Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Διαθέτεις την υψηλή μόρφωση που απαιτείται για να υπολογίσεις την ηλικία κάποιου που είναι γεννημένος το 1974 ;;;


ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΊΔΕΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ;;;;;;;;;; σου ξέφυγε ;;;;;

δεν θέλει πάντως ούτε διαφορικές εξισώσεις .... ούτε φανταστικούς αριθμούς .... ούτε μιγαδικούς ....
ούτε καν ολοκληρώματα !!!!!!!

Με βάση αυτή τη μαλακία που έβαλες, οι αφροαμερικάνοι είναι ... 13% !!!!!!!!

Και εβγαλαν πρόεδρο ........



[size=15pt]
ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ
που δεν είδες ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ
φάτσα κάρτα στην κορυφή που γράφει[/size]


[size=19pt]"Το λήμμα δεν περιέχει πηγές ή αυτές που περιέχει δεν επαρκούν.
Μπορείτε να βοηθήσετε προσθέτοντας την κατάλληλη τεκμηρίωση.
Υλικό που είναι ατεκμηρίωτο μπορεί να αμφισβητηθεί και να αφαιρεθεί."[/size]


Η ίδια μαλάκία στην αγγλική version

έχει πίνακα που γράφει ΓΙΑ ΤΟ 2019

[size=30pt]
white 60.4% [/size]


αλλά τι να πει αυτό σε έναν παπάρα σαν εσένα ........

Και το 40% ως προς την αίσθηση που δημιουργείται όταν .... κάνεις βόλτες,
απέχει πάρα πολύ  από το .... 50% !!!!!!!

ΑΝ ΤΟ 40% είναι μαύροι , δεν σου δίνει την αίσθηση ΟΤΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ , ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟΙ !!!!!!

Κάθεσαι και μετράς π.χ. όταν είσαι στην times square με 120.000 άτομα , ότι δεν είναι οι 60.000 μαύροι ... αλλά οι .... 48.000

Είναι αισθητή η διαφορά !!!!

Πουθενά πάντως δεν είναι 1/10 . Παντού είναι περισσότεροι .

Λάκη είσαι πιο χαζός και απ΄τα ραδίκια,μη μιλάς για αριθμούς και εξισώσεις. :grin:
Ακόμα και στον σύνδεσμο που πόσταρες έχει τον παρακάτω πίνακα,πουθενά δε γράφει 40%
Μάλλον μαύρες πούτσες ονειρεύεσαι... :S :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λακης ο χαζουλης.png
    Λακης ο χαζουλης.png
    302 KB · Εμφανίσεις: 21

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ο μιτσος καποτε λογικα ειχε ευκολο κ καλο γαμισι

Αυτό είναι το λάθος.Λες λογικά.το΄τε όμως τη δεκαετία του 90 αγκομαχούσε ζούσε με ψωμί μόνο και έτρωγε σκατά για να επιβιώσει.
Οπότε γαμούσε μπάζα μόνο ακόμα και τις καλές εποχές.Ηταν η θυσία που έκανε προκειμένουν να μείνει αιωνίως στη Ρωσία.
Γενικά αυτούς τους αρχίδες που τους έφυναν όλοι Ελλάδα,βρήκαν μία ευκαιρία να πραγματώσουν το όνειρο μπλοκ.Σου λέει Ελλάδα γαμάω κατσίκες,περνάω αντί για πανεπιστήμιο ελληνικό στρατό με κοροιδεύουν και με βρίζουν όλοι.Πάω ΕΣΣΔ γίνομαι άνθρωπος.Αποκτώ υπόσταση,έχω περιουσία με σέβονται,βγάζω γκόμενες,παίρνω πτυχίο κτλ.
Ηταν το όνειρο που είχανε.
Αυτά όλα βασίζονταν στην κοινωνική αποδοχή.
Ερχεσαι και του λες ψιτ μαλάκα το όνειρο τελείωσε,τα κεφάλια μέσα τώρα.Τους πιάνεις από το σβέρκο και τους χώνεις στα σκατά.Είναι αυτό που λέμε Balkan power,η αντίδραση που ο μπουχέσας αδυνατεί να υπολογίσει.
Αυτοί ψιλοκουφάθηκαν γενικώς με την αντίδραση,πώς γκενέν αυτό που λένε.Είναι το equilibrium,η φυσική αντίδραση.Τρώνε τελικά τα σκατά τους άσχετα τι θέλουν οι περισσότεροι.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Δημητρακης ουτε δουλεψε ουτε κοπιασε. Δεν νομιζω οτι αυτες που γαμαγε το 90 ηταν μπαζα, καθως ακομα και αν ειχε αναλογικα παρομοια εισοδηματα, η Ρωσια ηταν δυσαναλογα υποαναπτυκτη.

Συνεπως καποτε πηδαγε γκομεναρες. Τωρα πηδαει μετριοτατα 5αρια.

Και παλι ομως, αν ηταν Ελλαδα, θα πηδαγε μονο τιποτα παρατραγουδα, οποτε και παλι , για τα κυβικα του, εκανε την υπερβαση
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Για να καταλάβετε όμως σε τι μπουρδέλο ζούμε. Το 2018 έκανα αίτηση με ΑΣΕΠ για δήμους και ενώ το είχα ξεγραμμένο, μου έρχεται ένα email απο τον ΑΣΕΠ, ότι έχοντας την εντοπιότητα, για την θέση που δήλωσα αφήνω όλους πίσω, αλλά τελικά με απορρίπτουν γιατί λέει δεν έβαλα μέσα στον φάκελο την ηλεκτρονική αίτηση. Είχα όλα τα υπόλοιπα δηλαδή (Πτυχία, ένσημα, πιστοποιητικό εντοπιότητας, παράβολα) και δεν βρέθηκε ποτέ η αίτηση. Μα είναι δυνατόν? Έβαλα όλα τα άλλα και ξέχασα αυτό? Βρίσκω το αποδεικτικό απο ΕΛΤΑ όπου έχω τσεκάρει σε ένα κουτάκι ότι ο φάκελος περιέχει την αίτηση αλλά έχω κάνει την μαλακία να μην βγάλω φωτοτυπία ότι έβαλα μέσα. Και σε τελική ακόμη και αν είναι έτσι, η αίτηση υπάρχει στο site του ΑΣΕΠ και μπορεί να εκτυπωθεί ανα πάσα στιγμή.
Τέλος πάντων, πάω σε έναν δικηγόρο, του δίνω 350Ε για να κάνει ένσταση και μου στέλνει ένα email και μου λέει να το στείλω εγώ στον ΑΣΕΠ. Κάτσε ρε μεγάλε κι εγώ γιατί έδωσα τα 350? για να μου γράψεις ε΄να email που περιείχε την ένσταση, και να το ταχυδρομήσω εγώ? Απο τότε έχει εξαφανιστεί λες και τελείωσε για αυτόν το έργο του.
Τελείωσε, ζούμε σε μια ΠΑΠΑΡΙΑ, όλα είναι σάπια
Εντάξει η ιδέα είναι ότι δε μπορείς να έχεις σπουδάσει τα κέρατά σου και να τα κάνεις μαντάρα με αιτήσεις και τα λοιπά σκατά του ΑΣΕΠ. Μιας φίλης ο γιος έπαθε αντίστοιχο χουνέρι από χοντρή μαλακία δικιά του και επρόκειτο μάλιστα για μια από τις καλύτερες δουλειές στο κωλο-δημόσιο. Οι τύποι στο ΑΣΕΠ βλέπουν πολλά κουφά, που δε δικαιολογούν τα πτυχία που ακολουθούν τις αιτήσεις. :S

Για το 2ο συμφωνώ, πάντως. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη φάρα από τους δικηγόρους. Μ' αρέσει που για χρόνια, είχαμε στοχοποιήσει όλοι τους ταρίφες. :S
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τόσο πολύ σάς απασχολεί ποιες πηδάγε στο παρελθόν ο Δήμητρης  :2funny:, τί σημασία έχει? Σεξολόγοι του είστε :jerking:!? Αυτός πουτανες η μη πάντα ήθελε να γαμει.Παρατησατε την τουαλέτα του και τώρα σάς απασχολεί τί καί ποιες γάμουσε 20 χρόνια πρίν :2funny: Η καλή ζωή τού Δημητράκη φενεται ότι 50ριζει σιγά σιγά, και ότι γαμαει συνέχεια, ότι μοιάζει με 35αρη, ενώ όσοι φύγατε εξωτερικό για δουλειά γερασατε .Ο Δημητράκης δέν έχει μια άσπρη τρίχα, όσοι φύγανε Αμερική για δουλειά ασρπισαν τα μαλλιά τους σε λίγα χρόνια από τό άγχος.Καλα δέν συζητάμε καν για Γερμανία καί Αγγλία, ψυχικός θάνατος,θα μαζέψεις σε κάμποσα χρόνια κάποια λεφτά να γυρίσεις πατρίδα να φιλήσεις το χώμα :2funny: καί νά πεθάνεις στο τόπο σού.Κμαν ακόμα περιμένουν φωτό σου από ΉΠΑ ,urblauer , ο Δημήτρης σού βάζει στοιχεία και εσύ δεν βάζεις τίποτα.Πιστευω πλέον Γερμανία πάνε όσοι δέν είχαν στο ήλιο μοίρα εδώ :jerking:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καλα εσενα κλωνε, οπου και να τον στελναμε το Δημητρακη ετσι θα εδειχνε οπως τωρα . Φραπα θα ηταν, μιας και ειναι αεργος
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Καλα εσενα κλωνε, οπου και να τον στελναμε το Δημητρακη ετσι θα εδειχνε οπως τωρα . Φραπα θα ηταν, μιας και ειναι αεργος
εκφράζω θαυμασμό και ζήλεια Με την καλή έννοια για έναν άνθρωπο που ζεί καλά εδώ και δεκαετίες, ξοδεύει για προσωπική χρήση πολλά λεφτά τό μήνα όσα αρκετοί δουλεύουν σαν σκλάβοι νά τά βγάλουν ένα μήνα.Θα μαρεσε καί μένα να έχω λυμένο τό οικονομικό πρόβλημα για να έχω χρόνο να κάνω αυτά που θέλω, διάβασμα, ταξίδια, γυναίκες κλπ Όταν κάποιος είναι θύμα καπιταλισμού δέν μπορεί να καταλάβει ότι η ζωή αυτή είναι σκλαβιά, να μην χρειαστεί νά μήν δουλέψεις μερικές μέρες γιατί θά πέθανεις.Εκφραζω τον οίκτο μου να ξενιτευτεί κάποιος για ένα κομμάτι ψωμί.Αφου αυτοί εδώ, λεφτά στην άκρη δέν έχουν βάλει.Βαλτε να διαβάσετε ιστορίες τί τραβάνε η Έλληνες μετανάστες στην Γερμανία από εργοδότες, εκτός άν είναι τίποτα επιστήμονες καί ζουν κάπως καλύτερα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Δημητρακης ουτε δουλεψε ουτε κοπιασε. Δεν νομιζω οτι αυτες που γαμαγε το 90 ηταν μπαζα, καθως ακομα και αν ειχε αναλογικα παρομοια εισοδηματα, η Ρωσια ηταν δυσαναλογα υποαναπτυκτη.

Συνεπως καποτε πηδαγε γκομεναρες.

Πάντα μπάζα γαμούσε.Ζήτα του να σου δείξει φωτό από γκόμενα που γάμησε δεκαετία του 90 ή στα 00s.
Ολες μπάζα θα είναι,είναι φυσικό εσείς δεν το καταλαβαίνετε.
Αυτός δεν ξόδευε ποτέ,έδινε τότε προτεραιότητα να μαζέψει λεφτά για να μείνει Ρωσία ες αεί,συνεπώς μπάζα γαμούσε.
Δεν τον πειράζει όμως να γαμάει μπάζα αφού είναι σαβουρογάμης.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ντάξει ο Δημητράκης είναι εισοδηματίας πορνομετανάστης.Δώς μου κι εμένα εισόδημα να μένω Αγία Πετρούπολη και μάλιστα τις καλές εποχές της δεκαετίας του '90 και τα λέμε.Αυτός βρέθηκε με άφθονο χρόνο και χρήμα στην καλύτερη περίοδο στην καλύτερη πόλη.
:upsidedown:
Πάντα μπάζα γαμούσε.Ζήτα του να σου δείξει φωτό από γκόμενα που γάμησε δεκαετία του 90 ή στα 00s.
Ολες μπάζα θα είναι,είναι φυσικό εσείς δεν το καταλαβαίνετε.
Αυτός δεν ξόδευε ποτέ,έδινε τότε προτεραιότητα να μαζέψει λεφτά για να μείνει Ρωσία ες αεί,συνεπώς μπάζα γαμούσε.
Δεν τον πειράζει όμως να γαμάει μπάζα αφού είναι σαβουρογάμης.
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 17

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ζήτα του να σου δείξει φωτό από γκόμενα που γάμησε δεκαετία του 90 ή στα 00s.
ενω εσυ εβοσκες προβατα τοτε, και ακουγες φημες για τα παρτυ που γινοταν εκει,
και οταν καποτε πηγες.. το παρτυ ειχε ηδη τελειωσει  :dunno:
 

Συνημμένα

  • images (4).jpg
    images (4).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 18

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ το ίδιο επίπεδο γαμούσα και το 2002 και το 2005 και το 2010 και το 2015 και τώρα.Και το αποδεικνύω με φωτό.
Το ζόρι το τραβάει ο άλλος γιατί ανεβάζουμε τα στάνταρντς.Σου λέει ο δημητράκης παπαρίκος είναι,δεν τα σκάει δεν ανεβάζει την τιμή από τις γκόμενες δεν είναι ανταγωνισμός.Αν έχω το δημητράκη για αντίπαλο θα γαμήσω σίγουρα.
Ενώ εσύ όταν προσφέρεις τόσα,και κάνεις και αυτό και εκείνο και το άλλο και ξανά και είσαι μανιακός,μετά τι να παρουσιάσω εγώ?Θα αρχίσω να μιλάω για έρωτες και αυτή θα μου πει στάκα μεγάλε,το βλέπεις το κινητό στη βιτρίνα?Γιατί δε μου το αγοράζεις αν είσαι τόσο large όσο ισχυρίζεσαι?
Γιατί δε μου παίρνεις σαμπάνια να κεράσεις και τη φίλη μου?
Οπότε οι τύποι μένουν αποσβολωμένοι και κατηγορούν εμάς οτι και καλά καλομάθαμε τις γκόμενες και έχουν απαιτήσεις ενώ οι δημητράκηδες προσφέροντας ένα μπέργκερ και σκατά τις έχουν χαμηλά οπότε μπορούν και αυτοί να γαμήσουν.
Γενικά τα βλέπουν όλα από την αντίθετη πλευρά.Αλλά είναι λογικό.
Αν τον έβαζες αυτόν Τσεχία το 2005,πάλι ανάποδα θα τα έβλεπε.Θα υποστήριζε τις γκόμενες.

Γενικά βλέπουν την αντίθετη πλευρά,την ψωλαδόρικη προσέγγιση.Δε θέλει ο άλλος να σκιστεί να μάθει τη γλώσσα εκτός χώρας,να σκιστεί να βγάλει λεφτά,να σκιστεί και να φάει σόλες στο καμάκι.Θέλει τα εύκολα,τα άνετα,τις φαρδιές λεωφόρους που φυσικά είναι φαντασία σκέτη.
Αφού αυτοί που αντιμετωπίζεις στην πράξη είναι κωλοπετσωμένοι τύποι,κάνουν αυτά που περιγράφω.Προσπαθούν πολύ,τα χώνουν χοντρά,έχουν καλή εμφάνιση και προσπαθούν να τα φέρουν όλα εκεί που τους συμφέρει.Οπότε πρέπει να τους ξεπεράσεις,να κάνεις αυτό που δεν μπορούν ή δεν τολμούν να κάνουν οι άλλοι.Να τραβάνε τα βυζιά τους οι τύποι με την κατάσταση.
Ξέρω οτι οι ψωλίστ θα υποστηρίξουν αυτούς τους τύπους,τους αντιπάλους δηλαδή,αυτό είναι το αστείο.
Είτε τους υποστηρίξουν είτε όχι δε με ενδιαφέρει αφού είμαι συνηθισμένος να έχω την κερκίδα εναντίον μου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.421
Like
23.067
Πόντοι
5.506
Τόσο πολύ σάς απασχολεί ποιες πηδάγε στο παρελθόν ο Δήμητρης  :2funny:, τί σημασία έχει? Σεξολόγοι του είστε :jerking:!? Αυτός πουτανες η μη πάντα ήθελε να γαμει.Παρατησατε την τουαλέτα του και τώρα σάς απασχολεί τί καί ποιες γάμουσε 20 χρόνια πρίν :2funny: Η καλή ζωή τού Δημητράκη φενεται ότι 50ριζει σιγά σιγά, και ότι γαμαει συνέχεια, ότι μοιάζει με 35αρη, ενώ όσοι φύγατε εξωτερικό για δουλειά γερασατε .Ο Δημητράκης δέν έχει μια άσπρη τρίχα, όσοι φύγανε Αμερική για δουλειά ασρπισαν τα μαλλιά τους σε λίγα χρόνια από τό άγχος.Καλα δέν συζητάμε καν για Γερμανία καί Αγγλία, ψυχικός θάνατος,θα μαζέψεις σε κάμποσα χρόνια κάποια λεφτά να γυρίσεις πατρίδα να φιλήσεις το χώμα :2funny: καί νά πεθάνεις στο τόπο σού.Κμαν ακόμα περιμένουν φωτό σου από ΉΠΑ ,urblauer , ο Δημήτρης σού βάζει στοιχεία και εσύ δεν βάζεις τίποτα.Πιστευω πλέον Γερμανία πάνε όσοι δέν είχαν στο ήλιο μοίρα εδώ :jerking:



Τα λες σωστά και όμορφα Δημητρέλο.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγώ το ίδιο επίπεδο γαμούσα και το 2002 και το 2005 και το 2010 και το 2015 και τώρα.Και το αποδεικνύω με φωτό.
Το οτι πηδαγες τανες του διαδικτυου με εξτρα χρεωση για φωτο, δεν σε κανει να ξεχωριζεις σε κατι
παραπανω απο εναν μεσηλικα που πηγαινει με εκδιδομενες επι χρημασι.. Αρα μην εχεις την ψευδαισθηση οτι
εισαι καμακι του ανατολικου μπλοκ, γιατι δεν γνωριζεις ακομη ουτε μια σλαβικη γλωσσα   :sunglasses:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το οτι πηδαγες τανες του διαδικτυου με εξτρα χρεωση για φωτο, δεν σε κανει να ξεχωριζεις σε κατι
παραπανω απο εναν μεσηλικα που πηγαινει με εκδιδομενες επι χρημασι.. Αρα μην εχεις την ψευδαισθηση οτι
εισαι καμακι του ανατολικου μπλοκ, γιατι δεν γνωριζεις ακομη ουτε μια σλαβικη γλωσσα   :sunglasses:

Εγώ ξέρω πολωνικά,τσέχικα,ρωσικά που είναι πολύ σπάνιο.Ειδικά να μάθεις τσέχικα είναι ψιλοδιαστροφή.
Από τις Τσέχες που είχα μόνο μία μιλούσε αγγλικά.Αλλά πρέπει να στροφάρεις,Ελληνες που έμειναν δεκαετία Τσεχία δεν έμαθαν λέξη τσέχικα.
Αυτό είναι μόνο ένα στοιχείο.Ο άλλος θέλει να σε δείρει Ελλάδα που κυκλοφορείς δίμετρη μέχρι που σε ακούει να μιλάς τσέχικα στη γκόμενα και νομίζει οτι είσαι Τσέχος ή Ελληνοτσέχος που μένεις εκεί.
Είναι πολλά στοιχεία,κάνεις maximization σε τέτοιο βαθμό που ο άλλος δεν μπορεί να ανταγωνιστεί.Πάντα τραβάς την κατάσταση στα άκρα και οι άλλοι μένουν εκτός ανταγωνισμού.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οπότε πρέπει να τους ξεπεράσεις,να κάνεις αυτό που δεν μπορούν ή δεν τολμούν να κάνουν οι άλλοι.
Να τραβάνε τα βυζιά τους οι τύποι με την κατάσταση.
Ξέρω οτι οι ψωλίστ θα υποστηρίξουν αυτούς τους τύπους, τους αντιπάλους δηλαδή, αυτό είναι το αστείο.
Είτε τους υποστηρίξουν είτε όχι δε με ενδιαφέρει αφού είμαι συνηθισμένος να έχω την κερκίδα εναντίον μου.
 

Συνημμένα

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 19

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τα λες σωστά και όμορφα Δημητρέλο.
Καλά εσύ πρέπει να έχεις φρικαρει τώρα πού κλείσανε τα τσοντοσινεμα  :2funny: εσύ και ο τραπουσταρα θα κάνατε φοβερο δίδυμο σέ τσοντοσινεμα :2funny:Α ξέχασα αυτός έχει μεγάλη εταιρεία έξω και δέν έχει χρόνο :jerking:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καλά εσύ πρέπει να έχεις φρικαρει τώρα πού κλείσανε τα τσοντοσινεμα  :2funny: εσύ και ο τραπουσταρα θα κάνατε φοβερο δίδυμο σέ τσοντοσινεμα :2funny:Α ξέχασα αυτός έχει μεγάλη εταιρεία έξω και δέν έχει χρόνο :jerking:

Μήτσο ντροπή,πάνω που τα βρήκαμε :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Διαθέτεις την υψηλή μόρφωση που απαιτείται για να υπολογίσεις την ηλικία κάποιου που είναι γεννημένος το 1974 ;;;


ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΊΔΕΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ;;;;;;;;;; σου ξέφυγε ;;;;;

δεν θέλει πάντως ούτε διαφορικές εξισώσεις .... ούτε φανταστικούς αριθμούς .... ούτε μιγαδικούς ....
ούτε καν ολοκληρώματα !!!!!!!
μην γραφεις μονο μαλακιες.....
Δηλ δεν ειναι 50 ειναι δεσποινις ετων 47... :respect: :respect:
Και να μεσυγχωρεσεις ζητω ταπεινα .ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγώ ξέρω πολωνικά,τσέχικα,ρωσικά που είναι πολύ σπάνιο.
γνωριζεις αυτες τις 3 γλωσσες οπως λες.. αλλα ανταλλασεις μηνυματα μαζι τους στα αγγλικα,
ρε τυπε ποσα θες να μας τρελανεις τελειως  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom