Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει λόγος να δείχνεις πρόσωπα

Μικρός ο κόσμος μην το ξεχνάς
Έχεις δίκιο γιατί είναι και σχετικά διάσημη αυτή η πρώην ρωσιδούλα μου!
Θυμάμαι τι είχε γίνει με τον dr love ...
 

SomebodyOrNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
ωραίες οι ρωσίδες σε γενικές γραμμές , έχουν ένα μεγάλο μειονέκτημα όμως άπαξ και κολλήσουν γίνονται αρκετά συναισθηματικές.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Δημητράκης που σου χρειάζεται εσένα  :s&m_3:
Εμενα? Δεν μπορει για αυτο γραφει με 5 προφιλ και πεταει την μπαλα στην κερκιδα παντα

Το συνδρομο να κοιταξεις. Μην το αφηνεις
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εμενα? Δεν μπορει για αυτο γραφει με 5 προφιλ και πεταει την μπαλα στην κερκιδα παντα

Το συνδρομο να κοιταξεις. Μην το αφηνεις
Δε λέω ..χρειάζεσαι κι εσύ εδώ για να βλέπει ο κόσμος τι θα γίνει καναταντήσει αν  μεταναστεύσει σε δυτική χαβούζα!  :zombie:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Δε λέω ..χρειάζεσαι κι εσύ εδώ για να βλέπει ο κόσμος τι θα γίνει καναταντήσει αν  μεταναστεύσει σε δυτική χαβούζα!  :zombie:
Τυπε σου εξηγησα προσφατα πως σε περιπτωση μπαμ με τα μουσλιμια εγω εχω επιλογη.
Εσυ ξεκαθαρα παραδεχτηκες πως δεν εχεις κ θα το δεχτεις μοιρολατρικα.

Ναι ή οχι?

Ετσι ειναι η καταντια?

Μην προσπαθειτε να ψηλωσετε μειωνοντας τους αλλους. Φιλικη συμβουλη.
Δεν πας μπροστα ετσι
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τυπε σου εξηγησα προσφατα πως σε περιπτωση μπαμ με τα μουσλιμια εγω εχω επιλογη.
Εσυ ξεκαθαρα παραδεχτηκες πως δεν εχεις κ θα το δεχτεις μοιρολατρικα.

Ναι ή οχι?

Ετσι ειναι η καταντια?

Μην προσπαθειτε να ψηλωσετε μειωνοντας τους αλλους. Φιλικη συμβουλη.
Δεν πας μπροστα ετσι
Εμένα άσε με στη κατάντια μου και πες μας τι έχει να φοβηθεί ο Δημητράκης σε περίπτωση μπαμ από μουσουλμάνους!
Εσύ να παρακαλάς να μην γίνει καμιά τοπική εξέγερση στην ώρα της βάρδιας σου και δεν ξέρεις από πού θα σου τη πέφτουν! Άσε που θα σας κόψουν ρεπό και άδειες..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.807
Like
14.594
Πόντοι
3.656
Ένα τέτοιο thread που είναι επίκαιρο και πιθανόν κάποιος που σκέφτεται την μετανάστευση να βρει πληροφορίες,αντί να διατηρηθεί σε επίπεδο ανταλλαγής πληροφοριών και εμπειριών από γνώστες έγινε ξεφτίλα όπως τόσα άλλα..Να βρίζονται 2-3 μεταξύ τους και να λένε ότι μαλακία..
Είπαμε είναι site για πουτάνες και στούντιο.Αλλά δεν είναι ανάγκη ο κάθε ψυχοπαθής να γράφει τα σώψυχα του και να μας τα πρήζει
Έλεος μαλάκες!

Έχεις απόλυτο δίκιο. Αντί να διαβάζουμε κάποιες πληροφορίες, βλέπουμε τσακωμούς. Κι άντε έγινε μια φορά, είχε χαβαλέ. Από ένα σημείο και πέρα φταίνει και οι Διαχειριστές που δεν σβήνουν τα γραπτά που δεν έχουν σχέση με τον τίτλο του νήματος
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Urb, γιατί δεν ρωτάς τον κμαν να σου μάθει κόλπα να βγάζεις 5000 το μήνα όπως βγάζει αυτός  :2funny: θα σου περισσεύει ένα 2 χιλιαρο για σένα χωρίς να ξέρει η γυναίκα σου, αλλά είσαι τόσο χαζός που θα μπορούσες άνετα να αποκρύπτεις από την γυναίκα σου πόσα βγάζεις, αλλά δένεται ότι έχει μερίδιο στο σπίτι και άλλη λύση δεν έχεις  :2funny: μου θυμίζεις τον μακαρίτη τον καπετάνιο που ο έρμος έστελνε λεφτά στην γυναίκα και αυτήν την πηδαγε το μισό χωριό μετά τον έφαγε και τον έψαχνε στην νικολουλη  :jerking: πάλι καλά που είσαι εκεί και κάτσε εκεί, μην σε ψάχνουμε στην νικολουλη μετά και εσένα επειδή δεν πληρωνεις άλλο διατροφή, πως σε κατέστρεψε έτσι δε φουκαρα  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Έχεις απόλυτο δίκιο. Αντί να διαβάζουμε κάποιες πληροφορίες, βλέπουμε τσακωμούς. Κι άντε έγινε μια φορά, είχε χαβαλέ. Από ένα σημείο και πέρα φταίνει και οι Διαχειριστές που δεν σβήνουν τα γραπτά που δεν έχουν σχέση με τον τίτλο του νήματος
οκ ας φάω μιουτ εγώ και ο Δημήτρης εφόσον λέτε είμαι κλώνος  :jerking: απλά να φάνε μιουτ από το θρεντ ο κμαν, ο υρμπ, ο τραμου, και αρκετοί φουκαράδες ΨΕΥΤΕΣ με εμονη στο ψέμα που έχουν γράψει τόσα άσχετα πράγματα που δεν υσχιουν για μισθούς, για καλή ζωή των Ελλήνων στο εξωτερικό, ότι βγάζουν τρελά λεφτά και δεν έχουν τίποτα στην άκρη  :jerking: με αποτέλεσμα μια μέρα θα πάρουν κόσμο στο λαιμό τους, συμφωνώ σε όσα λέτε και πρέπει να πάμε πίσω στα θρεντ του Κιέβου κλπ, Αλλά, Αλλά να σταματήσουν να γράφουν ψέματα και τα ναυάγια οι μυθοπλαστες, γιατί θα πάρουν κόσμο στο λαιμό τους, μου θυμίζουν το χρήματιστηριο του 99 που έλεγε ο ένας στον άλλο βάλε λεφτά να πλουτισεις και πήραν τα αρχιδια μου όλοι, εάν γίνει αυτό που ζητάω τότε ναι σταματάμε το σπαμ σε αυτό το θρεντ, αν όμως συνεχίζουν την παραπληροφορηση, συνεχίζουμε και εμείς το κράξιμο
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Εμένα άσε με στη κατάντια μου και πες μας τι έχει να φοβηθεί ο Δημητράκης σε περίπτωση μπαμ από μουσουλμάνους!
Εσύ να παρακαλάς να μην γίνει καμιά τοπική εξέγερση στην ώρα της βάρδιας σου και δεν ξέρεις από πού θα σου τη πέφτουν! Άσε που θα σας κόψουν ρεπό και άδειες..

Η αληθεια ειναι οτι η Ρωσια εχει υποφερει αρκετα απο την ισλαμικη τρομοκρατια.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η αληθεια ειναι οτι η Ρωσια εχει υποφερει αρκετα απο την ισλαμικη τρομοκρατια.
Στη Ρωσία όμως σταματάνε στη ψύχρα όποιους μοιάζουν με μουσουλμάνους και τους ζητάνε χαρτιά! Το είδα με τα μάτια μου στο μετρό της Μόσχας σε κάτι διπλανούς μου!
Στη Γερμανία και Αγγλία δεν γίνεται κανένας έλεγχος!
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Στη Ρωσία όμως σταματάνε στη ψύχρα όποιους μοιάζουν με μουσουλμάνους και τους ζητάνε χαρτιά! Το είδα με τα μάτια μου στο μετρό της Μόσχας σε κάτι διπλανούς μου!
Στη Γερμανία και Αγγλία δεν γίνεται κανένας έλεγχος!

Και τι εγινε? Στη Ρωσια οι μουσουλμανοι που αποτελουν το 20 % του πληθυσμου ειναι γηγενεις ρωσοι πολιτες ετσι και αλλιως. Απο εκει προερχονται και οι πιο σκληροι τζιχαντιστες στη Συρια κλπ. Τσετσενια, Νταγκεσταν, Ταταρσταν ,Οσετια, ολοκληρες περιοχες στη Νοτια Ρωσια ειναι μουσουλμανοι. Τους μπουκωσαν με χρημα για να σταματησουν αλλα το φιδι το εχουν στον κορφο τους. Ημιμουσουλμανικη χωρα ειναι η Ρωσια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Εμένα άσε με στη κατάντια μου και πες μας τι έχει να φοβηθεί ο Δημητράκης σε περίπτωση μπαμ από μουσουλμάνους!
Εσύ να παρακαλάς να μην γίνει καμιά τοπική εξέγερση στην ώρα της βάρδιας σου και δεν ξέρεις από πού θα σου τη πέφτουν! Άσε που θα σας κόψουν ρεπό και άδειες..


Για σενα μιλαμε τωρα, μην το μπερδευουμε.

Ο ψευτης εχει το ακαταλογιστο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Urb, γιατί δεν ρωτάς τον κμαν να σου μάθει κόλπα να βγάζεις 5000 το μήνα όπως βγάζει αυτός  :2funny: θα σου περισσεύει ένα 2 χιλιαρο για σένα χωρίς να ξέρει η γυναίκα σου, αλλά είσαι τόσο χαζός που θα μπορούσες άνετα να αποκρύπτεις από την γυναίκα σου πόσα βγάζεις, αλλά δένεται ότι έχει μερίδιο στο σπίτι και άλλη λύση δεν έχεις  :2funny: μου θυμίζεις τον μακαρίτη τον καπετάνιο που ο έρμος έστελνε λεφτά στην γυναίκα και αυτήν την πηδαγε το μισό χωριό μετά τον έφαγε και τον έψαχνε στην νικολουλη  :jerking: πάλι καλά που είσαι εκεί και κάτσε εκεί, μην σε ψάχνουμε στην νικολουλη μετά και εσένα επειδή δεν πληρωνεις άλλο διατροφή, πως σε κατέστρεψε έτσι δε φουκαρα  :2funny:

ΤΟ ΤΡΕΝΟΟΟ

    ΤΟ ΤΡΕΝΟΟΟ


χαχαχαχ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και τι εγινε? Στη Ρωσια οι μουσουλμανοι που αποτελουν το 20 % του πληθυσμου ειναι γηγενεις ρωσοι πολιτες ετσι και αλλιως. Απο εκει προερχονται και οι πιο σκληροι τζιχαντιστες στη Συρια κλπ. Τσετσενια, Νταγκεσταν, Ταταρσταν ,Οσετια, ολοκληρες περιοχες στη Νοτια Ρωσια ειναι μουσουλμανοι. Τους μπουκωσαν με χρημα για να σταματησουν αλλα το φιδι το εχουν στον κορφο τους. Ημιμουσουλμανικη χωρα ειναι η Ρωσια.
Όπως το είπες, αυτά συμβαίνουν στα νότια! Στη Ρωσία που έμεινα 10 μέρες σε Μόσχα και Νιζνι Νοβγκοροντ πουθενά δεν είδα σκουρόχρωμο ή μαντηλοφορούσα!
Αντιθέτως στις δυτικές χαβούζες με το που πατήσεις κυριαρχεί το σκούρο στον πληθυσμό!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
οκ ας φάω μιουτ εγώ και ο Δημήτρης εφόσον λέτε είμαι κλώνος  :jerking: απλά να φάνε μιουτ από το θρεντ ο κμαν, ο υρμπ, ο τραμου, και αρκετοί φουκαράδες ΨΕΥΤΕΣ με εμονη στο ψέμα που έχουν γράψει τόσα άσχετα πράγματα που δεν υσχιουν για μισθούς, για καλή ζωή των Ελλήνων στο εξωτερικό, ότι βγάζουν τρελά λεφτά και δεν έχουν τίποτα στην άκρη  :jerking: με αποτέλεσμα μια μέρα θα πάρουν κόσμο στο λαιμό τους, συμφωνώ σε όσα λέτε και πρέπει να πάμε πίσω στα θρεντ του Κιέβου κλπ, Αλλά, Αλλά να σταματήσουν να γράφουν ψέματα και τα ναυάγια οι μυθοπλαστες, γιατί θα πάρουν κόσμο στο λαιμό τους, μου θυμίζουν το χρήματιστηριο του 99 που έλεγε ο ένας στον άλλο βάλε λεφτά να πλουτισεις και πήραν τα αρχιδια μου όλοι, εάν γίνει αυτό που ζητάω τότε ναι σταματάμε το σπαμ σε αυτό το θρεντ, αν όμως συνεχίζουν την παραπληροφορηση, συνεχίζουμε και εμείς το κράξιμο

Εγω κ να μιουταριστω στα ρχιδια μου.
Εσυ θα ξαναφτιαξεις γαβγαβ γαβγαβ2 μαρκελος κ ποσα ακομη.

Αν κ εγω δεν θελω να μιουταριστεις γιατι δεν εισαι επικινδυνος, χαζουλης εισαι.

Τραβα στο θρεντ σου λενε, τι δεν καταλαβαινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom