Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
ξεροχυνω με τσαρο δημητρακη πασων των ρωσσιων ουα ουα :wanker:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οι οποίοι είναι γατάκια μπροστά στα Μουσλίμια! Το Youtube είναι γεμάτο βιντεάκια που Λαθρο  τραμπουκίζουν Αστυνομία και Πολίτες που ούτε στις πρώην χώρες τους δεν τα κάνουν αυτά!




everyone gansta till germans start singing a song for a flower named erika
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Παντως σημερα για να ξερουμε τι γραφουμε η Γερμανια ειναι ενα αμερικανοσιωνιστικο ελεγχομενο κρατιδιο της πλακας χωρις καμμια βουληση.Ειναι βασικα ο κεντρικος αξονας του αμερικανικου σιωνιστικου λομπυ στην ευρωπη με εδρα τις τραπεζες κλπ.Με λιγα λογια οι σημερινοι μερκελ,σοιμπλε κλπ ειναι εβραιο-προσκυνημενοι...τα αφεντικα τους ειναι goldman sanchs κλπ εβραικες πολυεθνικες τραπεζες.Απλα τους εκαναν κρατος οι δυτικοι για να εχουν καποιον ισχυρο διπλα στην τοτε παλαια Σ.Ενωση.Γι αυτο και τους χαρισαν χρεη,αποζημιωσεις κλπ.Προσωπικα τους θεωρω εμετικο λαο.Περα απο την adidas την οποια λατρευω αλλα και τα αμαξια τους κυριως την Mersedes Benz δεν υπαρχει κατι αλλο για το οποιο θα μπορουσα να τους ευχαριστήσω.Επισης ειναι υπαίτιοι για τις τραγωδιες σε μικρα ασια και Ποντο.Τα μεγαλα κεφαλια του Κεμαλ ηταν αυστρο-γερμανοι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τους άλλους μια χαψιά τους έκανε.
τους εκλασε.. ακομη και στην Κρητη οι γριες κρητικες τους περασαν την τσουγκρανα στο κωλαντερο των αλεξιπτωτιστων γερμανων, και εκαναν κοκορετσι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μονο που τα σημερινα αφεντικα στην Γερμανια δεν ειναι μονο Γερμανοι.Ολοι μου οι γνωστοι στη Γερμανια πλεον εχουν ανωτερους Τουρκους,Κουρδους,Βοσνιους,Πολωνους και αλλους.Η Γερμανια του 2020 δεν εχει καμμια σχεση με την Γερμανια που πηγαιναν οι παππουδες μας.Τα πραγματα εχουν αλλαξει για τα καλα...
Αυτό όταν μου το είπαν δε το πίστευα μέχρι που το είδα με τα μάτια μου  :headbang: :2funny:

Οπως αρκετοι Ελληνες πλεον εχουν αφεντικα Αλβανους.Και τα παραδειγματα που εχω δεν ειναι λιγα...
Αυτό το είδα με τα μάτια μου στην Αγγλία  :2funny:και δεν το πίστευα  :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα όταν μιλάω για Γερμανία, μιλάω για το 2003/4! Τώρα βλέπω πως είναι ακόμα χειρότερα!
Ούτε καν ραγιάδες των Γερμανών δεν είναι! Είλωτες των Κούρδων έχουν γίνει οι Gastarbeiter μας... :'( :'( :'(
Γάμησε τα  :2funny:γιατί γελάω με το Βλάκμαν και το φουκαρά το νυχτοφύλακα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Παντως σημερα για να ξερουμε τι γραφουμε η Γερμανια ειναι ενα αμερικανοσιωνιστικο ελεγχομενο κρατιδιο της πλακας χωρις καμμια βουληση.Ειναι βασικα ο κεντρικος αξονας του αμερικανικου σιωνιστικου λομπυ στην ευρωπη με εδρα τις τραπεζες κλπ.Με λιγα λογια οι σημερινοι μερκελ,σοιμπλε κλπ ειναι εβραιο-προσκυνημενοι...τα αφεντικα τους ειναι goldman sanchs κλπ εβραικες πολυεθνικες τραπεζες.Απλα τους εκαναν κρατος οι δυτικοι για να εχουν καποιον ισχυρο διπλα στην τοτε παλαια Σ.Ενωση.Γι αυτο και τους χαρισαν χρεη,αποζημιωσεις κλπ.Προσωπικα τους θεωρω εμετικο λαο.
:hi: :hi: :hi:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αποψε εχει εργαρα με τον b.p το fury, στο makedoniaTv στις 23:00, δειχνει την τελευταια κωλοφερατζα των γερμανων απο τους συμμαχους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι οποίοι είναι γατάκια μπροστά στα Μουσλίμια! Το Youtube είναι γεμάτο βιντεάκια που Λαθρο  τραμπουκίζουν Αστυνομία και Πολίτες που ούτε στις πρώην χώρες τους δεν τα κάνουν αυτά!

Αυτός είναι ένας ακόμα λόγος που μένω στην Ρωσσία,εδώ αυτούς τους κοιτάνε σαν σκουπίδια,λίγο μαυριδερός να είσαι σε μαζεύει η αστυνομία  :2funny:

H πουτσα που εφαγαν οι Γερμανοι απο τους Σλαβους οφειλεται ξεκαθαρα στο μεγαλο ανοιγμα που εκανε ο βλακαμας Χιτλερ.Ο οποιος εγραψε στα αρχιδια του τους αξιωματικους του και μπουκαρε με βαρυ χειμωνα στη Ρωσια.Φυσικα εβαλε και το χερακι της η Αμερικη αλλα ο Β παγκοσμιος δινει την νικη στους συμμαχους ξεκαθαρα απο μαλακιες του Χιτλερ.
Ο Χίτλερ εκτός του ότι ήταν εντελώς ακατάλληλος σαν στρατιωτικός και όλες οι διαταγές που έδινε ήταν λάθος.Έκανε το μεγάλο λάθος να επιτεθεί στην Ε.Σ.Σ.Δ πριν τελειώσει με τη μέση ανατολή και μετά  με την Αγγλία.
 
everyone gansta till germans start singing a song for a flower named erika
Γελάω που εσύ το αποτυχημένο σκουπίδι  :2funny:που είσαι ένα και καθόλου και άφραγκος πας να το παίξεις και άρια φυλή  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Αυτό όταν μου το είπαν δε το πίστευα μέχρι που το είδα με τα μάτια μου  :headbang: :2funny:
Αυτό το είδα με τα μάτια μου στην Αγγλία  :2funny:και δεν το πίστευα  :2funny: :2funny: :2funny:
Γάμησε τα  :2funny:γιατί γελάω με το Βλάκμαν και το φουκαρά το νυχτοφύλακα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Α και που σαι οι δικοι σου Ρωσσοποντιοι/Γεωργιανοι κλπ κανουν τα μεγαλα κουμαντα στη νυχτα ειδικα σε βορεια Ελλαδα αχαχαχα απο παντου φαπες τρωνε οι Ελληναραδες...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :vomit:
μη μου πεις οτι σου αρεσει και εσενα η κοπρολαγνια?εχουμε κανει θεμα!πριν λιγες μερες χωρισα με μια γκομενα γιατι δεν ηθελε να με κατουρισει!συχαινοτανε!μου ειπε οτι ειναι αντιχρηστιανικο!!!!!


σε αυτο εχεις δικιο η μεγαλη μου κορη στην Ουγγαρια μαζι με συμμαθητριες της στο σχολειο παιρνουνε τα πρωτα μαθηματα σεξουαλικης διαπαιδαγωγισης βλεποντας μια απο της τσοντες που ειχα παιξει οταν ημουνα 19 χρονων!δεν μπορω να καταλαβω πως επεσε στα χερια της????παλι καλα που δεν βρηκε το εργο που εχω γραψει εγω το σεναριο που εχει μεσα χεσιματα,κατουριματα και διαφορες αλλες ανωμαλιες!!!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτός είναι ένας ακόμα λόγος που μένω στην Ρωσσία,εδώ αυτούς τους κοιτάνε σαν σκουπίδια,λίγο μαυριδερός να είσαι σε μαζεύει η αστυνομία  :2funny:
Ο Χίτλερ εκτός του ότι ήταν εντελώς ακατάλληλος σαν στρατιωτικός και όλες οι διαταγές που έδινε ήταν λάθος.Έκανε το μεγάλο λάθος να επιτεθεί στην Ε.Σ.Σ.Δ πριν τελειώσει με τη μέση ανατολή και μετά  με την Αγγλία.
 Γελάω που εσύ το αποτυχημένο σκουπίδι  :2funny:που είσαι ένα και καθόλου και άφραγκος πας να το παίξεις και άρια φυλή  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:.

δημητρακη μονο οι τουρκοι καταδεχονται να ειναι φιλοι σου?
κανα ρωσο η ελληνα φιλο εχεις?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Αυτός είναι ένας ακόμα λόγος που μένω στην Ρωσσία,εδώ αυτούς τους κοιτάνε σαν σκουπίδια,λίγο μαυριδερός να είσαι σε μαζεύει η αστυνομία  :2funny:
Ο Χίτλερ εκτός του ότι ήταν εντελώς ακατάλληλος σαν στρατιωτικός και όλες οι διαταγές που έδινε ήταν λάθος.Έκανε το μεγάλο λάθος να επιτεθεί στην Ε.Σ.Σ.Δ πριν τελειώσει με τη μέση ανατολή και μετά  με την Αγγλία.
 Γελάω που εσύ το αποτυχημένο σκουπίδι  :2funny:που είσαι ένα και καθόλου και άφραγκος πας να το παίξεις και άρια φυλή  :vomit: :2funny: :2funny: :2funny:.


Δεν γαμιεται και ο Β παγκοσμιος και ο μαλακας ο Χιτλερ.Εγω παντως το ξερω θα ακουστει ανθελληνικο και καποιοι ισως με βρισουν αλλα γουσταρω Πουτιν και Ερντογαν.Οι καλυτεροι αντι-νεοταξιτες που εχουμε δει μεχρι τωρα.Η Ελλαδα ειναι στην χειροτερη θεση να βρισκεται με το μερος της δυσης και αυτο θα το πληρωσει ακριβα με τον ενα η με τον αλλο τροπο.Ολες οι χωρες της Ευρωπαικης Ενωσης του ΝΑΤΟ της εχουν γυρισει το κεφαλι και εμεις συνεχιζουμε εκει σταθερα να τους σαλιωνουμε τις πουτσες...ειμαστε απλα τραγικοι.Κινα,Ρωσια,Τουρκια,Ινδια ειναι το μελλον ασε τους αλλους στη δυση να γινουν πουσταρες,τραβελια,φεμινιστ και να τους γαμανε οι λαθρο...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τι νομίζεις αν είχε μέρος να μείνει στην Ελλάδα θα ήταν Γερμανία να παιδεύεται και να δεινοπαθεί? αλλά Ελλάδα που να πάει? στο χωριό του? :2funny:
Το εχει συνηθισει το φακ υπο πιεση εχει εθιστει, και το υποστηριζει κιολας, σαν να εχει παθει το συνδρομο της στοκχολμης, και υποστηριζει τον βιαστη του με παθος
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Α και που σαι οι δικοι σου Ρωσσοποντιοι/Γεωργιανοι κλπ κανουν τα μεγαλα κουμαντα στη νυχτα ειδικα σε βορεια Ελλαδα αχαχαχα απο παντου φαπες τρωνε οι Ελληναραδες...
Εδώ έχουν κάποια μαγαζιά αλλά ο κόσμος είναι πολύ εχθρικός μαζί τους.Όσους γνωστούς έχω Ρωσσοπόντιους που ήρθαν Αγία Πετρούπολη μιλάνε με τα χειρότερα λόγια,ο κόσμος τους κοιτάει με περιφρόνιση.Εδώ δε δέχονται και τους Ρώσσους αν είναι από άλλη πόλη!Μιλάμε γιά πάρα πολύ τοπικιστές!Ο πετυχημένος ξένος βέβαια είναι άλλη κατηγορία,αλλά μόνο ο πετυχημένος,τον φουκαρά ξένο που έρχεται γιά δουλειά τον κοιτάνε με λύπιση!
  Η Μόσχα είναι εντελώς διαφορετική εκεί δεν υπάρχουν Μοσχοβίτες όλοι από κάπου ήρθαν!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Το εχει συνηθισει το φακ υπο πιεση εχει εθιστει, και το υποστηριζει κιολας, σαν να εχει παθει το συνδρομο της στοκχολμης, και υποστηριζει τον βιαστη του με παθος

τουλαχιστον ο αρχηγος δεν κανει παρεα με τουρκους

συμφωνεις οτι φιλους τουρκους εχουν μονο τα σκουπιδια?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Εδώ έχουν κάποια μαγαζιά αλλά ο κόσμος είναι πολύ εχθρικός μαζί τους.Όσους γνωστούς έχω Ρωσσοπόντιους που ήρθαν Αγία Πετρούπολη μιλάνε με τα χειρότερα λόγια,ο κόσμος τους κοιτάει με περιφρόνιση.Εδώ δε δέχονται και τους Ρώσσους αν είναι από άλλη πόλη!Μιλάμε γιά πάρα πολύ τοπικιστές!Ο πετυχημένος ξένος βέβαια είναι άλλη κατηγορία,αλλά μόνο ο πετυχημένος,τον φουκαρά ξένο που έρχεται γιά δουλειά τον κοιτάνε με λύπιση!
  Η Μόσχα είναι εντελώς διαφορετική εκεί δεν υπάρχουν Μοσχοβίτες όλοι από κάπου ήρθαν!


Σχεδιαζω ταξιδακι για Ρωσια οταν τελειωσει η μαλακια του ψωλοιου.Παντως οι Ρωσσοποντιοι εδω δεν καταλαβαινουν Χριστο.Εχουν παρει αρκετα ποστα στη Θεσσαλονικη και στη Βορεια Ελλαδα.Και αρκετοι απο αυτους κανουν δουλειες και μεσο Ρωσιας οποτε καταλαβαινεις ερχεται ζεστοχρημα απο Μοσχα με αρκετους να γινονται αφεντικα κλπ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δημητρακη μονο οι τουρκοι καταδεχονται να ειναι φιλοι σου?
κανα ρωσο η ελληνα φιλο εχεις?
Ρώσσους φίλους έχω πολλούς,Τούρκους δεν έχει όπως και Έλληνες εδώ δεν έχει μόνιμους,άντε να χει το πολύ 5-6 άτομα.Καλό είναι τους Ελληνες στο εξωτερικό να τους κρατάς σε απόσταση γιατί θα σου ζητήσουν δανεικά και αγύριστα  :2funny:.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρώσσους φίλους έχω πολλούς,Τούρκους δεν έχει όπως και Έλληνες εδώ δεν έχει μόνιμους,άντε να χει το πολύ 5-6 άτομα.Καλό είναι τους Ελληνες στο εξωτερικό να τους κρατάς σε απόσταση γιατί θα σου ζητήσουν δανεικά και αγύριστα  :2funny:.

για τουρκο φιλο μας ελεγες
που τον γνωρισες?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
τουλαχιστον ο αρχηγος δεν κανει παρεα με τουρκους

συμφωνεις οτι φιλους τουρκους εχουν μονο τα σκουπιδια?
Σημασία έχει ποιος έχει το πάνω χέρι!  Εγώ δέχομαι να κάνω παρέα με ξένο μόνο όταν δέχεται πως είναι για τον πούτσο και μαζί μου ξεστραβώνεται! Είχα έναν Βέλγο που ερχόταν κάθε χρόνο και τον φώναζα για καμάκι μαζί μου! Μια φορά την έπεσα σε κάτι Λιθουανές  και τον φώναξα για το μπάζο!O Μαλάκας στο τέλος την ...παντρεύτηκε και ούτε στο γάμο του δεν με κάλεσε! Μιλάμε για Δυτικούς πιρφόρους μεγατόνων!!  

Στη Γερμανία έκανα παρέα με Γερμανούς έναν Ολλανδό και έναν Νορβηγό που τους είχα συνεχώς στο δούλεμα!
   

 
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Σημασία έχει ποιος έχει το πάνω χέρι!  Εγώ δέχομαι να κάνω παρέα με ξένο μόνο όταν δέχεται πως είναι για τον πούτσο και μαζί μου ξεστραβώνεται! Είχα έναν Βέλγο που ερχόταν κάθε χρόνο και τον φώναζα για καμάκι μαζί μου! Μια φορά την έπεσα σε κάτι Λιθουανές  και τον φώναξα για το μπάζο!O Μαλάκας στο τέλος την ...παντρεύτηκε και ούτε στο γάμο του δεν με κάλεσε! Μιλάμε για Δυτικούς πιρφόρους μεγατόνων!! 

Στη Γερμανία έκανα παρέα με Γερμανούς έναν Ολλανδό και έναν Νορβηγό που τους είχα συνεχώς στο δούλεμα!
   

 

μα για να εχουν το πανω χερι υπαρχουν ελληνες που κανουν παρεα με τουρκους
αισθανονται πολυ λιγοι διπλα σε κανονικους ανθρωπους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom