Νέα

Εκλογές 2023…25η Ιουνίου round 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα riding
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 489
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Σαν περήφανος Νεοδημοκρατης ειλικρινά απορώ πως τα βγάζει πέρα η πλεμπα.....
Πως τον βγάζετε τον μήνα ρε παιδιά; Εμείς είμαστε μόνο 70.000. τα υπόλοιπα 1.930.000 άτομα που μας ψηφίζουν ψάχνω να ευχαριστήσω....

Σύμφωνα με όσα αναφέρει ρεπορτάζ της ΕΡΤ, οι επτά στους 10 καταθέτες έχουν κάτω από 1.000 ευρώ στην τράπεζα τη στιγμή που ένα 0,7% των καταθετών έχει πάνω από 100.000 ευρώ.

Ο αριθμός των καταθετών που έχουν πάνω από 100.000 ευρώ είναι πάρα πολύ μικρός, καθώς δεν ξεπερνά τα 70.000 άτομα. Με βάση τα στοιχεία, αυτοί οι ελάχιστοι πολίτες συγκριτικά με τον πληθυσμό της χώρας συγκεντρώνουν πάνω από το 42% των συνολικών καταθέσεων στη χώρα.

Παράλληλα, όσο ανεβαίνουν τα ποσά, περιορίζεται σημαντικά ο αριθμός των καταθετών, για να φτάσουμε στο πολύ μικρό ποσοστό του 0,7% ανθρώπων που έχουν πάνω από τις 100.000 ευρώ.

Συγκεκριμένα, το 72,5% των καταθετών έχει λιγότερα από 1.000 ευρώ στην τράπεζα, το 12,4% από 1.001 έως 5.000 και το 13% από 5.001 έως 50.000 ευρώ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Ρε φαινεται απο χιλιομετρα οτι κανει συνειδητη και εντονη προσπαθεια να περασει οτι ειναι μειλιχια και γλυκουλα για να αντιστρεψει το κακο προφιλ που ειχε και τα πανηγυρια που εκανε ολη η βουλη οταν εφυγε.

Καρδουλες και εντονα χαμογελα και γελια εκτος περιβαλλοντος χωρις κανενα νοημα και καμια συναφεια.

Πρεπει να ειναι πολυ μικρος και αβγαλτος καποιος για να μη δει καποιος οτι χρησιμοποιει πολυ εγκεφαλικη ενεργεια για να το υποκριθει.

Δε συζηταμε καν για πολιτικη. Ατομο το οποιο καθε θεση του ειναι μια γελοια κλοουνια απο συσταση επιτροπων για γερμανικες αποζημιωσεις 70 χρονια μετα μεχρι ξαναβαφτισμενες Δημητρουλες κλπ μονο κατι απολιτικ τυπακια θα το ριξουν σε αυτο το αντρογυναικο.
δυστυχως ετσι πιστευω και γω.
Δεν με νοιαζει τοσο το οτι υποκρινεται (ολοι οι πολιτικοι το κανουν), αλλα με πειραζει που της ειπαν να κλασει και χεστηκε απανω της.

Οπου σταθει κι οπου βρεθει, μας λεει για το ποσα μηνυματα στηριξης δεχεται, για το οτι απανταει σε ολα, για το οτι ακουει εναν προς εναν τους πολιτες, 'ευχαριστουμε για την αγαπη σας΄ και γενικα συμπεριφερεται λιγο σαν youtuber, μονο διαφημιση καποιο προιον δεν μας εχει βαλει... Εγω αν ψηφιζα Ζωη θα το εκανα για να μπει αρχιδατα να κανει αντιπολιτευση και να παρει κεφαλια, οχι για να μας το παιζει αθωα και φιλευσπλαχνη περιστερα. Ενα βημα πριν ντυθει καλογρια για να μας πεισει ειναι

ΑΡΑΞΕ ΖΩΙΤΣΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Σαν περήφανος Νεοδημοκρατης ειλικρινά απορώ πως τα βγάζει πέρα η πλεμπα.....
Πως τον βγάζετε τον μήνα ρε παιδιά; Εμείς είμαστε μόνο 70.000. τα υπόλοιπα 1.930.000 άτομα που μας ψηφίζουν ψάχνω να ευχαριστήσω....

Σύμφωνα με όσα αναφέρει ρεπορτάζ της ΕΡΤ, οι επτά στους 10 καταθέτες έχουν κάτω από 1.000 ευρώ στην τράπεζα τη στιγμή που ένα 0,7% των καταθετών έχει πάνω από 100.000 ευρώ.

Ο αριθμός των καταθετών που έχουν πάνω από 100.000 ευρώ είναι πάρα πολύ μικρός, καθώς δεν ξεπερνά τα 70.000 άτομα. Με βάση τα στοιχεία, αυτοί οι ελάχιστοι πολίτες συγκριτικά με τον πληθυσμό της χώρας συγκεντρώνουν πάνω από το 42% των συνολικών καταθέσεων στη χώρα.

Παράλληλα, όσο ανεβαίνουν τα ποσά, περιορίζεται σημαντικά ο αριθμός των καταθετών, για να φτάσουμε στο πολύ μικρό ποσοστό του 0,7% ανθρώπων που έχουν πάνω από τις 100.000 ευρώ.

Συγκεκριμένα, το 72,5% των καταθετών έχει λιγότερα από 1.000 ευρώ στην τράπεζα, το 12,4% από 1.001 έως 5.000 και το 13% από 5.001 έως 50.000 ευρώ.
Ειπαμε, τα λεφτα μας δεν τα βαζουμε στις τραπεζες πλεον.
Αραγε ποσα λεφτα να εχουν οι Ελληνες στο paypal (ή σε αντιστοιχες υπηρεσιες); Οσοι ασχολουνται με ιντερνετικα παρε δωσε σιγουρα εχουν μεγαλο ποσοστο των χρηματων τους εκει, και πλεον ειναι πολλοι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.166
Κριτικές
8
Like
32.364
Πόντοι
6.536
Ψεκ μου έλεγε για κοινό γνωστο γύρω στα 120 κιλά ότι φταίει το εμβόλιο που γέμισαν πουρί οι αρτηρίες του...:jerking:
Αργύρη έχω ξάδερφο στο χωριό που όταν πάω καμμιά φορά επίσκεψη μου λέει ότι εκπέμπω ακτινοβολία και του χαλάω το WiFi.....

:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.981
Πόντοι
18.565
Σαν περήφανος Νεοδημοκρατης ειλικρινά απορώ πως τα βγάζει πέρα η πλεμπα.....
Πως τον βγάζετε τον μήνα ρε παιδιά; Εμείς είμαστε μόνο 70.000. τα υπόλοιπα 1.930.000 άτομα που μας ψηφίζουν ψάχνω να ευχαριστήσω....

Σύμφωνα με όσα αναφέρει ρεπορτάζ της ΕΡΤ, οι επτά στους 10 καταθέτες έχουν κάτω από 1.000 ευρώ στην τράπεζα τη στιγμή που ένα 0,7% των καταθετών έχει πάνω από 100.000 ευρώ.

Ο αριθμός των καταθετών που έχουν πάνω από 100.000 ευρώ είναι πάρα πολύ μικρός, καθώς δεν ξεπερνά τα 70.000 άτομα. Με βάση τα στοιχεία, αυτοί οι ελάχιστοι πολίτες συγκριτικά με τον πληθυσμό της χώρας συγκεντρώνουν πάνω από το 42% των συνολικών καταθέσεων στη χώρα.

Παράλληλα, όσο ανεβαίνουν τα ποσά, περιορίζεται σημαντικά ο αριθμός των καταθετών, για να φτάσουμε στο πολύ μικρό ποσοστό του 0,7% ανθρώπων που έχουν πάνω από τις 100.000 ευρώ.

Συγκεκριμένα, το 72,5% των καταθετών έχει λιγότερα από 1.000 ευρώ στην τράπεζα, το 12,4% από 1.001 έως 5.000 και το 13% από 5.001 έως 50.000 ευρώ.
Και οι καταθέσεις υπέρ απόρων κορασίδων δεν πιάνονται τυπε;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
δυστυχως ετσι πιστευω και γω.
Δεν με νοιαζει τοσο το οτι υποκρινεται (ολοι οι πολιτικοι το κανουν), αλλα με πειραζει που της ειπαν να κλασει και χεστηκε απανω της.

Οπου σταθει κι οπου βρεθει, μας λεει για το ποσα μηνυματα στηριξης δεχεται, για το οτι απανταει σε ολα, για το οτι ακουει εναν προς εναν τους πολιτες, 'ευχαριστουμε για την αγαπη σας΄ και γενικα συμπεριφερεται λιγο σαν youtuber, μονο διαφημιση καποιο προιον δεν μας εχει βαλει... Εγω αν ψηφιζα Ζωη θα το εκανα για να μπει αρχιδατα να κανει αντιπολιτευση και να παρει κεφαλια, οχι για να μας το παιζει αθωα και φιλευσπλαχνη περιστερα. Ενα βημα πριν ντυθει καλογρια για να μας πεισει ειναι

ΑΡΑΞΕ ΖΩΙΤΣΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ

Εδω ειπε τη φραση αυτολεξει "θα αντιπολιτευτουμε με αγαπη"

Παρε ατομο που θα ψηφισει ο απολιτικ κοσμος

konstantopoulou-kardoula.jpg
 
OP
OP
R

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
1
Like
6.760
Πόντοι
1.056
Σαν περήφανος Νεοδημοκρατης ειλικρινά απορώ πως τα βγάζει πέρα η πλεμπα.....
Πως τον βγάζετε τον μήνα ρε παιδιά; Εμείς είμαστε μόνο 70.000. τα υπόλοιπα 1.930.000 άτομα που μας ψηφίζουν ψάχνω να ευχαριστήσω....

Σύμφωνα με όσα αναφέρει ρεπορτάζ της ΕΡΤ, οι επτά στους 10 καταθέτες έχουν κάτω από 1.000 ευρώ στην τράπεζα τη στιγμή που ένα 0,7% των καταθετών έχει πάνω από 100.000 ευρώ.

Ο αριθμός των καταθετών που έχουν πάνω από 100.000 ευρώ είναι πάρα πολύ μικρός, καθώς δεν ξεπερνά τα 70.000 άτομα. Με βάση τα στοιχεία, αυτοί οι ελάχιστοι πολίτες συγκριτικά με τον πληθυσμό της χώρας συγκεντρώνουν πάνω από το 42% των συνολικών καταθέσεων στη χώρα.

Παράλληλα, όσο ανεβαίνουν τα ποσά, περιορίζεται σημαντικά ο αριθμός των καταθετών, για να φτάσουμε στο πολύ μικρό ποσοστό του 0,7% ανθρώπων που έχουν πάνω από τις 100.000 ευρώ.

Συγκεκριμένα, το 72,5% των καταθετών έχει λιγότερα από 1.000 ευρώ στην τράπεζα, το 12,4% από 1.001 έως 5.000 και το 13% από 5.001 έως 50.000 ευρώ.
Ελπίζουν ολοι πως θα γινουν Κοκλωνης,Φουρθιωτης κλπ
 
OP
OP
R

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
1
Like
6.760
Πόντοι
1.056
Εδω ειπε τη φραση αυτολεξει "θα αντιπολιτευτουμε με αγαπη"

Παρε ατομο που θα ψηφισει ο απολιτικ κοσμος

konstantopoulou-kardoula.jpg
Ρε συ!Εδω βγηκε ο Μητσοτακης σημερα και εκανε Τικ Τοκ για το ποσο γκαντέμης ειναι κ πως του ειπαν οι επικοινωνιολόγοι του να μην ευχηθεί στους μαθητές για την εξεταστική τους κ τους γκαντεμιασει,λεει μ ειπαν να μοιράζω ευχες νίκης μονο στους πολιτικούς μου αντιπάλους.

Και αυτο ηταν πρωθυπουργος και θα ξαναγίνει.Η ζωη σε πειραξε;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.166
Κριτικές
8
Like
32.364
Πόντοι
6.536
images (4).jpeg


Η θεία από τα Κρέστενα με την σούρδα πριν το γλωσσόφιλο....

:wanker:
 
OP
OP
R

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
1
Like
6.760
Πόντοι
1.056
Πολλοι απο δω διαβαζω κατηγορούν οσους παιρνουν επιδοματα.Ο Κουλης οκτω χρονια τωρα παιρνει επιδομα αγρότη,εφτασε η ωρα να κανει κ για φετος την αιτησουλα του.

Επιδομα αγρότη ο πρωθυπουργος
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.270
Πόντοι
6.056

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Ρε συ!Εδω βγηκε ο Μητσοτακης σημερα και εκανε Τικ Τοκ για το ποσο γκαντέμης ειναι κ πως του ειπαν οι επικοινωνιολόγοι του να μην ευχηθεί στους μαθητές για την εξεταστική τους κ τους γκαντεμιασει,λεει μ ειπαν να μοιράζω ευχες νίκης μονο στους πολιτικούς μου αντιπάλους.

Και αυτο ηταν πρωθυπουργος και θα ξαναγίνει.Η ζωη σε πειραξε;
Δεν απαντω σε τοποθετησεις δημοτικου. Ποιος σου ειπε οτι με πειραξε η δε με πειραξε ο μιτσοτακης δεν τον ψηφισα.

Στο ξαναλεω 4η φορα, επειδη εχω τον σκατιαρη θα ασπρισω τον τρισκατιαρη?

Ειναι σαν να μου λεει ο Κασιδιαρης, ο Βελο και ο Λεβεντης χαχα εδω εχουμε τον Κουλη που εκανε χ εμεις σας πειραξαμε?
Το πιο basic μηδενικης σκεψης επιχειρημα ειναι αυτο.
Πιασε αλλο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.325
Κριτικές
62
Like
44.987
Πόντοι
9.297
Αργύρη έχω ξάδερφο στο χωριό που όταν πάω καμμιά φορά επίσκεψη μου λέει ότι εκπέμπω ακτινοβολία και του χαλάω το WiFi.....

:confused:
Μήπως σε αποκαλεί και Λάμπη ;Επειδή ΛΑΜΠΕΙΣ από την ακτινοβολία;:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Εκλασα στο γέλιο μιλαμεεεεεε!!!!!
Μέλος μας ο ξάδερφος;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Καλά έκανε νομίζω , εγω τον ψήφισα στις πρώτες αλλά για τις δεύτερες σκεφτόμουν οτι αυτοί που ψήφισαν απο Καζάκη (0.90) και κάτω , σε ποσοστό δηλαδή , καλό θα είναι να πάνε σε Πλεύση η ΝΙΚΗ η έστω σε κάποιο απο τα κόμματα που δεν κατέβηκαν στις πρώτες (Λατινοπούλου , Εμφιετζόγλου - Μπογδάνο).

Εγω είμαι πιο πολύ ανάμεσα στους δύο τελευταίους παρά στους δυο πρώτους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom