μπλα μπλα μπλα μπλα στο τελος μπλα μπλα μπλα μπλα  :2funny: :2funny: :2funny:
Και τοτε μπλα μπλα μπλα και ξαναμανα μπλα μπλα μπλα χαχαχχαχαχζ

Δημητρακη αδειο μυδι  :2funny: :2funny: :2funny:



Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και μπλα μπλα μπλα μπλα και μετα μπλα μπλα μπλα μπλα στο τελος μπλα μπλα μπλα μπλα  :2funny: :2funny: :2funny:
Και τοτε μπλα μπλα μπλα και ξαναμανα μπλα μπλα μπλα χαχαχχαχαχζ

Δημητρακη αδειο μυδι  :2funny: :2funny: :2funny:



Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα

Ο δημητράκης δεν έχει πιστωτική.Τώρα το έμαθες?
Αυτό είναι γνωστό εδώ και δεκαετία.Ποιο όριο πιστωτικής κάρτας?
Γενικά αυτοί δεν απαντάνε.Σε εμένα δεν έχουνε απαντήσει ποτέ σε τίποτα απολύτως και αλωνίζω.Δεν μπορούν να απαντήσουνε στο πλαίσιο που θέτω τα ζητήματα,λένε άλλα που δεν έχουν σχέση με το άθλημα.
Για την ακρίβεια αρνούνται να απαντήσουν περί της ουσίας διότι θεωρούν οτι η ουσία είναι άλλη.Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Και εδώ το βλέπω αυτό ο άλλος αρνείται να απαντήσει επί της ουσίας,αλλάζει το θέμα συζήτησης νομίζοντας οτι είναι πονηρός,στα αρχίδια μου κάνω αυτό που θέλω και του γαμάω το κέρατο.Συνήθως εξαγριώνονται από το θράσος αλλά απλά δεν μπορούν να παραδεχτούν.
Ρε εδώ τους λέω τώρα θα τον πιεις,εδώ μιλάμε για βαλκανική υπεροχή άλλα γούστα τι με ενδιαφέρουν εμένα οι συσχετισμοί δυνάμεων?Εγώ είμαι υπεράρχων,πρέπει να προσαρμοστείς στη δική μου πραγματικότητα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οχι τετραπαχος, αλλα τριπαχος
Εχασα 5 κιλα απο τοτε που με κραζατε   :2funny: :2funny:
Μειναν αλλα 15...  :2funny: :2funny:

Εσυ φουκαρα εχεις λειωσει 3 μυγοσκοτωστρες στο βαρα βαρα χαχαχαχαχ.

Φετος αστο αλλα για του χρονου ελπιζω να στρωσουν τα πραματα κ να μπορεις να ξαναρχισεις τα υπερατλαντικα σου ταξιδια με την ellinair    :2funny: :2funny:
Άστο τύπε, η μούρη σου είναι κιμάς σήμερα!
 

Συνημμένα

  • 99C9AFFD-1E9D-41DB-8E25-48D90737AE0D.jpeg
    99C9AFFD-1E9D-41DB-8E25-48D90737AE0D.jpeg
    421,6 KB · Εμφανίσεις: 70
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είστε όλοι ψτωχομπινέδες,περιμένετε στις ουρές και στα check in...
Εγώ...σε κάποια από τα ταξίδια μου,ο Σαββ με περιμένει στο πιλοτήριο!
abba2.jpg

abba4.jpg
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
στην ανατολικη γερμανια που επικρατει φτωχεια εχει ανοιξει μια ρωσσικη αλυσιδα,απο σιβηρια νομιζω η βαση της
που ξεπουλαει σε τιμες κατω 20-30%  απο τα λιντλ
ουρες χαμος
ειχε βαλει φωτο η μπιλντ
Και στη δυτική Γερμανία γεμάτο τέτοια μαγαζιά είναι.Το συγκεκριμένο είναι Ρωσσικών συμφερόντων αλλά πουλάει Πολωνικά προ'ι'όντα.

Ρε τύποι αλήθεια τώρα υπάρχει άνθρωπος ανω των 30 που να έχει σπουδάσει (πτυχίο και μεταπτυχιακό πλέον είναι το ελάχιστο. Με σκέτο πτυχίο αντε σε κάνα supermarket ή φύλακας ή αποθήκη) και να θεωρεί πολυτέλεια να μένει σε διαμέρισμα με ιδιοτικη wc και αμάξι δικό του?
Σιγά μην έχουν σπουδάσει αυτοί? :2funny:Αυτοί είναι χωριάτες,στην καλύτερη περίπτωση να έχουν βγάλει λύκειο!
:hi: παιδια  παίρνω 15 καμψεις  συνεχομενες  μπορω να παω να δουλεψω γερμανια?
Άνετα  :2funny: :2funny: :2funny:
Και μπλα μπλα μπλα μπλα και μετα μπλα μπλα μπλα μπλα στο τελος μπλα μπλα μπλα μπλα  :2funny: :2funny: :2funny:
Και τοτε μπλα μπλα μπλα και ξαναμανα μπλα μπλα μπλα χαχαχχαχαχζ

Δημητρακη αδειο μυδι  :2funny: :2funny: :2funny:



Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος της κουζινας για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
Εγώ της πιστωτικές κάρτες μου της είχα βάλει.Πήγες στη δουλειά πάλι τώρα και γράφεις  :2funny:όπως κατάλαβα δουλεύεις από τώρα μέχρι της από της 8.00 το βράδυ ως της 14.00 με ένα διάλειμμα 3 ώρες  :headbang:
  Εσύ και πιστωτική κάρτα να έχεις είναι και αυτή χρεωμένη τελείως  :2funny:.
   Αφού δεν έχεις τίποτα βρε κακομοίρη ούτε ένα διαμέρισμα  :2funny:ένα πήγες να πάρεις και απ'αυτό σε πέταξε έξω η γυναίκα σου και πλρώνεις της τράπεζες  :2funny:
  Μετρητά σε ξέσκισα  :2funny:έβαλα όσα πήρα σε ένα μήνα και εσύ έβαλες όσα μάζευες σε 2-3 χρόνια  :2funny: :2funny: :2funny:
  Εγώ ζητάω να μου δίνουν 500άρικα ενώ εσύ κουβαλάς δεκάρικα   :2funny:τωρα πήρα 500 ευρώ στην κάρτα και προς το τέλος του μήνα θα πάρω άλλα 1.500 μετρητά μπορώ να τα βάλω αφου θες πάλι φώτο στην τράπεζα που θα μου τα δίνει  :2funny:όπως τότε? :2funny:.Εγώ δε χρωστάω ούτε στην τράπεζα ούτε δίνω διατροφές όπως εσύ δίνεις στην πρώην γυναίκα σου που σε πέταξε έξω  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάρτε και τα δέρματα φιδιών που πήρα σήμερα  :2funny:τα φίδια αρέσουν πάρα πολύ στις γκόμενες  :2funny:.Ενώ ο Κροκόδειλος μοιάζει με κανονικό δέρμα και δεν τον καταλαβαίνουν.
 
 

Συνημμένα

  • Lefta.jpg
    Lefta.jpg
    561,6 KB · Εμφανίσεις: 41
  • φιδι.jpg
    φιδι.jpg
    609,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • φιδι2.jpg
    φιδι2.jpg
    920,4 KB · Εμφανίσεις: 50
  • φιδι3.jpg
    φιδι3.jpg
    648,2 KB · Εμφανίσεις: 46
  • φιδι4.jpg
    φιδι4.jpg
    367,7 KB · Εμφανίσεις: 46

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Γενικά αυτοί δεν απαντάνε.Σε εμένα δεν έχουνε απαντήσει ποτέ σε τίποτα απολύτως και αλωνίζω.Δεν μπορούν να απαντήσουνε στο πλαίσιο που θέτω τα ζητήματα,λένε άλλα που δεν έχουν σχέση με το άθλημα.
Για την ακρίβεια αρνούνται να απαντήσουν περί της ουσίας διότι θεωρούν οτι η ουσία είναι άλλη.Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Και εδώ το βλέπω αυτό ο άλλος αρνείται να απαντήσει επί της ουσίας,αλλάζει το θέμα συζήτησης νομίζοντας οτι είναι πονηρός,στα αρχίδια μου κάνω αυτό που θέλω και του γαμάω το κέρατο.Συνήθως εξαγριώνονται από το θράσος αλλά απλά δεν μπορούν να παραδεχτούν.
Τελεια περιγραφη της συμπεριφορας σου
 

Συνημμένα

  • original.gif
    729,7 KB · Εμφανίσεις: 38

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Και κάπου σε αυτήν την συμμορία την γνωστή του Νταβέλη που είχε γίνει ο φόβος και ο τρόμος της εποχής τότε πολύ πριν τον 1ο παγκόσμιο, τι λέω ούτε 1900 δεν πρεπει να ναι  :headbang:, κάπου σε αυτήν την συμμορία είναι και ο Θεός συχωρεστον ο προπαπους του κλώνου μου του δημητρακης29  :2funny: :2funny: :2funny:  έκλεβε παρέα με τον Νταβέλη και έκανε περιουσία, τότε πόθεν έσχες και εφορία δεν ήταν όπως σήμερα και τα μάζεψε, μετά ο παππούς του έκανε λεφτά από τον πόλεμο, έτσι ο Δημήτρης απέκτησε περιουσία  :2funny: ο κλώνος μου, δηλαδή εγώ  :2funny: το ποστ αυτό είναι ανακούφιση για όλους τους φουκαράδες που έχω στην υπογραφή μου, που πιστεύουν ότι να κάνεις περιουσία σε όλη την ζωή είναι ακατόρθωτο, εντάξει είναι εποχή κρίσης και καταλαβαίνω αλλά υπήρχαν ευκαιρίες, εσείς τι κάνατε  :jerking: :jerking: δεν ξέρει ο μήτσος από επενδύσεις, δεν ξέρει από μετοχές, από χρήματιστηριο, ούτε έχει εταιρεία(ένα γραφείο που ασχολείται με αυτό) ούτε έχει δουλέψει ποτέ του, ο Δημήτρης απέκτησε την περιουσία του από τον αντάρτη παππού του, και τον ληστή συνάδερφο του Νταβέλη  :2funny: :2funny: εντάξει γκαστερμπαιτερ, χαρηκατε? Με πεθανατε στα γέλια  :) κάπου εδώ είναι ο προπαπους του κλώνου μου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom