Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Του δημητρακη του την έπεσαν πρώτοι άλλοι και πολλοί κλώνοι .

Και ο δημητράκης, είναι μοναδικός τύπος, που έχει ενδιαφέρον για το φόρουμ
και είναι απόλυτα σχετικός με τη θεματολογία του.

ΑΛΛΟΙ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑΝ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ
ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΑΦΙΣΟΚΟΛΛΗΣΗ , έπρεπε να είναι ανεκτοί ;;;;;

ο δημητρακης θα ηταν πολυ χρησιμος αν εγραφε για τα μπουρδελα και της πασης φυσεως
πουτανες του σανκτ

η προσπαθεια του να τους βγαλει ολους κατω απο τα αρχιδια του τον αδικει
οι αφισοκολλητες τρωνε καραμουζα στα αντιστοιχα θρεντ

βαλε κανα χερακι στο νημα των λαθρο
τους πετας αριθμους και τους ξευτιλιζεις
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ εσύ λες πως είσαι οδοντίατρος.Απο κανά Κλουζ και ουτε είσαι .

Καλά ο άλλος είναι απόφοιτος της ανωτάτης σκατοδυναμικής της Αγίας Πετροπολης .Πρωτα στρίβει το δίπλωμα και μετά φτάνει η φαλάκρα στην γωνία.

Ούτε καν, αγράμματος με πλαστό πτυχίο είναι, άνθρωπος ψυχικά διαταραγμένος που έχει φτιάξει μια φανταστική περσόνα στο μπουρδέλα...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Το είχα πει πριν 20 χρόνια και με ακολουθεί από τότε, μαζί με κάποια καθίκια.
Καλό είναι να μη λέτε στοιχεία εδώ μέσα.

Εσύ, είσαι σε θέση να κρίνεις , αν έχει σπουδάσει κάποιος κάτι , που το έχει σπουδάσει;

Σου είπα 1000 φορές, ότι είναι 10000% λάθος, να προσπαθείς
να χλευάσεις όσους έμειναν στη χώρα από την οποία εσύ έφυγες.

Δεν σε παίρνει και δεν θα σε πάρει κανείς στα σοβαρά.
Εγω βρίζω τη χώρα πιο πολύ. Αλλά μπορώ και μένω ακόμη.
Εσείς που φύγατε , πάει να πει ότι εδώ ... δεν ....

Μην μιλάτε για όσους έμειναν. Δεν έχει πλάκα, δεν οδηγεί πουθενά.
Και δεν πείθετε κανέναν .

Η ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ... ΦΑΛΑΚΡΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΧΑΡΤΙ ;;;;;

Θες να σε πάρουν στα σοβαρά με αυτό ;;;

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΛΕΕΙ Ο 2ος κλώνος του barock , ο trovadouros31
μαζί με τον 3ο κλώνο του barock , τον hustler ....

ΘΕΣ ΝΑ ΤΑΥΤΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ;;;;;

Όταν και ο ... πρώτος λογαριασμός, είναι γελοίος ;;
Χτυπήσαμε νευρο;Ρουμανία έχεις σπουδάει;
Εσύ γιατι χλευάζεις αυτούς που έφυγαν έξω;
Δεν αναφέρθηκα σε αυτούς που έμειναν πίσω.Μόνο ότι δεν λυπάμαι αυτούς που κλαίγονται ότι δεν έχουν να φάνε αλλά προτιμούν να κλαίγονται απο το να πάνε αλλού να δουλεψουν.Προτιμούν χαρτζιλικι απο την σύνταξη των γονιών για να πάνε για καφέ.
Εισαι και φαλακρός;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Χτυπήσαμε νευρο;Ρουμανία έχεις σπουδάει;
Εσύ γιατι χλευάζεις αυτούς που έφυγαν έξω;
Δεν αναφέρθηκα σε αυτούς που έμειναν πίσω.Μόνο ότι δεν λυπάμαι αυτούς που κλαίγονται ότι δεν έχουν να φάνε αλλά προτιμούν να κλαίγονται απο το να πάνε αλλού να δουλεψουν.Προτιμούν χαρτζιλικι απο την σύνταξη των γονιών για να πάνε για καφέ.
Εισαι και φαλακρός;

Τύπε ... δεν έχω πάει ποτέ ούτε ρουμανία , ούτε βουλγαρία, ούτε πρώην γιουγκο ....

Αυτοί που πάνε έξω και κλαίγονται και έξω ;;; ή κλαίνε οι δικοί τους ;;;;

Η κατάσταση γίνεται άσχημη παντού.

Η ευρώπη, δεν απέχει πολύ από την ελλάδα.
Εννοείται , η ελλάδα , είναι πιο σκατά για πιο πολλούς.

Ο μήτσος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.

Οπότε αν του την πει κάποιος που δουλεύει μετανάστης ... λογικό είναι να του φαίνεται γελοίος.

Γιατί εδώ που τα λέμε ... αυτοί που πάνε να του την πουν ...
δεν έχουν να δείξουν και τίποτε.


ΟΛΗ Η ΜΑΝΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΝΟΗΜΑΤΟΣ.
ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ , ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.

Ο barock με τους 2 κλώνους του, είναι μια ειδική περίπτωση ....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τύπε ... δεν έχω πάει ποτέ ούτε ρουμανία , ούτε βουλγαρία, ούτε πρώην γιουγκο ....

Αυτοί που πάνε έξω και κλαίγονται και έξω ;;; ή κλαίνε οι δικοί τους ;;;;

Η κατάσταση γίνεται άσχημη παντού.

Η ευρώπη, δεν απέχει πολύ από την ελλάδα.
Εννοείται , η ελλάδα , είναι πιο σκατά για πιο πολλούς.

Ο μήτσος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.

Οπότε αν του την πει κάποιος που δουλεύει μετανάστης ... λογικό είναι να του φαίνεται γελοίος.

Γιατί εδώ που τα λέμε ... αυτοί που πάνε να του την πουν ...
δεν έχουν να δείξουν και τίποτε.


ΟΛΗ Η ΜΑΝΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΝΟΗΜΑΤΟΣ.
ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ , ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.

Ο barock με τους 2 κλώνους του, είναι μια ειδική περίπτωση ....
Στο φιλαράκι σου πέστα που νομίζει ότι μόνο αυτός είναι και κανείς άλλος.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Γιατί εδώ που τα λέμε ... αυτοί που πάνε να του την πουν ...
δεν έχουν να δείξουν και τίποτε.


ΟΛΗ Η ΜΑΝΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΝΟΗΜΑΤΟΣ.
ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ , ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.

Ο barock με τους 2 κλώνους του, είναι μια ειδική περίπτωση ....

δεν θυμαμαι να ξεκινησα κοντρα με τον δημητρακη που μου ειναι συμπαθης κατα τα αλλα

αλλα σπαει πουτσες αν αρχισει να σε παραθετει

να ειναι αεργος καποιος ειναι καλα αν εχει περιουσια μυριων και εικονικη θεση σε εταιρια του μπαμπα να συστηνεται

ο δημητρακης μικροεισοδηματιας ειναι, ουτε 50 ευρω για πουτανα της προκοπης δεν εχει

μπορω να τον συγκρινω με πολλους αεργους μπουληδες που ξερω, φυσικα δεν μπορουν να την πουν σε κανεναν
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
δεν θυμαμαι να ξεκινησα κοντρα με τον δημητρακη που μου ειναι συμπαθης κατα τα αλλα

αλλα σπαει πουτσες αν αρχισει να σε παραθετει

να ειναι αεργος καποιος ειναι καλα αν εχει περιουσια μυριων και εικονικη θεση σε εταιρια του μπαμπα να συστηνεται

ο δημητρακης μικροεισοδηματιας ειναι, ουτε 50 ευρω για πουτανα της προκοπης δεν εχει

μπορω να τον συγκρινω με πολλους αεργους μπουληδες που ξερω, φυσικα δεν μπορουν να την πουν σε κανεναν
ο κλώνος μου έχει ανεβάσει ωραίες ιερόδουλες call girl πολλές φορες, εσείς έχετε κολλήσει στης σχιστοματες  :jerking: η νοοτροπία εδώ είναι ότι 100 ευρώ συν μόνο με μοντέλα που πάνε οι ποδοσφαιριστές θα πληρώσει κάποιος, τι νομίζεις εσύ, ότι είναι σαν την Ελλάδα που πληρώνετε 150-200 ευρώ  :headbang: για αλαβανιδες λαό ρουμανες χωριάτες call girl? Μια φορά είχα δει μια ολόιδια η καθαρίστρια του φύλακα  :2funny: ζήταγε 1 ώρα 120 ευρώ  :jerking: το παίζουν Ιταλίδες, Ρωσίδες, Ουκρανες :jerking: ένα γραφείο εκεί κάτω ξέχασα πως το λένε μωρέ που έκλεισε πρόσφατα και άνοιξε ξανά? Αυτό είναι γεμάτο αλβανιδες  :headbang: την λέτε στον κλώνο μου που γαμάει μπαζα με 40 ευρώ και εσείς εκεί πέρα σκατε 200 ευρώ για αυτές  :2funny: Που οι γύφτοι νταβαδες τους στην χώρα τους της πηδαγαν τσάμπα  :2funny: όσο για την περιουσία ο μήτσος είναι ταύρος στο ζώδιο θέλει να τρώει καλά και είναι υλιστης δυστυχώς  :- δεν τον ενδιαφέρει καθόλου να κάνει περισσότερα λεφτά, ούτε βίλες θέλει  :jerking:  αλλά γελάει με τους φουκαράδες όπως και εγώ  :2funny: από εσένα ακόμα περιμένουμε φώτο από γκόμενα, από τον κμαν φώτο από ΗΠΑ, από τον dude από Αγγλία, καλα από τον φύλακα καμία 10αρια αλλά δεν ανεβάζει γιατί θα γίνει ρεζίλι ξανά  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλοπουστα,από τη μία οι φουκαραδες δεν έχουν λεφτά και από την άλλη δίνουν 200 ευρώ την ώρα για να γαμανε.

Ρε βάλε το κεφάλι σου στον κωλο σου και πες μας τι βλέπεις...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
ο κλώνος μου έχει ανεβάσει ωραίες ιερόδουλες call girl πολλές φορες, εσείς έχετε κολλήσει στης σχιστοματες  :jerking: η νοοτροπία εδώ είναι ότι 100 ευρώ συν μόνο με μοντέλα που πάνε οι ποδοσφαιριστές θα πληρώσει κάποιος, τι νομίζεις εσύ, ότι είναι σαν την Ελλάδα που πληρώνετε 150-200 ευρώ  :headbang: για αλαβανιδες λαό ρουμανες χωριάτες call girl? Μια φορά είχα δει μια ολόιδια η καθαρίστρια του φύλακα  :2funny: ζήταγε 1 ώρα 120 ευρώ  :jerking: το παίζουν Ιταλίδες, Ρωσίδες, Ουκρανες :jerking: ένα γραφείο εκεί κάτω ξέχασα πως το λένε μωρέ που έκλεισε πρόσφατα και άνοιξε ξανά? Αυτό είναι γεμάτο αλβανιδες  :headbang: την λέτε στον κλώνο μου που γαμάει μπαζα με 40 ευρώ και εσείς εκεί πέρα σκατε 200 ευρώ για αυτές  :2funny: Που οι γύφτοι νταβαδες τους στην χώρα τους της πηδαγαν τσάμπα  :2funny: όσο για την περιουσία ο μήτσος είναι ταύρος στο ζώδιο θέλει να τρώει καλά και είναι υλιστης δυστυχώς  :- δεν τον ενδιαφέρει καθόλου να κάνει περισσότερα λεφτά, ούτε βίλες θέλει  :jerking:  αλλά γελάει με τους φουκαράδες όπως και εγώ  :2funny: από εσένα ακόμα περιμένουμε φώτο από γκόμενα, από τον κμαν φώτο από ΗΠΑ, από τον dude από Αγγλία, καλα από τον φύλακα καμία 10αρια αλλά δεν ανεβάζει γιατί θα γίνει ρεζίλι ξανά  :2funny:
Τυπε πως πέρασες σύνορα εσύ;Με ταχυδρομείο σε έστειλαν;Γιατί είσαι τόσο χαζός που θα χάνεσαι ακόμα και στην τουαλέτα του Μητσου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΛΕΕΙ Ο 2ος κλώνος του barock , ο trovadouros31
μαζί με τον 3ο κλώνο του barock , τον hustler ....


hUJGMt.gif
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δεν θυμαμαι να ξεκινησα κοντρα με τον δημητρακη που μου ειναι συμπαθης κατα τα αλλα

αλλα σπαει πουτσες αν αρχισει να σε παραθετει

να ειναι αεργος καποιος ειναι καλα αν εχει περιουσια μυριων και εικονικη θεση σε εταιρια του μπαμπα να συστηνεται

ο δημητρακης μικροεισοδηματιας ειναι, ουτε 50 ευρω για πουτανα της προκοπης δεν εχει

μπορω να τον συγκρινω με πολλους αεργους μπουληδες που ξερω, φυσικα δεν μπορουν να την πουν σε κανεναν
Μα πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι? :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:δε τολμάς να γράψεις σαν ακαποέ'ι'ρα πιά  :2funny:όπως είπε και ο Ψουρούκης εσύ είσαι στην κατηγορία που αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα έκανα κάτι συναλλαγές,και αύριο στις τράπεζες θα είμαι  :2funny: αύριο θα πάρω περισσότερα  :2funny:θα σας τα βάλω να σκάσετε κακομοίρηδες  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αύριο θα πέσει μεγαλύτερο γέλιο γιατί το ποσό που θα πάρω θα είναι ακόμα μεγαλύτερο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα είχαν πεντακοσάρικα,αύριο δεν ξέρω αν θα έχει η τράπεζα που θα πάω? :2funny:αν δεν έχει 500άρικα δεν πειράζει θα σας βάλω ότι μου δώσουν (100άρικα,200άρικα) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • l.jpg
    l.jpg
    237,7 KB · Εμφανίσεις: 49
  • l2.jpg
    l2.jpg
    304,2 KB · Εμφανίσεις: 48
  • l3.jpg
    l3.jpg
    365,8 KB · Εμφανίσεις: 48
  • l4.jpg
    l4.jpg
    264,7 KB · Εμφανίσεις: 36
  • l5.jpg
    l5.jpg
    303,2 KB · Εμφανίσεις: 35
  • l6.jpg
    l6.jpg
    466,1 KB · Εμφανίσεις: 63

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τους εξαΰλωσε όλους ο Μήτσος  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τους εξαΰλωσε όλους ο Μήτσος 

Ο 2ος κλώνος του μπαρόκ , θα βάλει μοντάζ,
μασούρια πάνω σε μαύρο λαπτοπ , με φοντο μαύρο ντουβάρι ... κροπ στα όρια του λαπτοπ ...

είναι δύσκολο το ξεγύρισμα στο φότοσοπ σε άλλο φόντο .......
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μα πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι? :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:δε τολμάς να γράψεις σαν ακαποέ'ι'ρα πιά  :2funny:όπως είπε και ο Ψουρούκης εσύ είσαι στην κατηγορία που αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ  :2funny: :2funny: :2funny:
   Σήμερα έκανα κάτι συναλλαγές,και αύριο στις τράπεζες θα είμαι  :2funny: αύριο θα πάρω περισσότερα  :2funny:θα σας τα βάλω να σκάσετε κακομοίρηδες  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αύριο θα πέσει μεγαλύτερο γέλιο γιατί το ποσό που θα πάρω θα είναι ακόμα μεγαλύτερο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα είχαν πεντακοσάρικα,αύριο δεν ξέρω αν θα έχει η τράπεζα που θα πάω? :2funny:αν δεν έχει 500άρικα δεν πειράζει θα σας βάλω ότι μου δώσουν (100άρικα,200άρικα) :2funny: :2funny: :2funny:

τα λεφτα που βαζεις τα χαλαω σε 2 μερες διακοπων
:2on1: :2on1:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τα λεφτα που βαζεις τα χαλαω σε 2 μερες διακοπων
:2on1: :2on1:
Τι λες βρε κακομοίρη  :2funny:τότε που τα έγραφες αυτά σε ξεκώλιασε τότε το πουλί,σε έσβισε  :2funny: ντρέπεσε να γράψεις σαν ακαποέ'ι'ρα  :2funny:Όλη σου η ζωή είναι τρεις φωτογραφίες με μιά γυναίκα που είχες σε όλη σου τη ζωή  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.


Ο 2ος κλώνος του μπαρόκ , θα βάλει μοντάζ,
μασούρια πάνω σε μαύρο λαπτοπ , με φοντο μαύρο ντουβάρι ... κροπ στα όρια του λαπτοπ ...

είναι δύσκολο το ξεγύρισμα στο φότοσοπ σε άλλο φόντο .......
Σήμερα ήταν η Χιροσίμα  :2funny:αύριο θα έχουμε την ρίψη ατομικής βόμβας στο Ναγκασάκι  :2funny: :2funny: :2funny:που θα είναι πολύ πιό δυνατή  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Ο φτωχομπινές ψευτοπιλότος  :2funny: θα έχει πάθει κωλούμπρα  :2funny:αν τον γυρίσεις δε θα πέσουν ούτε 3 Ευρώ  :2funny: :2funny: :2funny:
  Ο Ιωσήφ σήμερα πήρε πάλι πούτσες στο  Skype  :2funny:
 Η πλάκα είναι που όταν δε βάζουν φωτογραφίες ρεζιλεύονται γιατί είναι κότες  :2funny:όταν βάζουν ξεφτιλίζονται γιατί βλέπουμε τα χάλια τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο 2ος κλώνος του μπαρόκ , θα βάλει μοντάζ,
μασούρια πάνω σε μαύρο λαπτοπ , με φοντο μαύρο ντουβάρι ... κροπ στα όρια του λαπτοπ ...

είναι δύσκολο το ξεγύρισμα στο φότοσοπ σε άλλο φόντο .......

καποιος μεταναστευσε αγ πετρουπολη
και γαμαει μονο μπαζοπουτανες κατωτερες και απο μεταξι

δεν θα μπορουσε να τον βοηθησει ενας μονσελας?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μα πόσο μαλάκας μπορεί να είσαι? :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:δε τολμάς να γράψεις σαν ακαποέ'ι'ρα πιά  :2funny:όπως είπε και ο Ψουρούκης εσύ είσαι στην κατηγορία που αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ  :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα έκανα κάτι συναλλαγές,και αύριο στις τράπεζες θα είμαι  :2funny: αύριο θα πάρω περισσότερα  :2funny:θα σας τα βάλω να σκάσετε κακομοίρηδες  :2funny: :2funny: :2funny:.
 Αύριο θα πέσει μεγαλύτερο γέλιο γιατί το ποσό που θα πάρω θα είναι ακόμα μεγαλύτερο  :2funny: :2funny: :2funny:
 Σήμερα είχαν πεντακοσάρικα,αύριο δεν ξέρω αν θα έχει η τράπεζα που θα πάω? :2funny:αν δεν έχει 500άρικα δεν πειράζει θα σας βάλω ότι μου δώσουν (100άρικα,200άρικα) :2funny: :2funny: :2funny:
αρχισες τις βλακειες παλι?
Παλι σπορια θα αγορασεις?

Μου αρεσει που οι υποτελικοι χειροκροταν.

Εδω θα μου πεις ο Σωρρας ειχε οπαδους.

Πόσο φτηνο για το οταν πας κ αν ποτέ πας ρωσσια να εχεις καποιον να σε παει στις πουτανες, να πρεπει να κανεις αναξιοπρεπη πραματα στο bou. Πραματα που δεν κανουν οι αντρες, οπως το να στελνεις φωτος με πμ ,επικοινωνιες κτλ με σκοπό να συκοφαντησεις καποιον απο εδω μεσα.

Φορεστε φουστες καλυτερα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
καποιος μεταναστευσε αγ πετρουπολη
και γαμαει μονο μπαζοπουτανες κατωτερες και απο μεταξι

δεν θα μπορουσε να τον βοηθησει ενας μονσελας?
Τι λες βρε ηλίθιε  :2funny:εσύ μιά γυναίκα είχες όλη κ΄'ολη στη ζωή σου και σου φένεται κατι που κατάφερες και πήγες διακοπές σε ξενοδοχείο με πισίνα  :jerking: :2funny:

 
αρχισες τις βλακειες παλι?
Παλι σπορια θα αγορασεις?

Μου αρεσει που οι υποτελικοι χειροκροταν.

Εδω θα μου πεις ο Σωρρας ειχε οπαδους.

Πόσο φτηνο για το οταν πας κ αν ποτέ πας ρωσσια να εχεις καποιον να σε παει στις πουτανες, να πρεπει να κανεις αναξιοπρεπη πραματα στο bou. Πραματα που δεν κανουν οι αντρες, οπως το να στελνεις φωτος με πμ ,επικοινωνιες κτλ με σκοπό να συκοφαντησεις καποιον απο εδω μεσα.

Φορεστε φουστες καλυτερα....
Εσύ είσαι ακόμα πιό κακομοίρης γιατί χρωστάς κιόλας  :2funny:εγώ έχω πραγματικές φώτο και της βάζω,δικά μου είναι και τα λεφτά και τ'αρχήδια  :2funny:εσύ ούτε λεφτά έχεις  :2funny:των συγκατοίκων σου ήταν τα περισσότερα απ'αυτά που έβαλες μία φορά  :2funny: τα μαζεύατε όλοι στον όροφο γ'αυτό και είναι τα δεκάρικα απ'όλες της μεριές γιά να μην τα μπερδέψετε  :2funny:
  Αύριο το καβλί θα είναι ακόμα μεγαλύτερο γιατί θα πάρω περισσότερα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Είσαι μεγάλος φουκαράς και άφραγκος :2funny:ξύπνισες και ετοιμάζεσαι να πας παλι διπλοβάρδια στη δουλειά  :jerking: :2funny:φώτο από την Αλβανίδα στο σπίτι σου δε θα δούμε ποτέ γιατί δεν ήρθε  :2funny: και που σαι δεν έχω μπάνιο στο σπίτι ούτε και τουαλέτα  :2funny:.
 
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
αρχισες τις βλακειες παλι?
Παλι σπορια θα αγορασεις?

Μου αρεσει που οι υποτελικοι χειροκροταν.

Εδω θα μου πεις ο Σωρρας ειχε οπαδους.

Πόσο φτηνο για το οταν πας κ αν ποτέ πας ρωσσια να εχεις καποιον να σε παει στις πουτανες, να πρεπει να κανεις αναξιοπρεπη πραματα στο bou. Πραματα που δεν κανουν οι αντρες, οπως το να στελνεις φωτος με πμ ,επικοινωνιες κτλ με σκοπό να συκοφαντησεις καποιον απο εδω μεσα.

Φορεστε φουστες καλυτερα....
περιμένουμε φώτο από την Αλβανίδα, από το αμάξι σου και από ότι άλλο ζήτησε ο κλώνος μου  ;) :2funny: αλλά δεν θα βάλεις τίποτα γιατί εσύ είσαι ο φουστανατος και όχι ο κλώνος μου  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom