Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να καταλάβεις.Κανενας δε ζηλεύει το δημητρακη γιατί είναι μεν στη Ρωσία αλλά δεν εχει μία για τις γκόμενες.Ειναι σα να εισαι στο καλύτερο εστιατόριο αλλά να πεινας και να βλέπεις τους άλλους γύρω να τρώνε γκουρμέ εδέσματα.
Αυτο που βιώνει ο δημητρακης ειναι μαρτύριο,να τους βλεπει όλους γύρω με γκομενες και αυτός να μπαζωνει.
Το μόνο ευκολο να πας και να μείνεις ένα δυο μήνες  με λίγα λεφτά αλλα είναι βλακεία γιατι τρως τη μπιχλα και δε γαμας και τίποτα.
Αυτή τη μαλακία τη σκεφτηκες πολύ γιά να την πεις? :jerking: :2funny:
  Αυτό πες το στους γκαστερμπά'ι'τερ της Γερμανίας  :2funny:που λένε ότι εδώ είναι  :vomit: :2funny:ενώ η Γερμανία είναι πανέμορφη και έχει και υψηλά στάνταρ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Η πλάκα είναι ότι οι γιατροί στο νοσοκομείο που δουλεύει παίρνουν 3.000-3.500 ευρώ και θα παίρνει αυτός που κουβαλάει τα πτώματα 5.000?  :2funny:
αυτος νομιζει οτι ειμαστε το χωριο του εδω, που τρωνε κουτοχορτο και τον πιστευουν
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
,γ'αυτό έκατσα ήσυχα μάζευα λεφτά....αγώρασα διαμερίσματα και ετοιμαζόμουν.

Δημητρακη εχουμε μια απορια.

Πως εσυ ,φοιτητης, και ανεργος μαζευες λεφτα και πηρες διαμερισματα? 200-200 απο το χεσιμο λεφτα δεν μαζευοντε.

Τα πηρες ετοιμα ζεστα τα μουρμουρια. Αυτο δεν πειραζει.
Πειραζει ρε ξεφτιλα που βριζεις τους γονεις σου ενω τα λεφτα τα δεχεσαι ρε κουφαλα.
Ξεφτιλισμενε.

αν ειχες αρχιδια δεν θα τα δεχοσουν τα λεφτα. Αλλα που να τα βρεις τα αρχιδια.

Ντροπη του ελληνισμου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε δημητρακη σταματα το αυτο με τον κλωνο. Αφου σε καταλαβαμε ολοι.
Χρησιμοποιεις τις ιδιες λεξεις, τα ιδια εμοτικονς, ενω ξεχνιεσαι και χρησιμοποιεις τον τριτο ενικο και μετα καπακι τον πρωτο ενικο. Φτανει.

Στο δευτερο εχεις δικιο. Οταν εχεις δικιο στο λεω. Εγω ρε μπαγασα δεν ειχα ποτέ και σε τιποτα δικιο? Ουτε μια φορα δε με δικαιωσες.


Εχεις κολλησει με το 2Χ2 XXL κρεβατι μου. Πως γινετε ο φτωχομεταναστης να εχει XXL κρεβατι, κι εσυ να κοιμασαι στον σπασμενο, στρογγυλο, 20ετιας καναπε??
Τροφη για σκεψη..
Ο Κλώνος μου σε ξέσκισε χτες είπε κάτι φοβερό  :2funny:εχω και ολόκληρη αλληλογραφία με τον κλωνο μου γράφουμε πμ  :2funny:
   
Διαμέρισμα δεν θα έχεις δικό σου ποτέ φουκαρα γκαστερμπαιτερ τής Γερμανίας :2funny:Ούτε θα προλάβεις ποτέ να το χαρείς γιατί θα γεράσεις πρόωρα από τής υπερωρίες,και αν το ξεχρεωσεις θα το χαρεί το παιδί σου και η γυναίκα σου με τους εραστές της , πάρτα φουκαρα να μην στα χρωστάω  :2funny:
Αυτο που έγραψε χτες ο κλώνος μου είναι θε'ι'κό  :2funny:τελικά ο κλώνος μου είναι πιό εξελιγμένος από μένα  :2funny:.
   Όντως φουκαράς ανθρωπάκι  :2funny:,δούλευε Ελλάδα η γυναίκα του τον πέταξε έξω  από το σπίτι που αγώρασε με δάνειο:2funny: πήγε νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang: :2funny:δουλεύει διπλοβάρδιες  :headbang:πληρώνει τα δάνεια γιά το σπίτι που μένει η γυναίκα του που τον έχει πετάξει έξω  :2funny:της δίνει και κάνα πεντακοσάρικο διατροφή  :headbang:μπορεί να τον τρέχει ακόμα στα δικαστήρια  :2funny:.
  Στο σπίτι που αγώρασε δεν μπορεί να πάει γιατί τον έχει πετάξει έξω  :headbang: :2funny:το ότι πληρώνει τα δάνεια είναι άλλο θέμα  :2funny:.
  Η γυναίκα του μπορεί να μην έχει εραστές όπως λέει ο κλώνος μου αλλά  σίγουρα έχει βρει κάποιον  :2funny:πιό μεγάλη πλάκα θα έχει αν τον έχει σπιτώσει κιόλας  :2funny: :2funny: :2funny:δηλαδή η πρώην γυναίκα του μπορεί να μένει με τον καινούργιο εραστή της στο διαμέρισμα που αγώρασε αυτός και πληρώνει τα δάνεια  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:.
  Μετά μου λέτε γιατί τον κράζω? :2funny: :2funny: :2funny:αυτός είναι μεγάλο θύμα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το πρόβλημα του με μένα δεν είναι ότι έχω εισόδημα 2000+ χωρίς να κάνω τίποτα,ότι έχω κάμποσα ακίνητα,ότι έχω αμάξια.Ότι θέλατε σα το απέδειξα  :2funny:και αυτός ο φουκαράς ζητάει να δει την τουαλέτα μου πως είναι :jerking: :2funny:το μπάνιο μου σε όλες της γωνίες να δει αν είναι μικρό ή μεγάλο   :jerking::2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-06-28 в 14.03.10.png
    Снимок экрана 2020-06-28 в 14.03.10.png
    530,7 KB · Εμφανίσεις: 37

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Λαμογιο τις φωτογραφιες απο τη κουζινα να στειλεις
Εδώ σας κρύβω το μπάνιο μου  :jerking:δε το βάζω απ'όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:κουζίνα μπορεί να μην έχω καθόλου  :2funny:στο μπάνιο και στην τουαλέτα ψήνω  :2funny:
 
Δημητρακη εχουμε μια απορια.

Πως εσυ ,φοιτητης, και ανεργος μαζευες λεφτα και πηρες διαμερισματα? 200-200 απο το χεσιμο λεφτα δεν μαζευοντε.

Τα πηρες ετοιμα ζεστα τα μουρμουρια. Αυτο δεν πειραζει.
Πειραζει ρε ξεφτιλα που βριζεις τους γονεις σου ενω τα λεφτα τα δεχεσαι ρε κουφαλα.
Ξεφτιλισμενε.

αν ειχες αρχιδια δεν θα τα δεχοσουν τα λεφτα. Αλλα που να τα βρεις τα αρχιδια.

Ντροπη του ελληνισμου
Υπήρχε συμφωνία όσο θα είμαι φοιτητής να παίρνω λεφτά.Πίστευα ότι με τον καιρό θα καταλάβουν ότι θα ζήσω στη Ρωσσία και θα συμφυλιωθούμε και θα ζήσω εγώ καλά κ'αυτοί καλύτερα.Αλλά έγινε το αντίθετο!
  Η ντροπή είσαι εσύ  :2funny:που της πήρες διαμέρισμα σε πέταξε έξω  :2funny:και πήγες γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και δουλεύεις διπλοβάρδιες γιά να της πληρώνεις τα δάνεια και να της δίνεις διατροφές  :jerking: :2funny:ενώ αυτή έχει βρει άλλον  :2funny:Είσαι και πολύ θύμα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Γιατί γελάω με τους Ελληνες  :2funny:κοίτα τι ξύλο έφαγε η σκιουρίνα από αυτόν που μένει μαζί  :rockon:και της έλεγε όταν κάποια στιγμή είχε πρόβλημα με τα χαρτιά της επειδή έχει ουκρανικό διαβατήριο ότι θα την καταγγείλει στο αλλοδαπών γιά να την διώξουν  :headbang:Ημουν μαζί της στ'αμάξι και την πήρε τηλέφωνο και τη ρώτησε? :Μπορώ να φέρω μιά φίλη μου να κοιμηθεί σπίτι σήμερα? :2funny:Αυτή του είπε ναι!Και μου είπε:τι να του πω δικό του είναι το διαμέρισμα :2funny:!
  Ενώ εσένα τον κουραδόμαγκα που είσαι μάγκας πίσω από το πληκτρολόγιο και σε πέταξε έξω και έφυγες γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία γιά να της πληρώνεις τα δάνεια και της δίνεις διατροφές και σίγουρα έχει και γκόμενο  :2funny:ε,τι να σου πω είσαι και μεγάλο θύμα  :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • σκιουρίνα.jpg
    σκιουρίνα.jpg
    375,3 KB · Εμφανίσεις: 36
  • σκιουρίνα2.jpg
    σκιουρίνα2.jpg
    280,1 KB · Εμφανίσεις: 42

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
δωσε ανωμαλια στο λαο προεδρε!
εχεις βιντεο με τη σκιουρινα να κλαιει,ενω της παιρνεις την πιεση?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
:tooth: :tooth: :tooth:
Ο Κλώνος μου σε ξέσκισε χτες είπε κάτι φοβερό  :2funny:εχω και ολόκληρη αλληλογραφία με τον κλωνο μου γράφουμε πμ  :2funny:
    Αυτο που έγραψε χτες ο κλώνος μου είναι θε'ι'κό  :2funny:τελικά ο κλώνος μου είναι πιό εξελιγμένος από μένα  :2funny:.
   Όντως φουκαράς ανθρωπάκι  :2funny:,δούλευε Ελλάδα η γυναίκα του τον πέταξε έξω  από το σπίτι που αγώρασε με δάνειο:2funny: πήγε νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang: :2funny:δουλεύει διπλοβάρδιες  :headbang:πληρώνει τα δάνεια γιά το σπίτι που μένει η γυναίκα του που τον έχει πετάξει έξω  :2funny:της δίνει και κάνα πεντακοσάρικο διατροφή  :headbang:μπορεί να τον τρέχει ακόμα στα δικαστήρια  :2funny:.
  Στο σπίτι που αγώρασε δεν μπορεί να πάει γιατί τον έχει πετάξει έξω  :headbang: :2funny:το ότι πληρώνει τα δάνεια είναι άλλο θέμα  :2funny:.
  Η γυναίκα του μπορεί να μην έχει εραστές όπως λέει ο κλώνος μου αλλά  σίγουρα έχει βρει κάποιον  :2funny:πιό μεγάλη πλάκα θα έχει αν τον έχει σπιτώσει κιόλας  :2funny: :2funny: :2funny:δηλαδή η πρώην γυναίκα του μπορεί να μένει με τον καινούργιο εραστή της στο διαμέρισμα που αγώρασε αυτός και πληρώνει τα δάνεια  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:.
  Μετά μου λέτε γιατί τον κράζω? :2funny: :2funny: :2funny:αυτός είναι μεγάλο θύμα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το πρόβλημα του με μένα δεν είναι ότι έχω εισόδημα 2000+ χωρίς να κάνω τίποτα,ότι έχω κάμποσα ακίνητα,ότι έχω αμάξια.Ότι θέλατε σα το απέδειξα  :2funny:και αυτός ο φουκαράς ζητάει να δει την τουαλέτα μου πως είναι :jerking: :2funny:το μπάνιο μου σε όλες της γωνίες να δει αν είναι μικρό ή μεγάλο   :jerking::2funny:.
 
Παρανοίκε δημητρακη ,
σταματα να μιλας με τον εαυτο. Μου θυμιζεις τον τυπο στο ψυχω, που αλλαζε ρουχα και....συζητουσε με τον εαυτο του, και........μαλωνε κιολας  :tooth: :tooth: :tooth:

Αποδειξεις σου πεταξα στα μουτρα αλλα εσυ σαν σχιζοφρενακιας που εισαι λες τα δικα σου.
Αποδειξεις εχεις? Ναι ,τα ειδες στον υπνο σου  :tooth: :tooth: :tooth:

Ψυχοπαθα
Ψυχοπαθακια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200624-022855_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200624-022855_Samsung Internet.jpg
    786,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Screenshot_20200624-022538_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200624-022538_Samsung Internet.jpg
    825,6 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Εδώ σας κρύβω το μπάνιο μου  :jerking:δε το βάζω απ'όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:κουζίνα μπορεί να μην έχω καθόλου  :2funny:στο μπάνιο και στην τουαλέτα ψήνω  :2funny:
  Υπήρχε συμφωνία όσο θα είμαι φοιτητής να παίρνω λεφτά.Πίστευα ότι με τον καιρό θα καταλάβουν ότι θα ζήσω στη Ρωσσία και θα συμφυλιωθούμε και θα ζήσω εγώ καλά κ'αυτοί καλύτερα.Αλλά έγινε το αντίθετο!
  Η ντροπή είσαι εσύ  :2funny:που της πήρες διαμέρισμα σε πέταξε έξω  :2funny:και πήγες γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και δουλεύεις διπλοβάρδιες γιά να της πληρώνεις τα δάνεια και να της δίνεις διατροφές  :jerking: :2funny:ενώ αυτή έχει βρει άλλον  :2funny:Είσαι και πολύ θύμα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Γιατί γελάω με τους Ελληνες  :2funny:κοίτα τι ξύλο έφαγε η σκιουρίνα από αυτόν που μένει μαζί  :rockon:και της έλεγε όταν κάποια στιγμή είχε πρόβλημα με τα χαρτιά της επειδή έχει ουκρανικό διαβατήριο ότι θα την καταγγείλει στο αλλοδαπών γιά να την διώξουν  :headbang:Ημουν μαζί της στ'αμάξι και την πήρε τηλέφωνο και τη ρώτησε? :Μπορώ να φέρω μιά φίλη μου να κοιμηθεί σπίτι σήμερα? :2funny:Αυτή του είπε ναι!Και μου είπε:τι να του πω δικό του είναι το διαμέρισμα :2funny:!
  Ενώ εσένα τον κουραδόμαγκα που είσαι μάγκας πίσω από το πληκτρολόγιο και σε πέταξε έξω και έφυγες γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία γιά να της πληρώνεις τα δάνεια και της δίνεις διατροφές και σίγουρα έχει και γκόμενο  :2funny:ε,τι να σου πω είσαι και μεγάλο θύμα  :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
:tooth: :tooth: :tooth:
Δεν προλαβαινω ουτε να σε ξεφτιλισω ,το κανεις μονος σου.
Εισαι στην ρωσσια και κοιτα με τι εισαι μπλεγμενος  :2funny: :2funny:
Μαρτυράς χωρις ξυλο χαχαχαχα

Αχ βρε καημενε, βιος και πολιτεια. Και πνευματικη αναπηρια.

Βρες και μαζεψε και καμμια κουτσή, τι πειραζει....

Σου στελναν λεφτα, δεν πληρωνες ενοικιο? Δεν ετρωγες? Δεν πληρωνες πουτανες? Αεροπορικά? Συγκοινωνιες? Βενζινη? Πόσα σου στελναν? 5.000€ τον μηνα? Φοιτητη στο ανατολικο μπλοκ?

Ασε ρε ξεφτιλα. Μηδενικο. Γιωτα της ζωης
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.412
Like
23.064
Πόντοι
5.506
Δηλαδη τι θες να πεις,
ο Μητσακος με τον Μαρκελο ειναι το ιδιο προσωπο;
Πεφτω απο τα συννεφα


Όχι ρε συ Θρασύβουλα, αφού στέλνει μηνύματα από τον ένα λογαριασμό στον άλλο ο ένας στον άλλο. ΕγγύησΑ. Κάτσε πάνω στα σύννεφα και μην κουνιέσαι.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
εγώ συνάντησα τον Δημητράκη όταν ήρθε Ελλάδα το 16 και το 17 φυσικά και έχει μια τρέλα στο βλέμμα του,αλλά μπορούσες να συζητήσεις άνετα ,τί να κάνουμε ρε παιδιά μεγάλωσε στην Ρωσία που φουκαραδες και γκαστερμπαιτερ τους λυπούνται και κάνει την πλάκα του, επειδή το έβρισκα άδικο που του την πέσατε όλοι μαζί είπα να τον υποστηρίξω,τώρα που θα πάει σε κάτι δουλειές ειμσι εγώ σπίτι του και γράφω από το pc του  :) :2funny: η μόνη του συμβουλή μέχρι να γυρίσει το βράδυ είναι να ταισω της γάτες του :2funny: δεν ξέρετε σε ποιον να απαντήσετε πρώτα , μέχρι να με διώξουν θα φάτε γλέντι :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δωσε ανωμαλια στο λαο προεδρε!
εχεις βιντεο με τη σκιουρινα να κλαιει,ενω της παιρνεις την πιεση?
Νόμιζε ότι είχε υψηλή πίεση γιατί πόναγε το κεφάλι της γ΄άυτο της την μέτρησα.Πίεση δεν είχε αλλά είχα εγώ  :2funny: 173-110  :rockon:! (μετά το πήδημα)  :2funny:.

 
:tooth: :tooth: :tooth:Παρανοίκε δημητρακη ,
σταματα να μιλας με τον εαυτο. Μου θυμιζεις τον τυπο στο ψυχω, που αλλαζε ρουχα και....συζητουσε με τον εαυτο του, και........μαλωνε κιολας  :tooth: :tooth: :tooth:

Αποδειξεις σου πεταξα στα μουτρα αλλα εσυ σαν σχιζοφρενακιας που εισαι λες τα δικα σου.
Αποδειξεις εχεις? Ναι ,τα ειδες στον υπνο σου  :tooth: :tooth: :tooth:

Ψυχοπαθα
Ψυχοπαθακια
 Φοβερές αποδείξεις  :2funny:άνοιξες ένα θέμα και αυτό είναι απόδειξη  :2funny:και ο βλάκμαν μας απέδειξε σήμερα ότι παίρνει μισθό 5.000 ευρώ στη Γερμανία  :2funny: :2funny:
  Δε σε πέταξε έξω η πρώην γυναίκα σου? :2funny:δεν πληρώνεις τα δάνεια του σπιτιού? :2funny:μη μου πεις ότι η Ελεηνίδα σε άφησε να μην της πληρώνεις διατροφή  :2funny:Σαν ανθρωπάκι που είσαι παίφτει το 500άρικο κάθε μήνα και δεν τολμάς να μιλήσεις  :2funny:.
  Κρύβεσε εδώ πίσω από την ανωνυμία  :2funny:
  Εγώ  δεν κρύβω ότι  :knockinb: :2funny:και ολη η Ελλάδα ξέρει ότι έχω γκόμενες ότι πάω στα σαλόν και στα μπουρδέλα όταν πάω Ελλάδα  :2funny:γράφω και στο amurspb    που η γίδα μου το διαβάζει  :2funny: και ούτε με έδιωξε ούτε τίποτα!Μόνο τσαντιζόταν όταν πήδαγα της φίλες της :headbang:μιά εποχή δεν έπαιρνα φα'ι' γιά το σπίτι και απηλούσαν οτι δε θα πληρώσω τα κοινόχρηστα γιατί δε μου έφερνε φίλες της να  :knockinb:.Τώρα οι φίλες της γεράσαν και δεν της κοιτάω  :2funny:.Στην Πολωνία με 2 μαζί έμενα!Από Ουγγαρία παίρνω 300 ευρώ το μήνα  :2funny:.
 
 Τελικά πρέπει να είσαι και πολύ μαζόχα  :2funny: :2funny: :2funny:Πήγες γκαστερμπά'ι'τερ γερμανία,δουλεύεις διπλοβάρδιες,μένεις σε ένα μικρό δωμάτιο,πληρώνεις τα δάνεια γιά το σπίτι που μένει η πρώην γυναίκα σου  :2funny:που σε έδιωξε από το σπίτι  :2funny:τη δίνεις διατροφή  :2funny:το πιθανότερο είναι να έχει γκόμενο και να τρώνε και να πίνουν με τη διατροφη που δίνει το κορό'ι'δο  :2funny:.Εσύ ξεπέρασες και το Νίκο Ξανθόπουλο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ρε μαγκες δε βαρεθηκατε τοσες μερες , με ποσα παιρνει ο ΚΜΑΝ, τι γαμαει ο μητσος και που μενει ο ουρλαουμπερ?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
εγώ συνάντησα τον Δημητράκη όταν ήρθε Ελλάδα το 16 και το 17 φυσικά και έχει μια τρέλα στο βλέμμα του,αλλά μπορούσες να συζητήσεις άνετα ,τί να κάνουμε ρε παιδιά μεγάλωσε στην Ρωσία που φουκαραδες και γκαστερμπαιτερ τους λυπούνται και κάνει την πλάκα του, επειδή το έβρισκα άδικο που του την πέσατε όλοι μαζί είπα να τον υποστηρίξω,τώρα που θα πάει σε κάτι δουλειές ειμσι εγώ σπίτι του και γράφω από το pc του  :) :2funny: η μόνη του συμβουλή μέχρι να γυρίσει το βράδυ είναι να ταισω της γάτες του :2funny: δεν ξέρετε σε ποιον να απαντήσετε πρώτα , μέχρι να με διώξουν θα φάτε γλέντι :2funny:

Άσε τις μαλακίες,είσαι μέλος του θιάσου πια...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μην του κολλατε πολύ του Λάκη εκτός από κοντρόλια έχει και ...

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=201523.0;attach=564921;image[/img[/URL]]

[img]https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=201523.0;attach=564927;image[/img[/URL]]
[/quote]

Αυτό τώρα το είδα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Νόμιζε ότι είχε υψηλή πίεση γιατί πόναγε το κεφάλι της γ΄άυτο της την μέτρησα.Πίεση δεν είχε αλλά είχα εγώ  :2funny: 173-110  :rockon:! (μετά το πήδημα)  :2funny:.

    Φοβερές αποδείξεις  :2funny:άνοιξες ένα θέμα και αυτό είναι απόδειξη  :2funny:και ο βλάκμαν μας απέδειξε σήμερα ότι παίρνει μισθό 5.000 ευρώ στη Γερμανία  :2funny: :2funny:
  Δε σε πέταξε έξω η πρώην γυναίκα σου? :2funny:δεν πληρώνεις τα δάνεια του σπιτιού? :2funny:μη μου πεις ότι η Ελεηνίδα σε άφησε να μην της πληρώνεις διατροφή  :2funny:Σαν ανθρωπάκι που είσαι παίφτει το 500άρικο κάθε μήνα και δεν τολμάς να μιλήσεις  :2funny:.
  Κρύβεσε εδώ πίσω από την ανωνυμία  :2funny:
  Εγώ  δεν κρύβω ότι  :knockinb: :2funny:και ολη η Ελλάδα ξέρει ότι έχω γκόμενες ότι πάω στα σαλόν και στα μπουρδέλα όταν πάω Ελλάδα  :2funny:γράφω και στο amurspb    που η γίδα μου το διαβάζει  :2funny: και ούτε με έδιωξε ούτε τίποτα!Μόνο τσαντιζόταν όταν πήδαγα της φίλες της :headbang:μιά εποχή δεν έπαιρνα φα'ι' γιά το σπίτι και απηλούσαν οτι δε θα πληρώσω τα κοινόχρηστα γιατί δε μου έφερνε φίλες της να  :knockinb:.Τώρα οι φίλες της γεράσαν και δεν της κοιτάω  :2funny:.Στην Πολωνία με 2 μαζί έμενα!Από Ουγγαρία παίρνω 300 ευρώ το μήνα  :2funny:.
 
  Τελικά πρέπει να είσαι και πολύ μαζόχα  :2funny: :2funny: :2funny:Πήγες γκαστερμπά'ι'τερ γερμανία,δουλεύεις διπλοβάρδιες,μένεις σε ένα μικρό δωμάτιο,πληρώνεις τα δάνεια γιά το σπίτι που μένει η πρώην γυναίκα σου  :2funny:που σε έδιωξε από το σπίτι  :2funny:τη δίνεις διατροφή  :2funny:το πιθανότερο είναι να έχει γκόμενο και να τρώνε και να πίνουν με τη διατροφη που δίνει το κορό'ι'δο  :2funny:.Εσύ ξεπέρασες και το Νίκο Ξανθόπουλο  :2funny: :2funny: :2funny:

Οι γραπτες αποδειξεις, δεν ειναι αποδειξεις αλλα τα δημιουργηματα της αρρωστημενης φαντασιας σου ειναι αποδειξεις χαχαχαχαχαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι γραπτες αποδειξεις, δεν ειναι αποδειξεις αλλα τα δημιουργηματα της αρρωστημενης φαντασιας σου ειναι αποδειξεις χαχαχαχαχαχαχα
Ναι μας έπεισες  :2funny:και ο Βαλκάνιος φουκαράς μας έβαλε γραπτές αποδείξεις  :2funny: :2funny: :2funny:
  Η αλήθεια είναι ότι η πρώην γυναίκα σου σε πέταξε έξω,ότι πληρώνεις τα δάνεια γιά το διαμέρισμα της και ότι της δίνεις διατροφή  :headbang:.
   Τώρα το ότι έχει γκόμενο δεν είναι αποδεδειγμένο,μπορεί και να μην έχει γκόμενο.
    Τώρα θα σε γλεντίσει ο κλώνος μου  :2funny:αυτός σε  :knockinb:καλύτερα από μένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-06-28 в 15.31.08.png
    Снимок экрана 2020-06-28 в 15.31.08.png
    536,1 KB · Εμφανίσεις: 62

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Ένα τέτοιο thread που είναι επίκαιρο και πιθανόν κάποιος που σκέφτεται την μετανάστευση να βρει πληροφορίες,αντί να διατηρηθεί σε επίπεδο ανταλλαγής πληροφοριών και εμπειριών από γνώστες έγινε ξεφτίλα όπως τόσα άλλα..Να βρίζονται 2-3 μεταξύ τους και να λένε ότι μαλακία..

Είπαμε είναι site για πουτάνες και στούντιο.Αλλά δεν είναι ανάγκη ο κάθε ψυχοπαθής να γράφει τα σώψυχα του και να μας τα πρήζει

Έλεος μαλάκες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom