Νέα

Elite Emily !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 896
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Ρε Αποστόλη, τελικά πότε θα έρθει η Emily? :huh:
Γαμώ το φερλέκι μου!!!!!
Μας υποσχέθηκες 11-12...θα έρθει? :think:
Θέλεις να την πάρουμε μαζί? ;)
Εκθεσούλα θα γράψεις εσύ όμως!!!!
Μην γράφουμε τα ίδια πάλι!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

αφου γραφεις ωραιες εκθεσεις τι να κανουμε
μη ξεχασεις ομως να τις κατοχυρωσεις με διπλωμα ευρυσιτεχνιας!!!!
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Ξεχασα ρε Apostolis να σε ευχαριστησω για τα καλα σου λογια πριν !!!   
fuckoffx.jpg

προσπαθησα να γραψω ενα review επειδη το ζητησε η Μoni, οπωσ αλωστε το κανει σε ολους, και επειδη τα αγγλικα μου σε επιπεδο γραφης δε ειναι και πολυ καλα χρησιμοποιησα τις σκεψεισ το Geopa εσυ τι ζορι τραβας???????
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ωραια ξιγα !!!
Ετσι δεκτον και δεν τραβαω κανενα ζορι !!!
Και συγγνωμη κιολας !!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
19
Like
1.519
Πόντοι
6.835
Περίεργο να στο ζήτησε  :idiot:
Εμένα δεν το έχει ζητήσει ποτέ
Ας τα έγραφες στα ελληνικά έστω και σε ξένο φόρουμ
Όταν γράφεις κριτική, και για να θεωρείσαι αντικειμενικός, καλό είναι να χρησιμοποείς τα δικά σου εκφραστικά μέσα τα οποία τιαριάζουν και περισσότερο με το χαρακτήρα σου και με αυτό που ζεις σαν εμπειρία με τις κοπέλλες
προσπαθησα να γραψω ενα review επειδη το ζητησε η Μoni, οπωσ αλωστε το κανει σε ολους, και επειδη τα αγγλικα μου σε επιπεδο γραφης δε ειναι και πολυ καλα χρησιμοποιησα τις σκεψεισ το Geopa εσυ τι ζορι τραβας???????
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Ωραια ξιγα !!!
Ετσι δεκτον και δεν τραβαω κανενα ζορι !!!
Και συγγνωμη κιολας !!!

ενταξει δε τρεχει τιποτα αρχηγε, πραγματι πρεπει να ομολογησω οτι η συνεισφορα μου στο forum ειναι ελαχιστη, ειδικα σε σχεση με εσενα. Αλλα απο την αλλη δε θεωρω κατι το ιδιαιτερο να γραψω μια κριτικη που στη ουσια θα λεει μια απο τα ιδια με αλλα λογια.Δηλαδη για παραδειγμα το Σαββατο συναντησα τη Suzi και ειχα στο μυαλο μου να γραψω κατι πρωτος, αλλα ηδη το εχει κανει καποιος και συμφωνω απολυτα μαζι του, να ξαναγραψω τα ιδια!!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
19
Like
1.519
Πόντοι
6.835
Επίσης καλό θα ήταν να μην γράφεις οποιαδήποτε κριτική κατά παραγγελία οποιαδήποτε κοπέλλα και αν στο ζητάει.
Και η Μόνι είναι κατά τη γνώμη μου πραγματικά από τις καλύτερες κοπέλες του χώρου (την έχω συναντήσει ουκ ολίγες φορές)

Να γράφεις μόνο όταν το νιώθεις εσύ
Όταν είναι καταά παραγγελία μήπως έχεις σκεφτεί ότι ίσως σε πιάνουν "κορόιδο" και τους κάνεις τσάμπα διαφήμιση?
Σκέψου ότι δεν έχεις να κερδίσεις τίποτα από αυτές. Προσπαθούν απλά να κάνουν τη δουλειά τους και να διατηηρήσουν ή να αυξήσουν το  to status quo τους
Περίεργο να στο ζήτησε  :idiot:
Εμένα δεν το έχει ζητήσει ποτέ
Ας τα έγραφες στα ελληνικά έστω και σε ξένο φόρουμ
Όταν γράφεις κριτική, και για να θεωρείσαι αντικειμενικός, καλό είναι να χρησιμοποείς τα δικά σου εκφραστικά μέσα τα οποία τιαριάζουν και περισσότερο με το χαρακτήρα σου και με αυτό που ζεις σαν εμπειρία με τις κοπέλλες
Quote from: ASTRA98 on Today at 10:56
προσπαθησα να γραψω ενα review επειδη το ζητησε η Μoni, οπωσ αλωστε το κανει σε ολους, και επειδη τα αγγλικα μου σε επιπεδο γραφης δε ειναι και πολυ καλα χρησιμοποιησα τις σκεψεισ το Geopa εσυ τι ζορι τραβας???????
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Επίσης καλό θα ήταν να μην γράφεις οποιαδήποτε κριτική κατά παραγγελία οποιαδήποτε κοπέλλα και αν στο ζητάει.
Και η Μόνι είναι κατά τη γνώμη μου πραγματικά από τις καλύτερες κοπέλες του χώρου (την έχω συναντήσει ουκ ολίγες φορές)

Να γράφεις μόνο όταν το νιώθεις εσύ
Όταν είναι καταά παραγγελία μήπως έχεις σκεφτεί ότι ίσως σε πιάνουν "κορόιδο" και τους κάνεις τσάμπα διαφήμιση?
Σκέψου ότι δεν έχεις να κερδίσεις τίποτα από αυτές. Προσπαθούν απλά να κάνουν τη δουλειά τους και να διατηηρήσουν ή να αυξήσουν το  to status quo τους

Συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα η Moni ειναι κατι παραπανω απο αψογη τουλαχιστον μαζι μου και σου εξηγω δε γραφω επειδη μου το ζητησε (πολυ χαλαρα δηλαδη ναι αν θες γραψε κατι) αλλα επειδη πραγματι το πιστευω και δε το εχω κανει γιατι πιστευα οτι δε αξιζε το κοπο. Αυτα!!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
19
Like
1.519
Πόντοι
6.835
Τώρα έγινες απόλυτα κατανοητός
Συγχώρεσε με,αλλά πριν δεν ήθελα να το παίξω δάσκαλος ή εξυπνάκιας΄ή να σου κάνω έλεγχο στο τι γράφεις ή όχι.
Θέλησα με αφορμή αυτή να κάνω ένα σχόλιο που θα διαβαστεί από πολλούς εδώ μέσα, ώστε να κάνουμε εποικοδομητική ανταλλαγή απόψεων που πιστέυω μας βοηθάει ώστε να έχουμε τα "μάτια μας και τα αυτιά μας ανοιχτά"
Συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα η Moni ειναι κατι παραπανω απο αψογη τουλαχιστον μαζι μου και σου εξηγω δε γραφω επειδη μου το ζητησε (πολυ χαλαρα δηλαδη ναι αν θες γραψε κατι) αλλα επειδη πραγματι το πιστευω και δε το εχω κανει γιατι πιστευα οτι δε αξιζε το κοπο. Αυτα!!!
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Τώρα έγινες απόλυτα κατανοητός
Συγχώρεσε με,αλλά πριν δεν ήθελα να το παίξω δάσκαλος ή εξυπνάκιας΄ή να σου κάνω έλεγχο στο τι γράφεις ή όχι.
Θέλησα με αφορμή αυτή να κάνω ένα σχόλιο που θα διαβαστεί από πολλούς εδώ μέσα, ώστε να κάνουμε εποικοδομητική ανταλλαγή απόψεων που πιστέυω μας βοηθάει ώστε να έχουμε τα "μάτια μας και τα αυτιά μας ανοιχτά"

εχεις απολυτο δικιο καλι δουλεια. εχω ανεβασει κριτκη για Suzi. ειναι τρελλα!!!
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
ανακοινωθηκε 13/11 θα ειναι εδω
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
19
Like
1.519
Πόντοι
6.835
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα
Και εμένα μου την είχαν συστήσει οι φίλες της, γνωρίζοντας τα γούστα μου

Μπορεί να την έχω συναντήσει μόνο μια φορά, αλλά πέρασα υπέροχα
Έχει πολύ ωραίο σώμα, επμειρία, ξέρει πως να σε "ανάψει", γενικά φοβερό service

Τώρα θα ρωτήσετε γιατί δεν την ξανασυνάντησα. Δύο είναι οι λόγοι:
1ον Τις άλλες φορές που ήρθε είχα άλλες προτεραιότητες στο ποιες κοπέλες θα συναντήσω
2ον Αν και πέρασα στο sex φανταστικά, στο social time δεν νομίζω ότι ταίριαξε η Emily με την
    ιδιοσυγκρασία μου (για μένα το social time έιναι σημαντικό γιατί συνήθως κλείνω 3ωρα). Προς
    Θεού η κοπέλλα μια χαρά είναι, ομιλιτική και ευδιάθετη αλλά εγώ δεν "έδεσα" μαζί της

Όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν επιφυλάσσομαι για μια μελλοντική συνάντηση μαζί της
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα
Και εμένα μου την είχαν συστήσει οι φίλες της, γνωρίζοντας τα γούστα μου

Μπορεί να την έχω συναντήσει μόνο μια φορά, αλλά πέρασα υπέροχα
Έχει πολύ ωραίο σώμα, επμειρία, ξέρει πως να σε "ανάψει", γενικά φοβερό service

Τώρα θα ρωτήσετε γιατί δεν την ξανασυνάντησα. Δύο είναι οι λόγοι:
1ον Τις άλλες φορές που ήρθε είχα άλλες προτεραιότητες στο ποιες κοπέλες θα συναντήσω
2ον Αν και πέρασα στο sex φανταστικά, στο social time δεν νομίζω ότι ταίριαξε η Emily με την
    ιδιοσυγκρασία μου (για μένα το social time έιναι σημαντικό γιατί συνήθως κλείνω 3ωρα). Προς
    Θεού η κοπέλλα μια χαρά είναι, ομιλιτική και ευδιάθετη αλλά εγώ δεν "έδεσα" μαζί της

Όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν επιφυλάσσομαι για μια μελλοντική συνάντηση μαζί της

συμφωνω απολυτα μαζι σου
 

Επισκέπτης
Ας τις τοποθετήσουμε και εδώ....αν και νιώθω λίγο off-topic από τα τελευταία σχόλια... :2funny:

piersi333.jpg
 

Επισκέπτης
Για κάποιο λόγο σβήστηκε η παρακάτω φωτογραφία

piersi333y.jpg


Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το imageshack αλλά ας κάνω άλλη μία προσπάθεια
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kατσε να προμοταρω λιγακι το κοριτσι !!!
Το γραφω για να μην λετε μετα μαλακιες !!!
Λοιπον καποιος ρωτησε εαν θα ειναι με μακρυα μαλλια !!!
Οχι θα ειναι αυτη την φορα με κοντα μαλλια σαν τις φωτο που βαζω απο κατω !!!


img5776.jpg
         
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom