Νέα

Έλενα Παπαβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
μπράβο μαλάκες, το πόσο άσχετα είναι αυτά που λέτε δεν το έχετε καταλάβει ακόμα.
πάει η παρέα για βρώμικο και είναι και ο μαλάκας που το συγκρίνει με τη γκουρμέ κουζίνα.
άλλη γλύκα του βρώμικου, άλλη η γλύκα του γκουρμέ.

σταματήστε να γαμάτε το θρεντ με άσχετες γκόμενες και ιστορίες περί ανέμων και υδάτων.
 

Επισκέπτης
απλά για να το χεις στο μυαλό σου οι στρειτ γυναίκες είναι πιο εύκολο να αισθανθούν ερωτική έλξη για άλλη γυναικά απ ότι ένας στρειτ άντρας για έναν άλλο ... αυτό από μόνο του ακυρώνει αυτό που είπες .. τώρα για περισσότερες λεπτομέρειες ψάξε για τις έρευνες που έχουν γίνει

και σ παραπέμπω πάλι στην προηγούμενη απάντηση , είναι γελοίο να το παίζετε κ καλά ότι υπάρχουν άπειρες καθημερινές κοπέλες καλύτερες από την Παπαβασιλείου ... που είναι τις κρύβουν όταν κυκλοφορούμε οι υπόλοιποι ?


ούτε καν ... η Κούνις έχει ένα απ τα ωραιότερα πρόσωπα , η άλλη είναι ξέπλυμα με ωραίο βλέμμα  :S

tumblr_lq9aolICUw1qbezbuo1_500.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.dailymakeover.com/appImages/galleryImages/all_womens_looks/Emma_Stone+Apr_24_2006.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Δεν είναι διότι δεν βλέπεις την διαφορά ηλικίας κάτι που το βλέπει ο άντρας.
Δές πώς ήταν η Mila Kunis στα 23
[img]http://[URL unfurl="true"]www.byrnerobotics.com/forum/uploads/RayDyas/2007-08-30_202939_Mila_Kunis.jpg[/img[/URL]]
Πολύ χειρότερη.... ;D  :rolleyes:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
αφου να φανταστεις οταν εβγαινα με την πρωην μου πιο πολλες ξενοκοιταγε αυτη παρα εγω !   :o

ότι ο εγκέφαλος σου από την επεξεργασία που έκανε έδωσε αυτό ως απάντηση πρέπει να σε προβληματίσει , να ξέρεις δλδ ..
 

Επισκέπτης
μπράβο μαλάκες, το πόσο άσχετα είναι αυτά που λέτε δεν το έχετε καταλάβει ακόμα.
πάει η παρέα για βρώμικο και είναι και ο μαλάκας που το συγκρίνει με τη γκουρμέ κουζίνα.
άλλη γλύκα του βρώμικου, άλλη η γλύκα του γκουρμέ.

σταματήστε να γαμάτε το θρεντ με άσχετες γκόμενες και ιστορίες περί ανέμων και υδάτων.

Τα δικά μου τα έσβησα άφησα τα in topic μόνο  :grin:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
ότι ο εγκέφαλος σου από την επεξεργασία που έκανε έδωσε αυτό ως απάντηση πρέπει να σε προβληματίσει , να ξέρεις δλδ ..

βρε βιλμακι επειδη εσυ το...παιζεις λεσβια δε σημαινει οτι σ ολες αρεσουν οι γυναικες  ;)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Δεν είναι διότι δεν βλέπεις την διαφορά ηλικίας κάτι που το βλέπει ο άντρας.
Δές πώς ήταν η Mila Kunis στα 23
http://[URL unfurl="true"]www.byrnerobotics.com/forum/uploads/RayDyas/2007-08-30_202939_Mila_Kunis.jpg[/img[/URL]]
Πολύ χειρότερη.... ;D  :rolleyes:
[/quote]

Καλά με τέτοιες μαλακίες βλέπω κ γω ως γυναίκα ότι πριν 5 χρόνια ήταν διαφορετική η μόδα + ότι η φωτό που ποστάρεις δεν είναι καλή . θα παίζουμε ? δν συγκρίνονται για μένα , τα δόντια κ το ηλίθιο χαμόγελο δεν αλλάζουν , η κούνις έχει αέρα κ μάλλον τον είχε κ στ 23 ...

[QUOTE="razorxt, post: 3873494"]
βρε βιλμακι επειδη εσυ το...παιζεις λεσβια δε σημαινει οτι σ ολες αρεσουν οι γυναικες  ;)
[/quote]

"το πα'ιζω λεσβία " χαχα ... νταξ δν πειράζει θα μεγαλώσεις,θα μάθεις  , αλλά το πιο απλό ότι μια γυναίκα είναι πιο εύκολο να σχολιάσει μια γυναίκα απ ότι ο άντρας έναν άλλο ξέρω γω το γνωρ'ιζουν κ οι πέτρες ... δν καταλαβαίνω τι σε δυσκολεύει
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
"το πα'ιζω λεσβία " χαχα ... νταξ δν πειράζει θα μεγαλώσεις,θα μάθεις  , αλλά το πιο απλό ότι μια γυναίκα είναι πιο εύκολο να σχολιάσει μια γυναίκα απ ότι ο άντρας έναν άλλο ξέρω γω το γνωρ'ιζουν κ οι πέτρες ... δν καταλαβαίνω τι σε δυσκολεύει

και επειδη ειναι πιο ευκολο, σημαινει οτι στεκει?

[size=15pt]ΔΕΝ[/size] μπορεις να δεις μια γυναικα ετσι ακριβως οπως τη βλεπει ενας αντρας

και μην πηγαινεις με πολλες γυναικες γιατι δε φτανουν για ολους

ειχαμε τους πιρφορους, θα χουμε και σενα...
 

Επισκέπτης
Καλά με τέτοιες μαλακίες βλέπω κ γω ως γυναίκα ότι πριν 5 χρόνια ήταν διαφορετική η μόδα + ότι η φωτό που ποστάρεις δεν είναι καλή . θα παίζουμε ? δν συγκρίνονται για μένα , τα δόντια κ το ηλίθιο χαμόγελο δεν αλλάζουν , η κούνις έχει αέρα κ μάλλον τον είχε κ στ 23 ...

"το πα'ιζω λεσβία " χαχα ... νταξ δν πειράζει θα μεγαλώσεις,θα μάθεις  , αλλά το πιο απλό ότι μια γυναίκα είναι πιο εύκολο να σχολιάσει μια γυναίκα απ ότι ο άντρας έναν άλλο ξέρω γω το γνωρ'ιζουν κ οι πέτρες ... δν καταλαβαίνω τι σε δυσκολεύει

Άμα αυτό το πράμα το λές αέρα τότε είσαι γιαλατζί γυναίκα  :2funny: :2funny: :2funny:
Δές κάτι μάγουλα και χείλη!  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
και επειδη ειναι πιο ευκολο, σημαινει οτι στεκει?
[size=15pt]ΔΕΝ[/size] μπορεις να δεις μια γυναικα ετσι ακριβως οπως τη βλεπει ενας αντρας
και μην πηγαινεις με πολλες γυναικες γιατι δε φτανουν για ολους
ειχαμε τους πιρφορους, θα χουμε και σενα...

Η ερώτηση σου είναι άκυρη, προφανώς κ στέκει !
Επίσης συγχέεις πράγματα που βγάζεις απ τον εγκέφαλο σου προκειμένου να βρεις κάτι να πεις, δεν είπα ότι μια γυναίκα βλέπει με τον ίδιο τρόπο όπως ένας άντρας

Μην ανησυχείς , τις γκόμενες δεν τις χάνεις εξ αιτίας μου αλλά από δυνατούς παίκτες...

Άμα αυτό το πράμα το λές αέρα τότε είσαι γιαλατζί γυναίκα  :2funny: :2funny: :2funny:
Δές κάτι μάγουλα και χείλη!  :2funny: :2funny:

Καλά νταξει ότι να ναι

tumblr_lm0n4nwkht1qfktwjo1_500.png
tumblr_lh7wok7iNJ1qhy2sfo1_500_large.png


* Ζαλάδα σήμερα, καληνύχτεεεςς ..
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
δεν είπα ότι μια γυναίκα βλέπει με τον ίδιο τρόπο όπως ένας άντρας

τοτε γιατι μπαινεις νταβατζης στα γουστα μας αφου δεν βλεπουμε το ιδιο πραμα??

Μην ανησυχείς , τις γκόμενες δεν τις χάνεις εξ αιτίας μου αλλά από δυνατούς παίκτες...
και παντα η μπιχτη στο τελος, να φανει οτι κερδιασαμε....  :rockon:
 

Επισκέπτης
Υπάρχει σοβαρό θέμα!
θα αρχίσω να πιστεύω ότι οι γυναίκες ψηφίζουν και στα αντρικά περιοδικά τις ωραιότερες γυναίκες της χρονιάς...
Όπως στο FHM που βγήκε η Τσουλίτσα ψωλοστάβλος!  :jerking:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Υπάρχει σοβαρό θέμα!
θα αρχίσω να πιστεύω ότι οι γυναίκες ψηφίζουν και στα αντρικά περιοδικά τις ωραιότερες γυναίκες της χρονιάς...
Όπως στο FHM που βγήκε η Τσουλίτσα ψωλοστάβλος!  :jerking:

παντα ψηφιζουν οι γυναικες για τις ομορφοτερες γυναικες της χρονιας ρε  :grin:

ποιος νομιζεις οτι τις βγαζει οι αντρες?? τι δουλεια εχουν οι αντρες?
 

riskloverus

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Έλενα Παπαβασιλείου: «Τελείωσα με άριστα τις σπουδές μου»
Πρώτη καταχώρηση: Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012, 11:18


Μια λαμπρή οικονομολόγο επιστήμονα έχασε η Ελλάδα, που θα μπορούσε να συμβάλει στην έξοδο της χώρας από την κρίση.

Η Έλενα Παπαβασιλείου αποκάλυψε πως αποφοίτησε με άριστα από το πανεπιστήμιό της, αλλά την κέρδισε η τηλεόραση και αντί για μεταπτυχιακό, πήγε στο reality του Alpha για παρουσιαστές, για να ξεκινήσει την καριέρα της.

«Στο σχολείο, διάβαζα επειδή έπρεπε, ενώ ως φοιτήτρια διάβαζα επειδή ήθελα. Με έπιασε μια ξαφνική τρέλα, από την άποψη ότι ήθελα να μάθω όσα περισσότερα μπορώ. Ίσως και γι' αυτό να τελείωσα με άριστα τις σπουδές μου στα Οικονομικά. Οι καθηγητές και οι φίλοι μου, με θεωρούσαν φυτό και έλεγαν για πλάκα "πρόσεξε μην μπλέξεις τα κλαδιά σου».

Και κάτι για τα προσωπικά της:

«Δεν είμαι απλώς σε καλή φάση, αλλά σε άριστη φάση, αυτό όμως δεν σημαίνει πως πάντα πρέπει να ευθύνεται ένας έρωτας».

ΠΗΓΗ: Glam


 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
«Δεν είμαι απλώς σε καλή φάση, αλλά σε άριστη φάση, αυτό όμως δεν σημαίνει πως πάντα πρέπει να ευθύνεται ένας έρωτας».

τι ζορια να χεις εσυ κοπελα μου....

ολα καλα... :jerking:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ρε μην ασχολειστε αλλο με το μπαζο, οπως ειναι προφανες και αναμενομενο και φυσιολογικο το 90% του φορουμ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ τετοια μπαζα οσο και να τους παρακαλανε κατι κοριτσακια σαν την παπαβασιλειου, την μελετη, την ντιμιτριεβιτς, την ραλλη κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom