Νέα

Έκλεισε και η Ηλεκτρονική Αθηνών. Ανάπτυξη παντού!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexdreamer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 369
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
την ανάγκη να δημιουργείς και να αισθάνεσαι χρήσιμος δεν την ξέρεις εκτοράκι ??

χώρια που αν είχα αράξει στην Αθήνα θα ήμουν ένας δακτυλοδεικτούμενος και θα μου έσερναν τα χίλια μύρια πίσω από την πλάτη μου (γιατί μπροστά δεν θα τολμούσαν θα τους έχωνα τρία μετρα στο χώμα καταπώς είπε και ο Πολάκης)  πχ λαμόγιο, κλέφτη, κρατικοδίαιτο κλπ

και όσο για το σκατοχώρι που λες ... έχει 1.200.000 πληθυσμό, δύο πανεπιστήμια (εκ των οποίων το ένα μέσα στο 20 καλύτερα της Ευρώπης), 80 θεατρικές σκηνές, μία από τις καλύτερες ορχήστρες κλασσικής μουσικής και είναι δίπλα σε ένα από τα ομορφότερα φυσικά πάρκα στην Ευρώπη (Peak District)....

έχει 120.000 φοιτητές (και φοιτήτριες βεβαίως βεβαίως)...

και για να συμπληρώσω έχει καμμιά σαρανταριά μικροζυθοποιείες με καταπληκτικές μπύρες και ένα φημισμένο μασατζίδικο (για τους επαϊοντες)...
 ....τι να κλασει η ιμπιζα μπροστα στο σεφιλντ ....μιλαμε για ατελειωτο παρτυ γαμω το μουνι γατακια ισπανοι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
 ....τι να κλασει η ιμπιζα μπροστα στο σεφιλντ ....μιλαμε για ατελειωτο παρτυ γαμω το μουνι γατακια ισπανοι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

και ποιός σου είπε ότι μου αρέσει η διασκέσαση τύπου ιμπιζα ??
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
σαπουνόνερο σε κεράσανε μαλάκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτοι οι μαλακες κειθε βαζουνε τοσο λυκισκο στη μπυρα ,μεχρι να βγαλει η γλωσσα τους καυκαληθρες...(βλεπεις οι συνταγες ειναι απο τοτε που τα επιναν οταν οργωνανε τους ωκεανους)...ασε που τις ρουφανε ζεστες  :vomit: .....Μπυρες εχουνε μονο οι μαλακες οι φριτσιδες και λιγο πιο αρτουα ζουμια οι παιδερες οι βελγοι....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αυτοι οι μαλακες κειθε βαζουνε τοσο λυκισκο στη μπυρα ,μεχρι να βγαλει η γλωσσα τους καυκαληθρες...(βλεπεις οι συνταγες ειναι απο τοτε που τα επιναν οταν οργωνανε τους ωκεανους)...ασε που τις ρουφανε ζεστες  :vomit: .....Μπυρες εχουνε μονο οι μαλακες οι φριτσιδες και λιγο πιο αρτουα ζουμια οι παιδερες οι βελγοι....

δεν ξέρεις να πίνεις μπύρα ...  :birdman:

οι καλύτερες λάγκερ και πίλσνερ είναι οι τσέχικες..  ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
και ποιός σου είπε ότι μου αρέσει η διασκέσαση τύπου ιμπιζα ??
χαλια ειναι,λογικο να μη γουσταρεις...παντου στρινγκους ,κωλοχαραδρες,βυζοχαραδρες,μοντελε γκομενες που διψανε για σπερμα,οι καλυτεροι ντι τζει,τα μεγαλυτερα στειτζ,αλκοολ,ηλιος,ζεστη,αμμουδιες.....αι στο διαλο καβλωσα γαμω το μουνι μου μεσα εδω που πηζω!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
χαλια ειναι,λογικο να μη γουσταρεις...παντου στρινγκους ,κωλοχαραδρες,βυζοχαραδρες,μοντελε γκομενες που διψανε για σπερμα,οι καλυτεροι ντι τζει,τα μεγαλυτερα στειτζ,αλκοολ,ηλιος,ζεστη,αμμουδιες.....αι στο διαλο καβλωσα γαμω το μουνι μου μεσα εδω που πηζω!

bas classe
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
δεν ξέρεις να πίνεις μπύρα ...  :birdman:

οι καλύτερες λάγκερ και πίλσνερ είναι οι τσέχικες..  ;)
τα λαγκερακια καλα ειναι για τους φρεσκους,οσο για το τοπικο προιον του πλεζν χαρισμα τους...βεργινα και ξερο ψωμι!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.228
Πόντοι
2.606
παιδια εγω γραφω απο πουντα ντελ εστε  :tooth:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τα λαγκερακια καλα ειναι για τους φρεσκους,οσο για το τοπικο προιον του πλεζν χαρισμα τους...βεργινα και ξερο ψωμι!

βεργινα είναι must...

έχει και εδώ ένας τυπάς που φέρνει μπύρες από όλον τον κόσμο..  ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
βεργινα είναι must...

έχει και εδώ ένας τυπάς που φέρνει μπύρες από όλον τον κόσμο..  ;)
ξερεις τι τραβηξανε τα παληκαρακια για να την βγαλουν απο τους μαλακες που ψηφιζεις?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Ολα καλα θα πανε!!!! Αρκει να εχουμε πίστη στον θεο και τον Τσίπρα!!!  :rockon:


Τώρα το είδα.
Και οφείλω να διορθώσω. Το ορθόν είναι:

"Αρκει να εχουμε πίστη στον Τσίπρα  και τον Θεό".

Μή χάνουμε και την έννοια της ιεραρχίας, έτσι?

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ξερεις τι τραβηξανε τα παληκαρακια για να την βγαλουν απο τους μαλακες που ψηφιζεις?

δεν τραβήξαν από τις κυβερνήσεις παίκτη... αργήσανε να βγούνε οι αποφάσεις του ΣτΕ σχετικά με τα σημεία πώλησης και τα ψυγεία...  ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.998
Like
11.225
Πόντοι
2.606
δεν τραβήξαν από τις κυβερνήσεις παίκτη... αργήσανε να βγούνε οι αποφάσεις του ΣτΕ σχετικά με τα σημεία πώλησης και τα ψυγεία...  ;)
...αυτο ειναι αλλο κοζι που χει να κανει με τα κονε της αθηναικης και το σχεδον  μονοπωλιακο ποσοστο της, εως καποια εποχη, στην αγορα..δεν τα ξες καλα....ειδικα απο του στραβου τον συρφετο βγαλανε καρκινο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom