Νέα

Ελένη Ματζουράνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 727
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Απόλυτε αρσενικέ ωραίο το τραγουδάκι μου θυμίζει εμένα μετά τις τρείς το βράδυ  :2funny:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
γεμήσαμε γαμιάδες !!!  :jerking:
κατουράτε και λίγο...
και στο κάτω κάτω αν δεν σας αρέσει η γκόμενα, τραβάτε σε άλλο θρεντ με γκόμενες (ή μποντιμπιλντεράδες) που θα γαμούσατε !!!
αφήστε αυτές τις χάλια όπως τις παρουσιάζετε για εμάς..
ή ακόμα φιάχτε ένα θρεντ "ΓΚΟΜΕΝΕς ΠΟΥ ΓΑΜΑΩ"  :2funny: :2funny: και βάλτε τις μουνάρες σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να γελάσουμε και λίγο !!!  :birdman:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
γεμήσαμε γαμιάδες !!!  :jerking:
κατουράτε και λίγο...
και στο κάτω κάτω αν δεν σας αρέσει η γκόμενα, τραβάτε σε άλλο θρεντ με γκόμενες (ή μποντιμπιλντεράδες) που θα γαμούσατε !!!
αφήστε αυτές τις χάλια όπως τις παρουσιάζετε για εμάς..
ή ακόμα φιάχτε ένα θρεντ "ΓΚΟΜΕΝΕς ΠΟΥ ΓΑΜΑΩ"  :2funny: :2funny: και βάλτε τις μουνάρες σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να γελάσουμε και λίγο !!!  :birdman:
[size=16pt]ΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ GAME!!!![/size]
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
γεμήσαμε γαμιάδες !!!  :jerking:
κατουράτε και λίγο...
και στο κάτω κάτω αν δεν σας αρέσει η γκόμενα, τραβάτε σε άλλο θρεντ με γκόμενες (ή μποντιμπιλντεράδες) που θα γαμούσατε !!!
αφήστε αυτές τις χάλια όπως τις παρουσιάζετε για εμάς..
ή ακόμα φιάχτε ένα θρεντ "ΓΚΟΜΕΝΕς ΠΟΥ ΓΑΜΑΩ"  :2funny: :2funny: και βάλτε τις μουνάρες σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να γελάσουμε και λίγο !!!  :birdman:
Ρε παπαρα...μασ την λες τωρα....δηλαδη με το ζορι να γουσταρουμε την μαλακο που ποσταρισες?Αφου την ποσταρισες θα ακουσεις τα παντα και αυτους που την γουσταρουνε και αυτους που δεν...Αν σου αρεσει αν δεν σου αρεσει παρε εσυ πουλο...
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
γεμήσαμε γαμιάδες !!!  :jerking:
κατουράτε και λίγο...
και στο κάτω κάτω αν δεν σας αρέσει η γκόμενα, τραβάτε σε άλλο θρεντ με γκόμενες (ή μποντιμπιλντεράδες) που θα γαμούσατε !!!
αφήστε αυτές τις χάλια όπως τις παρουσιάζετε για εμάς..
ή ακόμα φιάχτε ένα θρεντ "ΓΚΟΜΕΝΕς ΠΟΥ ΓΑΜΑΩ"  :2funny: :2funny: και βάλτε τις μουνάρες σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να γελάσουμε και λίγο !!!  :birdman:

Και ποιος σου ειπε οτι κανουμε κεφι να βγαλουμε τι κανουμε στο κρεβατι μας σε web tv προς τερψην διαφορων στερημενων λιγουρηδων και κλωνων?
Ρε καλα σας κανουν οι ελλεινιδες λεω εγω.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

toympa

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
668
Like
12
Πόντοι
6
20200214511355555541210.jpg

άβαφτη μου φαίνεται καλύτερη.... :think:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Ρε παπαρα...μασ την λες τωρα....δηλαδη με το ζορι να γουσταρουμε την μαλακο που ποσταρισες?Αφου την ποσταρισες θα ακουσεις τα παντα και αυτους που την γουσταρουνε και αυτους που δεν...Αν σου αρεσει αν δεν σου αρεσει παρε εσυ πουλο...
βλάκα..πρώτα πρώτα δες ποιος την ποστάρισε !!!
μετά έχετε γαμήσει το θρεντ με μαλακίες άσχετες με το θέμα !!!
και τρίτων τον πούλο τον πέρνει όποιος δεν γουστάρει !!! τα θρεντ φτιαχνοντε για αυτούς που γουστάρουν !!!  :uglystupid:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Και ποιος σου ειπε οτι κανουμε κεφι να βγαλουμε τι κανουμε στο κρεβατι μας σε web tv προς τερψην διαφορων στερημενων λιγουρηδων και κλωνων?
Ρε καλα σας κανουν οι ελλεινιδες λεω εγω.... :2funny: :2funny: :2funny:
κατα αρχάς στο κρεβάτι σου μόνο κοιμάσαι και βάζω και στοίχιμα οτι γουστάρεις  :2funny:
κατα δεύτερων..πολύ θα ήθελεσ να έχεις και εσύ μια Ελληνίδα, αλλα πέρνεις τον πούλο οπότε μείνε με τις γκόμενες το 20αρικου που γαμάς (αν γαμάς και αυτές, γιατί προτημάς κάτι σε Κόναν..όπως ο ίδιος είπες)) και πολύ σου είναι..  :thefinge:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
βλάκα..πρώτα πρώτα δες ποιος την ποστάρισε !!!
μετά έχετε γαμήσει το θρεντ με μαλακίες άσχετες με το θέμα !!!
και τρίτων τον πούλο τον πέρνει όποιος δεν γουστάρει !!! τα θρεντ φτιαχνοντε για αυτούς που γουστάρουν !!!  :uglystupid:
Στα παπαρια μου ποιος την ποσταρισε..δευτερον πανιβλακα ποιο ειναι το θεμα του θρεντ?η μπαζολα?εεεεε για την μπαζολε μιλαμε....και τελευταια τα θρεντ ειναι για ολους... :uglystupid:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Στα παπαρια μου ποιος την ποσταρισε..δευτερον πανιβλακα ποιο ειναι το θεμα του θρεντ?η μπαζολα?εεεεε για την μπαζολε μιλαμε....και τελευταια τα θρεντ ειναι για ολους... :uglystupid:
έχεις δίκιο..τα θρεντ είναι για όλους..δεν έχουν προβλέψει τους μαλάκες να τους αφήνουν απ έξω !!! οπότε κάνε δουλειά σου..  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom