Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
ναι αλλα εσυ δεν βαζεις laprairie στην μουτσουνα σου:P
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων ::

Εσυ ο γονος δοσιλογων που δημιουργησαν περιουσια σε σκοτεινες περιοδους, αναμεσα σε πολεμους κ εμφυλιους , δεν μιλας.

Οραν γινοντε τετοιες συζητησεις εσυ να λουφαζεις ,να μην μιλας για να ξεχνιετε.

Μονος σου τα ελεγες

Τουλάχιστον αυτός ο φουκαράς μένει με τους γονείς του άφραγκος και δε χρωστάει :2funny:εσύ που δουλεύεις γιά να πληρώνεις διατροφές και της τράπεζες τι να πεις :2funny::2funny::2funny:
Η πλάκα είναι ότι όλοι οι κακομοίρηδες και αποτυχημένοι είναι ή ΚΚΕ ή χρυσή αυγή :2funny::2funny::2funny:κάποιοι σα το Ρουπακιά από το ΚΚΕ πήγαν στη χρυσή αυγή :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων ::

Εσυ ο γονος δοσιλογων που δημιουργησαν περιουσια σε σκοτεινες περιοδους, αναμεσα σε πολεμους κ εμφυλιους , δεν μιλας.

Οραν γινοντε τετοιες συζητησεις εσυ να λουφαζεις ,να μην μιλας για να ξεχνιετε.

Μονος σου τα ελεγες

:
Η πλάκα είναι ότι όλοι οι κακομοίρηδες και αποτυχημένοι είναι ή ΚΚΕ ή χρυσή αυγή :2funny::2funny::2funny:κάποιοι σα το Ρουπακιά από το ΚΚΕ πήγαν στη χρυσή αυγή :2funny:



Τι σχεση εχουν ολα αυτα κκε χρυση αυγη με αυτα που λεμε?

Χαλασμενο ριζογαλο εφαγες?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μιλάει και για πολιτική αυτό το αδαές και ανύπαρκτο σκουπίδι που έγραφε ότι έχει "υψηλή κυριότητα".

Ένα τίποτε είναι που δεν ξέρει τίποτε.

Μόνο να φοράει σεντόνια και να κάνει τον Αρχαίο Έλληνα ξέρει ο καραγκιόζης.

Μέχρι εκεί φτάνει.

Και πως να ξέρει Ελληνικά; Μογγόλος είναι.

(Επίσης είναι σίγουρο ότι δεν ξέρει Αγγλικά και πολύ αμφιβάλω αν ξέρει σωστά Ρώσικα με γραμματική και συντακτικό).
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Ζητούνται άτομα με όρεξη για εργασία στο Βέλγιο.... Πλακατζηδες τουβλαδες, και ότι έχει να κάνει με οικοδομη.... +32 486 40 29 23 Παναγιώτης

νομιω θα τα παρατησω ολα και θα φυγω βελγιο να κανω τον πλακατζη σε κανενα αστιατοριο :tooth:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων :2funny::2funny::2funny::2funny:Και όπως άφραγκος γεννήθηκες έτσι θα πεθάνεις :2funny:γ'αυτο σου κάνει εντύπωση ότι πήγες μιά φορά στη ζωή σου σε μιά πισσίνα :2funny::jerking:και γ'αυτό δεν έχεις δει 500άρικο στη ζωή σου :2funny:
Και αυτό αποδεικνύει ότι πιλότος είσαι μόνο στον ύπνο σου :2funny: γιατί γιά να γίνεις πιλότος θέλεις 80.000 ευρώ!Εξωπραγματικό ποσό γιά σένα!:2funny:
Όπως και ότι είσαι νεοναζί :2funny::jerking:όλα τα σκουπίδια και οι κακομοίρηδες έχουν τέτοια ιδεολογία :2funny::jerking:
Γιά μένα εσείς οι φουκαράδες είσαστε το ίδιο με τους ΑΛγερινούς :2funny: και όπως γελάω με τα χάλια των Αλγερινών γελάω και με τα δικά σας :2funny:
Το πως φένομαι μπορεί να το δει κάποιος στα βιντεάκια μου και όχι στις φωτογραφίες που έχει επεξεργαστεί ο Ιωσήφ :jerking:










Πουστομητσαινα καμια φορα ευχαριστω τον θεο που αναγκαστηκα να ακονισω το μυαλο μου επειδη δεν βρηκα τιποτα ετοιμο
Κοιτα τα χαλια σου που το μυαλο σου δεν χρειαστηκε να λειτουργησει ποτε
Καταντησες φτωχος γεροντοπουστας απο τα 45 σου
Μια καλη αφετηρια για παιδια που δεν γεννηθηκαν με περιουσια ειναι τα στρατιωτικα επαγγελματα

Σου εδειξα το διαβατηριο μου που εχω περισσοτερες εισοδους στην Ρωσια απο εσενα που μενεις εκει μονιμα κακομοιρη

Κοιτα καλα την φωτο στην πισινα
Ουτε μια δεκαετια διαφορα δεν εχουμε και μοιαζεις σαν θειος μου
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
images


Από την COSMOS JOBS ζητούνται ηλεκτρολόγοι, για οικοδομική εταιρεία στην GGGGGermania (περιοχή Düsseldorf, 620.000 πληθ., North Rhine-Westphalia ).
Από 35 έως 50 ετών, απαραίτητα με εμπειρία από εργασία στο εξωτερικό ή Ελλάδα.

Παρέχεται:

✔ Διαμονή
✔ Ασφάλιση
✔ 1 ρεπό την εβδομάδα
✔ 225 ώρες / μήνα
Μισθός από 2300 ευρώ , καθαρά
✔ 1 επίσκεψη σε FKK με βυζαρούδες την εβδομάδα

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΑΣ 290607

COSMOS JOBS - O COSMOS της εργασίας

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο 2310 887424

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα.

 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
nerd.jpg


Προγραμματιστής / Junior Web Application Developer (Φρανκφούρτη, 760.000 πληθ.)

Ημ/νία Δημοσίευσης: 25/08/2020
Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Γερμανία
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ζητούνται άτομα με όρεξη για εργασία στο Βέλγιο.... Πλακατζηδες τουβλαδες, και ότι έχει να κάνει με οικοδομη.... +32 486 40 29 23 Παναγιώτης

νομιω θα τα παρατησω ολα και θα φυγω βελγιο να κανω τον πλακατζη σε κανενα αστιατοριο :tooth:

Τι εννοείς;:think:
Θα τους λες ανέκδοτα;....:tooth::tooth::tooth:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οι γονείς του σιγουρα επενδυσαν ενα καρο λεφτα σε ιδιωτικα σχολεια και σε ιδιαιτερα
Επιασαν τοπο:confused:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων :2funny::2funny::2funny::2funny:Και όπως άφραγκος γεννήθηκες έτσι θα πεθάνεις :2funny:γ'αυτο σου κάνει εντύπωση ότι πήγες μιά φορά στη ζωή σου σε μιά πισσίνα :2funny::jerking:και γ'αυτό δεν έχεις δει 500άρικο στη ζωή σου :2funny:
Και αυτό αποδεικνύει ότι πιλότος είσαι μόνο στον ύπνο σου :2funny: γιατί γιά να γίνεις πιλότος θέλεις 80.000 ευρώ!Εξωπραγματικό ποσό γιά σένα!:2funny:
Όπως και ότι είσαι νεοναζί :2funny::jerking:όλα τα σκουπίδια και οι κακομοίρηδες έχουν τέτοια ιδεολογία :2funny::jerking:
Γιά μένα εσείς οι φουκαράδες είσαστε το ίδιο με τους ΑΛγερινούς :2funny: και όπως γελάω με τα χάλια των Αλγερινών γελάω και με τα δικά σας :2funny:
Το πως φένομαι μπορεί να το δει κάποιος στα βιντεάκια μου και όχι στις φωτογραφίες που έχει επεξεργαστεί ο Ιωσήφ :jerking:
Πόσο ανάρχιδος μπορεί να είσαι μωρή μουμια;Ντροπή του ανθρώπινου γένους; Λάθος της φύσης;Πως μιλάς έτσι για τους γονείς του ρε μαλάκα;
Εχεις αγοράσει σάβανα με τσέπες για να τα πάρεις μαζί σου;Μονο για λεφτά μιλάς.Δεν ξέρεις τίποτα άλλο.Σε γηροκομείο θα καταλήξεις και θα τρως τα σκατά σου ανεπροκοπε.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μαυραγοριτες οι παππουδες του Δημητρακη?
Νομιζω επιασαν οι καταρες των θυματων τους:glasses:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ελπιζω να ειναι καλα και να μη χρειαστει να δουλεψει (εκτος απο τα βιντεο με το αγγουρακι τουρσι που εχει η τα χεσιματα) γιατι τον βλεπω στο δρομο...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων ::

Εσυ ο γονος δοσιλογων που δημιουργησαν περιουσια σε σκοτεινες περιοδους, αναμεσα σε πολεμους κ εμφυλιους , δεν μιλας.

Οραν γινοντε τετοιες συζητησεις εσυ να λουφαζεις ,να μην μιλας για να ξεχνιετε.

Μονος σου τα ελεγες

:
Η πλάκα είναι ότι όλοι οι κακομοίρηδες και αποτυχημένοι είναι ή ΚΚΕ ή χρυσή αυγή :2funny::2funny::2funny:κάποιοι σα το Ρουπακιά από το ΚΚΕ πήγαν στη χρυσή αυγή :2funny:



Τι σχεση εχουν ολα αυτα κκε χρυση αυγη με αυτα που λεμε?

Χαλασμενο ριζογαλο εφαγες?
Καλά δεν ξέρεις ότι ο κλώνος του Ακαποέ'ι'ρα είναι ναζιστής?:2funny::jerking:
Εσύ είσαι με το ΚΚΕ ή με την χρησή αυγή?:2funny::jerking:
Βάλε μας κ'άλλες αγγελίες γιά δουλειά στη Γερμανία :2funny::2funny::2funny:βάλε και καμιά ακόμα φωτογραφία γιά να :2funny:


Μιλάει και για πολιτική αυτό το αδαές και ανύπαρκτο σκουπίδι που έγραφε ότι έχει "υψηλή κυριότητα".

Ένα τίποτε είναι που δεν ξέρει τίποτε.

Μόνο να φοράει σεντόνια και να κάνει τον Αρχαίο Έλληνα ξέρει ο καραγκιόζης.

Μέχρι εκεί φτάνει.

Και πως να ξέρει Ελληνικά; Μογγόλος είναι.

(Επίσης είναι σίγουρο ότι δεν ξέρει Αγγλικά και πολύ αμφιβάλω αν ξέρει σωστά Ρώσικα με γραμματική και συντακτικό).

Αυτό είναι τώρα το πρόβλημα σου βρε κακομοίρη?:2funny::jerking:αν το έγραψα σωστά ή όχι?:2funny::jerking:
Εσύ βγάζεις άλλο κόπλεξ του τύπου εγώ που έχω τελειώσει το ΤΕΙ και είμαι πολύ μορφωμένος με τεράατιες δυνατότητες γυρνάω με φθαρμένα ρούχα και κάθομαι στο Ελ Μπάσσα και περιμένω το Σκρουτζ να μου φέρει της τυρόπιτες που δεν πούλησε γιά να φάω :2funny:
Για δεν πας κ'εσύ στη Γερμανία να δουλέψεις?να βγάλεις πολλά λεφτά :2funny::jerking:να έχεις τα Γερμανικά στάνταρ :2funny:όταν θα αρρωστήσεις απο τη δουλειά θα έχεις τσάμπα νοσοκομείο :2funny:τι κάθεσαι Ελλάδα?:2funny:

Δημητρακη
Ο πατερας μου εκανε μια ζωη χειρονακτικη εργασια και τωρα στα 70 του μικροδειχνει ειναι υγειεστατος και fit
Εσυ που εχεις σαπισει μια ζωη στο καθισιο εχεις γινει σαν μπαμπογρια απο τα 45 σου ενω το μυαλο σου εχει ζαμπονιασει σαν πρεζακι
Αυτό φένεται αμέσως ότι είσαι παιδί φτωχομπινέδων και κακομοίρηδων :2funny::2funny::2funny::2funny:Και όπως άφραγκος γεννήθηκες έτσι θα πεθάνεις :2funny:γ'αυτο σου κάνει εντύπωση ότι πήγες μιά φορά στη ζωή σου σε μιά πισσίνα :2funny::jerking:και γ'αυτό δεν έχεις δει 500άρικο στη ζωή σου :2funny:
Και αυτό αποδεικνύει ότι πιλότος είσαι μόνο στον ύπνο σου :2funny: γιατί γιά να γίνεις πιλότος θέλεις 80.000 ευρώ!Εξωπραγματικό ποσό γιά σένα!:2funny:
Όπως και ότι είσαι νεοναζί :2funny::jerking:όλα τα σκουπίδια και οι κακομοίρηδες έχουν τέτοια ιδεολογία :2funny::jerking:
Γιά μένα εσείς οι φουκαράδες είσαστε το ίδιο με τους ΑΛγερινούς :2funny: και όπως γελάω με τα χάλια των Αλγερινών γελάω και με τα δικά σας :2funny:
Το πως φένομαι μπορεί να το δει κάποιος στα βιντεάκια μου και όχι στις φωτογραφίες που έχει επεξεργαστεί ο Ιωσήφ :jerking:
Πόσο ανάρχιδος μπορεί να είσαι μωρή μουμια;Ντροπή του ανθρώπινου γένους; Λάθος της φύσης;Πως μιλάς έτσι για τους γονείς του ρε μαλάκα;
Εχεις αγοράσει σάβανα με τσέπες για να τα πάρεις μαζί σου;Μονο για λεφτά μιλάς.Δεν ξέρεις τίποτα άλλο.Σε γηροκομείο θα καταλήξεις και θα τρως τα σκατά σου ανεπροκοπε.



Ο ένας κακομοίρης πάει να υποστηρίξει τον άλλον κ εσυ εισαι κατα φαντασίαν μετανάστης στο εξωτερικό :2funny:κ εσυ είσαι φουκαράς σαν κ'αυτόν :2funny:κ'εσύ είσαι άφραγκος στην Ελλάδα και αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 ευρώ :2funny:
Η κακομοιριά σας φένεται αμέσως :2funny::2funny::2funny:και ταιριάζεται
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μητσο κοιτα να φτιαξεις το κωλοτρυπιδι σου γιατι σου φευγουν στην ντουζιερα. Αν δεν εχεις λεφτα για γιατρο βαλε τουλαχιστον μια ταπα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Πώς νιώθεις Ξεφτιλακη29 που σε βρίζει όλο το φόρουμ γιατί όλοι σε θεωρούν ένα άχρηστο σάκο που μόνο για χέσιμο κάνει;

Στο μεταξύ είσαι τόσο σάπιος που παίζει πιο πολλές Ρωσίδες να γαμαω εδώ στην Κύπρο, παρά εσύ που μένεις Ρωσία. Αν κρίνω από τις μογγολες που μας ανεβάζεις είσαι τόσο χαλιας που ούτε ντόπια δεν βρίσκεις.
Να τα βράσω τα διαμερίσματα αν είναι να μοιάζω με σένα.

Και που είσαι, πήγαινε βάλε την ροζ φούστα που σου πάει, γιατί παντελόνια δεν φοράς στάνταρ. Έχεις κάνει την κότα 2 φορές που σου είπα να βάλουμε στοίχημα για το πόσα παίρνω.
Άντε παλιοδερφαρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πώς νιώθεις Ξεφτιλακη29 που σε βρίζει όλο το φόρουμ γιατί όλοι σε θεωρούν ένα άχρηστο σάκο που μόνο για χέσιμο κάνει;

Στο μεταξύ είσαι τόσο σάπιος που παίζει πιο πολλές Ρωσίδες να γαμαω εδώ στην Κύπρο, παρά εσύ που μένεις Ρωσία. Αν κρίνω από τις μογγολες που μας ανεβάζεις είσαι τόσο χαλιας που ούτε ντόπια δεν βρίσκεις.
Να τα βράσω τα διαμερίσματα αν είναι να μοιάζω με σένα.

Και που είσαι, πήγαινε βάλε την ροζ φούστα που σου πάει, γιατί παντελόνια δεν φοράς στάνταρ. Έχεις κάνει την κότα 2 φορές που σου είπα να βάλουμε στοίχημα για το πόσα παίρνω.
Άντε παλιοδερφαρα.

Κ'εσύ θέλεις να μου φας λεφτά όπως ο άλλος ο ένα και καθόλου που το παίζει πιλότος?:2funny:Ενα αρχήδι βγάζεις :2funny:
Είδες τα λεφτά που έβαλα και τα παιξες :2funny:και μιλάς γιά στοιχήματα :2funny::jerking:.
Θα βάλεις κ'εσύ μισθολόγιο μούφα σα του βλάκμαν?:2funny::jerking:
Ναι οι Ρωσσίδες στην Κύπρο εσένα θα κοιτάξουν τον κακομοίρη :2funny::jerking:τι τους λες και έρχονται ?:2funny: νοικιάζω διαμέρισμα με μεγάλο μπαλκόνι?:2funny:
Εσ'υ πρέπει εκτός από άφραγκος να είσαι και τελείως αγάμητος :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δημητρακη ειναι αληθεια οτι παιρνεις επιδομα απορου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom