Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 163 33,6%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 292 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    485

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καμια σχεση με αλβανια η φουρειρα.
 

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
πρωην γκομενα Ελλεεινηδα που δουλευει στο check της Ολυμπιακης εχει τσεκαρει το διαβατηριο της Φουρειρα και μου'πε οτι ειναι σκιπιταρι.Αν και σκιπιταρι ειναι τρελο θηλυκο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Με μια παραδοχή που ομολογουμένως ξαφνιάζει λόγω του εντυπωσιακού παραστατικού, η Ελένη Φουρέιρα θα μας τρελάνει…. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό "Nitro" ξεκαθάρισε πως δεν την ενδιαφέρει όσα λέγονται για εκείνη. Επίσης αποκαλύπτει ότι έχει φάει πολλές χυλόπιτες στη ζωή της , ότι έχει μοιράσει φυλλάδια και ακόμα ότι έχει δουλέψει και σε σουβλατζίδικο.


Για τα προσωπικά της δήλωσε:

"Έχω φάει πολλές χυλόπιτες στη ζωή μου. Έχει τύχει να ερωτευτώ κάποιον πολύ, να με χωρίσει χωρίς λόγο και να έχω πάθει σοκ. Να τον παίρνω τηλέφωνο όλο το βράδυ, να τον παρακαλάω και άλλα τέτοια γραφικά. Την επομένη, βέβαια, ξυπνούσα και ήμουν μια χαρά", δηλώνει η ίδια και παραδέχεται πως, μέχρι να γίνει τραγουδίστρια, πέρασε δύσκολα.

Όσο για το τι έκανε πριν ασχοληθεί με το τραγούδι, δηλώνει ότι έχει μοιράσει φυλλάδια, έχει δουλέψει σε σουβλατζίδικο και σε ό,τι και αν έκανε έδινε το 100% του εαυτού της:

"Κάθε δουλειά που έκανα, ήθελα να την κάνω καλά. Για να προοδεύσω. Και θυμάμαι όταν ήμουν στο μαγαζί με τα ρούχα ήμουν η πρώτη που έτρεχε κάθε μέρα να σφουγγαρίσει, να σκουπίσει, να τακτοποιήσει, πριν ανοίξουμε..." και αποκαλύπτει πως στο λεύκωμά της στην τελευταία του σελίδα έγραφε: "Ευχομαι μια μέρα να γίνω μια μεγάλη τραγουδίστρια".

Με το τραγούδι ασχολήθηκε τυχαία καθώς  όπως δήλωσε  είχε πει σε κάποιον ότι ασχολείται με το τραγούδι και εκείνος την έστειλε σε ένα μαγαζί: "Δεν είχα κάνει ποτέ μου μαθήματα φωνητικής, ούτε είχα πάει σε ωδείο. Ήθελα, αλλά δεν υπήρχε ποτέ η οικονομική δυνατότητα. Είχα καταφέρει, όμως, να μάθω λίγη κιθάρα. Όπως και να ‘χει, με πήραν. Και ξεκίνησα".

Όσο για την καταγωγή της δηλώνει Αθηναία:

"Δεν είμαι Μεξικάνα ή οτιδήποτε άλλο. Είμαι Αθηναία. Αν με έλεγαν Ελένη Παπαδοπούλου, δεν θα υπήρχε πρόβλημα".
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τωρα το γυρισε το παραμυθι
δεν ειναι ουτε μεχικανα λεει :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Και θυμάμαι όταν ήμουν στο μαγαζί με τα ρούχα ήμουν η πρώτη που έτρεχε κάθε μέρα να σφουγγαρίσει, να σκουπίσει, να τακτοποιήσει

Ντάξει, και θέλει να πιστέψουμε ότι δεν είναι αλβανίδα; :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Όσο για την καταγωγή της δηλώνει Αθηναία:

"Δεν είμαι Μεξικάνα ή οτιδήποτε άλλο. Είμαι Αθηναία. Αν με έλεγαν Ελένη Παπαδοπούλου, δεν θα υπήρχε πρόβλημα".
Η πουστικη κιθαρα θα την λατρεψει μετα απο αυτην την δηλωση  :cum:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Όσο για την καταγωγή της δηλώνει Αθηναία:

"Δεν είμαι Μεξικάνα ή οτιδήποτε άλλο. Είμαι Αθηναία. Αν με έλεγαν Ελένη Παπαδοπούλου, δεν θα υπήρχε πρόβλημα".
:uglystupid:στην συνειδυση μας ποτε δεν θα γινουν ουτε μετα απο 1000 γενιες.μιλαμε οτι τα ατομα εχουν φαει τετοιο σκαλωμα που νομιζουν οτι ειναι τιτλος τιμης να ειναι καποιος αθηναιος ετσι οπως εχει καταντησει η αθηνα μας
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ωραίο ψωλάκι. Χεστικα πάντως αν είναι Αλβανίς. Είδαμε και τα δικά μας ζώα...
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Με μια παραδοχή που ομολογουμένως ξαφνιάζει λόγω του εντυπωσιακού παραστατικού, η Ελένη Φουρέιρα θα μας τρελάνει…. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό "Nitro" ξεκαθάρισε πως δεν την ενδιαφέρει όσα λέγονται για εκείνη. Επίσης αποκαλύπτει ότι έχει φάει πολλές χυλόπιτες στη ζωή της , ότι έχει μοιράσει φυλλάδια και ακόμα ότι έχει δουλέψει και σε σουβλατζίδικο.


Για τα προσωπικά της δήλωσε:

"Έχω φάει πολλές χυλόπιτες στη ζωή μου. Έχει τύχει να ερωτευτώ κάποιον πολύ, να με χωρίσει χωρίς λόγο και να έχω πάθει σοκ. Να τον παίρνω τηλέφωνο όλο το βράδυ, να τον παρακαλάω και άλλα τέτοια γραφικά. Την επομένη, βέβαια, ξυπνούσα και ήμουν μια χαρά", δηλώνει η ίδια και παραδέχεται πως, μέχρι να γίνει τραγουδίστρια, πέρασε δύσκολα.

Όσο για το τι έκανε πριν ασχοληθεί με το τραγούδι, δηλώνει ότι έχει μοιράσει φυλλάδια, έχει δουλέψει σε σουβλατζίδικο και σε ό,τι και αν έκανε έδινε το 100% του εαυτού της:

"Κάθε δουλειά που έκανα, ήθελα να την κάνω καλά. Για να προοδεύσω. Και θυμάμαι όταν ήμουν στο μαγαζί με τα ρούχα ήμουν η πρώτη που έτρεχε κάθε μέρα να σφουγγαρίσει, να σκουπίσει, να τακτοποιήσει, πριν ανοίξουμε..." και αποκαλύπτει πως στο λεύκωμά της στην τελευταία του σελίδα έγραφε: "Ευχομαι μια μέρα να γίνω μια μεγάλη τραγουδίστρια".

Με το τραγούδι ασχολήθηκε τυχαία καθώς  όπως δήλωσε  είχε πει σε κάποιον ότι ασχολείται με το τραγούδι και εκείνος την έστειλε σε ένα μαγαζί: "Δεν είχα κάνει ποτέ μου μαθήματα φωνητικής, ούτε είχα πάει σε ωδείο. Ήθελα, αλλά δεν υπήρχε ποτέ η οικονομική δυνατότητα. Είχα καταφέρει, όμως, να μάθω λίγη κιθάρα. Όπως και να ‘χει, με πήραν. Και ξεκίνησα".

Όσο για την καταγωγή της δηλώνει Αθηναία:

"Δεν είμαι Μεξικάνα ή οτιδήποτε άλλο. Είμαι Αθηναία. Αν με έλεγαν Ελένη Παπαδοπούλου, δεν θα υπήρχε πρόβλημα".

Εγραφε στο λεύκωμα εύχομαι να γίνω μια μέρα τραγουδίστρια αλλα στο τραγούδι μπήκε τυχαία  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
Μουνάρα
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Σουπερ μπαζακι.
Οτι πρεπει για την Ελληνικη μπαζοshowbiz.

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
εγώ τη γαμούσα άνετα, ανετότατα.Ούτε με νοιάζει η φωνή της ούτε το αν είναι καλλιτέχνιδα ή όχι, ούτε ο πνευματικός της κοσμος ούτε αν είναι Αλβανορωσοιαπωνεζοκομμουνίστρια...
έχει το κάτι που γουστάρω.
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
εγώ τη γαμούσα άνετα, ανετότατα.Ούτε με νοιάζει η φωνή της ούτε το αν είναι καλλιτέχνιδα ή όχι, ούτε ο πνευματικός της κοσμος ούτε αν είναι Αλβανορωσοιαπωνεζοκομμουνίστρια...
έχει το κάτι που γουστάρω.
Οπως τα πες!
Βγαζει μεγαλη καυλα
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
εγώ τη γαμούσα άνετα, ανετότατα.Ούτε με νοιάζει η φωνή της ούτε το αν είναι καλλιτέχνιδα ή όχι, ούτε ο πνευματικός της κοσμος ούτε αν είναι Αλβανορωσοιαπωνεζοκομμουνίστρια...
έχει το κάτι που γουστάρω.

Επιτέλους και ένας σοβαρός άνθρωπος.
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
575
Like
36
Πόντοι
6
[quote author=Φουρέιρα]

"Δεν είμαι Μεξικάνα ή οτιδήποτε άλλο. Είμαι Αθηναία. Αν με έλεγαν Ελένη Παπαδοπούλου, δεν θα υπήρχε πρόβλημα".

[/quote]

Από εδό καταλαβένι κανίς ότι δεν ιπάρχι περίπτοσι να ίνε Ελινιδα. Κρίβι κόbλεξ αφτί ι δίλοσι.

[quote author=Φουρέιρα]

Είμαι Αθηναία.

[/quote]

Νε, ίσε ι κόρι του κιρ-Γιάννι του Φουρέιρα από τα Πετράλονα.
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
καλη ειναι για ενα γαμησακι οτι πρεπει εχει και ωραια ποδια τωρα αν ειναι απο αλβανια λιγο μου πεφτει σαμπως θα την παντρευτω;;;
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
παραλήρημα ψεμματος απο το αλβανακι σημερα στην τατυ.απο τα γιαννενα του μεξικου λεει :2funny:.μου θυμιζει κατι αλβανια που μου συστηνονται ελληνες η ιταλοι στα στριπτιτζαδικα στις ρωσο-ουκρανεζες
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
πρωην γκομενα Ελλεεινηδα που δουλευει στο check της Ολυμπιακης εχει τσεκαρει το διαβατηριο της Φουρειρα και μου'πε οτι ειναι σκιπιταρι.Αν και σκιπιταρι ειναι τρελο θηλυκο
τι είναι το σκιπτάρι μάγκα μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom