Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,1%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 266 74,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    355

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Kαλά σου λένε, βάλε μια από το κοκπιτ, μεταξύ μας θα μείνει.
γιατι τον αφηνουνε να μπει στο κοκπιτ;
αυτος ειναι ιπταμενος συνοδος για να καθαριζει τους χημικους καμπινεδες
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Και οι γκόμενες τα ίδια κάνουν.
κατα δηλωση του εχει τιντερ και αλλες τετοιες εφαρμογες για αγαμητους
υποθετω εχει βαλει φωτο προφιλ με δανεικη στολη πιλοτου απο καποιον συναδελφο κανοντας duckface και περιμενει την αναπηρη, χοντρη αγαμητη που θα τον λιμπιστει μπας και γαμησει
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.016
Like
22.768
Πόντοι
5.506
κατα δηλωση του εχει τιντερ και αλλες τετοιες εφαρμογες για αγαμητους
υποθετω εχει βαλει φωτο προφιλ με δανεικη στολη πιλοτου απο καποιον συναδελφο κανοντας duckface και περιμενει την αναπηρη, χοντρη αγαμητη που θα τον λιμπιστει μπας και γαμησει


Κι αν δεν του κάτσει ούτε έτσι μια τέτοια ποιό το νόημα να ζει;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
κατα δηλωση του εχει τιντερ και αλλες τετοιες εφαρμογες για αγαμητους
υποθετω εχει βαλει φωτο προφιλ με δανεικη στολη πιλοτου απο καποιον συναδελφο κανοντας duckface και περιμενει την αναπηρη, χοντρη αγαμητη που θα τον λιμπιστει μπας και γαμησει

Ρε παλτο καλοκαιρινο κοντομανικο εχω ποσταρει screenshot με γυρω στα 90 matches. Και το 1/3 να μου εχει κατσει μιλαμε για 30 γαμησια μονο μεσω tinder
Εσενα δεν σου εχει κατσει ΚΑΜΙΑ
Αν δεν ησουν πισωγλεντης πικεριστης η αυτοκτονια θα ηταν μια λογικη λυση για την περιπτωση σου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ρε παλτο καλοκαιρινο κοντομανικο εχω ποσταρει screenshot με γυρω στα 90 matches. Και το 1/3 να μου εχει κατσει μιλαμε για 30 γαμησια μονο μεσω tinder
Εσενα δεν σου εχει κατσει ΚΑΜΙΑ
Αν δεν ησουν πισωγλεντης πικεριστης η αυτοκτονια θα ηταν μια λογικη λυση για την περιπτωση σου
εξαλλου ειναι γνωστο οτι οι μεγαλοι γαμιαδες περιμενουν να γαμησουν μεσω τιντερ απο τα 90 matches
εχεις ανοιξει προφιλ και σε γραφειο συνοικεσιων τυπε και εχεις δωσει φωτογραφια με λεζαντα "νεος, ωραιος, με επαγγελμα πιλοτου επιθυμει γνωριμια με ευειδη νεαρα";
ολοι οι μεγαλοι γαμιαδες γαμανε μεσω ιντερνετ και γραφειου συνοικεσιων
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.016
Like
22.768
Πόντοι
5.506
Ρε παλτο καλοκαιρινο κοντομανικο εχω ποσταρει screenshot με γυρω στα 90 matches. Και το 1/3 να μου εχει κατσει μιλαμε για 30 γαμησια μονο μεσω tinder
Εσενα δεν σου εχει κατσει ΚΑΜΙΑ
Αν δεν ησουν πισωγλεντης πικεριστης η αυτοκτονια θα ηταν μια λογικη λυση για την περιπτωση σου


Τελικά πιλοτάρεις ή σερβίρεις καφέδες με πτιφουρ;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
εξαλλου ειναι γνωστο οτι οι μεγαλοι γαμιαδες περιμενουν να γαμησουν μεσω τιντερ απο τα 90 matches
εχεις ανοιξει προφιλ και σε γραφειο συνοικεσιων τυπε και εχεις δωσει φωτογραφια με λεζαντα "νεος, ωραιος, με επαγγελμα πιλοτου επιθυμει γνωριμια με ευειδη νεαρα";
ολοι οι μεγαλοι γαμιαδες γαμανε μεσω ιντερνετ και γραφειου συνοικεσιων

Καταρχην να σου υπενθυμισω αλλη μια φορα ΑΡΓΥΡΕ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ 2018 οτι ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ σε ενα θεμα που λεγεται εργασια στο εξωτερικο
Εσυ ζεις ακομα στο παιδικο σου δωματιο απο την συνταξη των γερων περιμενοντας να σε διορισει ο Κουλης σκατοκομματοσκυλο
Παρε και τον αλλο πουστη τον βαν κωλεν και ΜΠΟΥΛΟ

Γαμαω και απο fb και απο tinder, πολλες θα ηθελαν να γαμηθουν βλεποντας κάποιον στο πιλοτηριο και φωτο απο γαματες διακοπες χειμωνα καλοκαιρι με μοντελομουνα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.016
Like
22.768
Πόντοι
5.506
Καταρχην να σου υπενθυμισω αλλη μια φορα ΑΡΓΥΡΕ ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΛΑΚΑ 2018 οτι ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ σε ενα θεμα που λεγεται εργασια στο εξωτερικο
Εσυ ζεις ακομα στο παιδικο σου δωματιο απο την συνταξη των γερων περιμενοντας να σε διορισει ο Κουλης σκατοκομματοσκυλο
Παρε και τον αλλο πουστη τον βαν κωλεν και ΜΠΟΥΛΟ

Γαμαω και απο fb και απο tinder, πολλες θα ηθελαν να γαμηθουν βλεποντας κάποιον στο πιλοτηριο και φωτο απο γαματες διακοπες χειμωνα καλοκαιρι με μοντελομουνα


Εσύ τι σχέση έχεις με αυτόν;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
να φανταστώ ότι στην Ελλάδα από τα 480 χρειάζεσαι ένα πενηντάριο για ενοίκιο και μεταφορικά ?
στην ελλαδα οι περισσοτεροι μενουν στα σπιτια τους οποτε δεν εχουν ενοικιο και αν δεν εχουν σπιτι βρισκουν δωματιο με 100 ευρω το μηνα.
στη γερμανια από τα 1200 τα 600 θα φυγουν ενοικιο μεταφορικα βαλε ρευμα νερο καθημερινα εξοδα φαγητά θα του μενουν με πολύ οικονομια 150 το μηνα,οποτε ειτε είναι γερμανια ειτε ελλαδα στη προκειμενη περιπτωση μια η άλλη του βγαινει.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
στην ελλαδα οι περισσοτεροι μενουν στα σπιτια τους οποτε δεν εχουν ενοικιο και αν δεν εχουν σπιτι βρισκουν δωματιο με 100 ευρω το μηνα.
στη γερμανια από τα 1200 τα 600 θα φυγουν ενοικιο μεταφορικα βαλε ρευμα νερο καθημερινα εξοδα φαγητά θα του μενουν με πολύ οικονομια 150 το μηνα,οποτε ειτε είναι γερμανια ειτε ελλαδα στη προκειμενη περιπτωση μια η άλλη του βγαινει.

Ρε τυπε δεν ειναι μια η αλλη να μενεις με τους γερους σου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Γαμαω και απο fb και απο tinder, πολλες θα ηθελαν να γαμηθουν βλεποντας κάποιον στο πιλοτηριο και φωτο απο γαματες διακοπες χειμωνα καλοκαιρι με μοντελομουνα
μην ξεχνας οτι γαμας και απο τα μπαρ των ξενοδοχειων
οταν οι κανονικοι πιλοτοι και οι μουναρες αεροσυνοδοι πανε κεντρο πολης για διασκεδαση, φαι και γαμησι, εσυ ως κλασικος χτικιαρης φτωχομπινες βαζεις τη στολη του Ντουτσε και κατεβαινεις στο μπαρ του ξενοδοχειου σαν τον Χατζηχρηστο που εκανε τον πτεραρχο
εκει το ριχνεις εξω δωρεαν με νερο βρυσης και περιμενεις τη γεωργιανη καμαριερα που θα σου κλεισει το ματι μπας και γαμησεις
αυτο στην καλυτερη περιπτωση
γιατι στη χειροτερη ξανανεβαινεις στο economy μονοκλινο των 8 τετραγωνικων που σου εχει κλεισει η εταιρεια και τραβας μαλακια μεχρι το ξημερωμα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Δεν ξέρω ρε τύπε, δεν είμαι και κουμαρτζής. Αλλά το πουλί λέει άλλα.

Μην πιστευεις ΠΟΥΣΤΗ λογια και πουτανας μοιρολογια
Να σου θυμησω οτι το πουλι ειναι δηλωμενος πικεριστης
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Δεν ξέρω ρε τύπε, δεν είμαι και κουμαρτζής. Αλλά το πουλί λέει άλλα.
τυπε δεν καταλαβαινεις και μονος σου οτι τυπος που ανοιγει φεισμπουκ και τιντερ μπας και γαμησει στην πραγματικη ζωη γαμαει μοντελες σαν κουνελι σαν τον μανθο φουστανο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom