Νέα

«Ελληνίδες Φοιτήτριες σε Κρίση» (τσόντα με Ελληνίδες!)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το κορυφαίο με το γιατρό είναι στην Τίμια Γυναίκα που λέει όταν την πηδάει ο άλλος
"Έχεις μια καραπουτσακλάρα μέσα σου"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η Sirina αυτό που πρέπει να κάνει είναι να βρει 2-3 Ρωσίδες με άψογα Ελληνικά και καμιά μιλφάρα που να μην καταλαβαίνουν Χριστό από περίγυρο κλπ.

Μόνο έτσι υπάρχει περίπτωση να γυριστεί τσόντα της προκοπής - δε λέω ότι είναι εύκολο βέβαια με την υποκρισία που περισσεύει εδώ στο Ελλάντα.
 

Iasonas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια,

Κάποιος είχε ποστάρει 6 links σε γνωστό site σήμερα το πρωί, αλλά το ποστ του δεν υπάρχει πια????!!!
Τα έχει κανείς τα links, γιατί δεν τα πρόλαβα... αν δε θέλετε εδώ, με pm!

Eυχαριστώ!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
bravo πολυ καλη η ταινία μου αρεσε !! :dancing:
την ειδαμε με φιλους και πηραμε και pizza special και μπυριτσες και διασκεδασαμε πολυ!!
αντε παιδια να κανετε και καμμια αλλη για να ψυχαχωγουμαστε !!!!
ζητω ο ελληνικός κινηματογραφος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
αγορασα σημερα το περιοδικο και ειδα την ταινια.Καλη προσπαθεια και καλη σαν αρχη.Η ξανθια η Κατια,μου αρεσε παρα πολυ και μακαρι να συνεχισει και στις αλλες ταινιες της Σιρινα.Ολα τα αλλα που ακουω ειναι χαζομαρες.Ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα.Η κοπελα εκανε την αρχη και μπραβο της.Και ειναι γκομενα που εξω σιγουρα θα την κοιταγα επιμονα και ισως να της την επεφτα.Αυτα.
 

beatshooter

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες πηρα σημερα το περιοδικο με την ταινια.χαλαλι το 10ευρω που εδωσα,το εκανα μονο,και μονο,ωστε να βγαλουν κανενα φραγκο οι μαγκες και να συνεχισουν να γυρνανε και αλλες ταινιες.επισης συνιστω σε ολους να αγορασουν την ταινια γιατι εγινε και γινετε μια καλη προσπαθεια απο την εταιρια αυτη.παρακατω θα γραψω μια κριτικη ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ για την ταινια ωστε αν τυχον τη διαβαση καποιος απο την εταιρια ας την εχει υποψιν του.σε αυτη την  ταινια σας την 5 κατα σειρα,συγνωμη που το λεω,κανατε φτηνοδουλεια.εκτος του οτι η διαλογη ειναι απαραδεκτη,και θυμηζουν,διαλογους με κατι τελιωμενες πουτανες σε χωρια και τα γαμησια που εχει η ταινια ειναι φτωχα σε πολλα πραγματα,δεν θελω να επεκταθω παραπανω,πιστευω να καταλαβαινετε τη λεω.οσο για τις γκομενες τις ελληνιδες ειναι απαραδεκτες,στο τροπο που παιζουν,καλο ειναι να γινετε μια προβα προτου γυριστει μια σκηνη,ειδικα στη σκηνη που κανουν,στο λεσβιακο που θυμηζαν κατι γκομενες απο το σχολειο,που οταν τις γαμουσα ελεγαν συνεχεια τα ιδια,και τα ιδια λογια.οσο κανετε ταινιες απο εδω και περα να ξερετε οτι και ο θεατης γινετε ολο και πιο απαιτητικος,και καλο ειναι να προσεχετε λιγο παραπανω απο εδω και περα,και ας πουλατε και την ταινια μετα 15 ευρω.
αυτα ειχα να πω,σας ευχομαι καθε επιτυχια σε αυτο που ξεκινησατε,και εγω και αλλοι συναγωνιστες θα αγοραζουμε τις ταινιες σας.(επισης και λιγο προσοχη στην υλη του περιοδικου).

Οντως πολυ φτηνιαρικη παραγωγη....Οι διαλογοι εντελως ΓΤΠ,οι γκομενες καλουλες αλλα δεν ξεραν να μιλησουν....Ειδικα η ξανθια συνεχεια ''μωρο μου κ μωρο μου''....Καλα η μελαχροινη για φαπες!!!Ο γιατρος μαγκες εχει τρελλο γελιο για κωμωδια καλος ειναι...Ασε που την εχει μικρη και δεν ξερει να γαμαει!!!!Φαση εχει ο αλλος ο Κυπριος ετσι οπως μιλαει...Γενικα οι ταινιες ειναι καλες κωμωδιες... :2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Οντως πολυ φτηνιαρικη παραγωγη....Οι διαλογοι εντελως ΓΤΠ,οι γκομενες καλουλες αλλα δεν ξεραν να μιλησουν....Ειδικα η ξανθια συνεχεια ''μωρο μου κ μωρο μου''....Καλα η μελαχροινη για φαπες!!!Ο γιατρος μαγκες εχει τρελλο γελιο για κωμωδια καλος ειναι...Ασε που την εχει μικρη και δεν ξερει να γαμαει!!!!Φαση εχει ο αλλος ο Κυπριος ετσι οπως μιλαει...Γενικα οι ταινιες ειναι καλες κωμωδιες... :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να μιλήσουν οι γκόμενες, να γ....σουν πρέπει να ξέρουν. Εγώ την βρίσκω με αυτές γιατί όντως έχει γέλιο. Τις προτιμώ από κλασσικές αμερικάνικες τσόντες ηχηρών σιλικονούχων ονομάτων.
 

prague

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
67
Like
33
Πόντοι
0
Tην είδα και εγώ.Το Λεσβιακό τραγικό και η μελαχρινή αν και κάτι είχε δε ξέρει να παίζει.Παντελώς άχρηστη.

Ο Ζαφείρης Θεός!!!!! (μου φαίνεται απο κάπου τον ξέρω.. :huh:)
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
ρε παιδια η Κατια που παιζει στο εργο,η ξανθια φοιτητρια,κανει βιζιτες ??Γιατι κατι τετοια πηρε το αυτι μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom