Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Επίσης κλείνουμε σχεδόν 2 μήνες από τότε που βγήκε το σκάνδαλο παοκ Ξάνθη και ο μπαοκ ακόμα να δώσει κάποια εξήγηση για την ουσία της υπόθεσης... Μόνο γαι τον αυγενακη και περί δήθεν στημένη επιτροπή λένε..
Για τον σερβιτόρο τσιμουδια...
Για το που βρήκε τα λεφτά ο σερβιτόρος τσιμουδια...
Για το ποιο είναι το ΔΣ της παε Ξάνθης και ποιο το ΔΣ της εταιρείας που έχει τις εγκαταστάσεις της Ξάνθης, τσιμουδια...

Θα σας ταραξουμε στην νομιμότητα πέτσινοι!
:heavymetalbig:

Κάθε μέρα δίνει και μια νέα εξήγηση Τάκη

- Ο σερβιτόρος είναι μακρινός συγγενής , άρα δεν τρέχει τίποτα.
- Άλλο ένα ξενοδοχείο, άλλο η ομάδα
- Ο Αυγενάκης...
- Ο Μαρινάκης και το Νορ1
- Ο Άρης....
- Ο εθνικός ευεργέτης μας έσωσε από τους Τούρκους


Φαντάσου να σκάσει καταγγελία για καμμιά άλλη θυγατρική τους ή να ξεκινήσει έρευνα για το λαθρεμπόριο τσιγάρων (Τι γίνεται άραγε με αυτό το τσιγαράδικο της ΣΕΚΑΠ??)

- Να επισημάνουμε επίσης το τουμπεκί πουστοβάζελων και Αεκτζήδων, οι οποίοι είναι λαλίστατοι σε ό,τι μαλακία γράφετε για τον Ολυμπιακό, αλλά εδώ δεν έχουν να σχολιάσουν τίποτα.

- Οι μαλακίες για grexit του Κούλη σήμερα είναι μάλλον ο λόγος, που ο Βαγγέλας έριξε τους τόνους



 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Πρώτη μέρα σήμερα για την δική του πλημμεληματος της συμμορίας...
Ο δικηγόρος του βαγγελα ρωτάει τον μαρτυρά κατηγοριας Χρήστου Σάββα : "έκανε κατι παράνομο ο μαρινακης? Υπέδειξε κάτι σε κάποιον?"
Απάντηση μαρτυρά κατηγορίας : "όχι, απλά έκανε παράπονα για τον πιλαβιο"

Όταν ο μάρτυρας κατηγορίας αθωώνει τον βαγγελα, πως θέλετε να καταδικαστεί μετά? Ο μάρτυρας κατηγορίας ρε πρόβατα!!!
Σας δουλεύουν τόσα χρόνια και μόλις έφτασε το δικαστηριο δεν έχουν τι να πουν...
:vomit:

Τουλαχιστον αυτός ο ταλαίπωρος έκανε τον κόπο να παέι να καταθέσει. Ο παιδεραστής και ο Νιάου δεν έχουν βρει χρόνο να πάνε να καταθέσουνε.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
του φυσσα θα ειναι οι πιο σοβαρες κατηγοριες.ακουσε εναν που ειπε πως ο ξαδελφος της συνυφαδας του κουμπαρου του νονου της τριτης του ξαδερφης,ψωνιζει απο το σκλαβενιτη στο πασαλιμανι.αν αυτο δε σημαινει υποβιβασμος,τοτε τι σημαινει;
τυπε ειχε πάρει και μια φορά το παλιό πράσινο το 040 Σύνταγμα Πειραιάς και είχε κατέβει στο γιουσουρουμ
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
παμε για αφανισμο
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.708
Πόντοι
496
Κάθε μέρα δίνει και μια νέα εξήγηση Τάκη

- Ο σερβιτόρος είναι μακρινός συγγενής , άρα δεν τρέχει τίποτα.
- Άλλο ένα ξενοδοχείο, άλλο η ομάδα
- Ο Αυγενάκης...
- Ο Μαρινάκης και το Νορ1
- Ο Άρης....
- Ο εθνικός ευεργέτης μας έσωσε από τους Τούρκους


Φαντάσου να σκάσει καταγγελία για καμμιά άλλη θυγατρική τους ή να ξεκινήσει έρευνα για το λαθρεμπόριο τσιγάρων (Τι γίνεται άραγε με αυτό το τσιγαράδικο της ΣΕΚΑΠ??)

- Να επισημάνουμε επίσης το τουμπεκί πουστοβάζελων και Αεκτζήδων, οι οποίοι είναι λαλίστατοι σε ό,τι μαλακία γράφετε για τον Ολυμπιακό, αλλά εδώ δεν έχουν να σχολιάσουν τίποτα.

- Οι μαλακίες για grexit του Κούλη σήμερα είναι μάλλον ο λόγος, που ο Βαγγέλας έριξε τους τόνους

@@, τπτ δε θα κανει κ το ξερει...πολλα τα εκατομμυρια τυπε
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ Ο ΙΟΣ ΡΕΕΕΕΕ..
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΩΛΟΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥ(ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΣΕΝΤΟΝΙ)..
ΘΑ ΤΟΥ ΓΑΜΗΘΕΙ Η ΣΟΥΦΡΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΟΥ ΑΛΕΚΣΗ..
ΚΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ..
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Τουλαχιστον αυτός ο ταλαίπωρος έκανε τον κόπο να παέι να καταθέσει. Ο παιδεραστής και ο Νιάου δεν έχουν βρει χρόνο να πάνε να καταθέσουνε.

Όσο η υπόθεση βρίσκεται στα χέρια του sdna, όλοι είναι λαλιστατοι...
Μόλις η υπόθεση περάσει στα χέρια των δικαστών, όλοι εξαφανιζονται σαν τα ποντίκια...
Δεκαετίες τώρα τους ταΐζουν σανο οι αρδ, αλλά αυτοί δεν νοιώθουν...  :S
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Τουλαχιστον αυτός ο ταλαίπωρος έκανε τον κόπο να παέι να καταθέσει. Ο παιδεραστής και ο Νιάου δεν έχουν βρει χρόνο να πάνε να καταθέσουνε.
Ο νιάου ήταν παρόν και έτοιμος να καταθέση τη προηγούμενη φορά όταν και αναβλήθηκε για δε ξέρω και εγώ ποια φορά η δίκη. Ξέρεις έχουν και κάποιες επιχειρήσεις να τρέξουν.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Ο νιάου ήταν παρόν και έτοιμος να καταθέση τη προηγούμενη φορά όταν και αναβλήθηκε για δε ξέρω και εγώ ποια φορά η δίκη. Ξέρεις έχουν και κάποιες επιχειρήσεις να τρέξουν.
καταθεση???
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
γιατι οχι αναληψη?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Έλα μαλάκα από κινητό γράφω και βγήκε έτσι και δε το είδα. Κατάλαβες τι εννοώ
Kαταλαβαινω φιλε γρηγορη35....αλλωστε τοτε ο νιαου ηταν παρον ,σημερα ειναι παρελθον ,αυριο ισως το μελλον...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Ο νιάου ήταν παρόν και έτοιμος να καταθέση τη προηγούμενη φορά όταν και αναβλήθηκε για δε ξέρω και εγώ ποια φορά η δίκη. Ξέρεις έχουν και κάποιες επιχειρήσεις να τρέξουν.
:respect: οτι θα βαλω μυωπιας πατομπουκαλα στα 47 δεν το ειχα φανταστει ποτε!
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Ο νιάου ήταν παρόν και έτοιμος να καταθέση τη προηγούμενη φορά όταν και αναβλήθηκε για δε ξέρω και εγώ ποια φορά η δίκη. Ξέρεις έχουν και κάποιες επιχειρήσεις να τρέξουν.

ο Νιάου όντως, αλλά την πρώτη φορά δεν πάτησε κανένας

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ο νιάου ήταν παρόν και έτοιμος να καταθέση τη προηγούμενη φορά όταν και αναβλήθηκε για δε ξέρω και εγώ ποια φορά η δίκη. Ξέρεις έχουν και κάποιες επιχειρήσεις να τρέξουν.
Τελειώσαν οι απεργίες στις σχολές οδηγών;
:2funny:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Σε λίγο ξεκινάει ένα ιστορικό παιχνίδι στο ελληνικό πρωτάθλημα... Πρώτη φορά θα γίνει αγώνας με αποδεδειγμένα αγορασμένη  ομάδα - παράρτημα...
Ευχαριστούμε την μπαοκάρα για αυτές τις στιγμές!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σε λίγο ξεκινάει ένα ιστορικό παιχνίδι στο ελληνικό πρωτάθλημα... Πρώτη φορά θα γίνει αγώνας με αποδεδειγμένα αγορασμένη  ομάδα - παράρτημα...
Ευχαριστούμε την μπαοκάρα για αυτές τις στιγμές!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Βλέπω την Ξάνθη να παίζει τέτοιο κατενάτσιο,τύφλα να χει ο Ελένιο Ερέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom