Νέα

Ελένη η βυζαρού Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 415K
  • Ετικέτες
    sirina
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SexShopBlueBox

Sex Shop
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
34
Like
88
Ελενάρα τα δίνει όλα στο "Τον έκανα να χύσει με τα βυζιά μου"


527_hero_eleni_patrinos1.jpg
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361

Lolocotoro

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
242
Πόντοι
0
Αξίζει συναγωνιστή έχω βρεθεί μαζί της δύο φορές στο ξενοδοχείο Μπιλ στο Μεταξουργείο, μιλάμε για γυναικάρα,όταν λέμε γυναικάρα, γυναικάρα!!
Τυχερέ... Θα ήθελα και εγώ να τη συναντήσω αλλά απ'οτι καταλαβαίνω θέλει να επιμείνεις πολύ στο ινστα... Εκτός και αν έχουμε άλλο τρόπο επικοινωνίας....
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
2
Like
6.358
Πόντοι
1.336
Φίλε λολοκοτορο αν ψάξεις στην αρχή της σελίδασ 9 που είμαστε τώρα έχει αναφέρει ο χρήστης νταφυ το τηλέφωνο της (αν θυμάμαι ήταν από αγγελία ).Να είσαι καλά .
 

Lolocotoro

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
242
Πόντοι
0
Φίλε λολοκοτορο αν ψάξεις στην αρχή της σελίδασ 9 που είμαστε τώρα έχει αναφέρει ο χρήστης νταφυ το τηλέφωνο της (αν θυμάμαι ήταν από αγγελία ).Να είσαι καλά .
Η γκαβομαρα δεν έχει προηγούμενο... Σε ευχαριστώ πολύ παίκτη μου...
 

Lolocotoro

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
242
Πόντοι
0
Φίλε λολοκοτορο αν ψάξεις στην αρχή της σελίδασ 9 που είμαστε τώρα έχει αναφέρει ο χρήστης νταφυ το τηλέφωνο της (αν θυμάμαι ήταν από αγγελία ).Να είσαι καλά .
Viber όμως δεν έχει
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
2
Like
6.358
Πόντοι
1.336
αν δεν έχει βαιμπερ στείλε μήνυμα φίλε λολοκοτορο και περίμενε να σου απαντησει .Σου εύχομαι το καλύτερο .
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
797
Κριτικές
39
Like
8.556
Πόντοι
7.613
Έτσι φαίνεται...Από τις ζουμερες που τα δίνουν όλα στο πήδημα
Πάντως τιμουλα έχει τσιμπημένη εάν είδα καλά στο thread.
Δεν ξέρω εάν τα τιμάει, αλλά έχει βάλει πανωτόκι λόγω sirina
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Με τον ποσο μεγαλε ;λοκω δινει;
Με συγχωρείς παρά πολύ αλλά την πρώτη ερώτηση δεν κατάλαβα τι εννοείς όσο για την δεύτερη ερώτηση αν δίνει κωλο, πάρε την τηλέφωνο και ρώτησε την!!
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Λοιπον μαγκες,επειδη καποιοι μαλλον δεν την εχετε παρει πρεφα,σας στελνω ενα link οπου ειχε παει στο shopping star...Την μπανισα φυσικα και ειδα ολο το επεισοδιο τοτε...εμπαινα για πλακα..εψαξα για αυτην...Ναι ειναι οντως η domina sesilia..Ηταν θεμα χρονου να το γυρισει στις βιζιτες...Την ειδα επι το εργο...στο shopping star ηταν καλη,τωρα τιποτα το ιδιαιτερο,γνωμη μου...https://m.youtube.com/watch?v=QZl0m0Ho8JI
 
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
397
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Βλέπω τώρα την ελεναρα στην τσόντα που λέγεται τον έκανα να χύσει με τα βυζιά είναι καύλα η γυναίκα με βυζάρες.Αν είχε και καλύτερο γαμιά θα έβγαινε πιο ωραίο αποτέλεσμα αλλά κι έτσι με έφτιαξε
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
653
Like
1.174
Πόντοι
206
Λοιπον μαγκες,επειδη καποιοι μαλλον δεν την εχετε παρει πρεφα,σας στελνω ενα link οπου ειχε παει στο shopping star...Την μπανισα φυσικα και ειδα ολο το επεισοδιο τοτε...εμπαινα για πλακα..εψαξα για αυτην...Ναι ειναι οντως η domina sesilia..Ηταν θεμα χρονου να το γυρισει στις βιζιτες...Την ειδα επι το εργο...στο shopping star ηταν καλη,τωρα τιποτα το ιδιαιτερο,γνωμη μου...https://m.youtube.com/watch?v=QZl0m0Ho8JI
Δεν είναι η sesilia φίλε μου, μπορεί να μοιάζουν αλλα δεν είναι αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom