Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Γιατί ; Πάκια και Ινδοί δεν είναι οδηγοί ;;;
Που έκανα λάθος ;;;

Εσύ παίζει να παίρνεις λιγότερα από αυτούς.
ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ. Είσαι ανύπαρκτος.

Ένας πίκερ που παίρνει λίγο παραπάνω από τον ορίτζιναλ , είναι πολύ καλύτερος από σένα. Μιλάω για έναν πίκερ που παίρνει 800 ευρώ.
Είναι θεός.

Με το μισθό του , τα 800 ρίχνει 40 γαμήσια στη φυλής ή 80 στο μετάξι κάθε μήνα,
ή 16 σε στούντιο ....

Εσύ ... δεν ....

Οπότε αποδέξου , ότι η επιλογή σου, δεν έχει κανένα κύρος στην ελλάδα.
Αν προσπαθείς να πείσεις για το αντίθετο , γίνεσαι γελοίος και σε απαξιώνουν πλήρως όλοι , πλην των ομοιοπαθών , που είναι ομολογουμένως κάμποσοι εδώ μέσα.
Δεν την λες σε κανέναν και δεν πείθεις κανέναν .
Στα αρχιδια μου αν έχει κυρος.Δεν ήρθα για το κύρος αλλά για τα λεφτά.
800€ τον μήνα ε;Κάτι λιγότερο βγάζω την εβδομάδα.Καλά είναι και ας μην γαμάω στο μετάξι.
Εγώ δεν θέλω να πείσω κανέναν,εσείς μου κολλήσατε και με λέτε ψευτη.Εβαλα φωτό και τώρα το γυρνάς ,αλλα τι να περιμένεις απο κουτσαβάκια που δεν έχουν κατεβάσει ακόμα  αρχίδια .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ρε μαλέα Λάκη, σταμάτα να ενοχλείς όλο τον κόσμο σε όλα τα νήματα.


Από τεμπέληδες και ανεπρόκοπους μαλάκες σαν και σένα και κάτι μητσομαρκέλους Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ είναι κλάσεις ανώτερος ως άνθρωπος και οντότητα.
Ασε τον ,να γελάμε εμείς και να έχει και ένα νόημα η ζωή του ότι κάνει κάτι.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Στα αρχιδια μου αν έχει κυρος.Δεν ήρθα για το κύρος αλλά για τα λεφτά.
800€ τον μήνα ε;Κάτι λιγότερο βγάζω την εβδομάδα.Καλά είναι και ας μην γαμάω στο μετάξι.
Εγώ δεν θέλω να πείσω κανέναν,εσείς μου κολλήσατε και με λέτε ψευτη.Εβαλα φωτό και τώρα το γυρνάς ,αλλα τι να περιμένεις απο κουτσαβάκια που δεν έχουν κατεβάσει ακόμα  αρχίδια .
Μην περιμενεις αρχιδια κ ανδρισμο απο την τετραδα. Κωλοτουμπες καλυτερες απο του Ιωαννη Μελισσανιδη να περιμενεις χαχχχα
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εγω μπορώ να βάλω απο την καθημερινότητα μου,πράγματα που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα ,πιο προσωπικά δεν μπορώ να βάλω γιατί δεν είμαι ξεφτίλας σαν τον Μήτσο ,ούτε και να βάλω φωτό απο πχ να είμαι αγκαλιά με την Ελισάβετ.Αν με πιστευει ή όχι δεν με νοιάζει.Αλλά γουστάρω να τον βλέπω να
συφιλιάζεται.ΜΑζι με αυτόν και οι τσανακογλυφτες του.
Αλλωστε και οι μοντ βλέπουν την ΙΡ μου και απο που μπαίνω.

Οι μοντ δεν παιρνουν θεση και ο Μητσος δεν ειναι ξεφτιλας, ειναι σελεμπριτυ του σαιτ.

Φατσες να βαλουμε δε μπορουμε, γκομενες επισης δεν παιζει να βαλουμε. Αν θελει να του βγαλουμε φωτογραφια απο καποιο μαγαζι/δρομο. Αλλα και παλι κατι θα βρει να πει αυτος.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Οι μοντ δεν παιρνουν θεση και ο Μητσος δεν ειναι ξεφτιλας, ειναι σελεμπριτυ του σαιτ.

Φατσες να βαλουμε δε μπορουμε, γκομενες επισης δεν παιζει να βαλουμε. Αν θελει να του βγαλουμε φωτογραφια απο καποιο μαγαζι/δρομο. Αλλα και παλι κατι θα βρει να πει αυτος.
Το σταματημενο στο 2006 αρρωστο μυαλο του ψευταρακη29 δεν μπορει να δεχτει καμμια αλλαγη προς το καλυτερο που μπορει να εχει συμβει σε καποιον.
Δεν το δεχεται ο εγωισμος του που ο πάσα ενας ταπεινος μεταναστης προοδευσε κ καποιοι τον προσπερασαν σε ποιοτητα ζωης ακομη κι αν πας μαζι με τον πουτιν κ του χτυπησεις την πορτα.
Θα σου πει πως ειναι σωσιας κ οχι ο ιδιος...

Βεβαια αυτος εχει το ακαταλογιστο , εγω δεν καταλαβαινω τους υποτελικους του που δεν εχουν τον στοιχειωδη ανδρισμο να παραδεχτούν καποια πράματα και φερονται τοσο ποταπά στο σαιτ.
Εγω γουσταρω ομως να τους ξεκατινιαζω ολους μαζι.
Δεν ειναι και πολλοι. Ουτε ταξι δεν γεμιζουν....
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οι μοντ δεν παιρνουν θεση και ο Μητσος δεν ειναι ξεφτιλας, ειναι σελεμπριτυ του σαιτ.

Φατσες να βαλουμε δε μπορουμε, γκομενες επισης δεν παιζει να βαλουμε. Αν θελει να του βγαλουμε φωτογραφια απο καποιο μαγαζι/δρομο. Αλλα και παλι κατι θα βρει να πει αυτος.

o μητσακος μιλαει για γκομενες και ποσταρει φτηνες πουτανες
οι καζακστανες ειναι παμφθηνες στην ρωσια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το σταματημενο στο 2006 αρρωστο μυαλο του ψευταρακη29 δεν μπορει να δεχτει καμμια αλλαγη προς το καλυτερο που μπορει να εχει συμβει σε καποιον.
Δεν το δεχεται ο εγωισμος του που ο πάσα ενας ταπεινος μεταναστης προοδευσε κ καποιοι τον προσπερασαν σε ποιοτητα ζωης ακομη κι αν πας μαζι με τον πουτιν κ του χτυπησεις την πορτα.
Θα σου πει πως ειναι σωσιας κ οχι ο ιδιος...

Βεβαια αυτος εχει το ακαταλογιστο , εγω δεν καταλαβαινω τους υποτελικους του που δεν εχουν τον στοιχειωδη ανδρισμο να παραδεχτούν καποια πράματα και φερονται τοσο ποταπά στο σαιτ.
Εγω γουσταρω ομως να τους ξεκατινιαζω ολους μαζι.
Δεν ειναι και πολλοι. Ουτε ταξι δεν γεμιζουν....

Αυτό είναι το θέμα.Οτι εκθέτει τους ψωλίστ.Τον έχω κάνει σάκο για να χτυπάω τους ψωλίστ.Αυτοί συνήθως είναι αρκετά συμπαθητικοί και μπορεί να ξέφευγαν.
Για να ψωλάρει ο άλλος συνήθως έχει κάποιες κοινωνικές ικανότητες.Οπότε δεν μπορείς να τους βρίζεις τόσο εύκολα όπως κάνουμε εδώ με τον παραπλήγα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Οι μοντ δεν παιρνουν θεση και ο Μητσος δεν ειναι ξεφτιλας, ειναι σελεμπριτυ του σαιτ.

Δεν πιστεύω ότι χρησιμοποιείς τον όρο σελέμπριτυ με την καλή έννοια,αλλά πάνω κάτω καταλαβαίνει κανείς γιατί στην υπόθεση Δημητράκης,δεν παίρνουν θεση οι μοντς
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε μαλέα Λάκη, σταμάτα να ενοχλείς όλο τον κόσμο σε όλα τα νήματα.


Από τεμπέληδες και ανεπρόκοπους μαλάκες σαν και σένα και κάτι μητσομαρκέλους Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ είναι κλάσεις ανώτερος ως άνθρωπος και οντότητα.

Θέλω το σχόλιο σου για την γκόμενα του Μήτσου.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:kissass2:
o μητσακος μιλαει για γκομενες και ποσταρει φτηνες πουτανες
οι καζακστανες ειναι παμφθηνες στην ρωσια
 άσε ρε ψευτοπιλοτε, που ανεβάζεις μια φώτο με φαγητά και μια πισίνα όλο τον καιρό και μας το παίζεις γκόμενος  :jerking:
Αυτό είναι το θέμα.Οτι εκθέτει τους ψωλίστ.Τον έχω κάνει σάκο για να χτυπάω τους ψωλίστ.Αυτοί συνήθως είναι αρκετά συμπαθητικοί και μπορεί να ξέφευγαν.
Για να ψωλάρει ο άλλος συνήθως έχει κάποιες κοινωνικές ικανότητες.Οπότε δεν μπορείς να τους βρίζεις τόσο εύκολα όπως κάνουμε εδώ με τον παραπλήγα.
εσύ τι ψωλιστ είσαι? :jerking: Με αρώστα αρχίδια και λογικά δεν σου σηκώνεται εύκολα  :2funny: για τα αρχίδια μου είπε μια γιατρός να βάλεις μερκουροχρωμα, αν δεν περασει να πας δερματολόγο γιατί δεν θα αλλάξει, με τα χρόνια θα χειροτερεύει  :headbang: η μήπως δεν σου μένει φράγκο να πας δερματολόγο  :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε μαλέα Λάκη, σταμάτα να ενοχλείς όλο τον κόσμο σε όλα τα νήματα.


Από τεμπέληδες και ανεπρόκοπους μαλάκες σαν και σένα και κάτι μητσομαρκέλους Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ είναι κλάσεις ανώτερος ως άνθρωπος και οντότητα.

Τύπε ... Εσύ ΕΙΣΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ.
Δεν έχεις ούτε απολυτήριο Γενικού Λυκείου.
Κανά νυχτερινό ΕΠΑΛ και αν ... Πιθανόν με αφισοκόλληση το πήρες κι αυτό .
Ψόφα.

Θα κλάψεις αλλά ποτέ δε θα μάθεις τι πόστο είχα (και έχω ακόμα από χόμπυ) σε μαγαζί.


εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στα αρχιδια μου αν έχει κυρος.Δεν ήρθα για το κύρος αλλά για τα λεφτά.
800€ τον μήνα ε;Κάτι λιγότερο βγάζω την εβδομάδα.Καλά είναι και ας μην γαμάω στο μετάξι.
Εγώ δεν θέλω να πείσω κανέναν,εσείς μου κολλήσατε και με λέτε ψευτη.Εβαλα φωτό και τώρα το γυρνάς ,αλλα τι να περιμένεις απο κουτσαβάκια που δεν έχουν κατεβάσει ακόμα  αρχίδια .

Αν παίρνεις 800 ευρώ τη βδομάδα , πάλι δεν ζεις καλύτερα απόαυτόν που έχει 800 ευρώ το μήνα στην ελλάδα και ζει σε πατρικό σπίτι με πληρωμένα όλα τα έξοδα.

Ψεύτη δεν σε είπα ποτέ για την αγγλία. ΔΕΝ ΘΑ ... ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ... ΤΕΤΟΙΟ !
Μην λες για μένα κάτι τέτοιο .

Οπότε ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ.
Άπαξ και το είπες, το πίστεψα. Πάνω από 2500 λίρες απίθανο να παίρνεις.
Πιο πιθανό παρακάτω. Κάπου 2000-2200 ταβάνι  . ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣ.
Καθαρά δεν πας πάνω από 2000 ευρώ το μήνα.

Αν μένεις στο σπίτι των αφεντικών σε δωμάτιο για δούλους, κάτι μπορεί να κάνεις.
Του στυλ παμπ 5-6 φορές το μήνα.

Αν το λες αυτό ζωή ....

Αν νοικιάζεις σπίτι , δεν σε παίρνει ούτε για ντελίβερυ. Μακαρόνια της μιας λίρας τα 3 πακέτα προσφορά.


Ξέρεις .... υπάρχει πολύ πληροφόριση ....

Ξέρουμε από όλες τις ιστορίες.

Δεν είμαστε στο 1950 που οι λατζέρηδες από τη ΝΥ το έπαιζαν πετρελαιάδες.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αν παίρνεις 800 ευρώ τη βδομάδα , πάλι δεν ζεις καλύτερα απόαυτόν που έχει 800 ευρώ το μήνα στην ελλάδα και ζει σε πατρικό σπίτι με πληρωμένα όλα τα έξοδα.

Ψεύτη δεν σε είπα ποτέ για την αγγλία. ΔΕΝ ΘΑ ... ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ... ΤΕΤΟΙΟ !
Μην λες για μένα κάτι τέτοιο .

Οπότε ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ.
Άπαξ και το είπες, το πίστεψα. Πάνω από 2500 λίρες απίθανο να παίρνεις.
Πιο πιθανό παρακάτω. Κάπου 2000-2200 ταβάνι  . ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣ.
Καθαρά δεν πας πάνω από 2000 ευρώ το μήνα.

Αν μένεις στο σπίτι των αφεντικών σε δωμάτιο για δούλους, κάτι μπορεί να κάνεις.
Του στυλ παμπ 5-6 φορές το μήνα.

Αν το λες αυτό ζωή ....

Αν νοικιάζεις σπίτι , δεν σε παίρνει ούτε για ντελίβερυ. Μακαρόνια της μιας λίρας τα 3 πακέτα προσφορά.


Ξέρεις .... υπάρχει πολύ πληροφόριση ....

Ξέρουμε από όλες τις ιστορίες.

Δεν είμαστε στο 1950 που οι λατζέρηδες από τη ΝΥ το έπαιζαν πετρελαιάδες.
Οτι πεις.Σου χαλάω χατήρι;

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
IMG-20200727-113754.jpg

IMG-20200727-111707.jpg

IMG-20200727-111647.jpg

IMG-20200727-111651.jpg

IMG-20200727-111659.jpg

Tα βρίσκεις αυτά στην Ελλάδα;
Μπράβο φοβερές απόδείξεις μας έβαλες  :jerking: :2funny:Κ'εγώ σας είπα ψέματα ότι μένω στη Ρωσσία,στην Ιαπωνία μένω  :jerking: :2funny:.Είσαι ο πιό ηλίθιος που υπάρχει στο σά'ι'τ  :2funny: :2funny: :2funny:

Μένει Αγγλία ο άλλος, ούτε φώτο από διαμέρισμα, από εργασία, από Αγγλία γενικά, κάτι που να αποδείξει ότι είναι στην Αγγλία  :2funny: μας ανέβασε εχτές κάτι στο κινητό του και καλα ότι είναι Αγγλία, μήπως φοβάσαι μην γίνεις ρεζίλι σαν τον φύλακα?  :2funny: μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα για σένα, να ανεβάσεις θα ανεβάσεις μαλακιες, αν όντως μένεις λογικά θα μένεις σε κάνα δωμάτιο εκτός Λονδίνου  :jerking: μήπως είσαι εσύ στην παρέα του Ελ μπάσα  :2funny:
Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι Αγγλία ότι πληροφορίες πάει να πει είναι πολύ γενικές,είναι πληροφορίες ενός ανθρώπου που δε μένει εκεί.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το σταματημενο στο 2006 αρρωστο μυαλο του ψευταρακη29 δεν μπορει να δεχτει καμμια αλλαγη προς το καλυτερο που μπορει να εχει συμβει σε καποιον.
Δεν το δεχεται ο εγωισμος του που ο πάσα ενας ταπεινος μεταναστης προοδευσε κ καποιοι τον προσπερασαν σε ποιοτητα ζωης ακομη κι αν πας μαζι με τον πουτιν κ του χτυπησεις την πορτα.
Θα σου πει πως ειναι σωσιας κ οχι ο ιδιος...

Βεβαια αυτος εχει το ακαταλογιστο , εγω δεν καταλαβαινω τους υποτελικους του που δεν εχουν τον στοιχειωδη ανδρισμο να παραδεχτούν καποια πράματα και φερονται τοσο ποταπά στο σαιτ.
Εγω γουσταρω ομως να τους ξεκατινιαζω ολους μαζι.
Δεν ειναι και πολλοι. Ουτε ταξι δεν γεμιζουν....
Αυτή είναι η αλλαγή προς το καλύτερο? :2funny:.Να ζεις σε αυτό το δωμάτιο  :2funny:δηλαδή πρώτα που ζούσατε στην αυλή? :2funny:ή στα παγκάκια? :2funny:η αλλαγή προς το καλύτερο είναι να μην έχεις αυτοκίνητο? :headbang:να δουλεύεις διπλοβάρδιες  :2funny:και της νύχτες να κάθεσαι να φυλάς τα γραφεία των Γερμανών μαζί με τα φαντάσματα και το πρω'ι' μετά από ένα μικρό διάλειμμα να πηγαίνεις ξανά στη δουλειά μέχρι το μεσημέρι  :headbang: :2funny:Δηλαδή πριν πως ζούσατε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 37
  • oikotrofeio germanias3.jpg
    oikotrofeio germanias3.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 57

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Μπράβο φοβερές απόδείξεις μας έβαλες  :jerking: :2funny:Κ'εγώ σας είπα ψέματα ότι μένω στη Ρωσσία,στην Ιαπωνία μένω  :jerking: :2funny:.Είσαι ο πιό ηλίθιος που υπάρχει στο σά'ι'τ  :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι Αγγλία ότι πληροφορίες πάει να πει είναι πολύ γενικές,είναι πληροφορίες ενός ανθρώπου που δε μένει εκεί.
Αμα ήσουν έξυπνος θα έκανες λίγο μόκο,τώρα συνέχισε να ξεφτιλίζεσαι.Πες εσύ που ξέρεις καλύτερα για την ζωή Αγγλία.Πότε πήγες είπες τελευταία φορά;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αμα ήσουν έξυπνος θα έκανες λίγο μόκο,τώρα συνέχισε να ξεφτιλίζεσαι.Πες εσύ που ξέρεις καλύτερα για την ζωή Αγγλία.Πότε πήγες είπες τελευταία φορά;
Εσύ ξεφτιλίζεσε που όταν είναι να πεις κάτι γιά Αγγλία μας βάζεις αμέσως λινκ  :jerking: αν ήσουν εκεί θα έγραφες αυτά που βλέπεις όταν πήγες να γράψεις κάτι γιά την Αγγλία ότι έγραψες δεν είχε καμία σχέση με την πραγματικότητα  :headbang: :2funny:και γάυτο δε γράφεις  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εσύ ξεφτιλίζεσε που όταν είναι να πεις κάτι γιά Αγγλία μας βάζεις αμέσως λινκ  :jerking: αν ήσουν εκεί θα έγραφες αυτά που βλέπεις όταν πήγες να γράψεις κάτι γιά την Αγγλία ότι έγραψες δεν είχε καμία σχέση με την πραγματικότητα  :headbang: :2funny:και γάυτο δε γράφεις  :2funny:
Μήπως να κόψεις τα ναρκωτικά;Σε ρωτησα ξανά τι έγραψα που ήταν λάθος αλλά εσύ κοτούλα λυράτη.Ακόμα περιμένω να απαντήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom