Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Και αυτη ειναι η διευθυνση και τα κεντρικα της εταιριας συμφωνα με το σαιτ τους  :S :S :S
Πιο πολυ για γκαραζ του κυρ Μητσου απ το Περαμα μοιαζει. Και θελουν να πεισουν τωρα οτι αυτη η εταιρια προσλαμβανει υπαλληλους απο ολον τον κοσμο.
Λενε μαλιστα οτι εχουν 20 χρονια εμπειριας, αλλα το σαιτ τους ολως τυχαιως φτιαχτηκε μολις το 2020.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
.
Οκ τυπε δε λες να καταλάβεις.

Μετάφραση του κωλου από google translate, email του κωλου τύπου hot-melaxrini23@gmail.com κι εσύ ακόμα πιστεύεις ότι η αγγελία είναι πραγματική.

Μάντεψε τι θα γίνει αν στείλεις.

Θα σου απαντήσουν άμεσα ότι το CV σου είναι ακριβώς αυτό που ψάχναμε και θέλουμε να ξεκινήσουμε άμεσα συνεργασία. Μόνο που για visa processing χρειάζεται να μας δώσεις 500 USD, τα οποία θα σου επιστραφούν με τον πρώτο μισθό όταν ξεκινήσεις.

Θες και κάνα screenshot για να το καταλάβεις? Πρέπει να έχω 5-6 τέτοια στο inbox μου.

Ξαναλέω, δε σου καταλογίζω κακή πρόθεση, αλλά μπορεί να υπάρξει κάνας ροφός που να κλάψει το 500αρικο. Αυτά από εμένα, συνεχίστε  :rockon:

Οκ τυπε, μπορει να εχεις δικιο. Που να ξερω. Υποθετω.
Υποθετεις.

Οποιος εχει αμεση αναγκη ,να μη στειλει ημεηλ? Να μη λυσει την απορια του?
Εγω παντως ενα ημεηλ θα το εστελνα....

Ε ναι ρε συ.
Οχι 500$ αλλα κ 20$ να ζητησουν τους γραφεις στα ρχιδια σου.

Εγω λεω πως οποιος ενδιαφερεται σοβαρα ας στειλει ενα ημεηλ, και μετα ας ενημερωσει.
Εσυ τι προτεινεις? Να μην μπει στον κοπο?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Παντως περα απο την πλακα, βλέπω αρκετες αγγελιες που ζηταν ατομα για κουζινα κ εστιατορια κ λιγοτερες σε κατασκευαστικες εδω στην γερμανια.
Τωρα με τον κορονοιο ειναι πολυ λιγοτερα τα παντα.

Δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα αν δεν εχεις λεφτα για βενζινη ουτε για το μηχανακι, δεν έχεις 2ευρω για εναν καφε, κ προβληματιζεσαι πως θα αγορασεις ξυλα για την σομπα για τον χειμωνα ,μπορεις να το σκεφτεις.

Εγω μπορω να βαλω αγγελιες οταν βρισκω αν θελετε. Ή οποιος θελει ας μου στείλει πμ.

Βα πω πως δεν μεσολαβω, δεν κερδιζω, δεν χανω, δεν με ενδιαφερει. Απλα βοηθαω αν μπορω.

Προσοχη στις επιλογες.
Η εξελιξη εξαρταται απο σενα αν θα πας μπροστα ή αν θα μεινεις χρονια σε μια κουζινα τραγουδοντας το ψωμι της ξενιτειας ειναι πικρο.

Πληροφοριες κ συμβουλες διδω.
Δανεικα κ φιλοξενια δεν διδω (ξερω τι λεω)

Ευθυνη δεν φερω.


Ααα να μην ξεχασω. Οι διευθυντικες θεσεις με τεραστιο μισθο κ ελαχιστες ωρες εργασιας, ειναι καπαρωμενες ολες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Παντως περα απο την πλακα, βλέπω αρκετες αγγελιες που ζηταν ατομα για κουζινα κ εστιατορια κ λιγοτερες σε κατασκευαστικες εδω στην γερμανια.
Τωρα με τον κορονοιο ειναι πολυ λιγοτερα τα παντα.

Δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα αν δεν εχεις λεφτα για βενζινη ουτε για το μηχανακι, δεν έχεις 2ευρω για εναν καφε, κ προβληματιζεσαι πως θα αγορασεις ξυλα για την σομπα για τον χειμωνα ,μπορεις να το σκεφτεις.

Εγω μπορω να βαλω αγγελιες οταν βρισκω αν θελετε. Ή οποιος θελει ας μου στείλει πμ.

Βα πω πως δεν μεσολαβω, δεν κερδιζω, δεν χανω, δεν με ενδιαφερει. Απλα βοηθαω αν μπορω.

Προσοχη στις επιλογες.
Η εξελιξη εξαρταται απο σενα αν θα πας μπροστα ή αν θα μεινεις χρονια σε μια κουζινα τραγουδοντας το ψωμι της ξενιτειας ειναι πικρο.

Πληροφοριες κ συμβουλες διδω.
Δανεικα κ φιλοξενια δεν διδω (ξερω τι λεω)

Ευθυνη δεν φερω.


Ααα να μην ξεχασω. Οι διευθυντικες θεσεις με τεραστιο μισθο κ ελαχιστες ωρες εργασιας, ειναι καπαρωμενες ολες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ωραιος. Αν και θα σου προτεινα να μεσολαβησεις για οτιδηποτε αλλο περα απο εστιατορια ελληνικα, επειδη πρωτον βρωμαει ο τοπος απο αγγελιες (facebook, εφημεριδες, xe.gr κλπ) αλλα και επειδη ειναι γενικα σκατα σα δουλεια,
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Παντως περα απο την πλακα, βλέπω αρκετες αγγελιες που ζηταν ατομα για κουζινα κ εστιατορια κ λιγοτερες σε κατασκευαστικες εδω στην γερμανια.
Τωρα με τον κορονοιο ειναι πολυ λιγοτερα τα παντα.

Δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα αν δεν εχεις λεφτα για βενζινη ουτε για το μηχανακι, δεν έχεις 2ευρω για εναν καφε, κ προβληματιζεσαι πως θα αγορασεις ξυλα για την σομπα για τον χειμωνα ,μπορεις να το σκεφτεις.

Εγω μπορω να βαλω αγγελιες οταν βρισκω αν θελετε. Ή οποιος θελει ας μου στείλει πμ.

Βα πω πως δεν μεσολαβω, δεν κερδιζω, δεν χανω, δεν με ενδιαφερει. Απλα βοηθαω αν μπορω.

Προσοχη στις επιλογες.
Η εξελιξη εξαρταται απο σενα αν θα πας μπροστα ή αν θα μεινεις χρονια σε μια κουζινα τραγουδοντας το ψωμι της ξενιτειας ειναι πικρο.

Πληροφοριες κ συμβουλες διδω.
Δανεικα κ φιλοξενια δεν διδω (ξερω τι λεω)

Ευθυνη δεν φερω.


Ααα να μην ξεχασω. Οι διευθυντικες θεσεις με τεραστιο μισθο κ ελαχιστες ωρες εργασιας, ειναι καπαρωμενες ολες.
Επισης μαθετε γερμανικα αμα θελετε να πιασετε δουλεια ε?!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ωραιος. Αν και θα σου προτεινα να μεσολαβησεις για οτιδηποτε αλλο περα απο εστιατορια ελληνικα, επειδη πρωτον βρωμαει ο τοπος απο αγγελιες (facebook, εφημεριδες, xe.gr κλπ) αλλα και επειδη ειναι γενικα σκατα σα δουλεια,
Εχει πολυ πραμα, αλλα αρχιζουν οι προυποθεσεις, κυριως η γλωσσα.
Αν μιλας γλωσσα δεν χρειαζεται ο urlauber, μπαινεις στο ιντερνετ κ βρισκεις χιλιες δουλειες.
Αν δεν μιλας ,δεν εχεις μαντηλι να κλαψεις, κ χρειαζεσαι χρημα οσο γρηγοροτερα γινεται, μπλεκεις με τα εστιατορια.
Αν εισαι λιγο εξυπνος, κονομας 4 -4μιση χιλιαρικα σε 3 μηνες κ φευγεις απο κει να ξεκινησεις μια σωστη ζωη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λοιπόν Dimitraki ,μετά τα βίντεο και τις φωτό με το πουλί σου,στο ζητάω ευγενικά να αποχωρήσεις απ το νήμα.Το είπες μια, το είπες δύο, το είπες ένα χρόνο, όλο μας λες για τις πόρτες σου,για την τουαλέτα σου, ότι είσαι μάγκας που δεν δουλεύεις κ όλοι οι υπόλοιποι που δουλεύουν καθυστερημένοι, λοιπόν να ξέρεις ότι από μένα την επόμενη φορά που θα ξαναγράψεις εδώ, θα έχεις αναφορά από μένα.
Φυσικά και είσαστε καθυστερημένοι  :2funny:και φουκαράδες  :2funny:και ζώα  :2funny:και γελάω με τα χάλια σας :2funny:και είναι κατάντια ένας 40-50 ετών να μένει σε αποθήκες ή σε μικρά δωμάτια και να πηγαίνει σε δουλειές που ούτε ένας ντόπιος δεν πηγαίνει  :headbang: :2funny:.
αν θες να κάνεις λεφτά κάνεις.Εγώ θέλω να ξυπνάω στις 12.00 το μεσημερι και να πηγαίνω ραντεβού και να  :knockinb: :2funny: .
  Το βίντεο ήταν γιά να δείτε τι είχα 16 ετων όταν εσείς δεν είχατε ούτε ποδήλατο  :2funny:.Όταν ακούω γιά 35άρηδες ότι πήραν μηχανάκι 600-750 κυβικά και τρέχουν μου φένεται γελοίο  :jerking: :2funny:όπως και όταν ακούω έναν 40-50 να λέει ότι θα πάει να δουλέψει στο εξωτερικό γιά να κάνει λεφτά  :jerking: :2funny:τόσα χρόνια τι έκανε?Εγώ εκτός αυτά που παίρνω από Ελλάδα έχω 700-800 ευρώ χωρίς να κάνω τίποτα.
  Το πουλί μου το έβαλαν άλλοι οπότε κάνε αναφορά σ'αυτούς  :2funny:,ο Ιωσήφ έχει εθισμό με της πούτσες ιδονίζεται όταν του της στέλνω στο Skype  :2funny:.Την τουαλέτα μου την έβαλα γιατί μου το ζητήσατε  :2funny:το μπάνιο μου όμως δε το έχω βάλει από όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:το κρύβω :2funny:γιά σας το να εχεις δικο σου μπάνιο και τουαλέτα είναι χλιδή  :2funny:.Άλλη κατάντια ήταν του γελοίου κλώνου του ναζιστάκου του ακαποτέ'ι'ρα  :2funny:(ένας ναζιστής μισή μερίδα που επί Χίτλερ θα τον είχαν βάλει στο θάλαμο αερίων  :2funny:γιατί δεν θα τον θεωρούσαν άνθρωπο  :2funny:) που θεωρεί χλιδή ότι πήγε διακοπές σε ξενοδοχείο με πισίνα  :jerking: :2funny:.Γεμάτο είναι το ίνσταγκραμ από φωτογραφίες το καλοκαίρι σε πισίνες  :2funny:Γ'αυτό το φουκαρά είναι κάτι το φοβερό όμως  :jerking: :2funny:.Αυτουνού γιά δε του τη λες? :jerking: :2funny:
 
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Φυσικά και είσαστε καθυστερημένοι  :2funny:και φουκαράδες  :2funny:και ζώα  :2funny:και γελάω με τα χάλια σας :2funny:και είναι κατάντια ένας 40-50 ετών να μένει σε αποθήκες ή σε μικρά δωμάτια και να πηγαίνει σε δουλειές που ούτε ένας ντόπιος δεν πηγαίνει  :headbang: :2funny:.
αν θες να κάνεις λεφτά κάνεις.Εγώ θέλω να ξυπνάω στις 12.00 το μεσημερι και να πηγαίνω ραντεβού και να  :knockinb: :2funny: .
  Το βίντεο ήταν γιά να δείτε τι είχα 16 ετων όταν εσείς δεν είχατε ούτε ποδήλατο  :2funny:.Όταν ακούω γιά 35άρηδες ότι πήραν μηχανάκι 600-750 κυβικά και τρέχουν μου φένεται γελοίο  :jerking: :2funny:όπως και όταν ακούω έναν 40-50 να λέει ότι θα πάει να δουλέψει στο εξωτερικό γιά να κάνει λεφτά  :jerking: :2funny:τόσα χρόνια τι έκανε?Εγώ εκτός αυτά που παίρνω από Ελλάδα έχω 700-800 ευρώ χωρίς να κάνω τίποτα.
  Το πουλί μου το έβαλαν άλλοι οπότε κάνε αναφορά σ'αυτούς  :2funny:,ο Ιωσήφ έχει εθισμό με της πούτσες ιδονίζεται όταν του της στέλνω στο Skype  :2funny:.Την τουαλέτα μου την έβαλα γιατί μου το ζητήσατε  :2funny:το μπάνιο μου όμως δε το έχω βάλει από όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:το κρύβω :2funny:γιά σας το να εχεις δικο σου μπάνιο και τουαλέτα είναι χλιδή  :2funny:.Άλλη κατάντια ήταν του γελοίου κλώνου του ναζιστάκου του ακαποτέ'ι'ρα  :2funny:(ένας ναζιστής μισή μερίδα που επί Χίτλερ θα τον είχαν βάλει στο θάλαμο αερίων  :2funny:γιατί δεν θα τον θεωρούσαν άνθρωπο  :2funny:) που θεωρεί χλιδή ότι πήγε διακοπές σε ξενοδοχείο με πισίνα  :jerking: :2funny:.Γεμάτο είναι το ίνσταγκραμ από φωτογραφίες το καλοκαίρι σε πισίνες  :2funny:Γ'αυτό το φουκαρά είναι κάτι το φοβερό όμως  :jerking: :2funny:.Αυτουνού γιά δε του τη λες? :jerking: :2funny:
 

Γιατι ολοι μας εδω μπαινουμε λεμε τη μαλακια μας αλλα λεμε κ την αποψη μας επι του θεματος,εσυ γραφεις ολο μνμ που εχουν σχεση με το "εγω" σου κ ποιος "εισαι".Εχεις το δικο σ νημα να γραφεις οτι γουσταρεις,εδω σ αυτο δεν θελουμε...Διαβασε το παραπανω μνμ σου,ολο εγω εκανα και εσεις κανατε κ εγω ξαναεκανα κλπ λες κ θες να μας γαμησεις ενα πραγμα.

Ενα μνμ γραφει καποιος μας,δεκα σεντονια αραδιαζεις απο κατω.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μήτσο ... ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΠΥΡΦΟΡΟ !!!!!!

Είναι 45 , επιστήμων επαγγελματίας που βγάζει αρκετό χρήμα ....

ΠΗΡΕ ένα ναυάγιο , χωρισμένη , με παιδιά και επειδή τα παιδιά της, τα έχει ο πρώην άνδρας της,
το δικαστήριο της όρισε διατροφή ...

ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ,
ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ .....


Δεν χρειάζεται έναν μονσελά ο τύπος, να τον γλυτώσει από το μαρτύριό του ;;;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μήτσο ... ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΠΥΡΦΟΡΟ !!!!!!

Είναι 45 , επιστήμων επαγγελματίας που βγάζει αρκετό χρήμα ....

ΠΗΡΕ ένα ναυάγιο , χωρισμένη , με παιδιά και επειδή τα παιδιά της, τα έχει ο πρώην άνδρας της,
το δικαστήριο της όρισε διατροφή ...

ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ,
ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ .....


Δεν χρειάζεται έναν μονσελά ο τύπος, να τον γλυτώσει από το μαρτύριό του ;;;
:hi:
εχει δικο του νημα ο φτωχομπινες μπορεις να τον ρωτησεις εκει
μην του δινεις αφορμες για αλλο σπαμαρισμα εδω του ζητιανου
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
:hi:
εχει δικο του νημα ο φτωχομπινες μπορεις να τον ρωτησεις εκει
μην του δινεις αφορμες για αλλο σπαμαρισμα εδω του ζητιανου

Εσείς αξιότιμε κύριε ... ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΔΡΑ ;;;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εσείς αξιότιμε κύριε ... ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΔΡΑ ;;;

δεν ειναι επι του παροντος θρεντ αλλα αφου το ζητησε ο λακης :hi:


URL]]
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
  Για το αν μετράω εσύ μπορείς να γράψεις,ο φίλος σου ο Βασίλης ήρθε 2 φορές και τον συνάντησα και είδε αν μετράω ή όχι και αν όλα όσα λέω είναι αλήθεια!.....
Να θυμίσω πως πριν 2-3 χρόνια ένας φίλος μου Ροδίτης πήγε Αγ. Πετρούπολη και μέσω πμ κανονίσαμε να συναντήσει τον Δημητράκη που τον ήξερε μόνο απο τα βιντεάκια του και όχι απο το Site!

Ο Δημητράκης πήγε και τον πήρε με το σιδερένιο άλογο και πήγαν σε καλό κλάμπ  όπου είχε μεγάλη οικιότητα με τους πορτιέριδες που απο την εμπειρία μου στη Μόσχα είναι τύποι που δεν μιλιούνται!
Στο κλάμπ έκαναν καμάκι αλλά ήταν μέρα που δεν είχε κόσμο! Ο φίλος μου νομίζω πήρε ένα τηλέφωνο απο πάσα του Δημητράκη!
Όταν μου είπε την εμπειρία του με τον Μήτσο μου είπε πόσο τυχερός είναι που μένει Αγ Πετρούπολη και  μπορεί κάθε μέρα να γαμάει!!!  :heavymetalbig:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Χαίρομαι που συμφωνούμε !!!!!

Τέτοιοι ... τύποι ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ;;;;;

Δεν καταστρέφουν τις γυναίκες ;;;;;;

Η συμπεριφορά τους αυτή, δεν πηγάζει από το ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΞΙΟΙ ...

κάτι που είναι 100% πολιτικό θεμα ;;;

Σε ποιά άλλη χώρα π.χ. ... είχαν χαρίσει σε στρατιωτικούς οικόπεδα .... τα οποία μετά από μια γενιά έγιναν πανάκριβα ;;;;

Σε ποιά χώρα χάρισαν ... άδειες επαγγελματικού οχήματος, που μετά από μια γενιά πωλούνταν 250.000 ευρώ ;;;;
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Χαίρομαι που συμφωνούμε !!!!!

Τέτοιοι ... τύποι ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ;;;;;

Δεν καταστρέφουν τις γυναίκες ;;;;;;

Η συμπεριφορά τους αυτή, δεν πηγάζει από το ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΞΙΟΙ ...

κάτι που είναι 100% πολιτικό θεμα ;;;

Σε ποιά άλλη χώρα π.χ. ... είχαν χαρίσει σε στρατιωτικούς οικόπεδα .... τα οποία μετά από μια γενιά έγιναν πανάκριβα ;;;;

Σε ποιά χώρα χάρισαν ... άδειες επαγγελματικού οχήματος, που μετά από μια γενιά πωλούνταν 250.000 ευρώ ;;;;

οποτε συμφωνουμε και για την ορθοτητα της φυγης εξω :hi:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Χαίρομαι που συμφωνούμε !!!!!

Τέτοιοι ... τύποι ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ;;;;;

Δεν καταστρέφουν τις γυναίκες ;;;;;;

Η συμπεριφορά τους αυτή, δεν πηγάζει από το ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΑΞΙΟΙ ...

κάτι που είναι 100% πολιτικό θεμα ;;;

Σε ποιά άλλη χώρα π.χ. ... είχαν χαρίσει σε στρατιωτικούς οικόπεδα .... τα οποία μετά από μια γενιά έγιναν πανάκριβα ;;;;

Σε ποιά χώρα χάρισαν ... άδειες επαγγελματικού οχήματος, που μετά από μια γενιά πωλούνταν 250.000 ευρώ ;;;;

Από τις λίγες φορές που συμφωνώ μαζί σου! :thumbsup:
Και συμπληρώνω,σε ποια άλλη χώρα θα κυκλοφορούσες ελεύθερος εκτός ψυχιατρικών ιδρυμάτων;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Από τις λίγες φορές που συμφωνώ μαζί σου! :thumbsup:
Και συμπληρώνω,σε ποια άλλη χώρα θα κυκλοφορούσες ελεύθερος εκτός ψυχιατρικών ιδρυμάτων;;;

Επειδή είσαι τρόμπας ως κλώνος του barock , αλλά εδώ σηκώνει χαβαλέ ...

Λόγω κάποιου ... σπορ , βγάζω συχνά χαρτιά από ιατρό που πιστοποιούν ότι ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΕΡΓΟ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΣΗΜΑ , ΟΥΤΕ ΛΑΜΒΑΝΩ ΨΥΧΟΤΡΟΠΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ...

οπότε ... μπορώ να ... συμμετέχω στο ... σπορ

(που δεν είναι το σκάκι).

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΡΤΙ κλώνε του barock ;;;;;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Επειδή είσαι τρόμπας ως κλώνος του barock , αλλά εδώ σηκώνει χαβαλέ ...

Λόγω κάποιου ... σπορ , βγάζω συχνά χαρτιά από ιατρό που πιστοποιούν ότι ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΕΡΓΟ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΣΗΜΑ , ΟΥΤΕ ΛΑΜΒΑΝΩ ΨΥΧΟΤΡΟΠΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ...

οπότε ... μπορώ να ... συμμετέχω στο ... σπορ

(που δεν είναι το σκάκι).

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΡΤΙ κλώνε του barock ;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny:
Τα πουλάνε μπιρ παρά κάτι ψευτογιατροί σαν και σένα!
Το κουμπούρι να το βάλεις στον πάτο σου και να πατήσεις τη σκανδάλη...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny:
Τα πουλάνε μπιρ παρά κάτι ψευτογιατροί σαν και σένα!

Τελικά ρε barock είσαι πολύ αστεία περίπτωση ...
Φαντάζομαι τα λες αυτά , επειδή σου έφερε σπίτι στο αυθαίρετο στο σοδυ
το δίπλωμα για τη βάρκα ο γνωστός τοπικός βουλευτής που μοίραζε άδειες οπλοφορίας ....

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
οποτε συμφωνουμε και για την ορθοτητα της φυγης εξω :hi:
Αρκεί να είναι σοβαρή χώρα όπως η Ρωσία, η Λευκορωσία και οι χώρες του Βισεγκραντ και όχι δυτικές χαβούζες όπως η Γερμανία, η Αγγλία και η Σκανδιναβία !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom