Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Ο Ελλην εξωτερικό έχει σειρά πλεονεκτημάτων έναντι του ανταγωνισμού,είναι ουσιαστικά αθέμιτος ανταγωνισμός.
Ποιος ξένος έχει κάνει φροντιστήρια και ιδιαίτερα?
Ποιος αντιμετώπισε τέτοια καθηγητική αυθαιρεσία στο πανεπιστήμιο?
Ποιος έχει δώσει εξετάσεις όπως οι  πανελλήνιες?
Ποιος ξένος έχει πάει στρατό?
Ποιος ξένος έχει βρεθεί σε τόσο δύσκολο,άδικο και απαιτητικό περιβάλλον όπως ο Ελληναράς?Ο Ελληνας ουσιαστικά τους έχει και τους περιφρονεί όλους.Είναι τεράστια ανωτερότητα.
Κανονικά αν ξέρανε από πού ερχόμαστε θα μας βάζανε να ξεκινάμε από το μείον 100.Εχουμε τεράστιο ανταγωνιστικό πλεονέκτημα έναντι ξένων μεταναστών και ντόπιων.

στο ίδιο τσουβάλι με τον γιατρο πτυχιούχο απο το ιραν, προγραμματιστη ινδο, κτλ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οχι,ο Ελληνας έχει ειδική ποιότητα.Το αναγνωρίζουν και αυτοί εξάλλου,λένε ο Ελληνας.Ποτέ δε λένε ο Αραβας,ο Ινδός,ο Τούρκος,ο Αράπης,ο Ρώσος,ο Ρουμάνος,λένε ο Ελληνας.Κάνουμε βαθειά εντύπωση.
Δηλαδή στο εξωτερικό όταν πας,δεν είσαι ο ξένος απλώς,είσαι ο Ελληνας.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
δες αυτον στο βίντεο τον σπυρο έφυγε με 200 ευρώ και ήρθε στην ελλάδα και βγάζει 5000ευρω τον μήνα μινιμουμ, ενώ άλλοι καυχιούνται, το παίζουν μούρες που έφυγαν απο την ελλάδα για 1000ευρω μισθο στο εξωτερικό και ζουν σε 20τμ

Ο Σπύρος  :cheesy: :kneel: απέδειξε το αυτονόητο,λεφτά μπορείς να βγάλεις παντού αν είσαι δουλευταράς και δεν έχεις κόμπλεξ κατωτερότητας.

Πόσοι είναι αποφασισμένοι να δουλέψουν χωράφι και να βάλουν το άχρηστο πτυχίο τους στην άκρη,λίγοι αλλά τα καταφέρνουν.

 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Οχι,ο Ελληνας έχει ειδική ποιότητα.Το αναγνωρίζουν και αυτοί εξάλλου,λένε ο Ελληνας.Ποτέ δε λένε ο Αραβας,ο Ινδός,ο Τούρκος,ο Αράπης,ο Ρώσος,ο Ρουμάνος,λένε ο Ελληνας.Κάνουμε βαθειά εντύπωση.
Δηλαδή στο εξωτερικό όταν πας,δεν είσαι ο ξένος απλώς,είσαι ο Ελληνας.

τύπε τα χρήματα είναι τα ίδια είτε είσαι εβραίος, έλληνας, πακιστανός στο εξωτερικό
κοιτάνε την πραγματική σου αξία... αλλαξοκώλιες και τέτοια έκει δεν παιζουν..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τα τάκα-τάκα-μαμ είναι όλα τα ίδια σκατά...

το μοναδικό μέρος που μπορείς να φας ένα καλό γεύμα ή δείπνο στην Πετρούπολη είναι το ΕΜ αλλά εκεί δεν είναι για την τσέπη σου...
Αυτό είναι η μεγαλύτερη μπούρδα  :jerking: :2funny:όποιος πήγε δεν ξαναπήγε.Μιά μαλακία  :jerking:σε ένα διαμέρισμα έκαναν και καλά εστιατόριο  :jerking:.Άσε που ακριβό δεν είναι τρώνε 2 άτομα με 2.500 ρούβλια.Εκεί βέβαια σε πιάνει κατάθλιψη  :2funny:.Τελικά όλοι στην Αγγλία είστε το ίδιο  :jerking: :2funny:ένας φίλος μου από Αγγλία που μένει σε 4 τετραγωνικά δωμάτιο μου είπε ότι όταν έρχεται Ελλάδα πηγαίνει γιά μπάνιο στον Αστέρα με 20-25 Ευρώ είσοδο  :2funny:
 
Γαμούσε κάτι πεντάρια στη δεκαετία του 90 που τα παντρεύτηκε κιόλας για να πάρει ρωσικό διαβατήριο.Τώρα δε γαμάει ούτε γάτες εκτός μπορδέλων.
Αυτά που λέει για Ρωσίδες είναι όλα off,μιλάει για τις Ρωσίδες πώς ήτανε προ 2005.Για τις σημερινές δεν έχει ιδέα γιατί απλά είναι πάνω από δεκαετία εκτός παιγνίου.
Ολα όσα γράφει για τις γκόμενες είναι εντελώς λάθος,εντελώς ακαλιμπράριστα.
Αυτή τη βλακεία τη σκεφτηκες πολύ γιά να την γράψεις? :2funny:όποτε θέλω πηγαίνω και στα άλλα διαμερίσματα που έχω.Οταν βαριέμαι εδώ γιά να αλλάξω περιβάλλον πηγαίνω στο άλλο διαμέρισμα.Τη μία γυναίκα μου την γνώρισα εδώ  στη φωτογραφία (δεν ηταν χειμώνας αλλά αρχές ιουλίου):2funny:έβγαινε από το μετρό με 2 φίλες της και την καμάκωσα,την άλλη στο τρόλε'ι' όταν γύριζε από την σχολή.
  Αφού είχα ήδη πάρει το διαβατήριο όταν την παντρεύτηκα,τι βλακείες γράφεις  :jerking: :2funny:Τη δεκαετία του '90 αν ήσουν λίγο μάγκας έπαιρνες διαβατήριο.Τώρα μετά το 2002 έγινε τρομερά δύσκολο.
   Το Ρωσσικό διαβατήριο το πήρα και γιά να μείνω στην Ρωσσία αλλά και γιά να μην πάω στο στρατό  :2funny:στο να μην πάω στο στρατό δεν βοήθισε γιατί η Ελλάδα δεν έχει υπογράψει συμφωνία με την Ρωσσία μόνο αν έχεις υπηκοότητα χώρας του ΝΑΤΟ και δηλώσεις ότι θα πας εκεί στρατό δεν πας στην Ελλάδα.
  Εγώ που είμαι εδώ δεν ξέρω τι γίνεται και ξέρεις εσύ που δεν έχεις πάει ποτέ στη Ρωσσία  :2funny:ή πήγες μιά φορά γιά δυό μέρες  :2funny:και είδες τι παίζει  :2funny:.Εγώ συνέχεια καμακώνω αυτή είναι η δουλειά μου,τώρα που έχουν κλείσει τα πάντα σπάνια γνωρίζεις γκόμενες γιατί δεν κυκλοφορούν αλλά δεν θα είναι γιά πάντα έτσι.Απλός τώρα πάμε μόνο μέχρι το υπερμάρκετ και σπίτι,και αυτό το βαριέμαι τελείως θυμίζει το 1992-1993.Μου αρέσει να πηγαίνω βόλτα με της γκόμενες.
 Τα πιτσιρίκια τρελένοντε γιά Black Star Burger :) Είδες τι ουρά είχε!
  Επειδή εσύ είσαι φουκαράς και φένεται ότι είσαι άφραγκος νομίζεις ότι όλοι είναι έτσι? :2funny:εσύ φένεσαι σαν άρρωστος στην όψη και αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν σου κάθονται :2funny: θυμάμαι την KING SIZE μαλακία που είπες  :2funny:ότι οι Μοσχοβίτες πηγαίνουν στην Ουκρανία γιά να γαμήσουν  :headbang: :rockon: :headbang: :rockon:.Εδώ αν έχεις σπίτι και ένα καλό αμάξι και μετράς λιγάκι είσαι ο ιδανικός γαμπρός γιά όλες της γκόμενες από άλλες πόλεις!.Είναι σαν να λες οι Σαουδάραβες πηγαίνουν στην Ελλάδα γιά να πάρουν αμμο και πετρέλαιο  :headbang: :2funny:
  Για να μη γράφεις μαλακίες αν δεν ξέρεις τώρα σε σχέση με το 2005 οι γκόμενες είναι πολύ πιό απλές (μιλάω μέχρι 25 ετών) τότε τα κοιτάζαν όλα και περίμεναν τον πρίγγηπα.Τώρα αρκούντε σε έναν απλό άντρα ας έχει ένα απλό αμάξι ή και καθόλου,ας δουλεύει μιά απλή δουλειά με 30.000-40.000 ρούβλια και να μην πίνει.Έχουν μειώσει πάρα πολύ της απαιτήσεις τους σε σχέση με τότε,Το κακό είναι ότι τώρα ψάχνουν περισσότερο μόνιμη σχέση ενώ τότε δεν τους ένοιαζε τόσο η σχέση.
  Βέβαια ο Ελληνας που έρχεται εδώ με τα μούσια και τα μαύρα χάλια είναι κλάσεις κατώτερος από τη νέα γεννιά των Ρώσσων.
  Τώρα τι θα τρως που έκλεισε το εργοστάσιο? :2funny:το Γερμανικό επίδομα ανεργίας κάποτε θα τελειώσει και τότε  :shit: είχες γράψει ότι ετοιμάζεις βαλίτσες γιά Ελλάδα αλλά το έσβισες αμέσως  :2funny:
 

Συνημμένα

  • m.png
    m.png
    487,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
    Το Ρωσσικό διαβατήριο το πήρα και γιά να μείνω στην Ρωσσία αλλά και γιά να μην πάω στο στρατό

Σιγά μην πήγαινες εσύ στρατό ρε κόπρε.Και να πήγαινες,γιώτα πέντε λόγω σχιζοφρένειας θα έβγαινες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Ελλην εξωτερικό έχει σειρά πλεονεκτημάτων έναντι του ανταγωνισμού,είναι ουσιαστικά αθέμιτος ανταγωνισμός.
Ποιος ξένος έχει κάνει φροντιστήρια και ιδιαίτερα?
Ποιος αντιμετώπισε τέτοια καθηγητική αυθαιρεσία στο πανεπιστήμιο?
Ποιος έχει δώσει εξετάσεις όπως οι  πανελλήνιες?
Ποιος ξένος έχει πάει στρατό?
Ποιος ξένος έχει βρεθεί σε τόσο δύσκολο,άδικο και απαιτητικό περιβάλλον όπως ο Ελληναράς?Ο Ελληνας ουσιαστικά τους έχει και τους περιφρονεί όλους.Είναι τεράστια ανωτερότητα.
Κανονικά αν ξέρανε από πού ερχόμαστε θα μας βάζανε να ξεκινάμε από το μείον 100.Εχουμε τεράστιο ανταγωνιστικό πλεονέκτημα έναντι ξένων μεταναστών και ντόπιων.
Μα τώρα τι  :jerking: γράφεις? :headbang: :jerking: :2funny:ειδικά αυτό που έγραψες με το απαιτητικό περιβάλλον  :jerking: :2funny: στην Ελλάδα όλο λούφα και χαβαλές είναι  :2funny:στη Γερμανία σε 3 χρόνια έλιωσες σαν κερί!γέρασες 15 χρόνια! :2funny:
   
Σιγά μην πήγαινες εσύ στρατό ρε κόπρε.Και να πήγαινες,γιώτα πέντε λόγω σχιζοφρένειας θα έβγαινες.
άλλη δουλειά δεν είχα να παω  :jerking: :2funny:.
  Εδώ όμως στην στρατιωτική έδρα του πανεπησττημιου πήγανα γιά 3 χρόνια 2 φορες την εβδομάδα και πήγα και 3 φορές εκπαίδευση από τρεις μέρες την κάθε φορά και βγήκα έφεδρος αξιωματικός.'Εχω 2 ειδικότητες,σαν στρατιωτικός ψυχολόγος και στα αντιαεροπορικά (από αυτό δε θα με καλέσουν ποτέ γιατί τους C 200 τους απέσυραν εδώ και χρόνια).
  Για να μην αρχίσουν οι ερωτήσεις   :jerking: :2funny:σας βάζω αμέσως εδώ αυτό φωτογραφία που έβγαλα τώρα.Κάποιος λίγο σχετικός με τη Ρωσσία με το που το δει θα καταλάβει αμέσως αν έχω σχέση με το στρατό εδώ.
 

Συνημμένα

  • vb.jpg
    vb.jpg
    429,7 KB · Εμφανίσεις: 59

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μα τώρα τι  :jerking: γράφεις? :headbang: :jerking: :2funny:ειδικά αυτό που έγραψες με το απαιτητικό περιβάλλον  :jerking: :2funny: στην Ελλάδα όλο λούφα και χαβαλές είναι  :2funny:στη Γερμανία σε 3 χρόνια έλιωσες σαν κερί!γέρασες 15 χρόνια! :2funny:
   άλλη δουλειά δεν είχα να παω  :jerking: :2funny:.
  Εδώ όμως στην στρατιωτική έδρα του πανεπησττημιου πήγανα γιά 3 χρόνια 2 φορες την εβδομάδα και πήγα και 3 φορές εκπαίδευση από τρεις μέρες την κάθε φορά και βγήκα έφεδρος αξιωματικός.'Εχω 2 ειδικότητες,σαν στρατιωτικός ψυχολόγος και στα αντιαεροπορικά (από αυτό δε θα με καλέσουν ποτέ γιατί τους C 200 τους απέσυραν εδώ και χρόνια).
  Για να μην αρχίσουν οι ερωτήσεις   :jerking: :2funny:σας βάζω αμέσως εδώ αυτό φωτογραφία που έβγαλα τώρα.Κάποιος λίγο σχετικός με τη Ρωσσία με το που το δει θα καταλάβει αμέσως αν έχω σχέση με το στρατό εδώ.

μάλλον το πειραματόζωο έκανες δημητράκη στους ρώσους στρατιωτικούς ψυχιάτρους... μπορεί να σε βγάζανε και περατζάδα από τα στρατόπεδα να δείχνουν στα φαντάρια τι παθαίνουν από την πολλή μαλακία
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μάλλον το πειραματόζωο έκανες δημητράκη στους ρώσους στρατιωτικούς ψυχιάτρους... μπορεί να σε βγάζανε και περατζάδα από τα στρατόπεδα να δείχνουν στα φαντάρια τι παθαίνουν από την πολλή μαλακία
Τελικά το κλείσημο μες το σπίτι,οι ουρές στα σούπερ μάρκετ,τα άδεια ράφια και η αφραγκία :2funny: σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :jerking: :2funny:
  Λέει απαγορελυεται να βγείτε έξω  :2funny:μόνο μέχρι το κοντινότερο μαγαζί  :headbang: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
   άλλη δουλειά δεν είχα να παω  :jerking: :2funny:.
  Εδώ όμως στην στρατιωτική έδρα του πανεπησττημιου πήγανα γιά 3 χρόνια 2 φορες την εβδομάδα και πήγα και 3 φορές εκπαίδευση από τρεις μέρες την κάθε φορά και βγήκα έφεδρος αξιωματικός.'Εχω 2 ειδικότητες,σαν στρατιωτικός ψυχολόγος και στα αντιαεροπορικά (από αυτό δε θα με καλέσουν ποτέ γιατί τους C 200 τους απέσυραν εδώ και χρόνια).
 

Μήτσο καλά εξηγήθηκες και δεν πήγες φαντάρος,χάσιμο χρόνου,αν και φοβερή εμπειρία!
Στη Ρωσία όταν παρουσιάστηκες στις ιατρικές εξετάσεις σας είπαν να βάλετε το δάκτυλο ανάμεσα από τ'αρχίδια? :think:

ΥΓ.Το παπιγιόν να δέσεις στο λούτρινο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο καλά εξηγήθηκες και δεν πήγες φαντάρος,χάσιμο χρόνου,αν και φοβερή εμπειρία!
Στη Ρωσία όταν παρουσιάστηκες στις ιατρικές εξετάσεις σας είπαν να βάλετε το δάκτυλο ανάμεσα από τ'αρχίδια? :think:

ΥΓ.Το παπιγιόν να δέσεις στο λούτρινο!
Στρατό όσοι πήγαν λένε μακάρι να μπορούσα να τον είχα αποφύγει  :2funny:δεν άκουσα ούτε έναν να είπε ότι κάτι του έδωσε!Μιά μαλακία και μισή  :jerking: :2funny: :2funny:.
  ΟΙ εξετάσεις είναι 5-6 δωμάτια στη σειρά και πγαίνεις στο καθένα που έχει γιατρούς.Θυμάμαι πρωτοπήγα όταν γράφτηκα μόνιμος κάτοικος 26 ετών (στη Ρωσσία πάνε στρατό μέχρι 27) γιά να πάρω αναβολή λόγω σπουδών.Ημουν εγώ και 4-5 δεκαοκτάχρονοι  :2funny:βγήκε η υπεύθηνος και κοιτάζοντας με μου λέει:Μήπως χαθήκατε?ξέρετε τι είναι εδώ?της απάντησα ναι είμαι στρατεύσημος και ήρθα να πάρω αναβολή λόγω σπουδών!Είπε ότι στα 20 χρόνια που δουλεύει πρώτη φορά βλέπει ξένο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.ΟΙ γιατροί ήταν κάτι γριές που βαριόντουσαν,σε εβλέπαν 1-2 λεπτά συμπληρόνοντας τα έντυπα και έφευγες.
    Η στρατιωτική έδρα πολύ ενδιαφέρον ήταν,το πρώτο έτος είναι το ίδιο γιά όλους μετά άλλαζε εμείς είχαμε μηχανοκίνητες μεραρχίες,στρατιωτικούς ψυχολόγους και αντιαεροπορικά.Από τους μηχανοκίνητους ένα ποσοστό τους πήραν με συμβόλαιο γιά 2 χρόνια.Βέβαια έπαιρναν μισθό και ήταν σα δουλειά οκτάωρο.
  Αυτό που κατάλαβα είναι ότι  το σοβιετικό σύστημα τακτικής που μας μαθαίναν τότε είναι εντελώς λάθος!Τη δεκαετία του  50-60  δούλευε τώρα όχι.
 
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Στρατό όσοι πήγαν λένε μακάρι να μπορούσα να τον είχα αποφύγει  :2funny:δεν άκουσα ούτε έναν να είπε ότι κάτι του έδωσε!Μιά μαλακία και μισή  :jerking: :2funny: :2funny:.
  ΟΙ εξετάσεις είναι 5-6 δωμάτια στη σειρά και πγαίνεις στο καθένα που έχει γιατρούς.Θυμάμαι πρωτοπήγα όταν γράφτηκα μόνιμος κάτοικος 26 ετών (στη Ρωσσία πάνε στρατό μέχρι 27) γιά να πάρω αναβολή λόγω σπουδών.Ημουν εγώ και 4-5 δεκαοκτάχρονοι  :2funny:βγήκε η υπεύθηνος και κοιτάζοντας με μου λέει:Μήπως χαθήκατε?ξέρετε τι είναι εδώ?της απάντησα ναι είμαι στρατεύσημος και ήρθα να πάρω αναβολή λόγω σπουδών!Είπε ότι στα 20 χρόνια που δουλεύει πρώτη φορά βλέπει ξένο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.ΟΙ γιατροί ήταν κάτι γριές που βαριόντουσαν,σε εβλέπαν 1-2 λεπτά συμπληρόνοντας τα έντυπα και έφευγες.
    Η στρατιωτική έδρα πολύ ενδιαφέρον ήταν,το πρώτο έτος είναι το ίδιο γιά όλους μετά άλλαζε εμείς είχαμε μηχανοκίνητες μεραρχίες,στρατιωτικούς ψυχολόγους και αντιαεροπορικά.Από τους μηχανοκίνητους ένα ποσοστό τους πήραν με συμβόλαιο γιά 2 χρόνια.Βέβαια έπαιρναν μισθό και ήταν σα δουλειά οκτάωρο.
  Αυτό που κατάλαβα είναι ότι  το σοβιετικό σύστημα τακτικής που μας μαθαίναν τότε είναι εντελώς λάθος!Τη δεκαετία του  50-60  δούλευε τώρα όχι.
 

Στις εξετασεις δαχτυλο σας βαζανε;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στις εξετασεις δαχτυλο σας βαζανε;
Αυτή τη  :jerking:πρώτη φορά την ακούω  :jerking:
 
Γιατι ηταν λαθος?
Γιατί οι εποχές αλλάξαν.Καταρχήν κανείς δεν πρόκειται να επιτεθεί στην Ρωσσία όπως έκανε ο Χίτλερ ή ο Ναπολέωντας.
  Στη σημερινή εποχή δεν χρειάζονται στρατιές αλλά τάγματα που μπορούν να δράσουν πολύ γρήγορα.Αυτά με της στρατιές,που άρχιζαν με προπαρασκευή της επίθεσης με πυροβολικό και μετά επίθεση με τανκς και τροχοφόρα είναι από άλλες εποχές.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τοτε φιλε δε καταλαβες απο στρατο

Στο κέντρο που παρουσιάστηκα το 96 είχε αρκετούς Ρωσοπόντιους παλιννοστούντες,θυμάμαι λέγανε ότι ο στρατός στην Ελλάδα ήταν σαν παιδική χαρά(είχαν υπηρετήσει όλοι και στη Ρωσία),μιλάγανε για τα καψόνια που τους κάνανε Ρωσία καθώς και ότι στις ιατρικές εξετάσεις εκεί του βάζαν δάκτυλο στο κώλο :S
Δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια,αλλά από την άλλη γιατί να περιφανευτείς πως σε δακτυλιάζανε... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom