Νέα

Επίσκεψη ζευγαριών στο adult theatre

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redheadnympho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panaganast

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
,Φίλε μου πολύ σιγουρος είσαι για τον εαυτό σου .......κανόνισε να έχεις κανένα γαριδάκι κ να βγάλει η γυναίκα μου το strap και σε τακτοποίηση ......
Αν θες να βλέπεις την γυναίκα σου γαμαει θα βρεις μην αγχωνεσαι . Αν θες να παίξεις με την γυναίκα σου είναι εύκολο αρκεί να το ξέρει. Και τελειώνει εδώ . Καλό βράδυ.
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Έχω σκεφτεί να πάω με την γυναίκα μου ......με όλα αυτά που ακούω ούτε καν .......και δεν ήμαστε τίποτα πιτσιρικάδες!!!
Κι εμεις το σκεφτόμαστε..... την επόμενη εβδομάδα (Πέμπτη 12 εως Κυριακή 15 Μαΐου) θα είμαστε Αθήνα και θα θέλαμε να το δοκιμάσουμε, αλλά με τις κριτικές που διαβάσαμε το σκεφτόμαστε...
 

Guts

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
18
Like
29
Πόντοι
0
Για εμενα καλο ειναι τετοια μαγαζια να αποφευγονται απο ζευγαρια!!
Καλυτερα να κανονισετε σε ενα ιδιωτικο χωρο και να κανετε το χαβαλε σας εκει!
στα σινεμα εχει τον ενθουσιασμο που πιθανον να ψαχνετε αλλα δεν αξιζει γιατι οι περισσοτεροι δεν εχουν τακτ και ειναι βρωμιαρηδες, ψωμοζητες.
Αυτα απο εμενα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Mην ξενερωνετε παιδια, θελουμε τις γυναικες στο σινμεμα, ειναι λογικο σε καποιες επισκεψεις να πηγαινουν ολα στραβα, και σε αλλες να ειναι ολα σουπερ, αλωστε η ολη καυλα τις υποθεσης ειναι το μυστηριο που κρυβουν αυτοι οι χωροι. Καλο παντως θα ηταν τα ζευγαρια να κανουν καποια ενημερωση ποτε θα πανε, ωστε να εχουν πολλες πηθανοτητες να ερθουν ενεργητικοι.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
και δεν ειναι μονο το ΑΤ υπαρχουν και αλλοι χωροι, κορυφαιο για μενα το VIDEO SHOW.
Οποιο ζευγαρι επιθυμει μπορω να δωσω αναλυτικες πληροφοριες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Guts

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
και δεν ειναι μονο το ΑΤ υπαρχουν και αλλοι χωροι, κορυφαιο για μενα το VIDEO SHOW.
Οποιο ζευγαρι επιθυμει μπορω να δωσω αναλυτικες πληροφοριες
δεν εχει τυχει να δω ποτε ζευγαρι στο VIDEO SHOW μονο κατι παπαδες με στριγκ και το πολυ κανα κρος εχω πετυχει
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Μάγκες, εγώ έχω παίξει με ζευγάρι στο video show, πάνε λίγα, με ενημέρωση
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
oντως δεν πανε, ειναι σπανια περιπτωση να πετυχεις ζευγαρι στο VIDEO SHOW, εγω το εκανα σαν προταση επειδη αξιζει σαν χωρος, και το ειστηριο κοστιζει 5,00 ευρω. Στο πρωην ΑΤ ποσο συχνα πανε ζευγαρια?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.121
Πόντοι
206
oντως δεν πανε, ειναι σπανια περιπτωση να πετυχεις ζευγαρι στο VIDEO SHOW, εγω το εκανα σαν προταση επειδη αξιζει σαν χωρος, και το ειστηριο κοστιζει 5,00 ευρω. Στο πρωην ΑΤ ποσο συχνα πανε ζευγαρια?
στο ατ ειναι το πιο πιθανο να δεις καποιο ζευγαρι
στα υπολοιπα ειναι εξαιρετικα σπανιο μεχρι σχεδον απιθανο
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
γεια σαςς γυρω στις 5 το απογευμα θα παω με ενα μιλφακι παιχνιδιαρικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

slick33

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
γεια σαςς γυρω στις 5 το απογευμα θα παω με ενα μιλφακι παιχνιδιαρικο.
Στέλνε και κανένα προσωπικό μήνυμα όταν κανονίζεις τέτοιες φάσεις. Να είμαστε ενήμεροι και καθαροί:wink:
 

slick33

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
στο ατ ειναι το πιο πιθανο να δεις καποιο ζευγαρι
στα υπολοιπα ειναι εξαιρετικα σπανιο μεχρι σχεδον απιθανο
Κυκλοφορούν και κοπέλες απλά είναι σε παρέες και δεν είναι και ότι καλύτερο να πλησιάζεις και να τις ρωτάς μία μία αν ψήνονται
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
260
Like
355
Πόντοι
21
,Φίλε μου πολύ σιγουρος είσαι για τον εαυτό σου .......κανόνισε να έχεις κανένα γαριδάκι κ να βγάλει η γυναίκα μου το strap και σε τακτοποίηση ......
Καλημερα σας εγω γαριδακι δεν εχω παντως πολυ θα μου αρεσε η φαση με το στραπ.
 

Guts

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
18
Like
29
Πόντοι
0
Πάμε στο λάμδα στις 16 να του κάνουμε εγκαίνια
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
46
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παίζει κανας ψωλαρας δυνατός γαμιας (bi ή gay αρρενωπός) να ενδιαφέρεται να ξεμουνιασει δεσμευμένο πουτανακι με κωλαρα, ενώ ο γκομενος του τους παιρνει μάτι και την παίζει; Είμαστε γκει ζευγάρι και μας ενδιαφέρει τέτοια φαση
Μεσα!!!!
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να πατήσει ξανά τα πόδια του κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα εκεί μέσα
Ερχόμαστε να παίξουμε και είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι , πραγματικά απορώ γιατί πάτε αφού δεν σας σηκώνεται ή δεν ξέρετε να φερθείτε
3 ψόφιους πεταξα εξω …

οι απαραδεκτοι της υποθεσης ειστε εσεις..... και κανενας αλλος. Αιντα σουργελα ε σουργελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom