Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 178 άτομα (0 μέλη και 178 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εδώ συμβουλές στις γκόμενες πώς να το παίζουν δύσκολες για να ανεβάσουν το κασέ.
Ας το παιζουν δυσκολες.. Eμεις Clain Main, τα δυσκολα τα κανουμε ευκολα.. Eχει και αλλου πορνοσαφαρι με ten euros only!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Μήτσο ... τέτοια μπάνικια .... 40- ....
πόσοι ευκατάστατοι ρώσοι θα την κοίταγαν ;;;;;;;;;


ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ !!!!!!!!!!

Πως αντιμετωπίζουν γκόμενες τέτοιας .... ηλικίας ;;;;;;;

Σε αλλον απευθύνθηκες αλλά θα σου πω τη γνώμη μου.

Η σαραντάρα ρωσίδα στω χώρα της λογίζεται ως babuska, και όχι ως γκόμενα.

Στο πιρφοριστάν/αγαμιστάν λογίζεται ως μιλφάρα !!

Αλλα ήθη !! Που δείχνουν ομως τη κατάντια μας.

Υ.Γ. Το που βρίσκεται η χώρα Πιρφοριστάν / Αγαμιστάν δεν απαιτεί ιδιαίτερη φαντασία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το 95% των σερβιτόρων στη Μύκονο είναι Αλβανοί..  :S
Κ'αυτός παίζει να είναι σερβιτόρος τα καλοκαίρια  :2funny:
  Η πλάκα είναι ότι Μύκονο πάνε όλες οι Αλβανίδες και οι Βουλγάρες  :2funny:μένουν σε ένα κοτέτσι 4-5 μαζί  :2funny:και το παίζουν χά'ι'  :2funny:
   Θυμήθηκα στο Μέσις στη Νέα Υόρκη (που έχω πάει στ'αλήθεια και όχι στη φαντασία μου)και πηγαινα κάθε μέρα και ψωνιζα ρούχα οι αράπιδες σεκιουριτάδες που πιάσαμε κουβέντα και με ρώτησαν από που είμαι όταν τους είπα Ελλάδα μου μίλαγαν γιά τη Μύκονο που έχουν πάει και που τους αρέσει πάρα πολύ  :2funny:
Μα δε μιλάμε για πουτάνες αλλά για ...σπονσοπουτανέτες !! :grin: :grin:

Η διαφορά τους έγκειται στο ότι τις δεύτερες τις χρυσοπληρώνεις χωρίς να τις γαμάς. Αλλά μπρος στη μόστρα τι να κλάσει το γαμήσι !! :grin: :grin:

Είναι φανερό ότι δεν αντιλαμβάνεσαι το παίγνιο !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ο πόντιος σπόνσορας αυτοκτόνησε οταν έμαθε οτι οι άλλοι μη σπόνσορες  χωρίς να πληρώνουν τις γάμαγαν κιόλας. :2funny:
Έχεις μείνει πολύ πίσω  :2funny: ο Βλάκμαν δεν γαμάει πιά,γιατί να παίρνει βιάγκρα και να κουράζετε? Στον 21ο αιώνα δεν γαμάνε οι βαλκάνιοι τσοπάνιδες έχουν σκύλο γιά να  :knockinb: της γκόμενες που πληρώνουν  :2funny:ο Βλάκμαν έχει Λαμπραντόρ.Εσύ τι σκύλο έχεις γιά να γαμάει της γκόμενες σου? :2funny:ή είσαι ακόμα πίσω και της  :knockinb: μόνος σου? :2funny: :2funny: :2funny:
   
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δηλαδή εσύ , ξέρεις τα 7.5 δισεκατομύρια του παγκόσμιου πληθυσμού
και όλους τους ξένους δισεκατομυριούχους και εκατομμυριούχους !

Εντάξει , τώρα το κατάλαβα.

Για το πόση ώρα είμαι εδώ και πόση ώρα δουλεύω , θα σε ρωτήσω την επόμενη φορά, να μου δώσεις άδεια.

Έχω πει άπειρες φορές, ότι δεν είμαι υπαλληλάκι με ωράριο .
Δουλεύουν και άλλοι για μένα, οπότε δουλεύω όσο γουστάρω και όποτε γουστάρω.
Έχω και αντικαταστάτες, αν θέλω να καλύπτουν τους πελάτες μου !

Αν ήταν να γίνω υπαλληλάκι , σαν αυτούς που μισούν το μήτσο
(π.χ. τον κλώνο τραβαδούρο )
θα αυτοκτονούσα.
Εντάξει σε αφήνω στο δικο σου φανταστικό κόσμο.
Στη Μύκονο της τελευταίας δεκαετίας περιμένουν από τους Έλληνες για να φάνε.
Εσυ εχεις οδοντιατρείο με πολλες εκατοντάδες φραγκατων πελατων, αλλά έχεις χρόνο να ασχολείσαι 24 ώρες το εικοσιτετράωρο με αυτό το site και να κανονίζεις παντρεμένες.
Μήπως κανείς μπίζνες και με το Σαββιδαρο?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Κ'αυτός παίζει να είναι σερβιτόρος τα καλοκαίρια  :2funny:
   Η πλάκα είναι ότι Μύκονο πάνε όλες οι Αλβανίδες και οι Βουλγάρες  :2funny:μένουν σε ένα κοτέτσι 4-5 μαζί  :2funny:και το παίζουν χά'ι'  :2funny:
    Θυμήθηκα στο Μέσις στη Νέα Υόρκη (που έχω πάει στ'αλήθεια και όχι στη φαντασία μου)και πηγαινα κάθε μέρα και ψωνιζα ρούχα οι αράπιδες σεκιουριτάδες που πιάσαμε κουβέντα και με ρώτησαν από που είμαι όταν τους είπα Ελλάδα μου μίλαγαν γιά τη Μύκονο που έχουν πάει και που τους αρέσει πάρα πολύ  :2funny:Έχεις μείνει πολύ πίσω  :2funny: ο Βλάκμαν δεν γαμάει πιά,γιατί να παίρνει βιάγκρα και να κουράζετε? Στον 21ο αιώνα δεν γαμάνε οι βαλκάνιοι τσοπάνιδες έχουν σκύλο γιά να  :knockinb: της γκόμενες που πληρώνουν  :2funny:ο Βλάκμαν έχει Λαμπραντόρ.Εσύ τι σκύλο έχεις γιά να γαμάει της γκόμενες σου? :2funny:ή είσαι ακόμα πίσω και της  :knockinb: μόνος σου? :2funny: :2funny: :2funny:
   

Ναι φίλε !! Δεν με άγγιξε η πρόοδος που η βαλκανική τσοπαναραίικη  ανωτερότητα επέφερε. :2funny: :2funny:

Εχω μείνει πολύ πίσω.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Είσαι τελείως αγράμματος ρε ;
Να αρχίσουμε από το ΝΑ ΛΟΛΑ, ΕΝΑ ΜΗΛΟ ;;;;;

Ρε βλάκα ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ;;;
Είσαι τόσο ζώον ;;;;;;

Κάποιοι θαμώνες του νησιού, πάνε τακτικά.
Αυτοί  , ΟΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ, ΟΠΟΥ ΝΗΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΘΚΟΝΟΣ .... παίζει να μην είναι ούτε 0.01% των ελλήνων !


ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ;;;;

Τόση εμπάθεια μαζί μου, που δίνεις σουρεαλιστικές ερμηνείες σε απλές προτάσεις σκοτώνοντας την ελληνική ;;;;


Ρε μαλάκα Λάκη, καταλαβαίνεις οτι αν σταματήσουν τελείως οι Έλληνες να πηγαίνουν στη Μύκονο το μόνο που θα προσφέρουν είναι .....χώρο για τους ξένους που περιμένουν στην ουρά;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Εσύ τέτοιες γκόμενες γουστάρεις τύπε ;;
Όχι από ... εμφάνιση ... αλλά ... συμπεριφορά ;;;;;;


Εμφάνιση κρίνουμε εδώ, ποιός γαμεί τη συμπεριφορά. Εσείς δηλαδή που τη βάλατε για 20ευρω στο Μετάξι το βάλατε λόγω.....συμπεριφοράς;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Θες να μου πεις, ότι παλιότερα, πριν 20-30 χρόνια ... δεν θα έπαιρναν ... travelers checks ;;;

Και στην ταβέρνα στον ιμπρο, βγαίνοντας από το σκοπευτήριο ασκύφου,
λες να μη δέχονται την debit της ubs ;;;;;;


Είδες που σιγά σιγά επιτέλους έφτασες στα λόγια μου;; Έχεις μείνει στα 90's, από αντίληψη πραγμάτων, ντύσιμο, συνήθειες μέχρι και απόψεις.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μαλάκα Λάκη, καταλαβαίνεις οτι αν σταματήσουν τελείως οι Έλληνες να πηγαίνουν στη Μύκονο το μόνο που θα προσφέρουν είναι .....χώρο για τους ξένους που περιμένουν στην ουρά;;;

Στα αρχίδια μου ρε μόρτη.
Εσύ καταλαβαίνεις ότι όσο υπάρχουν μάγκες που πουλάνε σαλάτες 30 ευρώ και νοικιάζουν ξαπλώστρες 100
και κάνουν τον ταρίφα από το λιμάνι στο ορνό 15 ευρώ ...
κανείς δεν θα κάνει τίποτε σοβαρό και παραγωγικό σε αυτό το μπουρδέλο ;;;;;;;

και κάθε χρόνο θα βουλιάζει ;;;;;;;;

το νέο 1453 , εγώ θα το δω στο youtube ....

θα είμαι μακριά ....
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Έχεις μείνει πολύ πίσω  ο Βλάκμαν δεν γαμάει πιά, γιατί να παίρνει βιάγκρα και να κουράζετε? Στον 21ο αιώνα δεν γαμάνε οι βαλκάνιοι τσοπάνηδες έχουν σκύλο γιά να :knockinb: τις γκόμενες που πληρώνουν  ο Βλάκμαν έχει Λαμπραντόρ. Εσύ τι σκύλο έχεις γιά να γαμάει της γκόμενες σου? ή είσαι ακόμα πίσω και της  :knockinb: μόνος σου? :2funny:
Σωστα.. αυτο το ειχαμε ξεχασει οτι περιμενει απο το σκυλο να πηδηξει τις ταριφες του διαδικτυου που χαρτζιλικωνει
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είδες που σιγά σιγά επιτέλους έφτασες στα λόγια μου;; Έχεις μείνει στα 90's, από αντίληψη πραγμάτων, ντύσιμο, συνήθειες μέχρι και απόψεις.


Εσύ τύπε, έχεις υιοθετήσει την τελευταία μόδα στο ντύσιμο ;;;
879ca74995dbafa92ad4b2cfdd6bb798.jpg


από ντύσιμο ποτέ δεν γούσταρα μόδες ... ούτε των 90s
ούτε των 80s
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Στα αρχίδια μου ρε μόρτη.
Εσύ καταλαβαίνεις ότι όσο υπάρχουν μάγκες που πουλάνε σαλάτες 30 ευρώ και νοικιάζουν ξαπλώστρες 100
και κάνουν τον ταρίφα από το λιμάνι στο ορνό 15 ευρώ ...
κανείς δεν θα κάνει τίποτε σοβαρό και παραγωγικό σε αυτό το μπουρδέλο ;;;;;;;

και κάθε χρόνο θα βουλιάζει ;;;;;;;;

το νέο 1453 , εγώ θα το δω στο youtube ....

θα είμαι μακριά ....


Καλά, εσύ ζεις αλλού γι αλλού. Καμία αίσθηση πραγματικής οικονομίας αφού το μόνο που έχεις μάθει είναι να κόβεις 1-2 αποδείξεις το μήνα στους νοικάρηδες.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Στα αρχίδια μου ρε μόρτη.
Εσύ καταλαβαίνεις ότι όσο υπάρχουν μάγκες που πουλάνε σαλάτες 30 ευρώ και νοικιάζουν ξαπλώστρες 100
και κάνουν τον ταρίφα από το λιμάνι στο ορνό 15 ευρώ ...
κανείς δεν θα κάνει τίποτε σοβαρό και παραγωγικό σε αυτό το μπουρδέλο ;;;;;;;

και κάθε χρόνο θα βουλιάζει ;;;;;;;;

το νέο 1453 , εγώ θα το δω στο youtube ....

θα είμαι μακριά ....

το 1453 θα ερθει γιατι ο μηταρακης εκανε δεκτο το 44% των αιτησεων ασυλου και το υπολοιπο 56% απλα θα παραμεινει ελλαδα

τωρα η μυκονος αφορα μονο τους ελληνες που βγαζουν ψωμι εκει
οι πελατες κατα 95% ειναι ξενοι
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Η τύπισσα είναι Σουηδέζα.Με ρωσικά γονίδια βεβαίως βεβαίως.Οπότε προσπαθεί να ανοίξει τα μάτια της γυναικείας κοινότητας.




Ο άντρας λέει πληρώνει πάντα για όλα αν θέλει σοβαρή γκόμενα.Είναι βασικά θέματα αυτά.
Αν θέλεις να λέγεσαι άντρας και να έχεις σοβαρή,εμφανίσιμη γκόμενα,τότε πλερώ.
Βεβαιως να πληρωσει ο αντρας ,αν παρει ολο το πακετο, δειπνο, βολτουλα σεξακι.
Αν ειναι η αλλη να παρει γαριδομακαροναδα κ κρασι κ στο τελος να χαιρετησει δια χειραψιας κ να παει για υπνο τοτε δεν εισαι αντρας ,εισαι κοροιδο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βεβαιως να πληρωσει ο αντρας ,αν παρει ολο το πακετο, δειπνο, βολτουλα σεξακι.
Αν ειναι η αλλη να παρει γαριδομακαροναδα κ κρασι κ στο τελος να χαιρετησει δια χειραψιας κ να παει για υπνο τοτε δεν εισαι αντρας ,εισαι κοροιδο

Εννοείται πρέπει να δείξεις άντρας αξίας για να εισπράξεις όλο το πακέτο.Είναι double faced το παίγνιο,δεν έχει μόνο ένα μέρος.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δεν ισχύουν αυτά που γράφεις, είναι βγαλμένα από καφενειακές συζητήσεις.
Οι συζητησεις ειναι καφενειακες.

Οταν στο θρεντ με θεμα εργασια στο εξωτερικο ποσταρω αγγελία συγκεκριμενη για οδηγο στην γερμανια με τηλεφωνο κ μισθο 2.000 καθαρα περιπου μπας κ σωθει κανας χριστιανος κι ο αλλος πεταγετε και προτεινει λευκορωσια χωρις λοιπα στοιχεια (τι δουλεια, μισθος, καποιο κοντακτ) τοτε μονο καφενειο ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom