Νέα

Ελληνική Αστυνομία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
στρέιτ, τι ακριβώς υπερασπίζεσαι?  :think:

ναι, δεν πρέπει να ελέγχει ταυτότητες το παμε, ήμαρτον  :S
αλλά από κει και πέρα τι λες, ότι ο μπάτσος έκανε απλώς τη δουλειά του, που κανονικά αν επιτηρούσε απλώς την πορεία δεν θα ήταν μέσα σε αυτήν, και ότι ήταν απολύτως φυσιολογικό να είναι μέσα στην πορεία?

γιατί δεν είναι.

προσωπικά θεωρώ πως όταν προσπαθούμε να βγάλουμε αγγελούδια αυτούς που υποστηρίζουμε για να δείξουμε ότι οι άλλοι έχουν λάθος χάνουμε ό,τι δίκιο έχουμε.
το παμε δεν έχει δικαίωμα να ελέγχει ταυτότητες, αλλά και ο μπάτσος δεν ήταν μέσα στην πορεία για να την επιτηρήσει.

εκτός αν έγινε κάτι που δεν ξέρω, μιλάω με βάση αυτά που λέτε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
στρέιτ, τι ακριβώς υπερασπίζεσαι?  :think:

ναι, δεν πρέπει να ελέγχει ταυτότητες το παμε, ήμαρτον  :S
αλλά από κει και πέρα τι λες, ότι ο μπάτσος έκανε απλώς τη δουλειά του, που κανονικά αν επιτηρούσε απλώς την πορεία δεν θα ήταν μέσα σε αυτήν, και ότι ήταν απολύτως φυσιολογικό να είναι μέσα στην πορεία?

γιατί δεν είναι.

προσωπικά θεωρώ πως όταν προσπαθούμε να βγάλουμε αγγελούδια αυτούς που υποστηρίζουμε για να δείξουμε ότι οι άλλοι έχουν λάθος χάνουμε ό,τι δίκιο έχουμε.
το παμε δεν έχει δικαίωμα να ελέγχει ταυτότητες, αλλά και ο μπάτσος δεν ήταν μέσα στην πορεία για να την επιτηρήσει.

εκτός αν έγινε κάτι που δεν ξέρω, μιλάω με βάση αυτά που λέτε.

σημερα ειναι η μερα που γινεσαι βελβυ?
 

Επισκέπτης
στρέιτ, τι ακριβώς υπερασπίζεσαι?  :think:

ναι, δεν πρέπει να ελέγχει ταυτότητες το παμε, ήμαρτον  :S
αλλά από κει και πέρα τι λες, ότι ο μπάτσος έκανε απλώς τη δουλειά του, που κανονικά αν επιτηρούσε απλώς την πορεία δεν θα ήταν μέσα σε αυτήν, και ότι ήταν απολύτως φυσιολογικό να είναι μέσα στην πορεία?

γιατί δεν είναι.

προσωπικά θεωρώ πως όταν προσπαθούμε να βγάλουμε αγγελούδια αυτούς που υποστηρίζουμε για να δείξουμε ότι οι άλλοι έχουν λάθος χάνουμε ό,τι δίκιο έχουμε.
το παμε δεν έχει δικαίωμα να ελέγχει ταυτότητες, αλλά και ο μπάτσος δεν ήταν μέσα στην πορεία για να την επιτηρήσει.

εκτός αν έγινε κάτι που δεν ξέρω, μιλάω με βάση αυτά που λέτε.
Σαφώς,αλλά δράση αντίδραση είναι,αλλώστε υπήρχε κ ο ασύρματος,δεν τον ψιλιαστήκανε από την φάτσα του!!! :P

Απλά παρά είναι κύριοι μερικές φορές στο ΠΑΜΕ,έπρεπε αυτό που είπε ο παραλίμνιος να κάνουνε....

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Σαφώς,αλλά δράση αντίδραση είναι,αλλώστε υπήρχε κ ο ασύρματος,δεν τον ψιλιαστήκανε από την φάτσα του!!! :P

Απλά παρά είναι κύριοι μερικές φορές στο ΠΑΜΕ,έπρεπε αυτό που είπε ο παραλίμνιος να κάνουνε.

αμφιβαλω παρα πολυ για υπαρξη ασυρματου. μα παρα πολυ ομως.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σαφώς,αλλά δράση αντίδραση είναι,αλλώστε υπήρχε κ ο ασύρματος,δεν τον ψιλιαστήκανε από την φάτσα του!!! :P

Απλά παρά είναι κύριοι μερικές φορές στο ΠΑΜΕ,έπρεπε αυτό που είπε ο παραλίμνιος να κάνουνε....

δηλαδή εσύ λες ότι μπήκε ινγκόγνιτο στην πορεία και μιλούσε στον ασύρματο?  :S

καλά, μάλλον κάτι δεν λες καλά εσύ...
 

Επισκέπτης
αμφιβαλω παρα πολυ για υπαρξη ασυρματου. μα παρα πολυ ομως.
δηλαδή εσύ λες ότι μπήκε ινγκόγνιτο στην πορεία και μιλούσε στον ασύρματο?  :S

καλά, μάλλον κάτι δεν λες καλά εσύ...
Και τότε ρε πώς τον ψιλιαστήκανε;;; :headbang: :think:

Όσες φορές έχω πάει πορεία με άτομα μη προσκείμενα κ γνωστά στο ΠΑΜΕ ποτέ δεν μας ελέξανε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και τότε ρε πώς τον ψιλιαστήκανε;;; :headbang: :think:

Όσες φορές έχω πάει πορεία με άτομα μη προσκείμενα κ γνωστά στο ΠΑΜΕ ποτέ δεν μας ελέξανε...
φορουσε γυαλια ηλιου την νυχτα..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Και τότε ρε πώς τον ψιλιαστήκανε;;; :headbang: :think:

Εγώ όσες φορές έχω πάει πορεία με άτομα μη προσκείμενα κ γνωστά στο ΠΑΜΕ ποτέ δεν μας ελέξανε...

εισαι μαλακας? παει κανεις σε πορεια με ασυρματο πανω του να μιλαει κιολας? για τοσο μαλακες δε τους εχω. ακομα

τον αλλο που πιασανε περυσι στην αμερικανικη πρεσβεια ειχε ασυρματο και τον πιασανε? οποιος τους κατσει στο ματι τον πιανουνε και τον ψαχουλευουνε τα μουνια της γριπης.
Ετσι μουρχεται να παω μια φορα να το παιξω και υποπτος να ερθουν να με ψαχουλεψουν. να ψαχουλεψω και γω πισω.
 

Επισκέπτης
εισαι μαλακας? παει κανεις σε πορεια με ασυρματο πανω του να μιλαει κιολας? για τοσο μαλακες δε τους εχω. ακομα

τον αλλο που πιασανε περυσι στην αμερικανικη πρεσβεια ειχε ασυρματο και τον πιασανε? οποιος τους κατσει στο ματι τον πιανουνε και τον ψαχουλευουνε τα μουνια της γριπης.
Ετσι μουρχεται να παω μια φορα να το παιξω και υποπτος να ερθουν να με ψαχουλεψουν. να ψαχουλεψω και γω πισω.
Ναι καλά εντάξει οκ!!! :rolleyes: :P

Ελά boomb δοκίμασε κ εσύ!!! :cheesy:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι καλά εντάξει οκ!!! :rolleyes: :P

Ελά boomb δοκίμασε κ εσύ!!! :cheesy:

τι να δοκιμάσω?

μαντεψιές κάνουμε?
αν πήγε ινκόγκνιτο στην πορεία και κάτω από την εφημερίδα και το καβουράκι μιλούσε στον ασύρματο ή αυτός είναι μαλάκας ή εσύ είσαι βλάκας που το σκέφτηκες  :S
 

Επισκέπτης
τι να δοκιμάσω?

μαντεψιές κάνουμε?
αν πήγε ινκόγκνιτο στην πορεία και κάτω από την εφημερίδα και το καβουράκι μιλούσε στον ασύρματο ή αυτός είναι μαλάκας ή εσύ είσαι βλάκας που το σκέφτηκες  :S
Η ερώτηση είναι απλή:

Πώς τον υποψιαστήκανε;;;

Aν απαντηθεί εγώ είμαι βλάκας,το δέχομαι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εισαι μαλακας? παει κανεις σε πορεια με ασυρματο πανω του να μιλαει κιολας? για τοσο μαλακες δε τους εχω. ακομα

τον αλλο που πιασανε περυσι στην αμερικανικη πρεσβεια ειχε ασυρματο και τον πιασανε? οποιος τους κατσει στο ματι τον πιανουνε και τον ψαχουλευουνε τα μουνια της γριπης.
Ετσι μουρχεται να παω μια φορα να το παιξω και υποπτος να ερθουν να με ψαχουλεψουν. να ψαχουλεψω και γω πισω.
αν ψαχουλευουν γκομενες καλη φαση θαναι./...
τι να δοκιμάσω?

μαντεψιές κάνουμε?
αν πήγε ινκόγκνιτο στην πορεία και κάτω από την εφημερίδα και το καβουράκι μιλούσε στον ασύρματο ή αυτός είναι μαλάκας ή εσύ είσαι βλάκας που το σκέφτηκες  :S
:S
 

Επισκέπτης
νταξει, κοναν εσυ.
Ρε σε εσάς έπρεπε να είχε έρθει ο μπατσούλης να έχει τρεχάματα μετά!!! :dancing:

Αμα τους βαστάει ας πάνε σε συγκέντρωση αντεξουσιαστών να τα κάνουν αυτά.
Θα φύγουν σε φορείο  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Εδώ απλά οι σύντροφοι τους περικυκλώνουν και τους παραδίδουν  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom