Νέα

Έρχεται ο Προσωπικός Αριθμός - τί γράμματα θα διαλέξετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντουνταράς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
8
Like
2.946
Πόντοι
506
Ας έρθει πρώτα γιατί από τα χριστούγενα μέχρι σήμερα το πάμε ανα μήνα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.611
Κριτικές
183
Like
43.625
Πόντοι
21.896
Από το Σεπτέμβριο πλέον ένας αριθμός για όλους τους ψώλους & τους κώλους :confused:


Eπειδή δεν θα μπορούμε να βάλουμε γράμματα που δεν υπάρχουν αντίστοιχα στο λατινικό αλφάβητο, σκέφτομαι να διαλέξω το ΒΟΥ ως μέλος της επίτιμης κοινότητας. Εκτός κι αν μέχρι 31η Αυγούστου διαγράψω το λογαριασμό :confused:

ΨΨ @koutavoulias :confused:

O @sex volcano θα βάλει το ΒΑΖ ως μπατζανάκης; :rolleyes:
Προσωπικό αριθμό έχουν κάτι ρουμανιιες πολωνιες βουλγαριες απ' το 1960 ....εμείς τώρα το ανακαλύψαμε:confused:
 

thebanger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
8
Like
320
Πόντοι
280
Ολοι οι αλλοι ευρωπαιοι εχουν προσωπικο αριθμο, εμεις τελευταιοι
 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
Μύστες, για θυμηθείτε το μακαρίτη:


Κωμικοτραγική φάση ή όχι;
Ουδέν καλόν αμιγές κακού, ωραία να μειωθεί η γραφειοκρατική διαδικασία, αλλά που θα φτάσει;
Αυτό μας λείπει να ξέρει και το call girl αν έχουμε πίεση είτε κάναμε bypass καρδιάς, ε τι να πω ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΥΣ

ΚΟΓΙΟΤ ΕΙΚΟΝΕΣ ΔΕΙΤΕ

4-2 έληξε και δεν το πόνταρα εξαρχής ΓΑΜΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ...
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Αυτό μας λείπει να ξέρει και το call girl αν έχουμε πίεση είτε κάναμε bypass καρδιάς
Αν ξέρουν τα CG ότι πάσχουμε από καρδιά κι έχουμε και κανένα κομπόδεμα, μπορεί και να μας παντρευτούν για να μας παρηγορήσουν :angel:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
Επίσης δεύτερο spoiler, το να αρνηθείς ότι το Ολοκαύτωμα συνέβη, είναι ποινικό αδίκημα στην Ελλάδα και σε πάρα πολλές χώρες.
Το να πεις όμως ότι ο Μεγαλέξανδρος ήταν Αιθίοπας επιτρέπεται...
Είναι αλήθεια ότι το ολοκαύτωμα κάποτε έγινε.

Το ζήτημα είναι πως με το που κριτικάρεις το Ισραήλ σου λένε " εμ ολοκαύτωμα ". Όχι φίλε δε πάει έτσι το ότι κάποτε σαν πετούσαν στους φούρνους δε σημαίνει πως τώρα μπορείτε να κάνετε τα ίδια ακριβώς.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.391
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
.....αλλά γιατί συν 3;
Αλλά θα μου πεις πώς θα δουλέψουν τα δικά μας παιδιά ώστε να ενημερωθεί το σύστημα καταχώρησης...

καπως ετσι να κανουμε προσληψεις ν;α αυξησουμε την γραφειοκρατια για να μειωθει σε μια 10ετία .
Καντο 9ψηφιο να δωσω το ΑΦΜ . Τωρα θα αρχιζει ο χαβαλες και "3 γραμματα μονο φωτιζουν την ελληνικη μας την γενια......". Αλλος θα βαζει ΕΑΜ αλλος ΑΕΚ . Καντο 5 γραμματα να συννενοηθουμε ολοι να βαλουμε PASOK να ησυχασουμε .

Βασικα αν συννενοηθουμε ολοι οι Ελληνες να βαλουμε τα ιδια γραμματα (πχ AAA) επι της ουσιας μονο το ΑΦΜ θα εχουμε

 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
καπως ετσι να κανουμε προσληψεις ν;α αυξησουμε την γραφειοκρατια για να μειωθει σε μια 10ετία .
Και φυσικά να δουλεύουν σε καθεστώς μερικής απασχόλησης 4ωρα, χμ γιατί να έχεις έναν εργαζόμενο του 8ωρου κι έναν άνεργο, καλύτερα δεν είναι δύο μερικώς απασχολούμενοι και κανένας άνεργος;
Έτσι σε βλέπει το σύστημα ανέκαθεν, έναν αριθμό.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
ΜΔΛ.....τιμης ενεκεν στο σαη ΜπουρΔεΛα...θα ταιριαζει γαντι και μετο δημοσιο που θα το δινω!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Είναι αλήθεια ότι το ολοκαύτωμα κάποτε έγινε.

Το ζήτημα είναι πως με το που κριτικάρεις το Ισραήλ σου λένε " εμ ολοκαύτωμα ". Όχι φίλε δε πάει έτσι το ότι κάποτε σαν πετούσαν στους φούρνους δε σημαίνει πως τώρα μπορείτε να κάνετε τα ίδια ακριβώς.
Δε με νοιάζει αν είναι αλήθεια, η ελευθερία λόγου πού είναι;
 

Enter_Analman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
109
Like
1.126
Πόντοι
201
Προσωπικό αριθμό έχουν κάτι ρουμανιιες πολωνιες βουλγαριες απ' το 1960 ....εμείς τώρα το ανακαλύψαμε:confused:
πες τα ρε τυπε, ζούσα χρόνια Αγγλία και γέλαγε ο λογιστής μαζί μου επειδή δεν είχα 10 κωδικούς,προσπαθώ απλά να αλλάξω την διεύθυνση της εθνικής της μάνας μου για νέα κάρτα και κοντεύω να σπάσω τοίχους από τα νεύρα γιατί είναι ένα σωρό μαλακίες
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.206
Κριτικές
3
Like
1.670
Πόντοι
496
τυποι εχει στηθει πρωτα η καταλληλη μπιζνα για να κονομησει η αγια οικογενεια:think:

αλλιως δε βλεπω να προχωρα η φαση
 

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
πες τα ρε τυπε, ζούσα χρόνια Αγγλία και γέλαγε ο λογιστής μαζί μου επειδή δεν είχα 10 κωδικούς,προσπαθώ απλά να αλλάξω την διεύθυνση της εθνικής της μάνας μου για νέα κάρτα και κοντεύω να σπάσω τοίχους από τα νεύρα γιατί είναι ένα σωρό μαλακίες

Εμείς στην Ελλάδα ΔΕ ΘΕΜΕ. Σε πολλά πράγματα ΔΕ ΘΕΜΕ.
Από το να μην πετάμε σκουπίδια στο δρόμο μέχρι το να προσπαθούμε να είμαστε αντικειμενικοί.
 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.674
Πόντοι
746
Φίλε συμφωνώ μαζί σου - και το έγραψα ήδη - άσε τα σχόλια της αρβάλας που ρίχνω - όμως επέτρεψε μου να είμαι καχύποπτος όχι υπό την έννοια του ψέκα - αλλά ως τώρα το προτεκτοράτο μας δεν δίνει σωστά σημεία γραφής. Δεν είδες τι έγινε πρόσφατα (διαρρεύσεις email) κι αυτός ήταν ο λόγος που έβαλα τον μακαρίτη Πανούση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom