Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δυστυχως για σενα, με την συνεχη προτροπη του φιλου σου του ΠΠου, οτι εχω πει το εχω αποδειξει με στοιχεια!

Σε αντιθεση βεβαια με σας που μονο λογια και γνωμες ειστε....
Oύτε καν ενδείξεις αλλά τελοσπάντων!!! :cheesy:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγω ημουν στη γωνια απεναντι απο μεγ.βρετανια...καλα ρε τελειως γραφικοι...ενας διπλα στο πανο φορουσε και παραλλαγη και καπελακι με το εθνοσημο...ο"ραμπο" αρχισε να τρεχει απ' τους πρωτους... :2funny:

αυτό λοιπόν σας χάλασε την αισθητική σας ...
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Οχι γιατι δεν υπηρξα ποτε φοιτητης.
Εγω σου μιλαω για το Συνταγμα χθες,και οχι για οτι(κακως)εγινε στην Φιλοσοφικη.
Ασε το κνιτοπουλο να λεει...αναφερει ενα περιστατικο...για να θυμηθει τα τακιμια με τους μπατσους το 98 και την παραδοση 150 συντροφων στο κρατος...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οχι γιατι δεν υπηρξα ποτε φοιτητης.
Εγω σου μιλαω για το Συνταγμα χθες,και οχι για οτι(κακως)εγινε στην Φιλοσοφικη.

ΟΚ ασε το συγκεκριμενο περιστατικο στην ακρη. Ομως τι εχεις να πεις για την παγια τακτικη αναρχικων να κλεβουν καλπες, με τσαμπουκα σε σχολες
 

Επισκέπτης
Ασε το κνιτοπουλο να λεει...αναφερει ενα περιστατικο...για να θυμηθει τα τακιμια με τους μπατσους το 98 και την παραδοση 150 συντροφων στο κρατος...
Προβοκάτσια,έχει δίκιο το κνιτόπουλο!!! :2funny:

ΟΚ ασε το συγκεκριμενο περιστατικο στην ακρη. Ομως τι εχεις να πεις για την παγια τακτικη αναρχικων να κλεβουν καλπες, με τσαμπουκα σε σχολες
Κνιτόπουλο προχώρα γερά!!! :rockon: :headbang2:

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ασε το κνιτοπουλο να λεει...αναφερει ενα περιστατικο...για να θυμηθει τα τακιμια με τους μπατσους το 98 και την παραδοση 150 συντροφων στο κρατος...

Αμαν με αυτην την καραμελα!!!!  Ουτε που εχει γινει βασικα, κατι σαν αστικος μυθος ειναι.......... Ειμαστε φιλοι με τα ματ και το κρατος, για αυτο παιχτηκε το ξυλο πριν χρονια στο λιμανι
 

Επισκέπτης
Μεγάλο μπάχαλο είστε εσείς οι αριστεροί ρε γμτ,μου φαίνεται καιρός είναι να πάω με το Πασόκ!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
ΟΚ ασε το συγκεκριμενο περιστατικο στην ακρη. Ομως τι εχεις να πεις για την παγια τακτικη αναρχικων να κλεβουν καλπες, με τσαμπουκα σε σχολες
Μαριε,Και εγω με την σειρα μου να σε ρωτησω για τα ΑΠΕΙΡΑ περιστατικα,που μερικα αναφερει και ο soisix,ΑΜΕΣΗΣ συνεργασιας τους Κομματος με την Αστυνομια.
Που ειναι ΙΜΟ απειρως σοβαροτερα απο μερικες καταδικαστεες ενεργειες καποιων αναρχικων ομαδων.
Δηλαδη τι να λεμε...που δεν μπορουν να συγκριθουν καν.

ΥΓ Εννοειται οτι το χθεσινο ντου στο λιμανι χαρει του απολυτου σεβασμου μου.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μαριε,Και εγω με την σειρα μου να σε ρωτησω για τα ΑΠΕΙΡΑ περιστατικα,που μερικα αναφερει και ο soisix,ΑΜΕΣΗΣ συνεργασιας τους Κομματος με την Αστυνομια.
Που ειναι ΙΜΟ απειρως σοβαροτερα απο μερικες καταδικαστεες ενεργειες καποιων αναρχικων ομαδων.
Δηλαδη τι να λεμε...που δεν μπορουν να συγκριθουν καν.

ΥΓ Εννοειται οτι το χθεσινο ντου στο λιμανι χαρει του απολυτου σεβασμου μου.

Δεν καταλαβες κατι εγω μιλαω για παγιες τακτικες των αναρχικων στις σχολες.... οχι για 3-5 περιστατικα που εκαναν 2-3 ατομα
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Αμαν με αυτην την καραμελα!!!!  Ουτε που εχει γινει βασικα, κατι σαν αστικος μυθος ειναι.......... Ειμαστε φιλοι με τα ματ και το κρατος, για αυτο παιχτηκε το ξυλο πριν χρονια στο λιμανι
Δεν εχει γινει λες...ημουν μπροστα...τα κνατ δεν τους αφησαν να ανεβουν τη στουρναρη και τους "παρεδωσαν" στα ματ που ειχαν κλεισει τους υπολοιπους δρομους διαφυγης...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αμα εβλεπες τις φατσες τους,ισως και να μην εκανες αυτην την ερωτηση...
αχαχαχαχα γεια σου ρε Κοτεντε των αναρχικων! την επομενη φορα να τους αποκλεισεις απο τα προκριματικα!

 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβες κατι εγω μιλαω για παγιες τακτικες των αναρχικων στις σχολες.... οχι για 3-5 περιστατικα που εκαναν 2-3 ατομα
Με συγχωρεις αλλα παροτι καταδικαζω τετοιες ενεργειες,και το εγραψα αλλωστε,θεωρω απειρως σοβαροτερο το να δινονται διαδηλωτες στην Αστυνομια,το να κλεινονται πορτες σχολων απο την ΚΝΕ για να μην μπει κοσμος μεσα,την ακατασχετη προβοκατορολογια και πρακτορολογια κλπ.,κλπ.

Και τελος παντων τι επρεπε να γινει με τους σιστες χθες,να τους αφησουν στην ησυχια τους οπως ζηταει ο γνωστος και μη εξαιρετεος τραμουντανας?
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Δεν καταλαβες κατι εγω μιλαω για παγιες τακτικες των αναρχικων στις σχολες.... οχι για 3-5 περιστατικα που εκαναν 2-3 ατομα
Ειναι πολιτικη επιλογη ομαδων του χωρου η εκλογικη αποχη και καποιοι πιο ριζοσπαστικοι το πανε λιγο παραπερα...μη μου πεις οτι κοπτεσαι για το εκλογικιστικο πανηγυρι των σχολων...ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ αντιπροσωπευουν τους φοιτητες...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν εχει γινει λες...ημουν μπροστα...τα κνατ δεν τους αφησαν να ανεβουν τη στουρναρη και τους "παρεδωσαν" στα ματ που ειχαν κλεισει τους υπολοιπους δρομους διαφυγης...

Δεν εχει γινει ετσι οπως το λες!!   Παντα οι πορειες προστατευονται και κανεις δεν περναει μεσα απο αυτες [ακομα και τα ματ]. Δηλαδη τι θα πρεπε να γινει να τα κανεις κομματια ολα, να κανεις τον αντρα και μετα να πας να κρυφτεις μεσα σε πορεια που παντα εχει ηλικιωμενους και παιδια......... και τα ματ να βρουν ευκαιρια να δειρουν παιδια και ηλικιωμενους! Αυτοι ειναι οι αντρες?


και γυναικες φυσικα ειναι παντα σε πορειες..........
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ειναι πολιτικη επιλογη ομαδων του χωρου η εκλογικη αποχη και καποιοι πιο ριζοσπαστικοι το πανε λιγο παραπερα...μη μου πεις οτι κοπτεσαι για το εκλογικιστικο πανηγυρι των σχολων...ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΙΣ αντιπροσωπευουν τους φοιτητες...
οι Γενικες Συνελευσεις?

εκει που καμια 300αρια αναρχικοαριστεροι περιφερονται απο σχολη σε σχολη για να ψηφιζουν λες?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

μάλιστα... δηλαδή και εμένα που μου χαλάει την αισθητική ο ανάρχας που γράφει τους τοίχους δικαιούμαι να τον πλακώσω ...

ωραία λογική φίλε.... σαν λογική του παραλόγου μου ακούγεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom