Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 698K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 164 33,7%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 293 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    487

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
μακαρι να ηταν ολα τα μπαζα ετσι τοτε! :confused:

foureira_242204456_1560259404323125_3966488663503042569_n.jpg
Τυπε μου για τα δικα μου γουστα ειναι μπαζο.Ετυχε να την δω απο κοντα προ 3τιας λογω επαγγελματος (εκανα μεροκαματο σεκιουριτας σε συναυλια της) και πραγματικα δεν βλεπεται.Ενα σαμιαμιδι που δεν το πιανει το ματι σου,κοκκαλιαρικο.Αν δεν ηταν επωνυμη και την εβλεπες εξω,ουτε να την φτυσεις...Καμια σχεση με το πως φαινεται στις φωτο/βιντεο.Χωρια που τραγουδαγε (αν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδια αυτα που λεει) playback σε ολη τη συναυλια και ουρλιαζαν τα 15χρονα απο κατω...Αλλα οπως ειπα και στην αρχη,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα...Περι ορεξεως...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Τυπε μου για τα δικα μου γουστα ειναι μπαζο.Ετυχε να την δω απο κοντα προ 3τιας λογω επαγγελματος (εκανα μεροκαματο σεκιουριτας σε συναυλια της) και πραγματικα δεν βλεπεται.Ενα σαμιαμιδι που δεν το πιανει το ματι σου,κοκκαλιαρικο.Αν δεν ηταν επωνυμη και την εβλεπες εξω,ουτε να την φτυσεις...Καμια σχεση με το πως φαινεται στις φωτο/βιντεο.Χωρια που τραγουδαγε (αν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδια αυτα που λεει) playback σε ολη τη συναυλια και ουρλιαζαν τα 15χρονα απο κατω...Αλλα οπως ειπα και στην αρχη,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα...Περι ορεξεως...
Μπάζο η Φουρέιρα και μουν@ρα η γριά η Βανδή... Έγινε φίλε και από την άλλη πλευρά να κοιμάσαι...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Μπάζο η Φουρέιρα και μουν@ρα η γριά η Βανδή... Έγινε φίλε και από την άλλη πλευρά να κοιμάσαι...
Ρε τυπε εσυ γιατι θιχτηκες;Τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα.Αυτη που για μενα ειναι μπαζο για σενα ειναι μουναρα και το αντιθετο.Απαγορευεται πουθενα να λεμε την γνωμη μας και δεν το ξερω;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Ρε τυπε εσυ γιατι θιχτηκες;Τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα.Αυτη που για μενα ειναι μπαζο για σενα ειναι μουναρα και το αντιθετο.Απαγορευεται πουθενα να λεμε την γνωμη μας και δεν το ξερω;
Άλλο το θικτηκα άλλο το ότι λες χαζομάρες...
 

Jimmy_Belarike

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
665
Like
888
Πόντοι
86
Τυπε μου για τα δικα μου γουστα ειναι μπαζο.Ετυχε να την δω απο κοντα προ 3τιας λογω επαγγελματος (εκανα μεροκαματο σεκιουριτας σε συναυλια της) και πραγματικα δεν βλεπεται.Ενα σαμιαμιδι που δεν το πιανει το ματι σου,κοκκαλιαρικο.Αν δεν ηταν επωνυμη και την εβλεπες εξω,ουτε να την φτυσεις...Καμια σχεση με το πως φαινεται στις φωτο/βιντεο.Χωρια που τραγουδαγε (αν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδια αυτα που λεει) playback σε ολη τη συναυλια και ουρλιαζαν τα 15χρονα απο κατω...Αλλα οπως ειπα και στην αρχη,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα...Περι ορεξεως...
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ μου εχει πει και γνωστος μου, που επισης εκανε σεκιουριτι σε live tour της
αμα δεν ξερεις οτι ειναι η Φουρειρα, δεν την προσεχεις καν

ΩΣΤΟΣΟ, εμεις που δεν την εχουμε δει απο κοντα, κρινουμε απο τις φωτο και τα βιντεο
και απο αυτες, αντικειμενικα -νομιζω- ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ
οχι τοσο οτι ειναι η καλλονη ή οι αναλογιες πορνοσταρ
οσο αυτο το 'ξεκωλέ' που βγαζει και το οτι φαινεται να τρελαινεται και η ιδια να καυλωνει κοσμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ μου εχει πει και γνωστος μου, που επισης εκανε σεκιουριτι σε live tour της
αμα δεν ξερεις οτι ειναι η Φουρειρα, δεν την προσεχεις καν

ΩΣΤΟΣΟ, εμεις που δεν την εχουμε δει απο κοντα, κρινουμε απο τις φωτο και τα βιντεο
και απο αυτες, αντικειμενικα -νομιζω- ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ
οχι τοσο οτι ειναι η καλλονη ή οι αναλογιες πορνοσταρ
οσο αυτο το 'ξεκωλέ' που βγαζει και το οτι φαινεται να τρελαινεται και η ιδια να καυλωνει κοσμο
Επιτελους μια σωστη τοποθετηση.Οπως εχω ξαναπει φιλε μου,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα.Απολυτως σεβαστο.Και εχουμε δημοκρατια για να εκφραζει ο καθενας την αποψη του για την οποιαδηποτε.Με μετρο κι αυτο βεβαια,οχι σαν δυο-τρεις κουτσομπολες (οι ιδιοι και ολοι ξερουμε ποιοι ειναι) του σαιτ εδω,που εχουν παρει παραμαζωμα ολα τα θεματα των επωνυμων εχοντας γνωμη για ολες και κραζοντας αβερτα,και χωρις να ανεβαζουν ουτε μια φωτο σ αυτες που γουσταρουν...
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.530
Like
11.666
Πόντοι
3.506
Με μετρο κι αυτο βεβαια,οχι σαν δυο-τρεις κουτσομπολες (οι ιδιοι και ολοι ξερουμε ποιοι ειναι) του σαιτ εδω,που εχουν παρει παραμαζωμα ολα τα θεματα των επωνυμων εχοντας γνωμη για ολες και κραζοντας αβερτα,και χωρις να ανεβαζουν ουτε μια φωτο σ αυτες που γουσταρουν...
Έτσι ακριβώς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
40
Like
1.976
Πόντοι
2.391
Τυπε μου για τα δικα μου γουστα ειναι μπαζο.Ετυχε να την δω απο κοντα προ 3τιας λογω επαγγελματος (εκανα μεροκαματο σεκιουριτας σε συναυλια της) και πραγματικα δεν βλεπεται.Ενα σαμιαμιδι που δεν το πιανει το ματι σου,κοκκαλιαρικο.Αν δεν ηταν επωνυμη και την εβλεπες εξω,ουτε να την φτυσεις...Καμια σχεση με το πως φαινεται στις φωτο/βιντεο.Χωρια που τραγουδαγε (αν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδια αυτα που λεει) playback σε ολη τη συναυλια και ουρλιαζαν τα 15χρονα απο κατω...Αλλα οπως ειπα και στην αρχη,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα...Περι ορεξεως...
Χαχαχαχα φιλε γελαω με το σχολιο σου... Ενταξει δεν ειναι μοντελο η κοπελα τραγουδιστηρια ειναι αλλα ειναι και πετυχημενη και εχει ωραιο σωμα που ξερει να το χωρευει πολυ καλλα. Αλλα πες μου οπως και να ειναι εμφανησιακα, δεν θα ηθελες να την πηδηξεις; Δεν θα το ειχες ονειρο;
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Like
9.155
Πόντοι
1.056
Τυπε μου για τα δικα μου γουστα ειναι μπαζο.Ετυχε να την δω απο κοντα προ 3τιας λογω επαγγελματος (εκανα μεροκαματο σεκιουριτας σε συναυλια της) και πραγματικα δεν βλεπεται.Ενα σαμιαμιδι που δεν το πιανει το ματι σου,κοκκαλιαρικο.Αν δεν ηταν επωνυμη και την εβλεπες εξω,ουτε να την φτυσεις...Καμια σχεση με το πως φαινεται στις φωτο/βιντεο.Χωρια που τραγουδαγε (αν μπορω να χαρακτηρισω τραγουδια αυτα που λεει) playback σε ολη τη συναυλια και ουρλιαζαν τα 15χρονα απο κατω...Αλλα οπως ειπα και στην αρχη,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα...Περι ορεξεως...

καλα, προφανως κουβεντα κανουμε. Ο καθενας εχει τα δικα του γουστα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

Nikosnorth

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Like
665
Πόντοι
80
Με την κατάλληλη επεξεργασία στην φώτο και φάνηκε ρωγιτσα..
 

Συνημμένα

  • Polish_20211020_172252393.jpg
    Polish_20211020_172252393.jpg
    921,3 KB · Εμφανίσεις: 267

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Γουστάρω μελαμψό χρωματακι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom