Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
1,65 δεν τη λες και άλογο
Εκτός κι αν είσαι ο μύωπας ποδολάγνος που είχε διαπιστώσει προσωπικά ότι η Ελεονώρα έχει ατελείωτα πόδια

και δε γραφτηκε στις ατακες? να καταχωρηθει εστω και καθυστερημενα ποδολαγνος 2014
 

Επισκέπτης
δε μας ενδιαφερει το μυαλο της.
δε μας ενδιαφερει ποσο εβγαλε στην τριτη γυμνασιου.
δε μας ενδιαφερει αν στην β λυκειου εμεινε μετετξεταστεα.
δε μας ενδιαφερει αν πηρε το πτυχιο της πουτσας που εχει με αντιγραφες.

[size=13pt]μας ενδιαφερει η εικονα της που σταζει καβλα.[/size]
[size=15pt]μας ενδιαφερει να τη γαμησουμε απο ολες τις τρυπες.[/size]
[size=17pt]μας ενδιαφερει να τη χυνουμε μεχρι να στερεψουν τα αρχιδια μας.[/size]

νομιζω εγινα σαφης.

+100000000

Διπλα στο αλλο θεμα θελουν οπωσδηποτε να γαμησουν τη λιαγουροπουλου και κραζουν που τη λεμε μπαζο και εδω λεμε κουβα την ελεονωρα
:rockon:

+100000000000000000000000000000000000000000000000
 

liakosartaki

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Πολλούς "μάστορες" έχει το κατάστημα, του τύπου "τσάμπα μάγκες"... :uglystupid:

Ότι και να λένε ...δεν παύει η τύπησα να τους έχει γραμμένους στα π@π@ρια της και να έχει 100πλάσιο μισθό από αυτούς... :uglystupid:
παραμενει ενα ζωο που απλα αμοιβεται με 100πλασιο μισθο.το ιδιο και η μενεγακη και οι περισσοτερες απο αυτες πλην καποιων εξαιρεσεων
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Τη βλέπω στο surf. Κατώβαρη και δεν τραβάει το βλέμμα με τίποτα.
Τηλεοπτικά, το ατου της είναι η καβλόφατσα που έχει και μετά τα βυιά της.
Τα πόδια δεν είναι να τα βγάζει έξω.

Κι επειδή δουλειά της είναι να μιλάει, δυστυχώς γι' αυτήν φαίνεται να τραβάει ζόρια με τους άντρες και με τη μαμά της.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
1,65 δεν τη λες και άλογο
Εκτός κι αν είσαι ο μύωπας ποδολάγνος που είχε διαπιστώσει προσωπικά ότι η Ελεονώρα έχει ατελείωτα πόδια

Κάτσε πρώτο μπόι δεν την λές αλλά εγώ προσωπικά δεν θα μπορούσα να είμαι με μια γυναίκα στο ύψος μου (1,85) που όταν βγαίνουμε έξω να φοράει γόβες και να μου ρίχνει ένα κεφάλι. Εκει στο 1,65-1,75 θεωρώ ότι είναι το τέλειο ύψος για γκόμενα και όσο και να γουστάρει κανείς τα άλογα δεν μπορεί να αναιρέσει το γεγονός ότι από ένα ύψος και μετά είναι τέρμα άχαρες αν δεν γυμνάζονται βλέπεις ένα σώμα δυο μέτρα πλαδαρό κ.τ.λ ανατομικά και μόνο να το πάρεις (οι γκόμενες έχουν μεγαλύτερα ποσοστά λίπους, πιο ανοιχτή λεκάνη κ.τ.λ) το να είναι μια γυναίκα 1,90 και να μην γυμνάζεται όπως οι πιο πολλές Ελλεεινίδες γράφει άσχημα στο μάτι. Πάρτε όλες όσες ξέρετε οι οποίες να είναι από 1,80 και πάνω και βάλτε τες δίπλα σε κοντές καβλίτσες και δείτε την διαφορά (εξαιρούνται βέβαια αθλήτριες κ.τ.λ οι οποίες γυμνάζονται αναγκαστικά)....
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ελεονώρα Μελέτη
Ύψος: 1,71 μ.
Βάρος: 60 κιλά
Παλαιότερα η Ελεονώρα είχε πρόβλημα με τα κιλά της. Φρόντισε όμως να χάσει το περιττό βάρος με θαλάσσιο σκι το καλοκαίρι, πολλή γυμναστική και στεγνή διατροφή. Μικρή αδυναμία της; Τα γλυκά.

 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Ελεονώρα Μελέτη
Ύψος: 1,71 μ.
Βάρος: 60 κιλά
Παλαιότερα η Ελεονώρα είχε πρόβλημα με τα κιλά της. Φρόντισε όμως να χάσει το περιττό βάρος με θαλάσσιο σκι το καλοκαίρι, πολλή γυμναστική και στεγνή διατροφή. Μικρή αδυναμία της; Τα γλυκά.

επισης αδυναμια της ειναι και η πουτσα  :fuck1:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ελεονώρα Μελέτη
Ύψος: 1,71 μ.
Βάρος: 60 κιλά
Παλαιότερα η Ελεονώρα είχε πρόβλημα με τα κιλά της. Φρόντισε όμως να χάσει το περιττό βάρος με θαλάσσιο σκι το καλοκαίρι, πολλή γυμναστική και στεγνή διατροφή. Μικρή αδυναμία της; Τα γλυκά.


Θπ το + 5 cm σε κάθε μία έχει το άρθρο...για να μην πω παραπάνω

ακόμη και για το ύψος τους βάζουν βύζμα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

MIA ελληνιδα που να δηλωνει 1.60 ή 1.57, υπαρχει??  :think:

Γιατι εγω βλεπω χιλιαδες, καθημερινα...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
oxi αλλα πρεπει να ειπωθει....

αφου το ειπε η κοπελα

URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τις τρωει και τις καταπινει δλδ;
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
αφου το ειπε η κοπελα

http://[URL unfurl="true"]www.daypress.gr/UserFiles/image/KOSMIKA/eleonora-poutses.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
ξεχειλιζει η μορφωση της απο την Ανωτατη Πουτσοχυσικη...
Ρε ΜΑΛΑΚΕΣ που θεωρειτε αυτο το ΣΚΑΤΟ μορφωμενο,εχετε βγαλει τουλαχιστον το Λυκειο?
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
ξεχειλιζει η μορφωση της απο την Ανωτατη Πουτσοχυσικη...
Ρε ΜΑΛΑΚΕΣ που θεωρειτε αυτο το ΣΚΑΤΟ μορφωμενο,εχετε βγαλει τουλαχιστον το Λυκειο?

τυπε γιατι νομιζεις οι μορφωμενοι δε λενε βρωμολογα? πλανασαι οικτρα...οι μορφωμενοι λενε τα χειροτερα.....δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο...οσο για μενα...εχω πτυχιο κ 2 μεταπτυχιακα σε Αγγλια κ Γαλλια..αλλα δε θεωρω τον εαυτο μου καλυτερο απο κανεναν που δεν εχει πτυχιο....ολοι ισοι...στην πραξη φαινονται ολα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom