Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οχι οπωσδηποτε. Ο κορμος της ΓΤΠ ειναι γεννημενοι 50-65

Μας δουλεύεις ρε φίλε ;;;

ήταν φοιτητής στο πολυτεχνείο το 1973 και είχε γεννηθεί το ... 1965 ;;;;;;;;

8 ετών φοιτητής ήταν ;;;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Επιμενεις να μιλας για ΑΚΡΑΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ και οχι για μεσους ορους
Το ΧΑΑ δεν εχει ανεβει πολυ τα τελευταια χρονια, παροτι στην Αμερικη σπαει το ενα ρεκορ μετα το αλλο. Γιατι να θεωρηθει καλη επενδυση για καποιον που εχει 700.000 και θελει να ζησει απο αυτα χωρις να δουλευει (απο κει που ξεκινησε η συζητηση);

Αυτός που θα βάλει 700.000 στο ΧΑΑ ,
πάει εσώκλειστος σε άσυλο και έχει λυμμένο το πρόβλημά του
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μας δουλεύεις ρε φίλε ;;;

ήταν φοιτητής στο πολυτεχνείο το 1973 και είχε γεννηθεί το ... 1965 ;;;;;;;;

8 ετών φοιτητής ήταν ;;;;;

Ηταν 18 χρονων οταν βγηκε ο νομος του Κουτσογιωργα και λιγο μεγαλυτερος στο μετεπειτα παρτυ του Τσοβολα δωστα ολα.

Να στο πω πιο απλα. Δε γνωριζεις καμια 54 χρονων βολεμενη του ΠΑΣΟΚ-ΝΔ τα 'χρυσα' (για εκεινους) χρονια;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αυτός που θα βάλει 700.000 στο ΧΑΑ ,
πάει εσώκλειστος σε άσυλο και έχει λυμμένο το πρόβλημά του

Δεν το λεω εγω, οι συνομιλητες το λενε. Εγω λεω για 5% αποδοση και αυτοι λενε για 60% επειδη η ΚΑΤΩΡΑΧΟΥΛΑ.ΑΕ επιασε αποδοση 300% την τετραετια 2015-2019
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δεν ξερω ποτε θα φαω μπαν μιας και ειμαι κλωνος,παντως ρε παιδια,κμαν,βαλκανιε,τραμου και εσεις που τσακωνεστε και ξεβρακωνεστε με αυτους, να στε καλα,εχω πεθανει στα γελια οσο καιρο διαβαζω το νημα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη, σε μισούν γιατί ΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ.
Με αποδείξεις.

Λογικό είναι.

Ο καθένας που δίνει κώλο ή κάνει πίπες, για να τον προσλάβουν στο ... δημόσιο
και είναι αφισσοκολλητής, πως να μη σε μισεί ;;;;;;;

Προσπάθησε να τους καταλάβεις !!!!!
Συγχώρεσέ τους.
Ληγούρια είναι μαι μισούν τους έχοντες.

Από την άλλη, δεν εγκρίνω την κόντρα με τον κμαν και το βαλκάνιο.
Προσωπικά σας πάω όλους.


Τα υπαλληλάκια τα ληγουράκια σαν τον αβράμη σας ψηφίζουν από ζήλεια.
Αν πριν 40 χρόνια υπήρχε το φόρουμ και έμπαινε ο ωνάσης και εκείνον θα τον ψήφιζαν.
Έτσι είναι αυτός ο λαός.

Το Φειδία τον εξόρισαν !!!!!!
Γαμημένη φάρα.
Κάπως έτσι είναι  :2funny:που να δεις πως με μισούνε κάτι τελειωμένοι που έρχονται εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά  :2funny:
  Ο Βαλκάνιος φουκαράς μόνος του ρεζιλεύτηκε :2funny:αυτός έβαλε της ψεύτικες φωτογραφίες  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν εντάξει το παλεύει αλλά αν είναι να ζεις έτσι καλύτερα να κρεμαστείς  :headbang:.Δουλεύει όλο το χρόνο γιά να ζήσει σαν άνθρωπος 4-5 μέρες το χρόνο  :headbang: :2funny:.
 
Δε μισεί κανένας το Δημητράκη επειδή ζει σε κομμουνιστικά δωμάτια και γαμαει γάτες.
Ο Δημητράκης δεν έχει ρευστότητα να γαμήσει Ρωσίδες της προκοπής,δεν είναι καθόλου αξιοζήλευτος.
Είναι σα να κάθεται κάποιος σπίτι να τρώει τα λεφτά των γονιών του.
Αυτός επιτίθεται στους άλλους,ποιος θέλει να ζει στις συνθήκες Δημητράκη?
Πριν έλεγες ότι τα διαμερίσματα μου κάνουν πενταροδεκάρες  :2funny:ότι είναι παλιά  :2funny:σου απέδειξα το αντίθετο!
  Τώρα νομίζεις ότι δεν έχω ρευστότητα  :jerking:δηλαδή πόσα πιά πρέπει να παίρνω το μήνα γιά να έχω ρευστότητα? :2funny:.
  Μακάρι όλοι οι φτωχοί να πηγαίναν Αμερική να πάρουν μπότες επειδή τους την κάβλωσε  :2funny:και να έπαιρναν μπουφάν από φίδια :2funny: ή μήπως τα φίδια είναι φτηνά? :2funny:βάλε και κατα μέσο όρο κάθε χρόνο 1 τηλέφωνο και ένα κομπιούτερ ή κάτι άλλο ηλεκτρονικό 1.000 ευρώ το καθένα αν όχι παραπάνω.
  Εσύ ζεις σε ένα μαγαζί που στο μετέτρεψαν σε διαμέρισμα  :headbang:και το νοκιάζεις κιόλας  :headbang:να ταν δικό σου να πω εντάξει!Αν δε δουλέψεις 5 μέρες θα πεθάνεις  :2funny:.
     
Δεν ξερω ποτε θα φαω μπαν μιας και ειμαι κλωνος,παντως ρε παιδια,κμαν,βαλκανιε,τραμου και εσεις που τσακωνεστε και ξεβρακωνεστε με αυτους, να στε καλα,εχω πεθανει στα γελια οσο καιρο διαβαζω το νημα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ να δεις πως έχω πεθάνει στα  :2funny:πρώτα με τον Βαλκάνιο Φουκαρά και της μούφα φωτογραφίες :2funny:μετά με το μαγαζί που μένει ο Βλάκμαν  :2funny:θυμίζει κάτι Ελληνικά έργα της δεκαετίας του '50 που έμεναν στο μαγαζί  :2funny:.Και τέλος με την δεσποινής Τραμουντάνα  :2funny:αυτος είναι πιό γελοίος απ'όλους μαζί  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τελικά δεν είπε κανένας αυτή η ξεφωνημένη της φωτογραφίας με της άσπρες παντοφλίτσες και που φοράει καλτσόν  :2funny:και τα πουστρόρουχα του στην καρέκλα  :2funny: που έβαλε ο Τραμουντάνα είναι ο Τραμουντάνα? :2funny:
    Πάντος ένας που του είχε στείλει ΠΜ παλιά και τον είχε δει σρ φωτογραφία μου είπε ότι είναι αυτός και μου είπε ότι μοιάζει με τους πουστηδες που ψωνιζονται με γύφτους αλβανούς και Πακιστανους έξω από τα τσοντοσινεμα  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Γ'αυτό και πήγε στην Αγγλία  :2funny:εκεί μπορεί άνετα να κυκλοφωρεί έτσι ντυμένος και κανείς δεν θα τον κράξει  :2funny: :2funny: :2funny:και έχει και αραπάδες γιά να ικανοποιήσει τον πάτο του  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παιδια η τρυπα που ποσταρε ο γερο τραμου ειναι ενα προσωρινο καταλυμα που χρησιμοποιει λιγες μερες το χρονο; Γιατι ανθρωπος εκει σε μονιμη βαση ζει σαν ποντικος και οχιψανθρωπινα. Μακραν το χειροτερο διαμερισμα απο οσα εχουμε δει απο τους ελληνες του εξωτερικου.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Παιδια η τρυπα που ποσταρε ο γερο τραμου ειναι ενα προσωρινο καταλυμα που χρησιμοποιει λιγες μερες το χρονο; Γιατι ανθρωπος εκει σε μονιμη βαση ζει σαν ποντικος και οχιψανθρωπινα. Μακραν το χειροτερο διαμερισμα απο οσα εχουμε δει απο τους ελληνες του εξωτερικου.
Εγω πιστευω θετικα,οτι εχει λεφτα,και  διαθετει για κατι καλυτερο,απλα δεν θελει να ξοδεψει επειδη εχει την φημη του τσιγγουνη
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
589
Like
878
Πόντοι
86
Λες για τον kostasasxhimos. Μας είχε πρήξει ότι είναι σούπερ τρέιντερ στο forex κ στα CFD και έκανε ζωή μεγιστάνα.
Τελικά αποδείχθηκε ότι δούλευε στον Σκλαβενίτη.


Ευχαριστω τον βρηκα. Μαλλον τα grains δεν του βγηκαν στη digital μορφη τους οποτε πηγε Σκλαβενιτη να τα βρει φυσικη μορφη.  :grin:

Υπαρχει μια επενδυση που με 10.000 ευρω αποδιδει 400.000 ευρώ κέρδος μέχρι τον Σεπτεμβριο.
Η επενδυση αυτη λεγεται grains markets.

Αυτη την στιγμη τα soybeans markets εχουνε 1050/a bushel
Αν καποιος παρει τωρα τα 1460/a bushel OTM calls για 4.00 τον Σεπτεμβριο θα αξιζουνε 80 =20 φορες πανω

Οποιος θελει λεπτομερεις μπορει να μου στειλει pm να του πω ακριβως τον τροπο πως να το κανει.
Λεω 10.000 γιατι ειναι το minimum requirement για να ανοιξει καποιος λογαριασμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγω πιστευω θετικα,οτι εχει λεφτα,και  διαθετει για κατι καλυτερο,απλα δεν θελει να ξοδεψει επειδη εχει την φημη του τσιγγουνη
Μη νομίζεις ότι έχει και καμιά περιουσία  :2funny:αν είχε λεφτά θα είχε 2-3 δικά του διαμερίσματα που παίρνουν τρομερή αξία και φυσικά γιά να τα νοικιάζει.Απλός ένα μισθό 2.000-2.500 παίρνει.Πάντος δε χαλάει τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny:

Παιδια η τρυπα που ποσταρε ο γερο τραμου ειναι ενα προσωρινο καταλυμα που χρησιμοποιει λιγες μερες το χρονο; Γιατι ανθρωπος εκει σε μονιμη βαση ζει σαν ποντικος και οχιψανθρωπινα. Μακραν το χειροτερο διαμερισμα απο οσα εχουμε δει απο τους ελληνες του εξωτερικου.
Αυτό θεωρείται σούπερ λουξ γιά Αγγλία  :headbang:ξέρεις πόσοι Έλληνες ονειρεύονται το κέλι 4 τετραγωνικά που έβαλα φωτογραφία  :headbang: :2funny:ξέρεις πόσοι Ελληνες στην Αγγλία ζούνε σε χόστελ? :2funny:Αυτός θεωρείται προνομιούχος  :2funny:κ εσύ το λες τρύπα!
 Η τιμή εξαρτάται από που είναι?Αν είναι μέσα στο Λονδίνο μπορεί να έχει ενοίκιο άνετα 4.000.Αν είναι 100+ χλμ. που ζούνε οι περισσότεροι 700-1000 λίρες,αν είναι στην Ουαλλία λιγότερο.
 Αυτός δεν είναι Αγγλία μόνο γιά τα λεφτα αλλά και γιά να ικανοποιει τον πάτο του και να μπορεί να κυκλοφωρεί ντυμένος με τα πουστρόρουχα του  :2funny:αν έβγαινε Ελλάδα εξω με αυτα τα πουστρόρουχα θα έτρωγε τρομερό κράξιμο,Αγγλία δεν τον πειράζει κανένας  :2funny:.Πάντος είναι εμετικός και αηδιαστικός  :vomit:.
 Μη νομίζεις ότι βγάζει αυτά που λέει ,υπολόγιζε 2.000 το πολύ 2.500 λίρες.Αν έχει ενοικιο 800-900 του φτάνουν,αφου δεν εχει έξοδα,αμαξι δεν εχει,πηγαίνει με το λεωφορείο  :2funny:,εξω δε βγαίνει,άντε κανα αράπη να φέρει στο σπίτι του και να του φτιάξει καμιά μακαρονάδα γιά να καβλώσει και να τον γαμίσει  :2funny:.Δε θέλει και πολλά ο άνθρωπος γιά να είναι ευτυχησμένος  :2funny: :2funny: :2funny:

 
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μη νομίζεις ότι έχει και καμιά περιουσία  :2funny:αν είχε λεφτά θα είχε 2-3 δικά του διαμερίσματα που παίρνουν τρομερή αξία και φυσικά γιά να τα νοικιάζει.Απλός ένα μισθό 2.000-2.500 παίρνει.Πάντος δε χαλάει τίποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτό θεωρείται σούπερ λουξ γιά Αγγλία  :headbang:ξέρεις πόσοι Έλληνες ονειρεύονται το κέλι 4 τετραγωνικά που έβαλα φωτογραφία  :headbang: :2funny:ξέρεις πόσοι Ελληνες στην Αγγλία ζούνε σε χόστελ? :2funny:Αυτός θεωρείται προνομιούχος  :2funny:κ εσύ το λες τρύπα!
 Η τιμή εξαρτάται από που είναι?Αν είναι μέσα στο Λονδίνο μπορεί να έχει ενοίκιο άνετα 4.000.Αν είναι 100+ χλμ. που ζούνε οι περισσότεροι 700-1000 λίρες,αν είναι στην Ουαλλία λιγότερο.
 Αυτός δεν είναι Αγγλία μόνο γιά τα λεφτα αλλά και γιά να ικανοποιει τον πάτο του και να μπορεί να κυκλοφωρεί ντυμένος με τα πουστρόρουχα του  :2funny:αν έβγαινε Ελλάδα εξω με αυτα τα πουστρόρουχα θα έτρωγε τρομερό κράξιμο,Αγγλία δεν τον πειράζει κανένας  :2funny:.Πάντος είναι εμετικός και αηδιαστικός  :vomit:.
 Μη νομίζεις ότι βγάζει αυτά που λέει ,υπολόγιζε 2.000 το πολύ 2.500 λίρες.Αν έχει ενοικιο 800-900 του φτάνουν,αφου δεν εχει έξοδα,αμαξι δεν εχει,πηγαίνει με το λεωφορείο  :2funny:,εξω δε βγαίνει,άντε κανα αράπη να φέρει στο σπίτι του και να του φτιάξει καμιά μακαρονάδα γιά να καβλώσει και να τον γαμίσει  :2funny:.Δε θέλει και πολλά ο άνθρωπος γιά να είναι ευτυχησμένος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρακη ειναι ευκολο για Ελληνα να ανοιξει επιχειρηση στη Ρωσια;
Τι χρειαζεται;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Το εξωτερικο ειναι τζογος, ειναι κουμαρι
Η θα σου κατσει και θα φτιαχτεις η δε θα σου κατσει και θα φας πουτσα αγρια που θα τη θυμασαι μεχρι να πεθανεις
Το εξωτερικο δεν ειναι καταλληλο για ατολμους, μη τζογαδορους

Οπως δεν ειναι και οι μηχανες, το κυνηγι, το παρα πεντε, η ορειβασια στα ιμαλαια, οι καταδυσεις, κλπ
Κανείς δεν γεννήθηκε με τέτοια γνώση.
Οπότε αν δεν δοκιμάσεις, δεν μπορείς να έχεις άποψη.

Και σιγά, δεν πας αποστολή αυτοκτονίας. Χαλάρωσε. Αν δεν σου κάτσει, πήρες μια εμπειρία, ίσως έχασες και κάποια λεφτά.

Αυτά μπορεί να τα πάθεις και στην πατρίδα σου.
Ούτε ο κόσμος φτιάχνεται έτσι απλά. Πολλοί ζούνε μια νορμάλ ζωή στο εξωτερικό, απλά περνάνε πιο ήρεμα από ότι στο μπουρδελο που λέγεται Ελλάδα.
 

Επισκέπτης
Εγω πιστευω θετικα,οτι εχει λεφτα,και  διαθετει για κατι καλυτερο,απλα δεν θελει να ξοδεψει επειδη εχει την φημη του τσιγγουνη
οπως εχει μαθει ο καθενας. Αλλη καταγωγη εγω που μενω σε 150 τετραγωνικα, αλλη οι τραμουντανες
 

Επισκέπτης
Κανείς δεν γεννήθηκε με τέτοια γνώση.
Οπότε αν δεν δοκιμάσεις, δεν μπορείς να έχεις άποψη.

Και σιγά, δεν πας αποστολή αυτοκτονίας. Χαλάρωσε. Αν δεν σου κάτσει, πήρες μια εμπειρία, ίσως έχασες και κάποια λεφτά.

Αυτά μπορεί να τα πάθεις και στην πατρίδα σου.
Ούτε ο κόσμος φτιάχνεται έτσι απλά. Πολλοί ζούνε μια νορμάλ ζωή στο εξωτερικό, απλά περνάνε πιο ήρεμα από ότι στο μπουρδελο που λέγεται Ελλάδα.
να μια ωραια αποψη.

Ποσα λεφτα αξιζει να χασεις για την εμπειρια; Μην ξεχνας οτι απευθυνεσαι σε ανεργους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη ειναι ευκολο για Ελληνα να ανοιξει επιχειρηση στη Ρωσια;
Τι χρειαζεται;
Συνήθως όλοι πάνε σε κάποια εταιρία που κάνει αυτή τη δουλειά.Δεν ξέρω αν έχουν έτοιμες εταιρίες και στις πουλάνε ή σου ανοίγουν εσένα?Θέλει μια (εικονική) διεύθυνση που έχει 100-200 εταιρίες,και 300 Ευρώ που βάζεις σε ένα λογαριασμό που ανοίγεις και τα παίρνεις αμέσως.
 
Αυτά μπορεί να τα πάθεις και στην πατρίδα σου.
Ούτε ο κόσμος φτιάχνεται έτσι απλά. Πολλοί ζούνε μια νορμάλ ζωή στο εξωτερικό, απλά περνάνε πιο ήρεμα από ότι στο μπουρδελο που λέγεται Ελλάδα.
Η νορμάλ ζωή ποιά είναι?Του Βλάκμαν?που μένει στο μαγαζί και δουλεύει 14 ώρες τη μέρα  :headbang: :2funny:Οι μόνοι που ζούνε μιά νορμάλ ζωή είναι αυτοί που πήγαν πριν 30 χρόνια και ήταν έξυπνοι και αγώρασαν εκεί κάποια διαμερίσματα που τότε ήταν σχετικά φτηνά και πήραν τώρα τρομερή αξία.
 
οπως εχει μαθει ο καθενας. Αλλη καταγωγη εγω που μενω σε 150 τετραγωνικα, αλλη οι τραμουντανες
Επειδή μου αρέσει να λέω την αλήθεια ο Τραμουντάνα σε αυτό που μένει γιά Αγγλία μπορώ να πω ότι είναι πάνω από το μέσο όρο των Ελλήνων!
  ζει σε ενα απλό παλιο διαμέρισμα με μιά καποια επισκευή δε θα έλεγα ότι ζει φριχτά!Εντάξει τα οικονομικά του δε του επιτρέπουν να έχει αμάξι,και ίσα ίσα τη βγάζει αλλά δε ζει σε φριχτές συνθήκες.Που να δεις πως ζούνε οι άλλοι Ελληνες εκει :headbang:Ξέρεις πόσοι Ελληνες εκεί θα ζήλευαν αυτό το μικρό διαμέρισμα που έχει? :headbang:
   Οι Ελληνες στο εξωτερικό μένουν σε κάτι κελιά 4 τετραγωνικά ή σε χόστελ! :headbang:είδες ο Βλάκμαν που μένει στο μαγαζί που πιθανον του παραχώρησαν από τη δουλειά!κ'εσύ λες ότι ο Τραμουντάνα ζει χάλια! :rockon:
  Όλοι στο εξωτερικό περάσαμε δύσκολα το κακό είναι ότι αυτοί που πήγαν τώρα δεν έχουν κανενα μέλλον!Κ εγώ πέρασα δύσκολα κάποιες στιγμές τη δεκαετία του '90 εξαιτίας του εκβιασμού που δέχτηκα απο τους γονείς μου αλλά δεν έμεινα ποτέ έξω από την πόλη και σε τόσο χάλια συνθήκες.Ο Βλάκμαν και σε 10 χρόνια θα ζει έτσι όπως τώρα δε θα μπορέσει να κάνει τίποτα.Και ο Τραμουντάνα το ίδιο,ένα μισθό ίσα ίσα το ενοίκιο του άντε και να ψώνίσει κανέναν ψολαρά αράπη γιά να τον πηδήξει  :2funny:
Εγώ αύριο θα πάω στο άλλο διαμέρισμα που με περιμένει η κόρη μου και οι γάτες μου  :).
 
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Συνήθως όλοι πάνε σε κάποια εταιρία που κάνει αυτή τη δουλειά.Δεν ξέρω αν έχουν έτοιμες εταιρίες και στις πουλάνε ή σου ανοίγουν εσένα?Θέλει μια (εικονική) διεύθυνση που έχει 100-200 εταιρίες,και 300 Ευρώ που βάζεις σε ένα λογαριασμό που ανοίγεις και τα παίρνεις αμέσως.

Εχει Ελληνες επιχειρηματες εκει;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Πιστευω λιγο πολυ θα ειναι το ιδιο ευκολο να κανεις μια εταιρεια στη Ρωσια οπως ηταν και στη Μολδαβια.
ειχα ανοιξει μια δικη μου με κοστος 5300 lei δηλ κοντα στα 270 ευρω ... δηλωνεις μια διευθυνση και ενα λογαριασμο στην τραπεζα και αυτο ειναι ολο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom