Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πρέπει να σε φτύσανε τελείως και να μη γυρίσαν καν να σε κοιτάξουν γ'αυτό και λες  :jerking: :2funny:Θα σε κοιτάγανε με περιφρόνιση,αν είσαι και μαυριδερός κιόλας θα σε σταμάταγε συνέχεια και η αστυνομία  :2funny:οπότε η Ρωσσία δεν είναι γιά σένα :2funny:.
 Κάλά γιατί πήγες γιά 2 μέρες?Μάλλον με τη δουλειά σου σε έστειλαν?

Δημητράκαρε,

Έχω χάσει εκείνο το βιντεάκι στην Αρμάτα.

Ξέρεις, εσύ, τότε που σε μαζέψανε κάτι πλουσιόπαιδα στο κότερο για να τους κάνεις τον γελωτοποιό.

Και σε ντύσανε τσολιά και σε βάλανε να κάνει τζετ σκι.

images



Και μετά σε βάλανε να κάνει στριπτιζ και γελούσαν όλα τα πλουσιόπαιδα και όλες οι γκόμενες στο σκάφος με το τυρογαριδάκι σου.


Γελούσαν μετά όλα τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας τότε μαζί σου.


Αλλά βλέπω το έχεις αποσύρει το βίντεο, δεν το βάζεις εδώ να γελάσουμε λιγάκι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
οι ρωσοι στραβωνουν με τους μαυριδερους γιατι ολες οι γυναικες που εχουν στο σπιτι χοροπηδουσαν και χοροπηδανε πανω σε μαυριδερες πουτσες.
Το σκέφτηκες πολύ αυτό γιά να το γράψεις? :jerking: :2funny:Λίγο μαυριδερός να είσαι οι γυναίκες σε κοιτάνε με απαξίωση  :vomit:
 
Δημητράκαρε,

Έχω χάσει εκείνο το βιντεάκι στην Αρμάτα.

Ξέρεις, εσύ, τότε που σε μαζέψανε κάτι πλουσιόπαιδα στο κότερο για να τους κάνεις τον γελωτοποιό.

Και σε ντύσανε τσολιά και σε βάλανε να κάνει τζετ σκι.

images



Και μετά σε βάλανε να κάνει στριπτιζ και γελούσαν όλα τα πλουσιόπαιδα και όλες οι γκόμενες στο σκάφος με το τυρογαριδάκι σου.


Γελούσαν μετά όλα τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας τότε μαζί σου.


Αλλά βλέπω το έχεις αποσύρει το βίντεο, δεν το βάζεις εδώ να γελάσουμε λιγάκι;
Εδώ είναι το κόμπλεξ σου που δεν σε ξέρει ούτε η μάνα σου  :2funny:και δε σε καλεί κανένας πουθενά :2funny:Πολλές φορές με έχουν καλέσει σε σκάφη.Πρέπει να είσαι μεγάλος κακομοίρης  :2funny:
  Υπάρχει το στριπτίζ που έκανα στο σκάφος μπροστά σε διάσημες γκόμενες που εσύ μόνο σε βίντεο της βλέπεις και πιθανόν τον  :jerking: γ'αυτές  :2funny: :2funny: :2funny:.Για την αρμάτα νομίζω υπάρχει το βίντεο
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Στη φτωχή και υπανάπτικτη Ρωσσία της κάρτες της έχουμε στο τηλέφωνο και στο ρολό'ι' και πληρώνουμε ακουμπώντας το ρολό'ι' ή το τηλέφωνο.Κάρτες εδώ μόνο κάτι γριές κουβαλάνε στην εποχή μας.Λογικό είναι να μην το ξέρεις αυτό το σύστημα γιατί οι Ελληνικές τράπεζες δεν υποστηρίζουν NFC (η Eurobank νομιζω υποστηρίζει αλλά μιά δουλεύει και δέκα δε δουλεύει).
 Πρέπει να έφαγες πολύ απαξίωση στη Μόσχα από της γκόμενες  :2funny:άσε το φαντάζομαι  :2funny:

Μας έβαλε ο Δημητράκαρος τις debit cards.

Λες και δεν έχουμε Yandex Wallet.

ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ, έχεις πιστωτική κάρτα;

Αλλά που να έχεις αφού δεν έχεις δουλειά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το σκέφτηκες πολύ αυτό γιά να το γράψεις? :jerking: :2funny:Λίγο μαυριδερός να είσαι οι γυναίκες σε κοιτάνε με απαξίωση  :vomit:
  Εδώ είναι το κόμπλεξ σου που δεν σε ξέρει ούτε η μάνα σου  :2funny:και δε σε καλεί κανένας πουθενά :2funny:Πολλές φορές με έχουν καλέσει σε σκάφη.Πρέπει να είσαι μεγάλος κακομοίρης  :2funny:
  Υπάρχει το στριπτίζ που έκανα στο σκάφος μπροστά σε διάσημες γκόμενες που εσύ μόνο σε βίντεο της βλέπεις και πιθανόν τον  :jerking: γ'αυτές  :2funny: :2funny: :2funny:.Για την αρμάτα νομίζω υπάρχει το βίντεο

Δημητράκαρε, το ότι είσαι βλαξ δεν είναι πρόβλημα.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχεις καμία αξιοπρέπεια.

Καμία όμως.

Ένας θλιβερός καραγκιόζης είσαι.

Άντε γεια τώρα, και πολλή σημασία σου έδωσα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Το σκέφτηκες πολύ αυτό γιά να το γράψεις? :jerking: :2funny:Λίγο μαυριδερός να είσαι οι γυναίκες σε κοιτάνε με απαξίωση  :vomit:
 
τυπε μου εσενα σε εξυψωνουν επειδη εισαι ασπριδερος και εχεις καλο γουστο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μας έβαλε ο Δημητράκαρος τις debit cards.

Λες και δεν έχουμε Yandex Wallet.

ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ, έχεις πιστωτική κάρτα;

Αλλά που να έχεις αφού δεν έχεις δουλειά.
Μου είχαν δώσει και πιστωτική και η ВТБ και η СБЕРБАНК,όταν είχα πάνω από 10.000 ευρώ στο λογαριασμό μου έδιναν και πλατηνένια αν ήθελα.Το πιό εύκολο είναι να πάρεις πιστωτική κάρτα η Ρωσσία έχει πάνω από 300 τράπεζες!Τρομερό κατόρθωμα να έχει κανείς πιστωτική κάρτα  :2funny:τώρα θα μου φερουν Tinkoff bank πιστωτική τη θέλω γιατί έχει πολύ καλό Cashback.Γ'αυτό της πέρνω της πισττικές όχι γιά τίποτ'άλλο.
  Το όριο θέλω να το κάνω μηδέν γιατί ποτέ δε μου άρεσε να χρωστάω θα την έχω σαν Debit οπως είχα και της άλλες ποστωτικές.
  Φαντάζομαι πως σε έφτυναν στη Μόσχα οι γκόμενες  :2funny:με αυτο που έγραψες φάνηκες αμέσως υπανάπτικτος!Φαντάζομαι πως θα κοίταγες περίεργα όταν όλοι θα πληρώναν ακουμπώντας το τηλέφωνο ή το ρολό'ι' αντί γιά κάρτα!Δε θα καταλάβαινες τι γίνεται?
 
  Τελικά είσαι πολύ υπανάπτικτος  :2funny:και καρμίρης  :2funny:
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.935
Like
338
Πόντοι
36
Μου είχαν δώσει και πιστωτική και η ВТБ και η СБЕРБАНК,όταν είχα πάνω από 10.000 ευρώ στο λογαριασμό μου έδιναν και πλατηνένια αν ήθελα.Το πιό εύκολο είναι να πάρεις πιστωτική κάρτα η Ρωσσία έχει πάνω από 300 τράπεζες!Τρομερό κατόρθωμα να έχει κανείς πιστωτική κάρτα  :2funny:τώρα θα μου φερουν Tinkoff bank πιστωτική τη θέλω γιατί έχει πολύ καλό Cashback.Γ'αυτό της πέρνω της πισττικές όχι γιά τίποτ'άλλο.
  Το όριο θέλω να το κάνω μηδέν γιατί ποτέ δε μου άρεσε να χρωστάω θα την έχω σαν Debit οπως είχα και της άλλες ποστωτικές.
  Φαντάζομαι πως σε έφτυναν στη Μόσχα οι γκόμενες  :2funny:με αυτο που έγραψες φάνηκες αμέσως υπανάπτικτος!Φαντάζομαι πως θα κοίταγες περίεργα όταν όλοι θα πληρώναν ακουμπώντας το τηλέφωνο ή το ρολό'ι' αντί γιά κάρτα!Δε θα καταλάβαινες τι γίνεται?
 
  Τελικά είσαι πολύ υπανάπτικτος  :2funny:και καρμίρης  :2funny:

Μητσο παιζουν καθολου buy to let στεγαστικα στη Ρωσια;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Δεν νομιζω σαν ξενοσ να μπορεις ν αγορασεις πριβατ κατοικια στην ρωσσια
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.994
Κριτικές
1
Like
2.769
Πόντοι
606
αυτη τη στιγμη βοηθαμε παιδια που πανε στα νησια.
ενας ενας ολοι θα παρετε συμβουλες απο το μπουρδελα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν νομιζω σαν ξενοσ να μπορεις ν αγορασεις πριβατ κατοικια στην ρωσσια
Φυσικά και μπορείς,δυστηχώς όμως αυτό δεν σου δίνει το δικαίομα να πάρεις βίζα!
 
Μητσο παιζουν καθολου buy to let στεγαστικα στη Ρωσια;
Ολοι αυτό κάνουν!Οποιος έχει λεφτά δεν κάνει και τίποτ' άλλο!Αυτό γίνεται γιατί αν πάρεις διαμέρισμα σε σπίτι που χτίζεται δεν υπάρχει πόθεν έσχες το λόμπι των κατασκευαστικών το έχει πετύχει αυτό  :)στα χαρτιά εσύ αγωράζεις ένα κομμάτι (ένα μικρό ποσοστό) από όλη την πολυκατοικία και ένα ιδιωτικό σμφωνητικό με την εταιρία γράφει ποιό θα είναι το διαμέρισμα σου.Γ'αυτό και οποιος έχει λεφτά αγωράζει διαμέρισματα και μετά τα νοικιάζει  :)Γ'αυτό και έχουν πέσει πάρα πολύ οι τιμές στα ενοίκια!ειδικά σε Ευρώ.Π.χ. τώρα νοικιάζεις άνετα με περίπου 300 ευρώ (21.000 ρουβλια) ένα στούντιο 22-24 τετραγωνικά (μαζί με τα κοινόχργστα) ενώ πριν ήθελες 28.000 ρουβλια που ήταν 700 Ευρώ με την ισοτημία 40 ρούβλια το ένα Ευρώ!
 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Μην πειραζετε το λαθρομεταναστη ρε κωλοπαιδα και ανοιξτε τα ματια σας να ρουφηξετε γνωση.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
747
Πόντοι
96
Άσχετο... ρε μάγκες εσείς που ζείτε Αγγλία, τι διάολο γίνεται εκεί πέρα; Ναρκωτικά εκτός ελέγχου, επιθέσεις με μαχαίρια παντού... τα 'χουνε παίξει με το Brexit? :idiot:


απλα καπιταλισμος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Άσχετο... ρε μάγκες εσείς που ζείτε Αγγλία, τι διάολο γίνεται εκεί πέρα; Ναρκωτικά εκτός ελέγχου, επιθέσεις με μαχαίρια παντού... τα 'χουνε παίξει με το Brexit? :idiot:

Ενώ στην Ελλαδάρα, ε;
Τίποτα...
Ούτε ληστείες, ούτε ναρκωτικά.
Παράδεισος λέμε
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Άσχετο... ρε μάγκες εσείς που ζείτε Αγγλία, τι διάολο γίνεται εκεί πέρα; Ναρκωτικά εκτός ελέγχου, επιθέσεις με μαχαίρια παντού... τα 'χουνε παίξει με το Brexit? :idiot:

για μενα η χειρότερη χωρα για μεταναστευση μετά η Γερμανία και τρίτη ολάκερη η αραπιά. Καλύτερα Αυτοκτονήστε.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Ενώ στην Ελλαδάρα, ε;
Τίποτα...
Ούτε ληστείες, ούτε ναρκωτικά.
Παράδεισος λέμε
Αυτά τα 2 βιντεάκια που έβαλα, τα είδες; Έχεις δει κάτι ανάλογο στην Ελλάδα;

Παράδεισος δεν είμαστε, αλλά τα μαχαιρώματα που πέφτουν μεταξύ 20χρονων εκεί, εδώ ούτε κατά διάνοια.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αυτά τα 2 βιντεάκια που έβαλα, τα είδες; Έχεις δει κάτι ανάλογο στην Ελλάδα;

Παράδεισος δεν είμαστε, αλλά τα μαχαιρώματα που πέφτουν μεταξύ 20χρονων εκεί, εδώ ούτε κατά διάνοια.
δεν πα να κοψουν τον λαιμό τους ;Τι μας νοιάζει;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.876
Πόντοι
3.846
Αυτά τα 2 βιντεάκια που έβαλα, τα είδες; Έχεις δει κάτι ανάλογο στην Ελλάδα;

Παράδεισος δεν είμαστε, αλλά τα μαχαιρώματα που πέφτουν μεταξύ 20χρονων εκεί, εδώ ούτε κατά διάνοια.
Δεν χρειάζεται να δω βιντεακια όταν έχω δει με τα μάτια μου συνάντηση οπαδών στην Αθήνα...
Παντού βρίσκεις μαχαίρια πλεον
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
για μενα η χειρότερη χωρα για μεταναστευση μετά η Γερμανία και τρίτη ολάκερη η αραπιά. Καλύτερα Αυτοκτονήστε.
Εδώ κάνεις λάθος :2funny:εγώ θα έβαζα την πρώτη χειρότερη χώρα γιά μετανάστευση τη Γερμανία μετά την Αγγλία και μετά της Η.Π.Α .
  Όχι ότι η Αγγλία είναι κανένας παράδεισος αλλά Γερμανία είναι ακόμα χειρότερη  :2funny:
  Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι αυτοί που ζούνε εκεί λένε  :jerking: :2funny:στην Ελλάδα ότι ζούνε καλά  :2funny:.Αν δεις σε τι κελιά φυλακών 10 τετραγωνιλά ζούνε  :headbang:το να έχει τουαλέτα στο δωμάτιο κάποιος θεωρειτε πολυτέλεια  :2funny:άσε που πληρώνουν και 500-700 ενοίκιο:rockon:.Εννοείτε ότι μένουν 2 ώρες από τη δουλειά στα περίχωρα των πόλεων :headbang:και γιά να το βρούνε αυτό το κελί είνι πάρα πολύ δύσκολο  :rockon:.
  Εγώ τους βάζω στην τελευταία κλάση ακόμα πιό κάτω από τους Πικεριστές!
  Σχετικά με την αραπιά αν εννοείς της Αραβικές χώρες ναι είναι εντελώς  :shit:Στην Αφρική όμως έχει μέρη πάρα πολύ φτηνά και που οι αραπίνες τρελένοντε γιά λευκούς άνδρες.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
ενα φιλος μου πηγε Λονδινο το 2016 και μου ειπε οτι στο χοστελ που ειχε μεινει,εμεναν ελληνες οπου εργαζονταν στο Λονδινο. Ενας θαλαμος με 24 κοιτωνες, κοστος 10 λιρες την ημερα.Αυτοι ητανε μια ωρα απο την  δουλεια τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom