Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 163 33,6%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 292 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    485
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
χρεωνει 2 κιλα γαλα, μισο κιλο κρεμυδια και 3 κιλα πορτοκαλια

τα στελνει στον μεξικανο πατερα της στο argjirokaster


η μανα της ομως ειναι απο την βιλαριμπα κ η γιαγια της απο το βιλαμπαχο
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
η μανα της ομως ειναι απο την βιλαριμπα κ η γιαγια της απο το βιλαμπαχο

εαν δεις αλβανιδα καθαριστρια σε σπιτι με τετοιο μαλλι:

http://[URL unfurl="true"]www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2010/DECEMBER/12-18/resized/DSC_0233_h_300_182.JPG[/img[/URL]]

αυτη ειναι η μανα της

απο agji saranta
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
βγες ρε τσιροπουλι και πες ειμαι απο αλβανια

που ειναι το κακο;;

ανεβαινε ολη την ωρα στην ταρατσα στο σπιτι της στην αχαρνων να παρει χρωμα να το παιζει μεξικανα..
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
τα διπιτα που τυλιγε στην καλλιθεα τα ξεχασε.ολοι οι αλβαναγκουρες το πεζουν ελληνες πλεον
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
βγες ρε τσιροπουλι και πες ειμαι απο αλβανια

που ειναι το κακο;;

ανεβαινε ολη την ωρα στην ταρατσα στο σπιτι της στην αχαρνων να παρει χρωμα να το παιζει μεξικανα..

Προφανώς θα είναι και θέμα μάρκετινγκ.
Μην πας παραέξω, δες τα σχόλια εδώ μέσα, κι εσύ μέσα σε αυτούς νομίζω, πώς σχολιάζουν αν είναι ή όχι από Αλβανία.
Αηδία κατάντησε πια.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Προφανώς θα είναι και θέμα μάρκετινγκ.
Μην πας παραέξω, δες τα σχόλια εδώ μέσα, κι εσύ μέσα σε αυτούς νομίζω, πώς σχολιάζουν αν είναι ή όχι από Αλβανία.
Αηδία κατάντησε πια.

ο,τι γραφω το γραφω επειδη το παιζει μεξικανα

δεν θα ειχα κανενα προβλημα με την εθνικοτητα της εαν εβγαινε αμεσως να το παραδεχθει
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ο,τι γραφω το γραφω επειδη το παιζει μεξικανα

δεν εχω κανενα προβλημα με την εθνικοτητα της

Ίσως να κάνει κακό στη δουλειά της, εφόσον υπάρχουν ακόμα τέτοιες αντιλήψεις. Και τι σημασία έχει να πει το ένα ή το άλλο? Διακοπές θα πας να κάνεις στα πεθερικά και σε κόφτει τόσο πια?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
ο,τι γραφω το γραφω επειδη το παιζει μεξικανα

δεν θα ειχα κανενα προβλημα με την εθνικοτητα της εαν εβγαινε αμεσως να το παραδεχθει

Στη Γερμανία που θα πας ,μάλλον με Αλβανίδα

θα τα φτιάξεις .
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Ειναι τρία στη σειρά ,σε κάποιο

απ'αυτά λένε ότι δούλευε .

Αυτο όμως συγκριτικά με την Τάμτα δεν είναι

κάτι σημαντικό ,αφού κάποιοι ισχυρίζονται

ότι η Τάμτα δούλευε σε μπου. στο Μεταξουργείο !
η Ταμτα η γεωργιανη εχει χωσει πολυ χρημα σε δικηγορους για να βγαλει με εγγυηση τον αδερφο της το αρχιμπουκαδορο
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Στη Γερμανια εχει κατι Τουρκαλες δευτερης γενιας που σου τρεχουν σαλια :zfuck:
Στο μετρο θα με περασαν για ανωμαλο ετσι οπως τις κοιταζα :dancing:

Τουρκαλες γαμαω ,αλβανιδες όχι .

Οι Αλβανιδες ειναι πολυ ατσουμπαλες .

Οι Τουρκαλες δευτερης γενιας ειναι

φοβερες μουναρες και γαμιολες !
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
η Ταμτα η γεωργιανη εχει χωσει πολυ χρημα σε δικηγορους για να βγαλει με εγγυηση τον αδερφο της το αρχιμπουκαδορο

ναι αλλα δουλευε σε μπυρδελο του μεταξιου?

λιγο μουφα μου φαινεται
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
η ταμτα οταν πρωτοηρθε ελλαδα εκανε την σφουγγαριστρα στα mc donalds

την γυρνουσαν αναποδα και περνανε το πατωμα, λουτρα, αποθηκες κτλ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ε. Φουρέιρα: “Έχω συγχωρήσει την απιστία”


Μια επιτυχημένη σεζόν για την εκπομπή του Γιώργου Σατσίδη ολοκληρώνεται με τελευταία καλεσμένη την σέξι Ελένη Φουρέιρα. Η τραγουδίστρια μίλησε με ειλικρίνεια για όλα....

Για το ποιον θεωρεί σέξι άνδρα και την απιστία....
Δεν ξέρω τι θεωρώ σέξι, είναι τόσο διαφορετικό σε κάθε άντρα. Είχα ελάχιστες σχέσεις στη ζωή μου. Δεν έχω ανάγκη αυτή τη στιγμή να ερωτευτώ. Υπάρχουν στιγμές που φτάνω σπίτι μου και λέω ευτυχώς που είμαι μόνη μου, να πέσω να κοιμηθώ. Δεν ξέρω αν με φοβούνται ή αν εγώ δεν δίνω περιθώρια. Πάντως θέλω οπωσδήποτε να έχει χιούμορ και αυτοπεποίθηση. Δεν είμαι καθόλου ζηλιάρα. Έχω συγχωρήσει την απιστία, γιατί είναι ωραίο όταν χρειάζεται ο άλλος μια δεύτερη ευκαιρία να τη δίνεις γιατί μπορεί να τη χρειαστείς κι εσύ. Την έχω χρειαστεί κι εγώ. Όταν κάποιος σε απατάει δεν σημαίνει ότι έχει τελειώσει η σχέση.

Για την κυτταρίτιδα και τις πλαστικές...
Ποια γυναίκα δεν έχει κυτταρίτιδα; Και όλα αυτά τα ρετούς που βλέπετε στις φωτογραφίσεις, δεν υπάρχουν!  Όσο για την πλαστική, θα έκανα για να αλλάξω κάτι πολύ έντονο, π.χ. θα έβαζα στήθος! Εγώ γυμνάζομαι για να τρώω!

Για τα δύσκολα παιδικά της χρόνια στην Καλλιθέα...
Από τριών χρόνων έλεγα στη μαμά μου ότι θα γίνω σταρ. Σπούδασα μοντελίστ, σχεδιάστρια ρούχων, αλλά δεν ασχολήθηκα με αυτό. Όταν ήμουν μικρή δεν είχαμε την οικονομική δυνατότητα να κάνω μαθήματα φωνητικής ή αγγλικών, οπότε, όταν τραγουδάω αγγλικά μη φαντάζεσαι ότι πάντα ξέρω τι λέω! Το παρελθόν μας είναι αυτό που μας έχει φέρει εδώ. Δεν υπάρχει λόγος να μην πω την αλήθεια για αυτό που έζησα.

Για τα στυλιστικά λάθη στο ξεκίνημα των εμφανίσεών της...
Όταν είσαι μικρός και ξεκινάς, πολλές φορές δεν έχεις ιδέα για τα ρούχα, το βάψιμο. Ήμουν στο ψάξιμο. Ήθελα να έχω ίσια μαλλιά τα οποία δεν μου έδιναν καθόλου στυλ. Κάποια στιγμή κατέληξα ότι τα φυσικά, σγουράμαλλιά μου πήγαιναν περισσότερο. Έχω περάσει από πολλές φάσεις και έχω και άλλες μπροστά μου.

Για το θέμα με την καταγωγή της...
Ήταν έντονο και απότομο αυτό που συνέβη. Αν για κάτι νιώσω πολύ άσχημα θα το πω. Απλά, όταν είσαι καινούργιος στον καλλιτεχνικό χώρο σκέφτεσαι “γιατί να συμβαίνει αυτό; Αφού δεν έχω πειράξει κανέναν”! Πιο πολύ όμως στεναχωριέσαι για τους γονείς σου και τους γύρω σου που δεν καταλαβαίνουν ότι αυτή είναι η δουλειά σου. Έπρεπε να παίρνω κάθε μέρα τηλέφωνο τη μαμά μου και να της εξηγώ. Καλύτερα όμως είναι τελικά να μιλάνε για εσένα, παρά να μην ασχολιούνται μαζί σου. Αν περνούσα απαρατήρητη τότε αυτό θα σήμαινε ότι δεν έκανα κάτι καλά.
www.tlife.gr/Article/news-foureira/0-99-34829.html]http://www.tlife.gr/Article/news-foureira/0-99-34829.html[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom