Νέα

Ελένη η βυζαρού Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 415K
  • Ετικέτες
    sirina
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
βασικα μια χαρα μπορει να σε κρινει....μπορει να κρινει το χαρακτηρα σου ο οποιος αποτυπωνεται στο γραπτο σου λογο. επισης αυτο που κανεις δεν λεγεται κριτικη αλλα προσβολη
Ωραία ας με κρίνει τότε από τον γραπτό μου λογο
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
3
Like
3.292
Πόντοι
736
Αυτό το επάγγελμα αυτά έχει αν δεν τα θέλει να αλλάξει εγώ θα σχολιάζω ότι σκέφτομαι και δεν θα τα φιλτραρω για καμιά χοντρή πουτανα που έχει όλα τα αμεα φιλους
κανεις δεν σου ειπε να αλλαξεις αυτο που σκεφτεσαι αυτο που σου λενε ειναι να διατυπωνεις τη σκεψη σου με ωραιοτερο τροπο. η ελληνικη γλωσσα μια χαρα πλουσια ειναι σε λεξιλογιο.
 

SexShopBlueBox

Sex Shop
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
34
Like
88
Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη και την προτίμηση στο πρόσωπο μου ❤️ Δεν με αγγίζουν απλά γελάω πλέον με την κακία και το κόμπλεξ ορισμένων που στην πραγματικότητα θα παρακαλούσαν να περάσουν έστω και ένα λεπτό μαζί μου αλλά επειδή δεν μπορούν απλά κάνουν τίποτενιες κριτικές για να τους δώσουμε λίγη σημασία

Μη μασάς κορίτσι μου! Γυναικάρα και ατομάρα είσαι, και όποιος σε έχει γνωρίσει, το ίδιο λέει! Την αγάπη μας.
 

james034

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
21
Like
13.351
Πόντοι
10.395
Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη και την προτίμηση στο πρόσωπο μου ❤️ Δεν με αγγίζουν απλά γελάω πλέον με την κακία και το κόμπλεξ ορισμένων που στην πραγματικότητα θα παρακαλούσαν να περάσουν έστω και ένα λεπτό μαζί μου αλλά επειδή δεν μπορούν απλά κάνουν τίποτενιες κριτικές για να τους δώσουμε λίγη σημασία
αυτό...να γελάς...!!! :*
 

james034

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
21
Like
13.351
Πόντοι
10.395
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
Αυτό ρε παιδιά....έχει την μαγκιά να πει και την ηλικία της κ το βάρος της.....ακομπλεξάριστη και ειλικρινής!!!! Σπάνια αυτά τα 2 σε αυτή τη δουλειά...
Όχι σαν κάτι άλλες που λένε 23 τα τελευταία 15 χρόνια...και δηλώνουν 10-12 κιλά κάτω απ'το υψος τους και πας να τισ συναντήσεις και είναι 10 κιλά πάνω, όχι απ'το αναγραφόμενο, από το ύψος τους....και με φωτό 10ετίας!

Λενιό...μπράβο μωρό μου....σου είπα προχώρα....είμαστε δίπλα σου!! :smitten:
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Αυτό ρε παιδιά....έχει την μαγκιά να πει και την ηλικία της κ το βάρος της.....ακομπλεξάριστη και ειλικρινής!!!! Σπάνια αυτά τα 2 σε αυτή τη δουλειά...
Όχι σαν κάτι άλλες που λένε 23 τα τελευταία 15 χρόνια...και δηλώνουν 10-12 κιλά κάτω απ'το υψος τους και πας να τισ συναντήσεις και είναι 10 κιλά πάνω, όχι απ'το αναγραφόμενο, από το ύψος τους....και με φωτό 10ετίας!

Λενιό...μπράβο μωρό μου....σου είπα προχώρα....είμαστε δίπλα σου!! :smitten:
Ειλικρινής που είπε ότι είναι 79kg?79 kg είναι τα μπούτια της
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Κριτικές
14
Like
1.498
Πόντοι
2.285

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Το γαμησες ρε φίλε...
καπου έλεος δηλαδή με τις υπερβολές , και η μαλακια έχει τα ορια της.
Πιο υπερβολή είναι αυτό που είπε η κυρία ότι είναι 79 πάρα αυτο π είπα εγω
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Αυτό το επάγγελμα αυτά έχει αν δεν τα θέλει να αλλάξει εγώ θα σχολιάζω ότι σκέφτομαι και δεν θα τα φιλτραρω για καμιά χοντρή πουτανα που έχει όλα τα αμεα φιλους

Μαν και εσύ για αμεα φαινεσαι. Μπας και εισαι ο κανονικός μητρογλου??

Με 23 μνμ, στα 20 κράζεις και θες να σε πάρουν στα σοβαρα:idiot::idiot::idiot:
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Μαν και εσύ για αμεα φαινεσαι. Μπας και εισαι ο κανονικός μητρογλου??

Με 23 μνμ, στα 20 κράζεις και θες να σε πάρουν στα σοβαρα:idiot::idiot::idiot:
Ωραία αν έχεις αντίθετη άποψη μπορείς να πάρεις την κοπελα και να μας πεις την δική σου no hate
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
8
Like
9.533
Πόντοι
1.336
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
Οσο και να μειωθουν το θεμα ειναι οι βυζαρες σου να μας καυλωνουν
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
285
Like
530
Πόντοι
81
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
Μην μειωθουν παρα πολυ γιατι αρμοζει τελεια σε αυτο που βλεπουμε.. και μας αρεσει
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Ωραία αν έχεις αντίθετη άποψη μπορείς να πάρεις την κοπελα και να μας πεις την δική σου no hate

Βασικά θα ήθελα να την πάρω γιατί μαρεσει αυτό το κορμί. Απλά δεν χρειάζεται να κράζεις με χαρακτηρισμους. Φτάνει ένα μνμ με την διαφωνία σου
 

niwfis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
1
Like
1.097
Πόντοι
216
Με έχεις δει από κοντά και το λες αυτό γλυκό μου?έχεις το δικαίωμα να πας με οποία κοπέλα γουστάρεις..το ξαναλέω δεν υποχρεώνουμε κανένα .τα πικροχολα σχόλια είναι άστοχα και δείχνουν το επίπεδο σου.. υπάρχουν γυναίκες για όλα τα γούστα και με χαμηλότερες τιμές σου προτείνω να τις προτιμήσεις
Ελενη εισαι Μουναρα και ωραιο τυπακι αστους να λενε οτι θελουν. εμενα η εμπειρια μου λεει οτι εισαι καυλα
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
τα κιλά δεν θελουμε να μειωθούν είναι όπως πρέπει !!!
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Ρε παιδιά οκ είναι χοντρούλα απλά έχει όμορφη φάτσα και δεν έχει κυταριτιδες αλλά είναι χοντρούλα και ας μη το παραδέχεται..βέβαια είναι και σέξυ δε μπορώ να πω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Triant

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom