Νέα

Ελληνικός Στρατός και Αλητεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ειχες τρελαθει στην  :bigdick: ολα ηλεκτρονικα τα εβλεπες
images
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Όπου να 'ναι τον έπαιζα, μια φορά τον έπαιξα και στο πρώτο γραφείο πάνω στα εξοδόχαρτα :birdman:
Στη σκοπιά να μου έλεγες πιο κατανοητό θα ήταν,στις τουαλέτες εγώ ούτε καν έμπαινα με αυτή την μπόχα που είχανε.
Μια φορά θυμάμαι έτυχε σε εμένα ο κλήρος να καθαρίσω στο κέντρο και το σκουπάκι ήταν πιο βρώμικο και από τα σκατά τριγύρω της τρύπας.  :2funny: Πήγα να καθαρίσω την τουρκάλα και λερώθηκε περισσότερο  :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στη σκοπιά να μου έλεγες πιο κατανοητό θα ήταν,στις τουαλέτες εγώ ούτε καν έμπαινα με αυτή την μπόχα που είχανε.
Μια φορά θυμάμαι έτυχε σε εμένα ο κλήρος να καθαρίσω στο κέντρο και το σκουπάκι ήταν πιο βρώμικο και από τα σκατά τριγύρω της τρύπας.  :2funny: Πήγα να καθαρίσω την τουρκάλα και λερώθηκε περισσότερο  :headbang:
τυπε σε εμας τα μουνοπανα οι παλιοι εχεζαν εκτος χεστρας για να ταλαιπωρουν τους νεους :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Στη σκοπιά να μου έλεγες πιο κατανοητό θα ήταν,στις τουαλέτες εγώ ούτε καν έμπαινα με αυτή την μπόχα που είχανε.
Μια φορά θυμάμαι έτυχε σε εμένα ο κλήρος να καθαρίσω στο κέντρο και το σκουπάκι ήταν πιο βρώμικο και από τα σκατά τριγύρω της τρύπας.  :2funny: Πήγα να καθαρίσω την τουρκάλα και λερώθηκε περισσότερο  :headbang:

τυπε εβγαλες φωτογραφια καμια καλη κουραδα? εγω ειδα φωτο απο κουραδα διπλα απο 46 αρβυλο του φωτογραφου και ηταν πιο μεγαλη.
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
μια δυο κολωνακι και για προγευμα σουβλακι.. :2funny:

ποιος ξερει που το λενε αυτο??? :rockon:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
τυπε σε εμας τα μουνοπανα οι παλιοι εχεζαν εκτος χεστρας για να ταλαιπωρουν τους νεους :S
Πυροφάνια,τζουκμποξ κτλπ και σε εμάς γινόντουσαν.Τέτοια καθίκια έχουμε για συμπατριώτες απόλυτε,μόνο στον στρατό και στο διαδίκτυο βλέπει κανείς πόσους πολλούς ηλίθιους έχει αυτή η χώρα.
Για να κλείσω πάντως για όσους μπουρδελιάρηδες πάνε τώρα η γνώμη μου είναι η εξής:1000 φορές να πάει κάποιος Κύπρο/Ε.Δ παρά σε Γκατζολία/Σκατόνησα και να πεθάνει στην εμπλοκή.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πυροφάνια,τζουκμποξ κτλπ και σε εμάς γινόντουσαν.Τέτοια καθίκια έχουμε για συμπατριώτες απόλυτε,μόνο στον στρατό και στο διαδίκτυο βλέπει κανείς πόσους πολλούς ηλίθιους έχει αυτή η χώρα.
Για να κλείσω πάντως για όσους μπουρδελιάρηδες πάνε τώρα η γνώμη μου είναι η εξής:1000 φορές να πάει κάποιος Κύπρο/Ε.Δ παρά σε Γκατζολία/Σκατόνησα και να πεθάνει στην εμπλοκή.
τυπε και πανε τωρα 9 μηνες και ειναι κολεγιο :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
προβλεποταν για την εσσο τους τυπε  :grin:
Μα να τα καθαριζουν με το....σκουπακι???
Εδω ειχαμε κοτζαμαν μανικεs και λοσταρια ....και παλι φρακαιρνε  :grin:

Βεβαια τοτε  τρωγαμε και πιο πολλα οσπρια.....
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Τύπε στη δεύτερη βδομάδα που είμασταν μέσα ήρθαν να μας μιλήσουν για ειδικές δυνάμεις, τσολιάδες, στρατονομία κλπ. Για ειδικές δυνάμεις περνούσες κάτι αθλήματα της πλάκας. Χιλιάρι σε 5 λεπτά, 20 κάμψεις, 4 έλξεις. Το έκανες και σε δέχονταν. Άτομα που δήλωσαν ορκίστηκαν κανονικά μαζί μας και τώρα θα μπουν ειδικές δυνάμεις. Εγώ δεν είχα δηλώσει, αλλά τώρα ψήθηκα μιλώντας με φιλαράκι για το τι ακριβώς παίζει ειδικά στην Κύπρο.
τυπε εφ'οσον ορκιστηκες δεν γινεται να πας ΕΔ.Ο μονος τροπος ειναι με βυσμα αλλα ισχυρο η αν εχουν ελλειψη σε ιατρους οποτε χωρις ΤΠΕΝ θα σου δωσουν τον μπερε τον πρασινο!
Αλλα αν δεν καιγεσαι για μορια αποφυγε το οι ΕΔ ειναι μοα μλκια και μιση.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μα να τα καθαριζουν με το....σκουπακι???
Εδω ειχαμε κοτζαμαν μανικεs και λοσταρια ....και παλι φρακαιρνε  :grin:

Βεβαια τοτε  τρωγαμε και πιο πολλα οσπρια.....
τυπε σε εμας δεν ηθελε σκουπακι
τον αχορταγο ηθελες :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom