Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Κι εσυ παιρνεις το επιδομα αμεα 1500

Απο αυτα τα 1.000 φευγουν στα χαπια και στον τρελογιατρο.
Ενω καθε χρονο χρειαζεσαι καινουργιο ζουρλομανδυα
Αυτό το ότι παίρνω μόνο από μιά πηγή κάθε μήνα όσα εσύ παίρνεις από τη δουλειά που σε ξεσκίζουν σε έχει τρελλάνει βλέπω  :2funny:βάλε και τα 300 της κόρης μου βάλε και από τη Βαρσοβία το ενοίκιο και όλα αυτά χωρίς να κάνω τίποτα :2funny:.
 Και γιά να σκάσεις ακόμα περισσότερο είναι πολύ πιθανόν τα λεφτά μου να αυξηθούν λιγάκι  :2funny:
 Εγώ δε χρωστάω σε κανέναν ούτε σε γιατρούς πηγαίνω  :2funny:ούτε βάζω υπόθετα στον κώλο μου όπως εσύ  :2funny:Εσύ είσαι υπερχρεωμένος  :2funny:και δουλεύεις γιά να πληρώνεις τα χρέη σου και τη διατροφή της πρώην γυναίκας σου  :2funny:
 Το διαζύγιο πως ήταν μου είπαν πως σε πέταξε έξω :2funny:και πως σε έτρεχε στα δικαστήρια :2funny:και πως δεν είχες που να μείνεις  :headbang:είναι αλήθεια όλα αυτά?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ναι ρε τυπε μη χάσουμε τον κλόουν του site,  συνέχισε να μας διασκεδάζεις όπως και πριν.

;)


Τιποτα δεν μπορει να σε εμποδισει απο το να ζητησεις βοηθεια απο καποιον ειδικο για το θεμα σου.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αηδια καταντησε το θρεντ

Μην μπαίνεις τύπε.
Πρέπει να γίνει ένα κυριλέ θέμα, για ΙΤάδες που παίρνουν 3000 λίρες χρυσές την ώρα, παίζουν στο νι κέϊ ,
τρώνε σούσι , ξέρουν όλα τα χοτ σποτ που είναι χασταγκ για σέλφι στη σαντορίνι ...
αλφαδιασμένα πραματα ,στη κλάση σας που έλεγε και ο χάρυ (κλυν).

Εκεί να μπαίνετε οι σένιοι τύποι.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
.
 Και γιά να σκάσεις ακόμα περισσότερο είναι πολύ πιθανόν τα λεφτά μου να αυξηθούν λιγάκι  :2funny:
 

Φτωχος ειμαι αλλα απο σενα περισσοτερα βγαζω.
Βαλε το ρημαδι σου φωτογραφια (τρεμεις να το βαλεις γιατι φοβασαι το ξεπουπουλιασμα) και αμεσως βαζω αποδειξη μισθοδοσιας και το ενοικιαστηριο συμβολαιο.
Τα ιδια και τα ιδια. Τολμας?

Προτιμω να εχω την ψυχικη μου και πνευματικη υγεια απο περισσοτερα χρηματα.


ΠΡΟΚΛΗΣΗ.
Αν βαλω θεμα με ψηφοφορια
"Προτιματε την ψυχικη και πνευματικη σας υγεια ή μια κληρονομια 300.000€?"

Θα δεχτεις το αποτελεσμα?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ωραία ψηφοφορία θα ήταν


ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑ/ΓΕΡΜΑΝΙΑ ή Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ;;;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αμεσως βαζω αποδειξη μισθοδοσιας

Ο αιώνιος πόνος των υπαλλήλων.
Δεν αντέχουν το ότι οι άλλοι  δεν είναι μισθωτοί !!!!!!

Ο ΜΗΤΣΟΣ, ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΟΤΕ ΜΙΣΘΟ , ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΡΤΑ,
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΣΚΙΣΑΝ ΠΟΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΑΔΕΣ !!!!!

Πονάτε !!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε ο ουρολογος μου ακομα γελαει με αυτα που διαβασε...


5 γαμησια ανα ημερα, 1825 γαμησια το χρονο...

Οντως πονανε οι κοιλιες μας ακομα απο τα γελια...

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τυπε ο ουρολογος μου ακομα γελαει με αυτα που διαβασε...

Τύπε , με τα print screen από τα pm που μου έστειλες,
θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι όταν τα ανεβάσω.

Όλα τα υπαρκτά μέλη του φόρουμ.
Όχι ο ανύπαρκτος ουρολόγος σου !!!!!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τυπε δεν χρειαζεται να παει καποιος σε αλλο κρατος για να βρει μουναρες σλαβες να γαμησει.

Παντου σε ολη τη δυση εχει διαθεσιμες.

Οι Α κατηγοριας μουναρες δεν ειναι ουτε εντος Ουκρανιας ουτε εντος Ρωσιας, εχουν φυγει απο εκει ειτε εχουν γεννηθει στη δυση.

Αθηνα εχει εκατονταδες που οταν δουν οτι εισαι σοβαρος παιζεις γερη μπαλα.

Ειδικα Γερμανια-Αυστρια (ειδικα Βιεννη) ειναι χιλιαδες. Στη Βιεννη δε, υπαρχουν εν αφθονια και οι ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΕΣ Σλοβενες, δεν υπαρχει καμια συγκριση με καμια ανα το κοσμο. Οι Σλοβενες ειναι μια κατηγορια απο μονες τους.

Φυσικα και ουτε που θα τις δει ποτε του απο κοντα ο φιλος μας, δεν θα του επιτρεψουν καν την εισοδο εκει που συχναζουν και αν τυχον τις πετυχει καπου τυχαια, δεν θα τον κοιταξουν καν. Στη περιπτωση που επιχειρησει να κανει τις παπαριες που λεει οτι κανει θα μαζεψει φαπες τοσο απο τις ιδιες (τσαντιες) οσο και απο τους απανταχου τυπους που συνοδευουν τετοιες μουναρες.

Τον προκαλω τωρα (για χιλιοστη φορα) να στειλει το κινητο του να τον καλεσω και να παμε σε ακριβο στεκι και αυριο το πρωι αν γουσταρει και απλα να μου δειξει ολα αυτα που λεει για ανωτεροτητες και υπεροχες και λοιπες παπαριες που μονο μεσα στον εγκεφαλο του υπαρχουν.

Να δουμε τι πυραυλους διαθετει, το παιχνιδι που λεει οτι κανει και ολα αυτα που γραφει.

Υποσχομαι εαν ειναι οντως δυνατος παιχτης, να ερθω ξανα εδω και να πω τα οσα ακριβως ειδα απο κοντα.

  :hi:

Τυπε Βιεννη ειναι η ιδανικη πολη

Ενα σωρο σλαβικα μουνια
Σλαβικα μουνολιβαδα σε αποσταση αναπνοης
Καλη ζωη και καλο φαγητο

Καμια σχεση με κατι μπουρδελα του στυλ Ντουζελντοφ , Αννοβερο
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραία ψηφοφορία θα ήταν


ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑ/ΓΕΡΜΑΝΙΑ ή Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ;;;;;

Κανενας δε θέλει να ειναι σαν το Δημητράκη.Οι περισσότεροι θα ηθελαν να μενουν Δύση με τα λεφτά που βγαζω εγω απλα πιστεύουν οτι θα τα τοποθετουσαν καλύτερα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε Βιεννη ειναι η ιδανικη πολη

Ενα σωρο σλαβικα μουνια
Σλαβικα μουνολιβαδα σε αποσταση αναπνοης
Καλη ζωη και καλο φαγητο

Καμια σχεση με κατι μπουρδελα του στυλ Ντουζελντοφ , Αννοβερο

Βιέννη είναι όντως καλη περίπτωση.Μπρατισλαβα στη μισή ώρα,Μπρνο στις δυο ωρες.Ακομα και Κρακωβ πιάνεις και δυρικη Ουκρανία.Συν Σλοβενία,Κροατία.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ο κολλητός μου σπούδασε Μπρατισλάβα τέλη 10ετιας '90. Χωρίς καμία υπερβολή ο τύπος γαμησε για 3 ζωές.

Εγώ κάποια στιγμή πέρασα ένα 4ημερο στη Μπρατισλάβα, περίπου 2015. Μικρή, μαζεμένη πόλη, με πολύ ωραία vibes και πολύ κοντά σε διάφορα ωραία μέρη.

Ζούσα άνετα Μπρατισλάβα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ο κολλητός μου σπούδασε Μπρατισλάβα τέλη 10ετιας '90. Χωρίς καμία υπερβολή ο τύπος γαμησε για 3 ζωές.
Αυτα λεμε τοσο καιρο.. οποιος βρεθηκε στο σωστο χρονο στον καταλληλο τοπο τοτε που επρεπε.. και οχι καθυστερημενα, δεν προλαβαινε απο γκομενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom