Νέα

Ελένη η βυζαρού Sirina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 415K
  • Ετικέτες
    sirina
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

antonipapa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
37
Πόντοι
0
Αδερφέ τα γράφει μπας και σώσει κανέναν....προσωπικά μου αρέσει αυτός ο σωματοτυπος αλλά δεν γίνεται να μην λες ότι είναι πανάκριβη η αλληθωρη και χοντρή...με 80 ευρώ σ βρίσκω στα κυβικά της κοπέλα που έβγαινες άνετα και για ποτό τώρα αν θέλεις να δώσεις τα διπλα απλά επειδή έχει κάνει 3 τσόντες που γαμιεται συνολικά 20 λεπτά σε όλες μαζί και αυτά μέτρια τι να σου πω....δωστα αλλά δεν χρειάζεται να πέφτουν όλοι στην παγιδα
Εαν θες πρότεινε μια δυο επιλογές στα μισα χρηματα που λες!;
 

nkoros10

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
285
Like
530
Πόντοι
81
Προσωπικά αναμένω πως κ πως για νέες ταινίες της. Φαίνεται καυλα η κοπέλα και θα ηθελα κάπως να γίνω κ γω ένας "παρτενέρ" στο κρεβάτι της με μια συνάντηση..
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
Αδερφέ τα γράφει μπας και σώσει κανέναν....προσωπικά μου αρέσει αυτός ο σωματοτυπος αλλά δεν γίνεται να μην λες ότι είναι πανάκριβη η αλληθωρη και χοντρή...με 80 ευρώ σ βρίσκω στα κυβικά της κοπέλα που έβγαινες άνετα και για ποτό τώρα αν θέλεις να δώσεις τα διπλα απλά επειδή έχει κάνει 3 τσόντες που γαμιεται συνολικά 20 λεπτά σε όλες μαζί και αυτά μέτρια τι να σου πω....δωστα αλλά δεν χρειάζεται να πέφτουν όλοι στην παγιδα
εγώ πάντως δεν ξέρω καμία στα κυβικά /ηλικία της Ελένης με 80
 

AlexisPho

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
26
Like
72
Πόντοι
0
Εμένα η Ελένη μου αρέσει πολύ γενικά σα γυναίκα. Είναι φαντασίωση εμφανισιακά! Το έχω γράψει και σε άλλο θέμα που αναφέρθηκε. Έχω μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο παλαιότερα, αλλά δεν έχουμε συναντηθεί. Απ' όσο έχω μάθει και διαβάσει, έχει όμως αρκετά καλές υπηρεσίες. Δεν κοροϊδεύει δηλαδή. Το γουστάρει αυτό που κάνει. Ο λόγος που δεν έχουμε συναντηθεί είναι ότι δε γουστάρει γενικά να δίνει φιλιά και υπό αυτές τις προϋποθέσεις τα 150 είναι πολλά για εμένα. Σέβομαι το πρόγραμμά της και τα όριά της όμως. Αυτά δίνει, αυτά ζητάει. Ξεκάθαρα. Υπάρχει πληθώρα κοριτσιών που μπορεί να προσφέρει στον καθένα μας αυτά που ζητάει. Όποιος ψάχνει βρίσκει. Ας μην κολλάμε με κοπέλες και προσπαθούμε ντε και καλά να τις πάμε με τα νερά μας. Ψυχραιμία λοιπόν και υπομονή. Καλές δουλειές να έχεις Ελένη. Είσαι γυναικάρα και ξηγημένη. Κι ας μην τα πούμε ποτέ από κοντά.
Σσσσσωραίος.

Φίλε πολυ σωστή προσέγγιση και συμφωνώ μαζί σου απόλυτα.

Και εμενα μου αρέσουν τα μπαμπάτσικα, τέτοιου τύπου. Θεωρώ προσωπικά πως τα χρήματα που ζητάει είναι πολλά, αλλά είναι δική της απόφαση.
Όπως απόφαση μου είναι να μην την επιλέξω για αυτό το λόγο.

Δε χρειάζεται τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Με έχεις δει από κοντά και το λες αυτό γλυκό μου?έχεις το δικαίωμα να πας με οποία κοπέλα γουστάρεις..το ξαναλέω δεν υποχρεώνουμε κανένα .τα πικροχολα σχόλια είναι άστοχα και δείχνουν το επίπεδο σου.. υπάρχουν γυναίκες για όλα τα γούστα και με χαμηλότερες τιμές σου προτείνω να τις προτιμήσεις

Ελένη, ο σωματότυπος σου, ο αέρας σου, η αύρα σου, το στιλ σου, το ταμπεραμέντο σου, είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτά που ψάχνω σε γυναίκα... Ναι, μπαμπάτσικια, αφράτη γκόμενα... ΟΜΩΣ, δεν ειναι για τα λεφτά που ζητάς. ΣΥΝ, οτι εκεί έξω, υπάρχουν ΧΙΛΙΑΔΕΣ γυναίκες, με τέτοιο σωματότυπο, που λόγω ανασφάλειας θες, λόγω χαμηλής αυτοεκτίμησης θες, το δίνουν τζάμπα!! ΑΠΕΙΡΕΣ και τζάμπα.. Η λογική του πληρώνω για να γαμήσω, ειναι να γαμησω κάτι που δεν μπορώ να έχω στο τζαμπα. Μια εσκορτάρα ναούμε με κωλαράκι όνειρεμένο! Αν κάποιος δε γουστάρει να μπει σε διαδικασίες να φλερτάρει να ρίξει μια τέτοια γκόμενα σαν κι εσένα, είναι δικαίωμά του. Εγώ που το βρίσκω τζάμπα όποτε θέλω τέτοια φάση, δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να ασχοληθώ μαζί σου και απλά προσπαθώ να ανοίξω τα μάτια των υπολοίπων οτι για να ανατρέχουν σε κορίτσια (εννοώ με τον σωματότυπο τον δικό σου) που κοστίζουν και 150 ευρώ, είναι λάθος. Ειδικά στις εποχές ανέχειας που ζούμε.. Λίγη προσπάθεια θέλει και μπορείς να γαμάς κορίτσια σαν κι εσένα στο τζάμπα.
Όσο για το επίπεδο μου, θα έπρεπε να βγάλεις από την τσέπη σου και να μου σκάσεις, οχι 150 ευρώ, τουλάχιστον χιλιάρικο για να σε περπατήσω στα στέκια που κυκλοφορώ κοπέλα μου, αλλά ξέχασα, εσύ έχεις επίπεδο Βάρδο, Λευτέρη και Φοίβο... Μιλάμε για ΕΠΙΠΕΔΑΡΑ!

Φίλος είναι άλλο να μην είναι στα γούστα σου και άλλο να ισοπεδώνεις την κοπέλα και παράλληλα όσους την γουστάρουν (είμαι ένας από αυτούς, χωρίς να την έχω συναντήσει).

Δεν σου αρέσει?
Πας παρακάτω. Τόσο απλά.
Χωρίς απαξίωση και ισοπέδωση.
Έχει κοπέλες για όλα τα γούστα και για όλα τα βαλάντια.
Κανένας δεν ισοπεδώνει κανέναν. Η κοπέλα ειναι εδώ και εκτίθεται δημοσίως, οχι μονος για την υπηρεσίες της, αλλά και για το παρουσιαστικό τους όσο και για τον χαρακτήρα της... !
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Εαν θες πρότεινε μια δυο επιλογές στα μισα χρηματα που λες!;
Αδερφέ αν το ψάξεις υπάρχουν ένα σωρό..ενδεικτικά ΤΊΝΑ ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΚΑΙ ΣΤΈΛΛΑ και καλύτερες υπηρεσίες και τα μισά λεφτά και δεν είναι σκατοχαραχτηρες σε σχέση με την αλληθωρη
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
984
Like
3.133
Πόντοι
446
ρε μαγκες τι την κραζετε την κοπελα??? Ακου εκει αγελάδα...εγώ κάτι τέτοιες αγελάδες θέλω να κάτσουν με την κωλάρα τους πάνω στην μούρη μου μέχρι να πάθω ασφυξία
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
3
Like
3.286
Πόντοι
736
Την κοπ
Αδερφέ αν το ψάξεις υπάρχουν ένα σωρό..ενδεικτικά ΤΊΝΑ ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΚΑΙ ΣΤΈΛΛΑ και καλύτερες υπηρεσίες και τα μισά λεφτά και δεν είναι σκατοχαραχτηρες σε σχέση με την αλληθωρη
η τινα νικολαου οπως και η στελλα εχουν +10 χρονακια διαφορα απο την ελενη. επισης που ειδες οτι εχει σκατοχαρακτηρα η κοπελα? επειδη την εχω συναντησει μια χαρα κοπελα ειναι και ευγενεστατη και γλυκια.
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Την κοπ

η τινα νικολαου οπως και η στελλα εχουν +10 χρονακια διαφορα απο την ελενη. επισης που ειδες οτι εχει σκατοχαρακτηρα η κοπελα? επειδη την εχω συναντησει μια χαρα κοπελα ειναι και ευγενεστατη και γλυκια.
Δλδ η Ελένη είναι 28?
 

ELENISIRINA92

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
13
Like
308
Πόντοι
20
Αδερφέ τα γράφει μπας και σώσει κανέναν....προσωπικά μου αρέσει αυτός ο σωματοτυπος αλλά δεν γίνεται να μην λες ότι είναι πανάκριβη η αλληθωρη και χοντρή...με 80 ευρώ σ βρίσκω στα κυβικά της κοπέλα που έβγαινες άνετα και για ποτό τώρα αν θέλεις να δώσεις τα διπλα απλά επειδή έχει κάνει 3 τσόντες που γαμιεται συνολικά 20 λεπτά σε όλες μαζί και αυτά μέτρια τι να σου πω....δωστα αλλά δεν χρειάζεται να πέφτουν όλοι στην παγιδα
Αγάπη άμα δεν γουστάρεις πήγαινε αλλού...άσε τα ηλίθια σχόλια γιατί δεν έχουμε δει εσύ πως είσαι ...πολύ πιθανόν να μιλάμε για μεγάλη ασχήμια κυρίως ψυχική για να βγάζεις τέτοια κακία ..μόνο οι φουλ κομπλεξαρες τα κάνουν αυτά ..έλα τα φιλιά μου
 

SexShopBlueBox

Sex Shop
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
34
Like
88
Μάγκες κάπου ώπα...αν είναι δυνατόν να μιλάτε κάποιοι έτσι για έναν άνθρωπο. Η Ελένη (και το αναφέρω επειδή συνεργαστήκαμε επαγγελματικά) είναι ΑΨΟΓΗ σαν επαγγελματίας, και σαν άνθρωπος είναι εξαιρετικό πλάσμα, με πολύ καλή ψυχή. Δεν σας αρέσει εμφανισιακά; Προχωρήστε παρακάτω. Το να γράφετε χοντράδες και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς, δεν σας τιμάει...Γιατί απέναντι σας έχετε έναν άνθρωπο, και δεν ξέρετε πως μπορεί να τον επηρεάσουν, να τον στεναχωρέσουν. Και πιστέψτε με, η Ελένη δεν το αξίζει αυτό. Μακάρι τα κορίτσια του χώρου να είχαν όλοι την ευγένεια και την συμπεριφόρα της.
 

ELENISIRINA92

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
13
Like
308
Πόντοι
20
Μάγκες κάπου ώπα...αν είναι δυνατόν να μιλάτε κάποιοι έτσι για έναν άνθρωπο. Η Ελένη (και το αναφέρω επειδή συνεργαστήκαμε επαγγελματικά) είναι ΑΨΟΓΗ σαν επαγγελματίας, και σαν άνθρωπος είναι εξαιρετικό πλάσμα, με πολύ καλή ψυχή. Δεν σας αρέσει εμφανισιακά; Προχωρήστε παρακάτω. Το να γράφετε χοντράδες και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς, δεν σας τιμάει...Γιατί απέναντι σας έχετε έναν άνθρωπο, και δεν ξέρετε πως μπορεί να τον επηρεάσουν, να τον στεναχωρέσουν. Και πιστέψτε με, η Ελένη δεν το αξίζει αυτό. Μακάρι τα κορίτσια του χώρου να είχαν όλοι την ευγένεια και την συμπεριφόρα της.
Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη και την προτίμηση στο πρόσωπο μου ❤️ Δεν με αγγίζουν απλά γελάω πλέον με την κακία και το κόμπλεξ ορισμένων που στην πραγματικότητα θα παρακαλούσαν να περάσουν έστω και ένα λεπτό μαζί μου αλλά επειδή δεν μπορούν απλά κάνουν τίποτενιες κριτικές για να τους δώσουμε λίγη σημασία
 

ELENISIRINA92

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
13
Like
308
Πόντοι
20
γιατι η στελλα ειναι 38? ή η τινα νικολαου? και οι δυο ειναι 40+ η ελενη ειναι κατω των 40 ακομα
Άσε να λέει γλυκό μου.. Δέχομαι ότι είμαι και 80 κανένα προβλημα και 200κιλα και του κάνω το χατίρι
 

ELENISIRINA92

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
13
Like
308
Πόντοι
20
Δλδ η Ελένη είναι 28?
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Αγάπη άμα δεν γουστάρεις πήγαινε αλλού...άσε τα ηλίθια σχόλια γιατί δεν έχουμε δει εσύ πως είσαι ...πολύ πιθανόν να μιλάμε για μεγάλη ασχήμια κυρίως ψυχική για να βγάζεις τέτοια κακία ..μόνο οι φουλ κομπλεξαρες τα κάνουν αυτά ..έλα τα φιλιά μου
Εγώ όπως και αν είμαι δεν είμαι στην διάθεση σου να με κρίνεις εσύ βάση επαγγέλματος είσαι...αλλιώς γύρνα στο νησάκι σου να παίρνεις 50 την μερα
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Είμαι 31 γλυκό μου και 79 κιλά ακριβώς αυτή τη στιγμή και σύντομα θα μειωθούν ..η δική σου η κακία και το κόμπλεξ όμως δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... εντάξει κουκλίτσα μου?εντάξει!
Νεότατη! :hi:
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
766
Πόντοι
81
Μάγκες κάπου ώπα...αν είναι δυνατόν να μιλάτε κάποιοι έτσι για έναν άνθρωπο. Η Ελένη (και το αναφέρω επειδή συνεργαστήκαμε επαγγελματικά) είναι ΑΨΟΓΗ σαν επαγγελματίας, και σαν άνθρωπος είναι εξαιρετικό πλάσμα, με πολύ καλή ψυχή. Δεν σας αρέσει εμφανισιακά; Προχωρήστε παρακάτω. Το να γράφετε χοντράδες και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς, δεν σας τιμάει...Γιατί απέναντι σας έχετε έναν άνθρωπο, και δεν ξέρετε πως μπορεί να τον επηρεάσουν, να τον στεναχωρέσουν. Και πιστέψτε με, η Ελένη δεν το αξίζει αυτό. Μακάρι τα κορίτσια του χώρου να είχαν όλοι την ευγένεια και την συμπεριφόρα της.
Αυτό το επάγγελμα αυτά έχει αν δεν τα θέλει να αλλάξει εγώ θα σχολιάζω ότι σκέφτομαι και δεν θα τα φιλτραρω για καμιά χοντρή πουτανα που έχει όλα τα αμεα φιλους
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
3
Like
3.286
Πόντοι
736
Εγώ όπως και αν είμαι δεν είμαι στην διάθεση σου να με κρίνεις εσύ βάση επαγγέλματος είσαι...αλλιώς γύρνα στο νησάκι σου να παίρνεις 50 την μερα
βασικα μια χαρα μπορει να σε κρινει....μπορει να κρινει το χαρακτηρα σου ο οποιος αποτυπωνεται στο γραπτο σου λογο. επισης αυτο που κανεις δεν λεγεται κριτικη αλλα προσβολη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom