Νέα

Ελένη η βυζαρού Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 415K
  • Ετικέτες
    sirina
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
9
Like
8.221
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα συναγωνιστές σήμερα το πρωί ραντεβού μιάμισης ώρας στο ξενοδοχείο Μπιλ στο Μεταξουργείο με την Ελένη της σιρινα, δεύτερη φορά συναντιέμαι με την Ελένη, μιάμιση ώρα πέρασα μέλι ,όταν λέμε γυναικάρα είναι γυναικάρα είναι ο σωματότυπος της γυναίκας που μου αρέσει, χυμώδης και ζουμερη με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κωλο και μεγάλα πιασίματα, βυζάρες, κωλαρα, πιασίματα, φωτιά και λαύρα, καλό και ήσυχο βράδυ να έχετε συναγωνιστές από την Θήβα!!
Σε κέρδισε με πτώση ή στα σημεία;
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Σε κέρδισε με πτώση ή στα σημεία;
Καλησπέρα συναγωνιστή με κέρδισε ότι είναι γυναικάρα,όταν λέμε γυναικάρα, γυναικάρα, χυμώδης και ζουμερη κοπέλα με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κωλο και μεγάλα πιασίματα, όπως μου αρέσουν οι κοπέλες εμένα δηλαδή,με τον συγκεκριμένο σωματότυπο της Ελένης σιρινα!! Καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πόσο πήγε μεσιέ το ξεμπούκωμα.
Καλησπέρα συναγωνιστή για μιάμιση ώρα 180 ευρώ!!
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.295
Κριτικές
9
Like
8.221
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα συναγωνιστή με κέρδισε ότι είναι γυναικάρα,όταν λέμε γυναικάρα, γυναικάρα, χυμώδης και ζουμερη κοπέλα με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κωλο και μεγάλα πιασίματα, όπως μου αρέσουν οι κοπέλες εμένα δηλαδή,με τον συγκεκριμένο σωματότυπο της Ελένης σιρινα!! Καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
Περί ορέξεως...
...και να σου πω και κάτι; Σε ζηλεύω, με την καλή την έννοια, που γουστάρεις κάργα και περνάς τέλεια μαζί της...
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Κωλοτρυπιδι δεν βλεπω
Καλησπέρα συναγωνιστή κωλο δεν ζητησα, αλλά για περισσότερες πληροφορίες πάρε την τηλέφωνο να σε ενημερώσει η ίδια, καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστή κωλο δεν ζητησα, αλλά για περισσότερες πληροφορίες πάρε την τηλέφωνο να σε ενημερώσει η ίδια, καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
τλφ ποιο ειναι;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.109
Κριτικές
128
Like
22.510
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα συναγωνιστές σήμερα το πρωί ραντεβού μιάμισης ώρας στο ξενοδοχείο Μπιλ στο Μεταξουργείο με την Ελένη της σιρινα, δεύτερη φορά συναντιέμαι με την Ελένη, μιάμιση ώρα πέρασα μέλι ,όταν λέμε γυναικάρα είναι γυναικάρα είναι ο σωματότυπος της γυναίκας που μου αρέσει, χυμώδης και ζουμερη με μεγάλα βυζιά και μεγάλο κωλο και μεγάλα πιασίματα, βυζάρες, κωλαρα, πιασίματα, φωτιά και λαύρα, καλό και ήσυχο βράδυ να έχετε συναγωνιστές από την Θήβα!!
Κάποια αγγελία υπάρχει;;;
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Κάποια αγγελία υπάρχει;;;
Καλησπέρα συναγωνιστή βέβαια, υπάρχει αγγελία, πήγαινε πίσω στην σελίδα 3 και θα την βρεις,την αγγελία της, εκεί που γράφει, Ελένη απολαυστική πορνοστάρ!! Καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
797
Κριτικές
39
Like
8.556
Πόντοι
7.613
Καλησπέρα συναγωνιστή βέβαια, υπάρχει αγγελία, πήγαινε πίσω στην σελίδα 3 και θα την βρεις,την αγγελία της, εκεί που γράφει, Ελένη απολαυστική πορνοστάρ!! Καλό και ήσυχο βράδυ να έχεις από την Θήβα!!
Γειά σου ρε Θηβαιε.
Ετσι, να έρχεσαι, να γαμάς και να γυρίζεις ξεχαρμανιασμενος πίσω.
ΣΩραίος
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
12
Like
6.960
Πόντοι
2.646

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
286
Like
1.260
Πόντοι
201
Αντέχει δυνατό σφυροκόπημα ; Γλωσσόφιλα δίνει ;
 

Ntaffy2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
441
Κριτικές
4
Like
1.094
Πόντοι
361
Καλησπέρα συναγωνιστή αντέχει δυνατό σφυροκόπημα αλλά φιλιά δεν δίνει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom