Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
στα του νηματος τωρα....οσο και αν εψαξα, δεν βρηκα καμια αγορασμενη ομαδα απο τον ρωσοποντιο σημερα...θα εχει ρεπο ο πετσινος... :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.471
Πόντοι
5.506
στα του νηματος τωρα....οσο και αν εψαξα, δεν βρηκα καμια αγορασμενη ομαδα απο τον ρωσοποντιο σημερα...θα εχει ρεπο ο πετσινος... :S
δευτερα ,τεταρτη,παρασκευη δεν ψωνιζει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι ουσίες παίρνετε ρε παιδιά; μια ζωή βλέπουμε τον θρύλο να ευνοειται από διαιτητές, δικαστήρια, πολιτικούς και μας λέτε ότι ευνοήθηκε πέρσι ο ΠΑΟΚ που έπαιξε με -2 λόγω αδικίας διαιτητή με την ΑΕΚ και του κόψανε και άλλους 5 βαθμούς από ακυρωμενα κονονικα γκολ ως οφσάιντ και από αποβολή παίκτη πάλι με την ΑΕΚ ενώ έπρεπε να αποβληθεί σε άλλη φάση ΑΕΚσης.

Αν δεν έχει σπρώξιμο 10 βαθμούς τουλάχιστον ο θρύλος τον αδικούν;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
Τι ουσίες παίρνετε ρε παιδιά; μια ζωή βλέπουμε τον θρύλο να ευνοειται από διαιτητές, δικαστήρια, πολιτικούς και μας λέτε ότι ευνοήθηκε πέρσι ο ΠΑΟΚ που έπαιξε με -2 λόγω αδικίας διαιτητή με την ΑΕΚ και του κόψανε και άλλους 5 βαθμούς από ακυρωμενα κονονικα γκολ ως οφσάιντ και από αποβολή παίκτη πάλι με την ΑΕΚ ενώ έπρεπε να αποβληθεί σε άλλη φάση ΑΕΚσης.

Αν δεν έχει σπρώξιμο 10 βαθμούς τουλάχιστον ο θρύλος τον αδικούν;

-2 για την μπούκα του οπλοφόρου προέδρου του μέσα στον αγωνιστικό χώρο αντί για υποβιβασμό και δεν είναι ευνοημένος? και ξανά φέτος ειδική ρύθμιση για το όργια του ρωσοπόντιου για να μην υποβιβασθεί πάλι? λίγη ντροπή
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Μηπως να κατεβουμε καμια βδομαδα κατω να κανουμε παλι Ελληνικη πολη το Αθηναμπαντ???
Που δεν βγαινετε απο τα σπιτια σας μετα τις 10...
5προς1 εδω???Γυναικοπαιδα???
Μηπως να ξεκιναγατε δειλα-δειλα το μπουσουλημα-ερπειν μεχρι το Ποσειδωνιο γι αρχη,μωρη(μονιμως τριπλοκλειδωμενη ρουφιανοψωλαρπαχτρα της χωρας..

[video]
[/video]


ΜΑΣ ΨΑΧΝΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΑΜΙΟΛΕΣ..
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕΝΤΡΑ..

ΥΓ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΣΥΛΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΕΔΩ Κ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΣΑΣ ΤΣΕΟΙ-ΛΙΤΕΣ-ΜΑΤ-ΟΠΚΕ-ΔΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΒΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΑ
ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗΣ ΣΧΕΣΗΣ-ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΔΟΥΝΑΙ Κ ΛΑΒΕΙΝ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΟΝΤΑΣ Κ ΥΠΟΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ,ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ ΑΣΕΒΑΣΤΕΣ ΧΙΛΙΟΞΕΚΩΛΙΑΣΜΕΝΕΣ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΛΓΑΡΕΣ ΤΟΥ ΠΕΤΑΜΑΤΟΥ..
ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΝΙΜΑ  ΔΙΠΛΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕΣ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΡΑΓΙΚΟ-ΑΝΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ-ΕΜΕΤΙΚΟ-ΓΥΝΑΙΚΩΤΟ-ΠΟΥΣΤΙΚΟ-ΣΙΧΑΜΕΡΟ 2ΩΡΟ   ΠΛΑΚΟΜΟΥΝΙΑΣΜΑ-ΠΑΡΩΔΙΑ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΙΣΜΟΥ-ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΚΟΣΤΗΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΠΟΥΣΤΡΕΛΕΣ,ΠΟΥ ΟΛΗ ΧΩΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΕΠΙ 2ΩΡΟΩΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ,ΚΛΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΗ ΜΑΧΗ(ΝΗΠΙΑΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ)ΤΗΣ ΠΕΖΟΓΕΦΥΡΑΣ..
ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΜΑΤΑΔΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ(ΟΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΤΣΑΚΩΤΟΙ ΛΕΜΕ ΡΕ ΑΡΧΙΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ)ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΕΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ-ΑΔΕΛΦΙΚΟ-ΑΔΕΛΦΙΣΤΙΚΟ..
ΧΟΥ ΡΕ ΛΑΛΑΚΗ ΛΑΚΑΜΑ..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τι ουσίες παίρνετε ρε παιδιά; μια ζωή βλέπουμε τον θρύλο να ευνοειται από διαιτητές, δικαστήρια, πολιτικούς και μας λέτε ότι ευνοήθηκε πέρσι ο ΠΑΟΚ που έπαιξε με -2 λόγω αδικίας διαιτητή με την ΑΕΚ και του κόψανε και άλλους 5 βαθμούς από ακυρωμενα κονονικα γκολ ως οφσάιντ και από αποβολή παίκτη πάλι με την ΑΕΚ ενώ έπρεπε να αποβληθεί σε άλλη φάση ΑΕΚσης.

Αν δεν έχει σπρώξιμο 10 βαθμούς τουλάχιστον ο θρύλος τον αδικούν;


-20+13-5+34+2-21+7+4-23+21 κλεμμένα πρωταθλήματα από τον μπαοκ



φαιρται πυσο τα κλαιμαινα  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
μια και ειπες για αποδεδειγμενα σκανδαλα και παρανομιες....την πρώτη μέρα για την δική του πλημμεληματος της συμμορίας ο δικηγόρος του βαγγελα ρωτάει τον μαρτυρά κατηγοριας Χρήστου Σάββα : "έκανε κατι παράνομο ο μαρινακης? Υπέδειξε κάτι σε κάποιον?"
Απάντηση μαρτυρά κατηγορίας : "όχι, απλά έκανε παράπονα για τον πιλαβιο".

σημερα κατεθεσε και ο μελισσαν ως μαρτυρας κατηγοριας...μεταξυ των περι ανεμων και υδατων που μιλησε, οταν εφτασε η συζητηση στην ουσια της υποθεσης ο διαλογος ηταν ο εξης :
Εισαγελέας: Γνωρίζετε πράξεις προέδρου Ολυμπιακού ή και άλλων ανθρώπων πως έκαναν παρέμβαση στο ποδόσφαιρο;
«Όχι δεν γνωρίζω. Ό,τι άκουσα από τις κασέτες».
Εισαγγελέας: Γνωρίζετε πραγματικά περιστατικά που να δείχνουν πως ο Ολυμπιακός είτε δια του προέδρου, είτε δια άλλου προσώπου έλεγχε τα πάντα.
«Έβλεπα πως ο Ολυμπιακός είχε έναν έλεγχο της διαιτησίας και φαινόταν πως έβγαινε πρωταθλητής από τον Νοέβριο. Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι.


υγ : πιστευετε οτι θα χρειαστει να εξεταστουν και μαρτυρες υπερασπισης του βαγγελα σε αυτη την δικη ή θα αθωωθει απο τους μαρτυρες κατηγοριας?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

3ος μαρτυρας κατηγοριας σημερα ο γιανναρος ο αλαφουζους...αντι να καταδικασει τον βαγγελα, τον αθωωσε πανηγυρικα, οπως κανουν ολοι οι μαρτυρες κατηγοριας με την σειρα μεχρι τωρα...

αποσπασματα απο την καταθεση του :
«Έχουν περάσει πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι περιστατικά, όπως ημερομηνίες των αγώνων που είχα αναφερθεί.
Για τον αγώνα Κυπέλλου Αστέρα με Ολυμπιακό: Δε νομίζω ότι γνωρίζω τον Γιάχο, μπορεί να τον είχα δει στο γήπεδο. Ήταν ένας από τους διαιτητές που σφύριζαν πολλά παιχνίδια, οι διαιτητές που ευνοούσαν τον Ολυμπιακό, σφύριζαν πολλά παιχνίδια και γινόντουσαν διεθνείς. Αυτή την εντύπωση έχω. Μία, δύο περιπτώσεις ήταν ακραίες. Θεωρούσα ότι ορισμένες ενέργειες ήταν εσκεμμένες, αλλά σαν μάρτυρας δεν μπορώ να το πω…
Για το Βέροια – Ολυμπιακός: Διάβασα πολλά πράγματα, ούτε τον είδα, ούτε θυμάμαι κάτι.
Για τον Χριστόφορο Ζωγράφο: Είχε δεχθεί μια επίθεση, μου είχε κάνει εντύπωση αυτό το επεισόδιο. Δεν είχε διαιτητεύσει αγώνα του Παναθηναϊκού και γι’ αυτό δεν θυμάμαι. Το να επισκεφτεί κάποιος έναν στο νοσοκομείο, ο Μαρινάκης μπορούσε να το κάνει για να έχει καλές σχέσεις σε μελλοντικά παιχνίδια, φήμες και πληροφορίες υπάρχουν πάρα πολλές, αποδείξεις όμως…
Για Ξάνθη: Μία ομάδα που έχει πολλούς δανεικούς επιτρέπεται αλλά επηρεάζει τη σχέση της με την ομάδα που εξαρτάται, δεν είχα ποτέ στοιχεία ότι ο Ολυμπιακός είχε εξαγοράσει ομάδα.
Εισαγγελέας: Στα υπομνήματα κάνετε παρατηρήσεις αλλά τώρα λέτε ότι δεν θυμάστε, ότι είναι μόνο ενδείξεις

Για κατάθεση Φύσσα για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Θυμάμαι την περίπτωση. Είχα πάει να κάνω μια κατάθεση και είχα αναφερθεί και του είπα ότι ο Τάκης Φύσσας άκουσε αυτά τα πράγματα, δεν έκανα εγώ την καταγγελία και κατέθεσε ο Φύσσας απευθείας. Δεν θυμάμαι ποιοι παίκτες ήταν αυτοί, προφανώς σημαντικοί. Δεν ξέρω αν έπαιξαν κατά τη διάρκεια του αγώνα, έχει περάσει πολύ χρόνος, θυμάμαι τον απόηχο αυτής της υπόθεσης, όχι τις λεπτομέρειες. Δεν θυμάμαι τους παίκτες, αν με ρωτήσετε ποιοι παίκτες έπαιζαν, δεν θυμάμαι κανέναν παίκτη του Ατρόμητου εκείνη την περίοδο.
Αλαφούζος: Όταν εκφράζει από μια συνολική εικόνα που είχα, εκφράζει μια άποψη. Αποδείξεις δεν είχα, ενδείξεις είχα. Ο δόλος ήταν μια από τις πιθανές εξηγήσεις. Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται μέσα στην ΕΠΟ. Νομίζω ότι δεν ασχολείται με έλεγχο ή ΕΠΟ. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεγκτικοι μηχανισμοί, νομίζω ότι δεν υπάρχουν. Τώρα αν το κάνει από δόλο ή έλλειψη ικανότητας, δεν μπορώ να σας το απαντήσω. Οι ΕΠΣ είναι από τα προβλήματα του ποδοσφαίρου.
κτλ κτλ
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
πραγματικα ποσο προβατα και ξεφτυλισμενοι μπορει να νοιωθουν τωρα οι βαζελοι και οι λοιπες αλλοθρησκες?? :2funny:

να εχεις προεδρους που βγαζουν το παραγκα και οραμα, να σου πιπιλιζουν το μυαλο επι 4-5 χρονια με εκατονταδες αρθρα για εγκληματικες οργανωσεις, φυλακισεις και λοιπα παραμυθια.....και οταν φτανει η στιγμη της δικης, να πανε και να καταθετουν υπερ του βαγγελα!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ: αντε να τελειωσει και αυτη η δικη παρωδια για να δουμε απο του χρονου ποιο θα ειναι το καινουργιο σκανδαλο του βαγγελα που θα ανακαλυψει το σδνα
υγ2: μπεεεεεε προβατα μπεεεεε
:heavymetalbig:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506

3ος μαρτυρας κατηγοριας σημερα ο γιανναρος ο αλαφουζους...αντι να καταδικασει τον βαγγελα, τον αθωωσε πανηγυρικα, οπως κανουν ολοι οι μαρτυρες κατηγοριας με την σειρα μεχρι τωρα...

αποσπασματα απο την καταθεση του :
«Έχουν περάσει πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι περιστατικά, όπως ημερομηνίες των αγώνων που είχα αναφερθεί.
Για τον αγώνα Κυπέλλου Αστέρα με Ολυμπιακό: Δε νομίζω ότι γνωρίζω τον Γιάχο, μπορεί να τον είχα δει στο γήπεδο. Ήταν ένας από τους διαιτητές που σφύριζαν πολλά παιχνίδια, οι διαιτητές που ευνοούσαν τον Ολυμπιακό, σφύριζαν πολλά παιχνίδια και γινόντουσαν διεθνείς. Αυτή την εντύπωση έχω. Μία, δύο περιπτώσεις ήταν ακραίες. Θεωρούσα ότι ορισμένες ενέργειες ήταν εσκεμμένες, αλλά σαν μάρτυρας δεν μπορώ να το πω…
Για το Βέροια – Ολυμπιακός: Διάβασα πολλά πράγματα, ούτε τον είδα, ούτε θυμάμαι κάτι.
Για τον Χριστόφορο Ζωγράφο: Είχε δεχθεί μια επίθεση, μου είχε κάνει εντύπωση αυτό το επεισόδιο. Δεν είχε διαιτητεύσει αγώνα του Παναθηναϊκού και γι’ αυτό δεν θυμάμαι. Το να επισκεφτεί κάποιος έναν στο νοσοκομείο, ο Μαρινάκης μπορούσε να το κάνει για να έχει καλές σχέσεις σε μελλοντικά παιχνίδια, φήμες και πληροφορίες υπάρχουν πάρα πολλές, αποδείξεις όμως…
Για Ξάνθη: Μία ομάδα που έχει πολλούς δανεικούς επιτρέπεται αλλά επηρεάζει τη σχέση της με την ομάδα που εξαρτάται, δεν είχα ποτέ στοιχεία ότι ο Ολυμπιακός είχε εξαγοράσει ομάδα.
Εισαγγελέας: Στα υπομνήματα κάνετε παρατηρήσεις αλλά τώρα λέτε ότι δεν θυμάστε, ότι είναι μόνο ενδείξεις

Για κατάθεση Φύσσα για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Θυμάμαι την περίπτωση. Είχα πάει να κάνω μια κατάθεση και είχα αναφερθεί και του είπα ότι ο Τάκης Φύσσας άκουσε αυτά τα πράγματα, δεν έκανα εγώ την καταγγελία και κατέθεσε ο Φύσσας απευθείας. Δεν θυμάμαι ποιοι παίκτες ήταν αυτοί, προφανώς σημαντικοί. Δεν ξέρω αν έπαιξαν κατά τη διάρκεια του αγώνα, έχει περάσει πολύ χρόνος, θυμάμαι τον απόηχο αυτής της υπόθεσης, όχι τις λεπτομέρειες. Δεν θυμάμαι τους παίκτες, αν με ρωτήσετε ποιοι παίκτες έπαιζαν, δεν θυμάμαι κανέναν παίκτη του Ατρόμητου εκείνη την περίοδο.
Αλαφούζος: Όταν εκφράζει από μια συνολική εικόνα που είχα, εκφράζει μια άποψη. Αποδείξεις δεν είχα, ενδείξεις είχα. Ο δόλος ήταν μια από τις πιθανές εξηγήσεις. Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται μέσα στην ΕΠΟ. Νομίζω ότι δεν ασχολείται με έλεγχο ή ΕΠΟ. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεγκτικοι μηχανισμοί, νομίζω ότι δεν υπάρχουν. Τώρα αν το κάνει από δόλο ή έλλειψη ικανότητας, δεν μπορώ να σας το απαντήσω. Οι ΕΠΣ είναι από τα προβλήματα του ποδοσφαίρου.
κτλ κτλ


Βοά από το πρωί η Ξεσσαλονίκη οτι αυτός ήταν ο στόχος του Βαγγέλα και του Ολυμπιακού, να τραβήξουν τα δικαστήρια 10ρια χρόνια και οι μάρτυρες να ξεχάσουν τα "γεγονότα".  :S
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456

3ος μαρτυρας κατηγοριας σημερα ο γιανναρος ο αλαφουζους...αντι να καταδικασει τον βαγγελα, τον αθωωσε πανηγυρικα, οπως κανουν ολοι οι μαρτυρες κατηγοριας με την σειρα μεχρι τωρα...

αποσπασματα απο την καταθεση του :
«Έχουν περάσει πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι περιστατικά, όπως ημερομηνίες των αγώνων που είχα αναφερθεί.
Για τον αγώνα Κυπέλλου Αστέρα με Ολυμπιακό: Δε νομίζω ότι γνωρίζω τον Γιάχο, μπορεί να τον είχα δει στο γήπεδο. Ήταν ένας από τους διαιτητές που σφύριζαν πολλά παιχνίδια, οι διαιτητές που ευνοούσαν τον Ολυμπιακό, σφύριζαν πολλά παιχνίδια και γινόντουσαν διεθνείς. Αυτή την εντύπωση έχω. Μία, δύο περιπτώσεις ήταν ακραίες. Θεωρούσα ότι ορισμένες ενέργειες ήταν εσκεμμένες, αλλά σαν μάρτυρας δεν μπορώ να το πω…
Για το Βέροια – Ολυμπιακός: Διάβασα πολλά πράγματα, ούτε τον είδα, ούτε θυμάμαι κάτι.
Για τον Χριστόφορο Ζωγράφο: Είχε δεχθεί μια επίθεση, μου είχε κάνει εντύπωση αυτό το επεισόδιο. Δεν είχε διαιτητεύσει αγώνα του Παναθηναϊκού και γι’ αυτό δεν θυμάμαι. Το να επισκεφτεί κάποιος έναν στο νοσοκομείο, ο Μαρινάκης μπορούσε να το κάνει για να έχει καλές σχέσεις σε μελλοντικά παιχνίδια, φήμες και πληροφορίες υπάρχουν πάρα πολλές, αποδείξεις όμως…
Για Ξάνθη: Μία ομάδα που έχει πολλούς δανεικούς επιτρέπεται αλλά επηρεάζει τη σχέση της με την ομάδα που εξαρτάται, δεν είχα ποτέ στοιχεία ότι ο Ολυμπιακός είχε εξαγοράσει ομάδα.
Εισαγγελέας: Στα υπομνήματα κάνετε παρατηρήσεις αλλά τώρα λέτε ότι δεν θυμάστε, ότι είναι μόνο ενδείξεις

Για κατάθεση Φύσσα για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Θυμάμαι την περίπτωση. Είχα πάει να κάνω μια κατάθεση και είχα αναφερθεί και του είπα ότι ο Τάκης Φύσσας άκουσε αυτά τα πράγματα, δεν έκανα εγώ την καταγγελία και κατέθεσε ο Φύσσας απευθείας. Δεν θυμάμαι ποιοι παίκτες ήταν αυτοί, προφανώς σημαντικοί. Δεν ξέρω αν έπαιξαν κατά τη διάρκεια του αγώνα, έχει περάσει πολύ χρόνος, θυμάμαι τον απόηχο αυτής της υπόθεσης, όχι τις λεπτομέρειες. Δεν θυμάμαι τους παίκτες, αν με ρωτήσετε ποιοι παίκτες έπαιζαν, δεν θυμάμαι κανέναν παίκτη του Ατρόμητου εκείνη την περίοδο.
Αλαφούζος: Όταν εκφράζει από μια συνολική εικόνα που είχα, εκφράζει μια άποψη. Αποδείξεις δεν είχα, ενδείξεις είχα. Ο δόλος ήταν μια από τις πιθανές εξηγήσεις. Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται μέσα στην ΕΠΟ. Νομίζω ότι δεν ασχολείται με έλεγχο ή ΕΠΟ. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεγκτικοι μηχανισμοί, νομίζω ότι δεν υπάρχουν. Τώρα αν το κάνει από δόλο ή έλλειψη ικανότητας, δεν μπορώ να σας το απαντήσω. Οι ΕΠΣ είναι από τα προβλήματα του ποδοσφαίρου.
κτλ κτλ

Δεν θυμάμαι, δεν ξέρω, δεν είδα...στήνουν υποθέσεις απλά για να λένε "υπόδικος" ο μαρινάκης για κάποια χρόνια και μετά "άστους να αθωωθούν στο δικαστήριο" όπως έλεγε και ο παπαγγελόπουλος.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Δεν θυμάμαι, δεν ξέρω, δεν είδα...στήνουν υποθέσεις απλά για να λένε "υπόδικος" ο μαρινάκης για κάποια χρόνια και μετά "άστους να αθωωθούν στο δικαστήριο" όπως έλεγε και ο παπαγγελόπουλος.

μιλαμε για κολοσσιαιους μαλακες!!!!δεν υπαρχουν τετοια προβατα πουθενα στον κοσμο!!!!

σαν τον αλλον τον μπουχεσα που εβαλε τις προαλλες μια συνομιλια του κοριου της ευπ που ενας δικηγορος ελεγε στον βαγγελα ελα σε μια κοσμικη εκδηλωση να σου γνωρισω εναν εισαγγελεα....αυτο μονο, τιποτα αλλο!!!!!αυτη ηταν η συνομιλια ολο και ολο!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
μιλαμε για κολοσσιαιους μαλακες!!!!δεν υπαρχουν τετοια προβατα πουθενα στον κοσμο!!!!

σαν τον αλλον τον μπουχεσα που εβαλε τις προαλλες μια συνομιλια του κοριου της ευπ που ενας δικηγορος ελεγε στον βαγγελα ελα σε μια κοσμικη εκδηλωση να σου γνωρισω εναν εισαγγελεα....αυτο μονο, τιποτα αλλο!!!!!αυτη ηταν η συνομιλια ολο και ολο!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και γράφανε κάτι τσετσένικα σάιτ, "ανατριχίλα προκαλούν οι συνομιλίες Μαρινάκη"  :headbang:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
μιλαμε για κολοσσιαιους μαλακες!!!!δεν υπαρχουν τετοια προβατα πουθενα στον κοσμο!!!!

σαν τον αλλον τον μπουχεσα που εβαλε τις προαλλες μια συνομιλια του κοριου της ευπ που ενας δικηγορος ελεγε στον βαγγελα ελα σε μια κοσμικη εκδηλωση να σου γνωρισω εναν εισαγγελεα....αυτο μονο, τιποτα αλλο!!!!!αυτη ηταν η συνομιλια ολο και ολο!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εδώ παλαιότερα είχανε βάλει συνομιλία νομίζω του Καραπαππά (μπορεί να κάνω και λάθος το όνομα), που είχε πάρει έναν γνωστό του στην Τροχαία για να σβήσει ένα πρόστιμο για παράνομο παρκάρισμα

:2funny: :2funny: :2funny:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Δεν θυμάμαι, δεν ξέρω, δεν είδα...στήνουν υποθέσεις απλά για να λένε "υπόδικος" ο μαρινάκης για κάποια χρόνια και μετά "άστους να αθωωθούν στο δικαστήριο" όπως έλεγε και ο παπαγγελόπουλος.

Αυτό ακριβώς φίλε. Ο Λαλάκης Παπαθεοδώρου, ο Θωμαίδης και άλλα τέτοια μουνόπανα πρέπει να έχουν κονομήσει πολύ χρήμα έτσι.
Ο Παπαγγελόπουλος, για όποιον θυμάται ήταν μπλεγμένος και στις παλαιότερες διώξεις στον Κόκκαλη, όταν ακόμα ήταν πρόεδρος.

 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
πραγματικα ποσο προβατα και ξεφτυλισμενοι μπορει να νοιωθουν τωρα οι βαζελοι και οι λοιπες αλλοθρησκες?? :2funny:

να εχεις προεδρους που βγαζουν το παραγκα και οραμα, να σου πιπιλιζουν το μυαλο επι 4-5 χρονια με εκατονταδες αρθρα για εγκληματικες οργανωσεις, φυλακισεις και λοιπα παραμυθια.....και οταν φτανει η στιγμη της δικης, να πανε και να καταθετουν υπερ του βαγγελα!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ: αντε να τελειωσει και αυτη η δικη παρωδια για να δουμε απο του χρονου ποιο θα ειναι το καινουργιο σκανδαλο του βαγγελα που θα ανακαλυψει το σδνα
υγ2: μπεεεεεε προβατα μπεεεεε
:heavymetalbig:
ο βαγγελας τυπε,αν τελικα κληθει για το νουρ1,πρεπει να παει με την ψωλη εξω στο δικαστηριο και μολις αρχισουν τα αφου και τα δεν,να τους ξεκωλιασει εκει μεσα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Αυτό ακριβώς φίλε. Ο Λαλάκης Παπαθεοδώρου, ο Θωμαίδης και άλλα τέτοια μουνόπανα πρέπει να έχουν κονομήσει πολύ χρήμα έτσι.
Ο Παπαγγελόπουλος, για όποιον θυμάται ήταν μπλεγμένος και στις παλαιότερες διώξεις στον Κόκκαλη, όταν ακόμα ήταν πρόεδρος.
το μεγαλυτερο δικαστηριο γι αυτους τυπε ειναι οτι δε μορουν να κυκλοφορησουν στο δρομο.η αρουλα ασβεστα τολμησε και βρεθηκε στο νοσοκομειο.τα λεφτα,να τα βαλουν στον πατο της μανας τους που αυτη τη στιγμη βρισκεται στο ολυμπικο.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
ο βαγγελας τυπε,αν τελικα κληθει για το νουρ1,πρεπει να παει με την ψωλη εξω στο δικαστηριο και μολις αρχισουν τα αφου και τα δεν,να τους ξεκωλιασει εκει μεσα.

λίγο μυαλό να έχεις, καταλαβαίνεις πως και γιατί στήνονται αυτά τα κατηγορητήρια, με μπροστάρηδες κάτι πληρωμένους υπανθρώπους όπως ο τριανταφυλλόπουλος και ο καμμένος. Κάνει λαθρεμπόριο κάποιος, έλα μωρέ ο Μαρινάκης έχει το νοορ 1, αγοράζει την επο και τη διατησία κάποιος άλλος, έλα μωρέ ο μαρινάκης είναι υπόδικος για "συμμορία", μπουκάρει άλλος με όπλο στο γήπεδο, έλα μωρέ ο μαρινάκης έχει το νοορ 1, αγοράζει άλλος ομάδες ξεπλένοντας χρήμα από πρώην κομμουνιστικά καθεστώτα, έλα μωρέ ο μαρινάκης είναι υπόδικος "συμμορίας", σβήνονται τα χρέη άλλου, έλα μωρέ ο μαρινάκης έχει το νοορ 1
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
ο βαγγελας τυπε,αν τελικα κληθει για το νουρ1,πρεπει να παει με την ψωλη εξω στο δικαστηριο και μολις αρχισουν τα αφου και τα δεν,να τους ξεκωλιασει εκει μεσα.

τυπε στην υποθεση του νοορ1 οι καταγγελιες ειναι πολυ σοβαρες : ΠΗΓΑ ΚΙ' ΕΙΠΑ ΚΙ' ΕΛΕΓΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ !
:heavymetalbig:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Αυτό ακριβώς φίλε. Ο Λαλάκης Παπαθεοδώρου, ο Θωμαίδης και άλλα τέτοια μουνόπανα πρέπει να έχουν κονομήσει πολύ χρήμα έτσι.
Ο Παπαγγελόπουλος, για όποιον θυμάται ήταν μπλεγμένος και στις παλαιότερες διώξεις στον Κόκκαλη, όταν ακόμα ήταν πρόεδρος.

τα ονοματα που ανεφερες δεν πεφτουν κατω απο 10χιλιαρικα το μηνα
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • pistolia.jpg
    pistolia.jpg
    157,4 KB · Εμφανίσεις: 57
  • PANAGO2815314.jpg
    PANAGO2815314.jpg
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 35

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom