Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βαλε φωτο το μπανιο κ ωαζω αμεσως φωτο αμαξι απο μεσα , την αδεια κ το τιμολογιο τα 4 λαστιχα 140€.

Που να τολμησεις βρε κακομοιρογλου χαχαχα
Ο αλλος μου ζηταγε 5.000 ευρώ  :jerking:εσυ φώτο του μπάνιου μου  :jerking:
  Να πάρεις audi δρν ειναι δύσκολο να το συντηρήσεις ειναι το πρόβλημα γ'αυτο και δρν εχεις αμαξι.
  Αν ειχες αμάξι οταν σε κραξάνε με τη γελοιότητα που ειπες για τα 4 λαστιχα 140 ευρώ  :2funny:θα το είχες βάλει 100 φωτογραφίες  :2funny:
  Πιο εύκολο είναι να έχω εγω  Learjet παρα εσυ αμαξι  :2funny:.
  Πως θα το αποδειξεις όπως και με τη μούφα φωτογραφία της Κινέζας που μας εβαλες οτι ειναι γκομενα σου? :2funny:ή με την Αλβανίδα που πηγες για ενα καφε και μας ειπες ότι την πηδηξες  :2funny:

Α ρε ειδικέ του εξωτερικού που διάλεξες την Ρωσία.Τόσο έξυπνος είσαι.
Πουλια στον αέρα πιάνεις,και τα βάζεις στον πάτο σου μετά.
Εγω παντος ειμαι στη Ρωσσια ενώ εσυ εισαι ψευτης και γραφεις απο Ελλάδα  :jerking: :2funny:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟD ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟD ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ;
Μήπως ειναι καλυτερα να σβήσουν του ψευτη της  :jerking:ή μήπως πιστεύεις έστω κ ενα απο τα ψεματα που λέει? :2funny:
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Σταματήστε να ζητάτε φωτογραφίες και λύστε τις διαφορές σας με pm γιατί έχετε πηδήξει ό,τι νήμα είχε ενδιαφέρον!
Κι αν δε μπορείτε, διαγραφείτε κι αφήστε μας ήσυχους.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟD ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ ΤΑ ΜΝΜ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ;

Ποιος σου είπε ότι ο διαχειριστής θα κάνει τίποτα; :think: Έχει κάνει κάτι στο άλλο; :S

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει moderation, άνετα μπορεί να πάρει κι αυτό τον ίδιο δρόμο. :S
Τι σου έλεγα; Θυμάσαι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Dude που δεν έχει καμια σχεση με το εξωτερικο γιατι γράφει? :jerking: :2funny:εγω θα πρότεινα να μετονομαστεί το Thread  σε Ελληνες φουκαράδες του εξωτερικού  :2funny:
 Γερμανία που πήγα αρκετές φορές σίγουρα ήταν χάλια σε σχεση με της ανεσεις της Ρωσσίας ολα τα μαγαζιά κλειστά  της κυριακές:headbang: καθε μερα το μεσημερι κλειστά ακόμα κσι τα εστιατόρια  :headbang:το Βερολίνο γεμάτο άραβες  :headbang:
 Τι να πω όταν κάποιος μένει σε ενα μέρος που δεν του αρέσει και ζει εκει για τα λεφτα ειναι το λιγότερο δυστυχισμένος!
  Αν μου ελεγαν να ζήσω Ελλαδα ή Γερμανία εννοειται χωρις να δουλευω  θα δυσκολευόμουν να διαλέξω γιατι και η Ελλαδα ειναι ενα μαύρο χάλι :vomit:
 Αλλα ότι ξεκινάνε τον αυγουστο ολοι να πανε Ελλαδα στη ζέστη δεν το καταλαβαινω?
:headbang:
 Καλα βρε παιδιά τόσο χάλια ζειτε στη Γερμανία? :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ο Dude που δεν έχει καμια σχεση με το εξωτερικο γιατι γράφει? :jerking: :2funny:εγω θα πρότεινα να μετονομαστεί το Thread  σε Ελληνες φουκαράδες του εξωτερικού  :2funny:
  Γερμανία που πήγα αρκετές φορές σίγουρα ήταν χάλια σε σχεση με της ανεσεις της Ρωσσίας ολα τα μαγαζιά κλειστά  της κυριακές:headbang: καθε μερα το μεσημερι κλειστά ακόμα κσι τα εστιατόρια  :headbang:το Βερολίνο γεμάτο άραβες  :headbang:
  Τι να πω όταν κάποιος μένει σε ενα μέρος που δεν του αρέσει και ζει εκει για τα λεφτα ειναι το λιγότερο δυστυχισμένος!
  Αν μου ελεγαν να ζήσω Ελλαδα ή Γερμανία εννοειται χωρις να δουλευω  θα δυσκολευόμουν να διαλέξω γιατι και η Ελλαδα ειναι ενα μαύρο χάλι :vomit:
  Αλλα ότι ξεκινάνε τον αυγουστο ολοι να πανε Ελλαδα στη ζέστη δεν το καταλαβαινω?
:headbang:
  Καλα βρε παιδιά τόσο χάλια ζειτε στη Γερμανία? :headbang:
Εγώ θα πρότεινα να τραβήξεις τις κωλότριχες απο το κεφάλι σου.Και να βάλεις κρέμα για το σύγκαμα.Εκτός αν θες να σε ξεφτιλίσω και άλλο.Οχι ότι είναι δύσκολο.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Καλα βρε παιδιά τόσο χάλια ζειτε στη Γερμανία? :headbang:
Παράδεισος είναι το Germany

Μουνάρες βυζαρούδες μελαχρινές/ξανθιές/κοκκινομάλλες, λεφτά, τρομερές επαγγελματικές ευκαιρίες, αυτοκινητάρες....ασε σου λέω, ασε, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!! 
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Λοιπόν ο κλώνος μου και εγώ, εγώ και ο κλώνος μου έχουμε της κόντρες μας με διαφορα μέλη, όμως ο λόγος που γίνεται το μπάχαλο είναι ότι η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική από αυτή που πασάρουν  :jerking: ο κμαν είναι μυθοπλαστης από την χρόνια αφραγκια και άγαμια με αποτέλεσμα να αρχήσε να λέει ότι βγάζει 5000 ευρώ, αυτόν περίμεναν οι Γερμανοί να δώσουν 5 χιλιάδες, εντάξει αυτόν λίγο μυαλό καταλαβαίνεις ότι λέει ψέματα, δυστυχώς έχει ξεφύγει και ο φύλακας και λέει ότι ο μισθός είναι 2 με 2.5 χιλιάδες  :headbang: ναι είναι αλλά με 14ωρα  :jerking: με 8ωρο κάνεις δεν βγάζει ως μετανάστης περισσότερα από 1500 ως εργάτης  :jerking:   η κάυλαντα του κλώνου μου είναι επειδή οι μετανάστες κάνουν αυτό θυσίες και θα μπορούσαν να ζουν καλύτερα, πχ και οι δύο διάσημοι μετανάστες πλέον εδώ μέσα ο κμαν και ο ουρμπ δεν ζουν σε διαμέρισμα αλλά σε χώρο εργασίας  :jerking: μου θυμίζει έναν φίλο στην Ελλάδα που πήγαινε Ρόδο τα καλοκαίρια για σεζόν και έμενε με 4 αλβανούς και 2 Βούλγαρους :headbang: ο ένας μου έλεγε έκλανε, ο άλλος ροχαληζε, του άλλου μυριζαν τα πόδια, δηλαδή θυσία να μαζέψεις 3000-4000?Εγω θα νοίκιαζα ένα στην πόλη της Ρόδου και ας μάζευα μόνο 2 χιλιάδες  :jerking: άλλο όμως να είσαι Ρόδο και άλλο στην μαύρη ξενιτιά, όσοι θέλετε να πάτε πρέπει να έχετε καταστρέφει στην Ελλάδα όπως ο ουρμπ, αν έχετε λίπος ακόμα, καθηστε εκεί, αν όχι φύγετε, αλλά θα ζείτε σαν αυτούς, και μην περιμένετε ότι έχετε δει στα έργα  :jerking: τα έργα δείχνουν ντόπιους, και όχι μετανάστες, οι πλούσιοι Έλληνες της Αμερικής πλουτισαν την δεκαετία του 60 και 70 επειδή τα οικόπεδα είχαν 5 χιλιάδες δολάρια και όχι 200000 τώρα  :headbang:  όσοι λοιπόν έχετε διαλυθεί εδώ φύγετε, δεν έχετε να χάσετε τίποτα, έτσι και αλλιώς με την πανδημία που φέρανε κάθε τρεις και λίγο lock down θα έχουμε  :jerking:  τι να μείνετε πεινασμένοι εδώ, εκεί θα έχετε εργασία και ασφάλιση, και σύνταξη, έστω ένα κρεβάτι, όσοι έχετε εισόδημα καθίστε εδώ, όσοι έχετε λεφτά και έχετε βαρεθεί την Ελλάδα πάτε να αγοράσετε διαμερίσματα στης χώρες που ανέφερε ο κλώνος μου. Αυτό ήταν ένα σοβαρό ποστ γιατί από εδώ και πέρα ακολουθεί κράξιμο, οι λόγοι είναι ότι έχουν πει δεκάδες ψέματα  :headbang: και ότι είναι μια απόφαση ζωής, δεν πας εκδρομή Θεσσαλονίκη  :jerking: αν θέλετε όλοι όμως να γίνετε γκαστερμπαιτερ, στείλτε πμ στον φύλακα, γιατί ο κμαν είναι ψεύτης  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ θα πρότεινα να τραβήξεις τις κωλότριχες απο το κεφάλι σου.Και να βάλεις κρέμα για το σύγκαμα.Εκτός αν θες να σε ξεφτιλίσω και άλλο.Οχι ότι είναι δύσκολο.
:spam: :ban:σκάσε βρε ηλίθιε τι σχέση εχεις εσυ με το εξωτερικό?  :jerking: :2funny:

 
Παράδεισος είναι το Germany

Μουνάρες βυζαρούδες μελαχρινές/ξανθιές/κοκκινομάλλες, λεφτά, τρομερές επαγγελματικές ευκαιρίες, αυτοκινητάρες....ασε σου λέω, ασε, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!!  
Ωραία αφου ειναι παραδεισος όπως λες γιατι αυτοί κοιτάνε πως θα φύγουν από κει? :2funny:εκτος αν το λες ειρωνικά? :2funny:ολοι λενε οτι ειναι εκει για τα λεφτα :headbang:
  Κοίτα και η Ρωσσια για μένα είναι παράδεισος αλλα οχι για καποιο κακομοιρη που ερχεται εδω για να δουλέψει  :headbang:οσοι Ελληνες ηρθσν εδω για να δουλέψουν εφυγαν και είπαν ότι η Ρωσσία ειναι μια κόλαση!Τα έχω πει η Ρωσσια μπορεί να γίνει ή παραδεισος ή κολαση!
  Καλό είναι να κοιτάς κάποιον από της πράξεις του αν π.χ. έλεγα οτι η Ρωσσία ειναι παραδεισος και καθε καλοκαίρι έτρεχα σσν τρελλός να παω στην Ελλαδα για λίγες μέρες  :headbang:θα γελάγατε μαζί μου  :2funny:.
  Ίσως η Γερμανία ειναι παραδεισος για τους Γερμανούς,για τους Ελληνες δε νομίζω.Ολοι γυρνάνε μόνιμα Ελλάδα για να πεθάνουν  :2funny:
  Τωρα αν η ζωη μου στη Ρωσσια ειναι ενας παραδεισος ή όχι μπορείτε να το δείτε διαβάζοντας τα ποστ παιδιών από το σάϊτ που ηρθσν εδω και με βρήκαν και ξετρελάθηκαν
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εγώ θα πρότεινα να τραβήξεις τις κωλότριχες απο το κεφάλι σου.Και να βάλεις κρέμα για το σύγκαμα.Εκτός αν θες να σε ξεφτιλίσω και άλλο.Οχι ότι είναι δύσκολο.
μια ρωσική παροιμία λέει τον χαζό φόβισε τον και θα του βγουν τα ψέματα  :2funny: έτσι και εσύ, την μία το παίζεις Άγγλος μετανάστης την άλλη δεν το παραδέχεσαι, πας να τα μπαλωσεις και δεν μπορείς  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μια ρωσική παροιμία λέει τον χαζό φόβισε τον και θα του βγουν τα ψέματα  :2funny: έτσι και εσύ, την μία το παίζεις Άγγλος μετανάστης την άλλη δεν το παραδέχεσαι, πας να τα μπαλωσεις και δεν μπορείς  :2funny:
Μια φορα του ειχε ξεφυγει οτι δεν ειναι Αγγλια,μιλαγε σαν να ειναι Ελλάδα
  Ειναι εντελως γελοιος και δε δίνει ποτέ καμία πληροφορία  :jerking:μονο βλακειες γράφει
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
μια ρωσική παροιμία λέει τον χαζό φόβισε τον και θα του βγουν τα ψέματα   :2funny: έτσι και εσύ, την μία το παίζεις Άγγλος μετανάστης την άλλη δεν το παραδέχεσαι, πας να τα μπαλωσεις και δεν μπορείς  :2funny:
Eγω δεν το παίζω τίποτα.Εσείς έχετε σκάσει να λέτε ότι δεν είμαι Αγγλία.Εμένα στα αρχίδια μου.Που έμαθες και ρωσικες παροιμίες.
Σε ποιο μέρος της Ελλάδα πιάνει τα παρακάτω?
Screenshot-2020-07-26-23-46-49-545-com-android-phone.jpg

Σιγά σιγά θα σας ξεβρακώνω.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
, και μην περιμένετε ότι έχετε δει στα έργα  :jerking: τα έργα δείχνουν ντόπιους, και όχι μετανάστες, οι πλούσιοι Έλληνες της Αμερικής πλουτισαν την δεκαετία του 60 και 70 επειδή τα οικόπεδα είχαν 5 χιλιάδες δολάρια και όχι 200000 τώρα  :headbang:  όσοι λοιπόν έχετε διαλυθεί εδώ φύγετε, δεν έχετε να χάσετε τίποτα, έτσι και αλλιώς με την πανδημία που φέρανε κάθε τρεις και λίγο lock down θα έχουμε  :jerking:  τι να μείνετε πεινασμένοι εδώ, εκεί θα έχετε εργασία και ασφάλιση, και σύνταξη, έστω ένα κρεβάτι, όσοι έχετε εισόδημα καθίστε εδώ, όσοι έχετε λεφτά και έχετε βαρεθεί την Ελλάδα πάτε να αγοράσετε διαμερίσματα στης χώρες που ανέφερε ο κλώνος μου. Αυτό ήταν ένα σοβαρό ποστ γιατί από εδώ και πέρα ακολουθεί κράξιμο, οι λόγοι είναι ότι έχουν πει δεκάδες ψέματα  :headbang: και ότι είναι μια απόφαση ζωής, δεν πας εκδρομή Θεσσαλονίκη  :jerking: αν θέλετε όλοι όμως να γίνετε γκαστερμπαιτερ, στείλτε πμ στον φύλακα, γιατί ο κμαν είναι ψεύτης  :2funny:
Αν και ψευτης εδω σου ξεφυγε και ειπες αληθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom