Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 163 33,6%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 292 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    485

savkon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
233
Κριτικές
8
Like
250
Πόντοι
281
Για τρελό ξεκώλιασμα  :fuck1:.Τον τσίμπησε πάντως τον επιχειρηματία.Πονηρό το αλβανάκι.Κοιτάει για το μέλλον της
 

vre7876

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
118
Like
2
Πόντοι
1
Για τρελό ξεκώλιασμα  :fuck1:.Τον τσίμπησε πάντως τον επιχειρηματία.Πονηρό το αλβανάκι.Κοιτάει για το μέλλον της
  Κάτσε να της κάτσει ο επιχειρηματίας. Γιατί όσο αυτή κοιτάει για το μέλλον της και αυτός κοιτάει για την καλοπέρασή του και μετά πάει στην επόμενη...
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αυτό το Φουρέιρα ρε παιδιά, αλβανικό είναι? Σα λατινοαμερικάνικο, Μεξικάνικο ακούγεται. Επίτηδες το διάλεξε για να την νομίζουμε λατίνα, επειδή ξέρει ότι τη φάρα της την αλβανική την έχουμε για τον πούτσο σε κάθε επίπεδο, επειδή είναι για τον πούτσο και υποδεέστερη?

Είχα γνωρίσει ενα τύπο που έλεγε την είχε γκόμενα παλιότερα, πριν κάνει όνομα. Μου το επιβεβαίωσε κοινή παρέα και άτομο που δε λέει μαλακίες. Ο τύπος κοκορευόταν και υπεράσπιζε το όνομα της και την ανάμνηση της. Της αλβανιάρας. χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16


Ααα,οκ, αυτό ναι, ειναι αλβανιάρικο. Τόσο ηλίθια να προσπαθήσει να κρύψει οτι αλβανίδα, αφου θα το μαθαίναμε. Τι ανόητη!
Θες να εισαι τραγουδίστρια στην Ελλάδα? Χρησιμοποίησε το κανονικό σου όνομα και γίνε αλβανή τραγουδίστρια που τραγουδάς αλβανικά τραγούδια σε αλβανικά πανηγύρια και μπουζούκια που πάνε μόνο αλβανοί, οι οποίοι σε δέχονται κανονικά γιατι είσαι δικιά τους, είστε ενα σώμα. Οχι να πας να ξεγελάσεις ολους τους Έλληνες με λατίνικο όνομα για να σε γουστάρουμε κάργα και να τραγουδάς για εμας. Δε σε ακούμε καν κοπελιά. Γιατι είσαι Αλβανή.
Εμείς οι Έλληνες ποτέ δε θα σας δεχτούμε τους αλβανούς γιατι είστε υποδεέστεροι ψυχοπνευματικά, σε νοοτροπία και κοσμοαντίληψη και συμπεριφορά απο εμας. Και δε μπορείτε ούτε να το καταλάβετε αυτό, εχετε τόσο περιορισμένη αντίληψη. Απλά δε σας πάμε, δε θέλουμε καμία σχέση μαζί σας.
αυτό ηταν το μήνυμα μου στη φουρέιρα, ή όπως αλλιώς τη λένε - δε μιλάω την υπόγλωσσα τους - και σε όλους τους αλβανούς.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Φιλε το χω ξαναπει...αμα ντρεπεσαι την καταγωγη σου εισαι τιποτενιος...
βεβαια απο κει που ειναι φυσικο ειναι να ντρεπεται αλλα οπως και να χει,το να απαρνιεσαι την πατριδα σου ειναι το χειροτερο πραγμα...
αμα πατησει αλβανια αυτη θα πρεπει να την παρουν με τις πετρες τη βρωμιαρα που ηρθε και εγινε ανθρωπος και το παιζε και μεξικανα...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Η αλήθεια είναι ότι όλοι οι Αλβανοί έχουν κόλημα με το να πουν την καταγωγή τους.

Η πρώην μου αλβανίδα,όπου συστήνοταν και της ρώταγαν την καταγωγή,έλεγε το μέρος
που έζησε απ όταν ήρθε.Όταν πήγα Γερμανία γνώρισα στο χόστελ έναν τύπο ο οποίος
μου πε είναι από Ιταλία και μετά τον ξέφυγε ότι είναι Αλβανός.

Η ίδιοι έχουν κόλημα με την καταγωγή τους και μετά λένε εμάς ότι είμαστε ρατσιστές
απέναντί τους.
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι ρε μουνοχαλαστη;;; Δεν ειμαστε ρατσιστες;;;; Δες το παραληρημα παραπανω.... Μονο για σαπουνια δε μιλησε ο τυπος ο Τσκριτας(πως λεγετε....)!!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: εγω ρατσιστης δεν ειμαι αλλα με χαλαει να βλεπω τετοια αρθρα!
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Με τους Αλβανούς όχι δεν είμαστε ρατσιστές.Αν άκουγες μόνο πως μιλάνε για την χώρα μας,η οποία
έστω και ένα τοις εκατό ποσοστιαία τους έκανε καλύτερους ανθρώπους απ αυτό που ήτανε όταν ήρθανε
θα έλεγες ότι ο φίλος τα λέει μια χαρά.

Στα λέω εγώ που δεν ασχολούμε με ρατσισμούς και την αλβανίδα την γούσταρα και την γουστάρω ακόμα.
Αλλά η αλήθεια πρέπει να λέγεται όπως είναι και όχι να κρύβεται πίσω από "ρατσισμό".

Και για να είμαστε ον τόπικ,όταν ήρθε η τραγουδίστρια γιατί να κρύψει την καταγωγή της η οποία την
φανέρωσε μετά από χρόνια;Υπήρχε πρόθεση ή απλά έκανε πλάκα;Από κει καταλαβαίνεις.

Εσύ έχεις συστηθεί ποτέ ως κάτι άλλο δλδ εκτός από Έλληνας;
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Φανταζομε οτι εκρυψε την εθνικοτητα της επειδη δεν θα κανε ποτε καριερα (οτι καριερα ειναι αυτη,ας μην σχολιασουμε αυτο τωρα) αν ελεγε οτι ειναι αλβανιδα.... Και στο κατω κατω της γραφης δεν ειναι ολοι οι αλβανοι κακοι.... Ας μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι.... Και ελληνας υπαρχει καλος και κακος. Ειναι που κ σε ποιον θα "κατσεις".....και με τα χρονια που εχουν πλεον στην Ελλαδα εχουν ενσωματοθει. Εχουν ταυτιστει πλεον (δυστιχως η ευτιχως) με τους Ελληνες. Μη ξεχνας οτι εχει περασει μια 20ετια πλεον..
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Σαφώς καλοί και κακοί υπάρχουν σε όλες τις φάρες αλλά τι έχουν να επιδείξουν οι Αλβανοί γενικότερα στο χάρτη
της εξέλιξής τους,μόνο προβλήματα.Οι σκοπιανοί να δείς πόσο τους μισούν,δεν μιλάω για Σέρβους.Στα Βαλκάνια
είναι καμμένο χαρτί.Τώρα τελευταία,επειδή παρακολουθώ αρκετές ταινίες οι μαφιόζοι παρουσιάζονται ως Αλβανοί.

Δες το All Night Run παράδειγμα.
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Θα το δω και θα σου πω... Πολλα ειπαμε!!! Βαρεθηκα να μιλαω για δαυτους!! Παρεπιμπτοντως ειναι καλη ταινια;;;
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Γιατι ρε μουνοχαλαστη;;; Δεν ειμαστε ρατσιστες;;;; Δες το παραληρημα παραπανω.... Μονο για σαπουνια δε μιλησε ο τυπος ο Τσκριτας(πως λεγετε....)!!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: εγω ρατσιστης δεν ειμαι αλλα με χαλαει να βλεπω τετοια αρθρα!

Τι πάει να πει ρατσισμός? Ειναι καλό ή κακό? Ο Ελληνικός λαός εκφράζεταια πόλυτα απο αυτό που είπα πιο πάνω.  Μάθε να σκέφτεσαι. Μην αναπαράγεις κλισέ συνθήματα και λόγο που εχεις ακούσει στη δημόσια ζωή στην Ελλάδα. ΕΙναι ολος άκυρος.
Διαστρευλώσεις εννοιών και λέξεων. Το να μη γουστάρω κάποιον ειναι ρατσισμός? Πρέπει να γουστάρω τα αλβαναριά με το στανιό για να μην ειμαι ρατσιστής?

Ρατσισμός? τι σημαίνει αυτή η λέξη?
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φανταζομε οτι εκρυψε την εθνικοτητα της επειδη δεν θα κανε ποτε καριερα (οτι καριερα ειναι αυτη,ας μην σχολιασουμε αυτο τωρα) αν ελεγε οτι ειναι αλβανιδα.... Και στο κατω κατω της γραφης δεν ειναι ολοι οι αλβανοι κακοι.... Ας μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι.... Και ελληνας υπαρχει καλος και κακος. Ειναι που κ σε ποιον θα "κατσεις".....και με τα χρονια που εχουν πλεον στην Ελλαδα εχουν ενσωματοθει. Εχουν ταυτιστει πλεον (δυστιχως η ευτιχως) με τους Ελληνες. Μη ξεχνας οτι εχει περασει μια 20ετια πλεον..

Δεν εχουν ταυτιστεί καθόλου μαζί μας, ευτυχώς. λόγω του φυσικού ρατσισμού τους (υπάρχει σε κάθε λαό που δεν εχει υποστεί πλύση εγκεφάλου απο αριστερά σκατά) διατηρούν το αίμα, τον πολιτισμό τους (δεν εχει σημασία που ειναι ενα αίσχος), τα ήθη και έθιμα τους, την εθνική τους συνείδηση και θέλουν να πάρουν την τσαμουριά απο κάτι κουτορνίθια Έλληνες σαν εσένα που δε καταλαβαίνεις τι σημαίνει εχθρότητα, βλάκα.

Μη γενικεύεις και μη λες κλισεδούρες. Δεν ειναι ολοι κακοι..... μιλάμε για γενικά χαρακτηριστικά του λαού τους, οχι για γενικούς όρους καλός και κακός.
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον σε χει γαμησει Αλβανος.... Γι αυτο θα με βριζεις και θα βγαζεις τα εσωψυχα σου εδω μεσα..... Χαχαχαχαχαχαχ
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαλλον σε χει γαμησει Αλβανος.... Γι αυτο θα με βριζεις και θα βγαζεις τα εσωψυχα σου εδω μεσα..... Χαχαχαχαχαχαχ


Φαντάζεσαι οτι γαμάς κι όλας? Αλβανέ, έ αλβανε.

Το αλμπανό απο το αλμπανία!! ουγκα!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
μου φαινεται οτι το παταει το γκαζι η αλβανιδουλα .... σφεντονα παει το αμαξι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom