Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο προχθες σε μια συζητηση ρωτησα μια φιλη μου αεροσυνοδο που εχει ταξιδεψει σε ολον τον κοσμο ποια πολη την εντυπωσιασε πιο πολυ στον κοσμο και μου ειπε η Αγια Πετρουπολη!
Και στην παρεα ηταν μια αλλη γνωστη (αρκετα μεγαλη κανα 60ρι και ευκαταστατη που εχει ταξιδεψει σε πολλα μερη) και επιβεβαιωσε λεγοντας οτι ολοκληρη σχεδον η πολη μοιαζει σαν να εισαι σε ανακτορο!
Ειναι πραγματι τοσο ομορφη οσο λενε;
Εγώ το ξέρω αυτό :)αυτοί οι άξεστοι δεν το ξέρουν όμως  :2funny:
  Το Λονδίνο δεν είχε τίποτα θυμάμαι μου έκανε φριχτή εντύπωση όλο αράπιδες και Ινδούς είχε  :headbang:η Νέα Υόρκη πάλι εκτός Μανχάταν ήταν όλο παράγκες και στο Μανχάταν οι ουρανοξύστες ήταν σαν πολυκατοικίες κολλητά η μία στην άλλη απλός είχαν περισσότερους ορόφους,δεν είδα τίποτα το εξωπραγματικό!δεν ξετρελάθηκα.Το μόνο φανταστικό στη Νέα Υόρκη είναι οι τιμές στα ρούχα που είναι τσάμπα!
  Το θέμα είναι στις ανέσεις εδώ με 2.000 ευρώ το μήνα αν εχεις δικο σου σπιτι είσαι θεός.Στο κέντρο έχει πολλά υπόγεια πάρκινγκ με πολύ χαμηλές τιμές.Αυτό δεν είναι το φτηνότερο απλός μου είναι πιό άνετο και πηγαίνω εκεί γιατί και πιό ησυχο είναι και με βολεύει περισσότερο,στο αλλο εμπορικό το Галерия το τριωρο κοστιζει 150 ρουβλια και αν το βαλεις στους κατω ορόφους 100 δηλαδη 1.2-1.3 Ευρω!
  Στις φωτογραφίας το πάρκινγκ που πάω  κοστίζει 200 ρουβλια την ωρα μετά 50 η καθε ώρα και το 24ωρο 500 με το μηνα νομιζω έχει 10.000 (δεν είμαι σίγουρος μπορείς και 11.000).
  Αυτοί έχουν μείνει ακόμα ότι ο κόσμος πηγαίνει με κάτι σαραβαλιασμένα Lada και τέτοιες  :jerking: είδατε τι βγαίνει από το πάρκινγκ και μιά φώτο σε ένα φανάρι.Ελλάδα μόνο στο Σύνταγμα έξω από τη Μεγάλη Βρεατνία είδα τέτοια αμάξια,και μου θυμισε τη Ρωσσία  :2funny:
  Αυτά τα ζώα δεν μπορούν να καταλάβουν από ανέσεις!Και να έβγαζαν τα λεφτά που λένε  :2funny:τι να τα κάνεις αν είναι να πηγαίνεις με το λεοφωρείο κάθε πρω'ι'? :rockon:
  Αν πάει κανείς και δει πως ζούνε ή θα πεθάνει στα  :2funny:ή θα κλαίει!Χειρότερα απ'όλους είναι στη Γερμανία εκεί η ζωή είναι μιά φρίκη  :headbang:.
  Εχει πλάκα που έρχονται κ εδώ τελειωμένοι και ψάχνουν γιά δουλειά.Πριν έρθουν γράφουν ότι και ο Τραμουντάνα ανατολικό μπλοκ,φτώχεια,μιζέρια κλπ. έρχονται εδώ και είναι αυτοί οι κακομοίρηδες  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 9.jpg
    9.jpg
    503,5 KB · Εμφανίσεις: 35
  • park.jpg
    park.jpg
    389,1 KB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο προχθες σε μια συζητηση ρωτησα μια φιλη μου αεροσυνοδο που εχει ταξιδεψει σε ολον τον κοσμο ποια πολη την εντυπωσιασε πιο πολυ στον κοσμο και μου ειπε η Αγια Πετρουπολη!
Και στην παρεα ηταν μια αλλη γνωστη (αρκετα μεγαλη κανα 60ρι και ευκαταστατη που εχει ταξιδεψει σε πολλα μερη) και επιβεβαιωσε λεγοντας οτι ολοκληρη σχεδον η πολη μοιαζει σαν να εισαι σε ανακτορο!
Ειναι πραγματι τοσο ομορφη οσο λενε;
Οι φουκαράδες που έρχονται εδώ με μισούνε,στην αρχή μου ζητάνε 100 ευρώ να τους δανείσω  αλλά παίρνουν τ'αρχήδια μου  :2funny:έγώ τους αποφεύγω γιατί είναι πολύ μίζεροι,συνηθως ερχονται για ενα μηνα και φεύγουνε.
  Σχετικά με την ομορφια βάζω κατι φώτο που βρηκα μπροστά μου.....
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    646,8 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 3.jpg
    3.jpg
    503,5 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 4.jpg
    4.jpg
    392,3 KB · Εμφανίσεις: 48
  • 5.jpg
    5.jpg
    568,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 6.jpg
    6.jpg
    416 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 7.jpg
    7.jpg
    492,2 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 8.jpg
    8.jpg
    300,3 KB · Εμφανίσεις: 38

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Γράψε λιγο Δημήτρη για τους Φουκαραδες που έρχονται και θελουν να φερουν ελληνικα προϊόντα πως καταντανε μετα
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.935
Like
338
Πόντοι
36
Οι φουκαράδες που έρχονται εδώ με μισούνε,στην αρχή μου ζητάνε 100 ευρώ να τους δανείσω  αλλά παίρνουν τ'αρχήδια μου  :2funny:έγώ τους αποφεύγω γιατί είναι πολύ μίζεροι,συνηθως ερχονται για ενα μηνα και φεύγουνε.
  Σχετικά με την ομορφια βάζω κατι φώτο που βρηκα μπροστά μου.....

Αρχοντας εισαι μαν, σε ωραια πολη, με ωραιο κοσμο και σε μια οικονομια αρκουδα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γράψε λιγο Δημήτρη για τους Φουκαραδες που έρχονται και θελουν να φερουν ελληνικα προϊόντα πως καταντανε μετα
Ο ένας χαιρότανε που η πρώην μπαρόβια που είχε παντρευτεί θα πήγαινε στην Ελβετία σε κάποιο γαμιά γιά 2 μέρες και θα έφερνε λεφτά γιά να φάνε  :2funny:.Ο άλλος που πηγαινε να ανοιξει Ελληνικά εστιατόρια γιά να μάθει τους Ρώσσους να τρώνε Ελληνικό σουβλάκι  :jerking: :2funny:έφαγε όλο το εφάπαξ του και χρωστάει κιόλας και τώρα είναι στη Φινλανδία και μαζεύει φράουλες  :2funny:οι υπόλοιποι γυρίσαν Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:
 
Τι προιοντα; Λαδια κλπ;
Καταρχήν το Ελληνικό λάδι είναι ακριβότερο χωρίς να είναι και καλύτερο.Εδώ μου λένε να φέρουμε παξημάδια  :jerking: :2funny:τσά'ι'  :jerking: :2funny:και τέτοιες μαλακίες  :2funny:
  Είναι έτσι θλυβεροί σαν αυτό το γέρο τραμουντάνα που γράφει  :headbang: :2funny:.Εγώ κάποιες φάσεις εξετίας των εκβιασμών από τους γονείς μου πέρασα πάρα πολύ άσχημα (όπως έχω γράψει με έφεραν Ελλάδα με εκβιασμό) αλλά δεν κατάντισα να μένω έξω από την πόλη και να πηγαίνω με το λεοφωρείο κάθε πρω'ι' στις 6.00 στη δουλειά γιά να μην πεθανω :headbang:Εδώ μόνο κάτι πρόσφυγες μένουν έξω από την πόλη(οι Ελληνες του Λονδίνου σε αυτη την κατηγορά είναι).Το όνειρο αυτων των φουκαραδων στην Αγγλια,Γερμανία είναι να βγάλουν κάποια λεφτά και να γυρισουν Ελλάδα που είναι η καλυτερη χωρα στον κόσμο  :2funny:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αρχοντας εισαι μαν, σε ωραια πολη, με ωραιο κοσμο και σε μια οικονομια αρκουδα.
Η οικονομία μακάρι νά πέσει γιά να γαμάω περισσότερο  :2funny:  :2funny: :2funny:
  Εδώ ακόμα και τα περισσότερα εμπορικά κέντρα είναι διαμάντια!Π.χ. το Grand Canyon είχα γνωρίσει στη Φυλής ένα παιδί Ελληνοαμερικάνο που είχε έρθει Αγία Ππετρούπολη και μου περιέγραφε αυτό το εμπορικό κέντρο που του είχε κάνει τρομερή εντύπωση!Δε θυμόταν καλά το όνομα του αλλά από την περιγραφή κατάλαβα γιά ποιό μιλάει.
  Απ'έξω δεν λέει πολλά γιατί ήταν ένα παλιό εργαστάσιο κλωστουφαντουργίας που το μετέτρεψαν σε εμπορικό κέντρο.Αλλά από μέσα σκίζει είναι πολύ ευχάριστο να περπατάς εκεί ή να πας ραντεβού με μιά κοπέλα.Αυτές της μέρες δεν πηγαίνω γιατί είμαι σε αυστηρή δίαιτα και εκεί στον τριτο οροφο ειναι γεματο φαγαδικα και εστιατόρια  :2funny:.
  Αυτά οι φουκαράδες που το πρόβλημα τους είναι κάθε πρω'ι' πρέπει να πάρουν το λεωφορείο γιά να πάνε στη δουλειά τους γιατί αν τη χάσουν σε 15 μέρες θα πεθάνουν  :headbang: :2funny:δεν μπορούνε να τα καταλάβουνε
 

Συνημμένα

  • 12.jpg
    12.jpg
    46,7 KB · Εμφανίσεις: 10
  • 13.jpg
    13.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 11.jpg
    11.jpg
    301,1 KB · Εμφανίσεις: 12
  • 10.jpg
    10.jpg
    182,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • 14.jpg
    14.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 11
  • 15.jpg
    15.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 16.jpg
    16.jpg
    75 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 17.jpg
    17.jpg
    83 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 18.jpg
    18.jpg
    197,4 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 19.jpg
    19.jpg
    284,8 KB · Εμφανίσεις: 16

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  Βάλε μου ένα απλό πανεπηστήμιο π.χ. στο Εβρα'ι'κό πανεπηστήμιο που δουλεύει ο καθηγητής μου τετοιους μισθους δεν έχουν.

Δημητράκαρε,

1) Σου έβαλα το μέσο όρο από 327 πανεπιστήμια και κολλέγια στην πολιτεία της Νέας Υόρκης. Τι δεν καταλαβαίνεις;

2) Και που να ξέρω εγώ το πανεπιστήμιο που δουλεύει ο καθηγητής σου;

Μπορεί να είναι και το Yeshiva όπου οι καθηγητές παίρνουν 180.000 $ το χρόνο.


Αλλά γιατί δεν μας λες εσύ σε ποιο Πανεπιστήμιο είναι και τι μισθό παίρνει.

  Εσύ είσαι εντελώς άσχετος.Στη Ρωσσία οι καθηγητές και οι γιατροί είναι οι πιό κακοπληρωμένοι.Όσο γοά το Νταγκεστάν τα 25.000 ρούβλια που έβαλες είναι εξωπραγματικά! :headbang:  6.000-7.000 παίρνει ένας καθηγητής!και τα 49.900 μου φένονται τρελλό ποσό!Αγία Πετρούπολη ένας καθηγητής στο πανεπηστήμιο παίρνει 35.000-40.000 επαρχία πολύ λιγότερα.
   Δε καταλαβαίνω τι σχέση έχουν με μας οι καθηγητές?ένας ταξιτζής μπορεί να βγάλει στη Μόσχα 80.000 ρούβλια.
   Οπως κατάλαβα έχετε μεσάνυχτα ,οι περισσότεροι δεν έχουν πάει πουθενά και ούτε πρόκειται να πάνε :2funny: και βάζετε από το ίντερνετ ότι βρείτε και πιστεύεται ότι μαλακία γράφει ο κάθε  :jerking:που έφυγε από Ελλάδα γιατί δεν είχε να φάει.

Δημητράκαρε,

Εμείς είμαστε άσχετοι. Φτάνει που είσαι εσύ ο σχετικός.

Άσχετοι όμως είναι και οι Ρώσοι καθηγητές πανεπιστημίου που τα λένε αυτά και τα επίσημα στοιχεία του Υπουργείου Παιδείας;


   Οπως κατάλαβα έχετε μεσάνυχτα ,οι περισσότεροι δεν έχουν πάει πουθενά και ούτε πρόκειται να πάνε :2funny: και βάζετε από το ίντερνετ ότι βρείτε και πιστεύεται ότι μαλακία γράφει ο κάθε  :jerking:που έφυγε από Ελλάδα γιατί δεν είχε να φάει.

Δημητράκαρε, εσύ είσαι πολυταξιδευμένος.

3 φορές στην Αμερική, ουάου.

Εμείς δεν έχουμε πάει πουθενά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Και που να πας σε κατι προαστια σε κατι Βαλτιμορες φιλαδελφειες κλπ. Μερικα μερη θυμιζουν υποσαχαρια Αφρική.
Έλα ρε θηρίο, έχεις πάει Ουαγκατνούγκου;

Για να μη για πιο κατω Καρολίνα Τζιορτζια Μισισιπη Λουιζιανα.

Ουάου, τον έχεις φάει το Νότο με το κουτάλι. Τι Χίλτον Άϊλαντ, Σαβάνες, Μπιλόξι, Μπέρμπον Στριτ.

Σε ζηλεύω ρε.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Γράψε λιγο Δημήτρη για τους Φουκαραδες που έρχονται και θελουν να φερουν ελληνικα προϊόντα πως καταντανε μετα

Έτσι είναι ρε τύπε.

Πες μας και για τους μαλάκες της Τσιπίτα που πήγαν και άνοιξαν εργοστάσιο στην Αγία Πετρούπολη.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έλα ρε θηρίο, έχεις πάει Ουαγκατνούγκου;

Ουάου, τον έχεις φάει το Νότο με το κουτάλι. Τι Χίλτον Άϊλαντ, Σαβάνες, Μπιλόξι, Μπέρμπον Στριτ.

Σε ζηλεύω ρε.

Θα παρακαλουσα να μη γίνονται παρεμβολες στη διαλεκτική αναζήτηση μεταξυ εμου και συνομιλητή μου :cheesy:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δημητράκη όλους τους χαμηλόμισθους ξέρεις ;Μια ο βιβλιοθηκάριος Γερμανός φίλος σου,μια ο Εβραίος καθηγητης......Πολύ πλέμπα ρε μάστορα!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκαρε,

1) Σου έβαλα το μέσο όρο από 327 πανεπιστήμια και κολλέγια στην πολιτεία της Νέας Υόρκης. Τι δεν καταλαβαίνεις;

2) Και που να ξέρω εγώ το πανεπιστήμιο που δουλεύει ο καθηγητής σου;

Μπορεί να είναι και το Yeshiva όπου οι καθηγητές παίρνουν 180.000 $ το χρόνο.


Αλλά γιατί δεν μας λες εσύ σε ποιο Πανεπιστήμιο είναι και τι μισθό παίρνει.

Δημητράκαρε,

Εμείς είμαστε άσχετοι. Φτάνει που είσαι εσύ ο σχετικός.

Άσχετοι όμως είναι και οι Ρώσοι καθηγητές πανεπιστημίου που τα λένε αυτά και τα επίσημα στοιχεία του Υπουργείου Παιδείας;


Δημητράκαρε, εσύ είσαι πολυταξιδευμένος.

3 φορές στην Αμερική, ουάου.

Εμείς δεν έχουμε πάει πουθενά.
Σε άλλο πολύ πιό μικρό δουλεύει αυτό που έβαλες είναι το κεντρικό πανεπηστήμιο.Στα μικρά πανεπηστήμια οι μισθοί είναι πάρα πολύ χαμηλότεροι.
  Αν είχες παει εκει θα ηξερες οτι τα σπιτια δεν εχουν ουτε πλυντηρια ρουχων.Ο δε κόσμος έχει χαζέψει όλο γιά οικολογίες και σωτηρία του πλανήτη άκουγα  :jerking:
  Καλά τόσο πεινασμένοι είσαστε ακόμα στην Ελλάδα?
  Η πλάκα είναι ότι όταν τους λέω γιά της συνθήκες διαβίωσης τους μου λένε:ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να βρεις ένα κελί 10 τετραγωνικά 100 χλμ. από το Λονδίνο? :headbang:.
  Για δε πας εκεί αφού είναι τόσο ωραία? :2funny:Και κάθεσε και πενεύεις την Αμερική βάζοντας μας σά'ι'τ προπαγάνδας.Για δε πας εκεί που ο μέσος μισθός είναι 4.300 $  :2funny:όπως γράφουνε.Εσύ που είσαι Ελληνας θα παίρνεις 6.000-7.000 $ το μήνα γιατί οι Ελληνες διαπρέπουν στο εξωτερικό.Θα βρεις και ένα διαμέρισμα με 3.000 $ στο κέντρο του Μανχάταν :2funny:και μετά θα ξυπνίσεις  :jerking:.
  Μετά θα έρθεις εδώ και θα δώσεις στις φτωχές Ρωσσίδες 20$ γιά να  της  :knockinb: και όταν τους πεις ότι μένεις και Αμερική θα ξετρελαθούνε  :jerking::2funny:.
  2 εκδοχές υπάρχουν ή Ρωσσία δε μπορείς να πας γιατί θέλεις πάνω από 1.500 Ευρώ ή ήρθες κάποια στιγμή και είδες ότι είναι όπως τα γράφω και σε κοιτάγαν σαν κακομοίρη και γ'αυτο γράφεις βλακείες και βγάζεις κακία  :jerking: :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • 21.jpg
    21.jpg
    165,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 27.jpg
    27.jpg
    549 KB · Εμφανίσεις: 35
  • 20.jpg
    20.jpg
    322,7 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 28.jpg
    28.jpg
    395 KB · Εμφανίσεις: 44

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκαρε,

1) Σου έβαλα το μέσο όρο από 327 πανεπιστήμια και κολλέγια στην πολιτεία της Νέας Υόρκης. Τι δεν καταλαβαίνεις;

2) Και που να ξέρω εγώ το πανεπιστήμιο που δουλεύει ο καθηγητής σου;

Μπορεί να είναι και το Yeshiva όπου οι καθηγητές παίρνουν 180.000 $ το χρόνο.


Αλλά γιατί δεν μας λες εσύ σε ποιο Πανεπιστήμιο είναι και τι μισθό παίρνει.

Δημητράκαρε,

Εμείς είμαστε άσχετοι. Φτάνει που είσαι εσύ ο σχετικός.

Άσχετοι όμως είναι και οι Ρώσοι καθηγητές πανεπιστημίου που τα λένε αυτά και τα επίσημα στοιχεία του Υπουργείου Παιδείας;


Δημητράκαρε, εσύ είσαι πολυταξιδευμένος.

3 φορές στην Αμερική, ουάου.

Εμείς δεν έχουμε πάει πουθενά.
Πάρε και τα καινούργια μου μπουφάν από φίδι  :2funny:το πορτοφόλι και το τσαντάκι μου τα έκαναν δώρο.Η φτώχια θέλει καλοπέραση  :2funny:Κάτσε εσύ Ελλάδα στην καλύτερη χώρα του κόσμου να ονειρεύεσαι να πας στην Αμερική μπας και πάρεις τα λεφτά που γράφουν ότι παίρνουν μισθό στη Ν.Υ. στη Βικιπαίδια  :2funny:
  Πόσο κάνουν τα μπουφάν από φίδι δε θα σου πω!Πάντος με αυτά τα λεφτά πιστεύω θα την έβγαζες 2 χρόνια  :2funny:
  Σκέφτομαι να κάνω αερογραφία το σιδερένιο μου άλογο γιά να καμακώνω καλύτερα  :2funny:με τα λεφτά της αερογραφίας θα πέρναγες ένα χρόνο  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 7MhgH4KyfsY.jpg
    7MhgH4KyfsY.jpg
    353,6 KB · Εμφανίσεις: 34
  • _kqQKPqGc0k.jpg
    _kqQKPqGc0k.jpg
    486,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • y-rml2edhMA.jpg
    y-rml2edhMA.jpg
    308,7 KB · Εμφανίσεις: 28
  • qWrx7nV4axc.jpg
    qWrx7nV4axc.jpg
    560,8 KB · Εμφανίσεις: 26
  • RhyDIPauZlw.jpg
    RhyDIPauZlw.jpg
    292 KB · Εμφανίσεις: 33
  • avsVazvec7c.jpg
    avsVazvec7c.jpg
    516,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • ZDeN0jJS1LE.jpg
    ZDeN0jJS1LE.jpg
    519,2 KB · Εμφανίσεις: 40
  • l0vRJE2ulIA.jpg
    l0vRJE2ulIA.jpg
    287,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • -0hk7IGhCkE.jpg
    -0hk7IGhCkE.jpg
    398 KB · Εμφανίσεις: 29
  • WV8Rp9wtSHY.jpg
    WV8Rp9wtSHY.jpg
    401,2 KB · Εμφανίσεις: 37
  • 26.jpg
    26.jpg
    118,7 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 25.jpg
    25.jpg
    147,9 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 24.jpg
    24.jpg
    153,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 23.jpg
    23.jpg
    129,7 KB · Εμφανίσεις: 34

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
πως την παλευεις τοση κακογουστια ρε τυπε; :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  2 εκδοχές υπάρχουν ή Ρωσσία δε μπορείς να πας γιατί θέλεις πάνω από 1.500 Ευρώ ή ήρθες κάποια στιγμή και είδες ότι είναι όπως τα γράφω και σε κοιτάγαν σαν κακομοίρη και γ'αυτο γράφεις βλακείες και βγάζεις κακία  :jerking: :2funny:.
 

Δημητράκαρε, δίκιο έχεις.

Δεν έχω έρθει ποτέ Ρωσία.



 

Συνημμένα

  • RF - Copy.jpg
    RF - Copy.jpg
    854,2 KB · Εμφανίσεις: 32

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πάρε και τα καινούργια μου μπουφάν από φίδι  :2funny:το πορτοφόλι και το τσαντάκι μου τα έκαναν δώρο.Η φτώχια θέλει καλοπέραση  :2funny:Κάτσε εσύ Ελλάδα στην καλύτερη χώρα του κόσμου να ονειρεύεσαι να πας στην Αμερική μπας και πάρεις τα λεφτά που γράφουν ότι παίρνουν μισθό στη Ν.Υ. στη Βικιπαίδια  :2funny:
   Πόσο κάνουν τα μπουφάν από φίδι δε θα σου πω!Πάντος με αυτά τα λεφτά πιστεύω θα την έβγαζες 2 χρόνια  :2funny:
   Σκέφτομαι να κάνω αερογραφία το σιδερένιο μου άλογο γιά να καμακώνω καλύτερα  :2funny:με τα λεφτά της αερογραφίας θα πέρναγες ένα χρόνο  :2funny:

Εδώ βλέπουμε τις πιστωτικές του Δημητράκαρου.

index.php
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκαρε, δίκιο έχεις.

Δεν έχω έρθει ποτέ Ρωσία.
Πρέπει να σε φτύσανε τελείως και να μη γυρίσαν καν να σε κοιτάξουν γ'αυτό και λες  :jerking: :2funny:Θα σε κοιτάγανε με περιφρόνιση,αν είσαι και μαυριδερός κιόλας θα σε σταμάταγε συνέχεια και η αστυνομία  :2funny:οπότε η Ρωσσία δεν είναι γιά σένα :2funny:.
 Κάλά γιατί πήγες γιά 2 μέρες?Μάλλον με τη δουλειά σου σε έστειλαν?
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
οι ρωσοι στραβωνουν με τους μαυριδερους γιατι ολες οι γυναικες που εχουν στο σπιτι χοροπηδουσαν και χοροπηδανε πανω σε μαυριδερες πουτσες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εδώ βλέπουμε τις πιστωτικές του Δημητράκαρου.

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1152694;image[/img[/URL]]
[/quote]Στη φτωχή και υπανάπτικτη Ρωσσία της κάρτες της έχουμε στο τηλέφωνο και στο ρολό'ι' και πληρώνουμε ακουμπώντας το ρολό'ι' ή το τηλέφωνο.Κάρτες εδώ μόνο κάτι γριές κουβαλάνε στην εποχή μας.Λογικό είναι να μην το ξέρεις αυτό το σύστημα γιατί οι Ελληνικές τράπεζες δεν υποστηρίζουν NFC (η Eurobank νομιζω υποστηρίζει αλλά μιά δουλεύει και δέκα δε δουλεύει).
 Πρέπει να έφαγες πολύ απαξίωση στη Μόσχα από της γκόμενες  :2funny:άσε το φαντάζομαι  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 30.jpg
    30.jpg
    100,8 KB · Εμφανίσεις: 33
  • 29.jpg
    29.jpg
    175 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom