Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Η Αγγλια ειναι κρατος δικαιου με μεγαλη πολιτισμικοκητα που σεβεται καθε κουλτουρα.
εν αντιθεσει οι ελληνες εχουν μεγαλωσει μεσα σε βρισιες και καταρες προς αλλοεθνεις και αλλοθρησκους..σε μια χωρα ουγκα ουγκα λοιπον που ειναι ο πολιτισμος? που ειναι η παιδεια? τα αρχαια υπαρχουν μονο για να μας θυμιζουν ποσο λιγοι γιναμε..
Το είδαμε απο το xιθροου που νομίζαμε ότι βρεθήκαμε στον αερολιμένα του μπαγκλαντές με τόση πακιστανίλα που υπήρχε σε πόστα, και τα αγγλικά τους;τσατρα-πάτρα.
Εσένα ποιός σε ζόρισε στην Ελλάδα; Στρατό δεν πήγες, δεν σε υποχρέωσε κάποιος να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά για την χώρα. Επομένως όλα καλα. Τώρα με τα λεφτά του φάδερ ψωλάριουμ και ο μήνας έχει εννιά.  :sunglasses:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Το είδαμε απο το xιθροου που νομίζαμε ότι βρεθήκαμε στον αερολιμένα του μπαγκλαντές με τόση πακιστανίλα που υπήρχε σε πόστα, και τα αγγλικά τους;τσατρα-πάτρα.
Εσένα ποιός σε ζόρισε στην Ελλάδα; Στρατό δεν πήγες, δεν σε υποχρέωσε κάποιος να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά για την χώρα. Επομένως όλα καλα. Τώρα με τα λεφτά του φάδερ ψωλάριουμ και ο μήνας έχει εννιά.  :sunglasses:

κανει η πενταγιωτησα ψωλαριουμ? εγω για λεσβια την ειχα με αρπαχτες πουτσας αραια και που.........
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Βαλκάνιε αγράμματε πήγαινε να μαλώσεις με το Δημητράκη, μέχρι εκεί σε παίρνει.

Άσε τις παραθέσεις και τις απαντήσεις σε εμένα, είσαι πολύ λίγος.

Διευκρινίζω για τους υπόλοιπους ότι φυσικά δεν είναι κακό να είσαι αγράμματος. Ο κομπλεξικός και σκατοψυχος Βαλκανιος καθυστερημένος που έβγαλε ένα ΤΕΙ της πλακας και τον πήγαιναν 30 χρόνια πιπα κωλο στην Ελλάδα, ξαφνικά την είδε διανόηση και μπρουκλης.

Σαλτα γαμησου ρε υπανθρωπε.



 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε αγράμματε πήγαινε να μαλώσεις με το Δημητράκη, μέχρι εκεί σε παίρνει.

Άσε τις παραθέσεις και τις απαντήσεις σε εμένα, είσαι πολύ λίγος.

Διευκρινίζω για τους υπόλοιπους ότι φυσικά δεν είναι κακό να είσαι αγράμματος. Ο κομπλεξικός και σκατοψυχος Βαλκανιος καθυστερημένος που έβγαλε ένα ΤΕΙ της πλακας και τον πήγαιναν 30 χρόνια πιπα κωλο στην Ελλάδα, ξαφνικά την είδε διανόηση και μπρουκλης.

Σαλτα γαμησου ρε υπανθρωπε.

Είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ, όλων των ΚΛΩΝΩΝ οι ΜΑΝΕΣ
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Όλοι οι στοιχειωδώς έξυπνοι χρήστες έχουν καταλάβει ότι είσαι αγράμματος και απαιδευτος. Μέχρι εδώ στα αρχιδια μας βέβαια, δεν τρέχει τίποτα.

Είσαι όμως και σκατοψυχος και σε συνδυασμό με τα 30 χρόνια πουτσα που έχεις φάει βγάζεις χολή και κακία.

Αυτά από εμένα και προφανώς δεν ασχολούμαι ξανά με υπανθρωπους σαν εσένα.

Δε χρειάζεται άλλωστε, μέχρι και ο ανάπηρος Δημητράκης σε έχει κάνει ρόμπα άσχημα 3-4 φορές  :s&m_1: :s&m_1:

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Όλοι οι στοιχειωδώς έξυπνοι χρήστες έχουν καταλάβει ότι είσαι αγράμματος και απαιδευτος. Μέχρι εδώ στα αρχιδια μας βέβαια, δεν τρέχει τίποτα.

Είσαι όμως και σκατοψυχος και σε συνδυασμό με τα 30 χρόνια πουτσα που έχεις φάει βγάζεις χολή και κακία.

Αυτά από εμένα και προφανώς δεν ασχολούμαι ξανά με υπανθρωπους σαν εσένα.

Δε χρειάζεται άλλωστε, μέχρι και ο ανάπηρος Δημητράκης σε έχει κάνει ρόμπα άσχημα 3-4 φορές  :s&m_1: :s&m_1:

ΠΟΥΣΤΗ ΚΛΩΝΕ, έχεις μπερδέψει τα προφίλ σου.

Άσε τις παραθέσεις και τις απαντήσεις σε εμένα, είσαι πολύ λίγος.

Μάλλον σε παρέθεσα στο άλλο προφίλ σου και μπερδεύτηκες

Άμα έχεις αρχίδια, κόντραρε με το κανονικό σου προφίλ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΡΑ ΚΛΩΝΕ
 

prokos 00

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
371
Like
1
Πόντοι
1
αυτο με τους κλωνους ποτε δεν το καταλαβα ..
εμενα παλι συνεχεια με μπερδευουν με  καποιους πικεριστες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
αυτο με τους κλωνους ποτε δεν το καταλαβα ..
εμενα παλι συνεχεια με μπερδευουν με  καποιους πικεριστες.

Τι δεν κατάλαβες...

Ο παραπάνω ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΛΩΝΟΣ,ξέχασε από πιο προφίλ γράφει,μιας και εγώ σε αυτό του το προφίλ δεν τον έχω κάνει παράθεση,αλλά στο κανονικό του..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
αυτο με τους κλωνους ποτε δεν το καταλαβα ..
εμενα παλι συνεχεια με μπερδευουν με  καποιους πικεριστες.
Πιστεύεις πως ένας κλώνος μπορεί να είναι πιο μαλάκας και από τον δημιουργό του?  :think: :think: :think:

 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Έλα καθυστερημένε, αρκετά ασχολήθηκα..

Μορφωτικα, επαγγελματικά, οικονομικά και κοινωνικά ούτε καν σε βλέπω..

Πήγαινε να κοντράρεις το Δημητράκη που παίζετε περίπου στην ίδια κατηγορία.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τι δεν κατάλαβες...

Ο παραπάνω ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΛΩΝΟΣ,ξέχασε από πιο προφίλ γράφει,μιας και εγώ σε αυτό του το προφίλ δεν τον έχω κάνει παράθεση,αλλά στο κανονικό του..
Απο προχτές μόνο την 5Ι έχεις κάνει παράθεση! Αν είναι κλώνος της τότε έχουμε σοβαρό θέμα που θα επηρεάσει ισορροπίες στα προημιτελικά !! 
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Απάντηση #10870, σελίδα 725 σε ποιον κάνεις παράθεση?

Έλα βρε καθυστερημένε, αγραμματε σαλτα γαμησου πρωί πρωί
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Απο προχτές μόνο την 5Ι έχεις κάνει παράθεση! Αν είναι κλώνος της τότε έχουμε σοβαρό θέμα που θα επηρεάσει ισορροπίες στα προημιτελικά !! 

Τύπε,άμα σου πω ότι μπαίνοντας από το προφίλ μου στα μηνύματα που έχω κάνει παράθεση από προχθές,αυτόν μου τον βγάζει με διαφορετικό,τι θα πεις; :2funny:

Απάντηση #10870, σελίδα 725 σε ποιον κάνεις παράθεση?

Έλα βρε καθυστερημένε, αγραμματε σαλτα γαμησου πρωί πρωί

Tραγικέ ΜΑΛΑΚΑ, έχεις μπλέξει τα μπούτια σου.

Εγώ στο μήνυμα που παρέθεσες,δεν σε βλέπω σαν "paixti"

Είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ όλων των ΚΛΩΝΩΝ οι ΜΑΝΕΣ

Και σάλτα και γαμήσω ΒΛΗΜΑ
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Βρε νούμερο εγω ένα προφίλ έχω, τι βλέπεις εσύ ή τι νομίζεις ότι βλέπεις στα παπαρια μου.

Από την αρχή στο είπα ότι είσαι αγράμματος, λες να μου κάνει εντύπωση το ότι δεν ξέρεις να διαβάζεις λέξεις με περισσότερα από 4 γράμματα?

ΥΓ. Σήμερα έχω χρόνο, όσο συνεχίζεις θα σε πηγαίνω πιπα κωλο. Ήδη το σκορ γράφει  2-3 ξεφτυλισματα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βρε νούμερο εγω ένα προφίλ έχω, τι βλέπεις εσύ ή τι νομίζεις ότι βλέπεις στα παπαρια μου.

Από την αρχή στο είπα ότι είσαι αγράμματος, λες να μου κάνει εντύπωση το ότι δεν ξέρεις να διαβάζεις λέξεις με περισσότερα από 4 γράμματα?

ΥΓ. Σήμερα έχω χρόνο, όσο συνεχίζεις θα σε πηγαίνω πιπα κωλο. Ήδη το σκορ γράφει  2-3 ξεφτυλισματα.

2-3 ξεφτυλίσματα;
Mε ποιο προφίλ; :2funny:

Και εγώ έχω χρόνο μιας και ΠΣΚ δεν δουλεύω ΠΟΤΕ και αν θες ποτέ να μετρήσουμε τις κοινωνικές,επαγγελματικές και λοιπές πούτσες,το κάνουμε όποτε θες.

Αλλά θα το κάνουμε όταν μπεις από το κανονικό σου προφίλ, με ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΚΛΩΝΟΥΣ δε μιλάω.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κατευθειαν μας απαντησες θετικα βρε μαλακομαλακα.
:2funny: :2funny: :2funny:

Έχουμε υβριδικό κλωνοπόλεμο! Τα νέα κλωνάρια είναι πιο ανθεκτικά και πιο αυτόνομα από τους δημιουργούς τους! Βέβαια έχουν και τις αδυναμίες τους όπως πολύ σωστά εντόπισες!  :S
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Με αυτό το προφίλ, που θα πάει θα μάθεις να διαβάζεις..

Έλα τώρα πάρε πουλο, τραβα να κοντράρεις το Δημητράκη που είναι στην κατηγορία αου.

Εγώ δε σε βλέπω καν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom