Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,1%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 266 74,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    355

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αμερικη εχει υπερμουνα αλλα θελεις πολυ χρημα για να γαμας πολλες
Ρωσσια με λιγοτερα λεφτα πετυχαινεις καλυτερο αποτελεσμα , μιλαω παντα για γκομενες κατω των 30.
Αυτη ειναι η διαφορα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Με εκπλησσει που μερικοι λετε ανοιχτα οτι βαζετε τα λεφτα πανω απο την πατριδα! Δηλαδη δικαιολογειτε και οσους προδοτες ιστορικα χρηματιστηκαν απο τον εχθρο για να προδωσουν την Ελλαδα;

Αντιλαμβανεσαι οτι λες ασυναρτησίες?
Εσυ γουστάρεις να μεινουν ολοι εδω για να πληρωνουν τις συνταξεις των γερων σου και για να νοικιαζουν τα σπιτια σου ωστε να ζεις λουφαροντας

Εσυ που δεν εκανες καν το φανταρικο σου ξεφτίλα
 

Επισκέπτης
Εισαι πισωγλεντης, πηρες τρελοχαρτο απο τον στρατο και δεν εχεις γαμησει ποτε εκτος μπουρδελου
Ολα αυτα δεν σε προβληματισαν καθολου?
Αν δεν υπηρχε το bou δεν θα σου απαντουσε ποτε κανενας
σκασε πια σκουπιδι
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
σκασε πια σκουπιδι

Τι δουλεια εχεις σε αυτο το θρεντ ρε γιωτομπαλε?
Γυρνα στον θρεντ του πικη να μιλησεις με τους αλλους πικεριστες για το που θα δακτυλιαστητε αποψε ΤΡΥΠΙΟΙ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
παιδια σαν χαρακτηρες οι ελληνες με τους γερμανους μοιαζουμε? .. δηλαδη.. αυτοι εχουν το χαβαλε μας.. την πλακα μας... το μαλακιλικη μας :grin: κτλ κτλ.  Το εξω καρδια γελιο μας κτλ. :hi: αν μπορειτε δωστε αντικειμενικες οσο μπορειτε :grin: φυσικα απαντησεις. ο :hi:

Πώς να μοιάζουμε δηλαδή;
Είναι δυνατόν Μεσογειακοί λαοί όπως Έλληνες, ισπανοί, ιταλοί, Κυπραιοι κλπ άνθρωποι του ήλιου και της θάλασσας να μοιάζουμε με γερμανούς, Πολωνούς, σλοβακους που βλέπουν ήλιο 2 μήνες τον χρόνο;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Θα παω να τον συναντησω να μου δωσει και το χιλιαρικο σε ρουβλια
Στειλε ινφο που να τα επενδυσω
Καλυτερα σε ρουβλια , ετσι θα πληρωνεις τις πουτανες
ας ζητανε αυτες δολλαρια :grin: βασικος κανονας να γινεται η συναλαγη παντα στο τοπικο νομισμα της καθε χωρας (ισχυει και για Ουκρανια φυσικα).
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Καλυτερα σε ρουβλια , ετσι θα πληρωνεις τις πουτανες
ας ζητανε αυτες δολλαρια :grin: βασικος κανονας να γινεται η συναλαγη παντα στο τοπικο νομισμα της καθε χωρας (ισχυει και για Ουκρανια φυσικα).

Αν δεν μου φτασουν του Δημητρακη, ειναι καλυτερα να βγαλω απο το ΑΤΜ η να αλλαξω τα μετρητα που εχω?
 

Επισκέπτης
Αντιλαμβανεσαι οτι λες ασυναρτησίες?
Εσυ γουστάρεις να μεινουν ολοι εδω για να πληρωνουν τις συνταξεις των γερων σου και για να νοικιαζουν τα σπιτια σου ωστε να ζεις λουφαροντας

Εσυ που δεν εκανες καν το φανταρικο σου ξεφτίλα
σκασε ηλιθια
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Αμερικη εχει υπερμουνα αλλα θελεις πολυ χρημα για να γαμας πολλες
Ρωσσια με λιγοτερα λεφτα πετυχαινεις καλυτερο αποτελεσμα , μιλαω παντα για γκομενες κατω των 30.
Αυτη ειναι η διαφορα
υπερμουνα και Αμερική πρέπει να μιλας για εφταψηφια νουμερα,ρωσια μπορει να χρειαστεις λιγοτερα εφοσον ομως εισαι γνωστης της γλώσσας
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.671
Like
2.394
Πόντοι
606
Ας πω κατι για τους γερμανους που με ειχε κανει πολυ μεγαλη  εντυπωση..!!. Ειχα παει για διακοπες παλια χαλκιδικη σε ενα ξενοδοχειο.. Στο μπαρακι του ξενοδοχειου το βραδυ  δουλευε κολληταρι απο το χωριο  :grin: Εκει  επινα τζαμπα ποτακια :grin: απο τον κολλητο :grin: και εστελνα σφυνακια σε γκομενακια δεξια και αριστερα φυσικα τζαμπα απο τον κολλητο παλι εξου και το κολλητος :grin: Τεσπα που θελω να καταληξω .. Διπλα μου καθοντουσαν 2 γερμανοι χα χα χου χα χα χου επιναν γελουσαν φενοντουσαν οτι ηταν φιλαρακια. Για μια δοση τους τελειωνουν τα τσιγαρα καπνιζαν πριν σαν οτομοτρις  :grin: Εγω πανω στο μπαρ ειχα 2 πακετα μαλπορο μαλακα δεν εμενα ποτε απο τσιγαρα γιατι πουλουσε ο κολλητος σε τουριστες στο μπαρακι οποτε και αν εμενα με εδινε αυτος. Αφου λοιπον τους τελειωσαν τα τσιγαρα με βλεπουν και οι 2 να καπνιζω μαλμπορο σαν ελληναρας με τα ποτακια μου τα ετσι μου κτλ. Και σηκωνετε ο ενας απο αυτους και με λεει αν θυμαμαι καλα στα γερμανικα :grin: αν πλζ αν σιγαρετ και με εδειξε το δαχτυλο του δηκτη δηλαδη ο ανθρωπος ηθελε 1 τσιγαρο ενταξει λογικο ηθελε να καπνισει ειχε πιει και τα ποτακια του με τον κολλητο του. Αυτο που με εκανε εντυπωση ηταν ενο πηρε το τσιγαρο και δεν ζητησε για τον κολλητο του δεν του εδωσε να κανει και ουτε 1 τζουρα. Αυτο με ψιλοκακοφανικε γιατι ηταν τουριστες σε μια ξενη χωρα τα επιναν μαζι κτλ και δεν εδωσε στον φιλο του μια τζουρα να ξεχαρμανιασει. Κοιταζοντας αυτο το πραγμα σηκωνομαι παω στον φιλο που ηταν χαρμανις και του προσφερω 1 τσιγαρο. Παιδια με ευχαριστισε λες και του εδωσα 1 κιλο χρυσο    :) δηλαδη εμεις οι ελληνες με κολλητο μας σε ηλικια 22-23 σε μια αλλη χωρα μαζι για διακοπες θα ζητουσαμε (ετσι λεω απο μεσα μου 2 τσιγαρα ) τεσπα αυτα :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom