Νέα

Εισήγηση υποβιβασμού για Ολυμπιακό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpouxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που θέλετε να παίξει του χρόνου ο οσφπ?

  • Premier league

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • SL 2

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Football League

    Ψήφοι: 2 2,6%
  • Τοπικά Πειραιά

    Ψήφοι: 52 67,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Το Θέμα με τον διορισμό Μαρούπα εσείς το επαναλαμβάνετε. Κι επειδή βαρέθηκα να το διαβάζω, εγώ απλώς ανέδειξα το ψέμα σας περί διορισμού από τον "δικό μας" ΣΥΡΙΖΑ.

Όσο για την επιτροπή Αυγενάκη, την αποκαλούμε έτσι οχι επειδή τα μέλη της τοποθετήθηκαν από αυτό. Την αποκαλούμε έτσι επειδή ο Αυγενάκης θεωρούμε πως υπέδειξε και τους πήγε έτοιμη την απόφαση.

Με αναγκάζετε να εξηγώ απλά πράγματα και αυτό είναι πραγματικά κουραστικό  :headbang:

Μεταφέρομαι δίπλα στο μάστερ σεφ :hi:


Νομιζω οτι αυτα ειναι επιχειρηματα για το κας που θα δωσουν αλλο νοημα στην υποθεση. Αν μπορεις στειλε ενα μειλ στο Μπαλτακο.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Παντως είναι αδιανόητο να κατηγορείται η ομάδα σου σε μια τόσο σοβαρή υπόθεση και εσύ να έχεις υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου από το σδνα που να μην ξέρεις ούτε καν τι προσκομιστηκε στην εεα!!!
Εδω του είπα του Δασυστερνου για το έγγραφο που δείχνει κάτι μύρια να μεταφέρονται μεταξύ σερβιτόρο και οφ σορ Σαββίδη, και αυτός μου απάντησε ότι δεν υπήρχε κανένα έγγραφο!!!!
:S

Οι πονεμένοι αντιΟλυμπιακοί μπαίνουν στο σδνα και διαβάζουν μόνο τα μεγάλα γράμματα, βαριούνται το κείμενο από κάτω.
Σου πετάνε μια μαλακία, τους αναφέρεις δέκα γεγονότα, σε λένε πρόβατο και αποχωρούν από την κουβέντα.

 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376

Συνημμένα

  • BELTERA.jpg
    BELTERA.jpg
    566,8 KB · Εμφανίσεις: 72

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Νομιζω οτι αυτα ειναι επιχειρηματα για το κας που θα δωσουν αλλο νοημα στην υποθεση. Αν μπορεις στειλε ενα μειλ στο Μπαλτακο.

Καλά οι Ελβετοί του κας θα χεστουν από τα γελια μόλις δούνε το όνομα του καλπαζιδη να εμφανίζεται 100 φορες και να μην υπάρχει ούτε μια κατάθεση αυτού. Μια κατάθεση ρε πουστη μου, να πει ότι κέρδισε τα φράγκα στο Τζόκερ να αθωωθει ο μπαοκ..

Δηλαδή πόσο μπουφος μπορεί να είσαι? Να σε κατηγορεί ο Ολυμπιακός γαι τον ανηψιο του ρωσοποντιου και εσύ να μην τον εμφανίζεις ούτε σε ένα δικαστήριο!!!! Δηλαδή ρε μπουγάτσες δεν παραξενευεστε γιατί ο μπαοκ δεν έφερε τον ανηψιο να κάνει μια κατάθεση??  :uglystupid:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Απαγορεύεται ο Ιβάν να χαρτζιλίκωνει τον οποιονδηποτε γουστάρει και αυτός στη συνεχεια να διαθέτει το χαρτζιλίκι οπουδήποτε γουστάρει; Σε αυτό απαντήστε μου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Απαγορεύεται ο Ιβάν να χαρτζιλίκωνει τον οποιονδηποτε γουστάρει και αυτός στη συνεχεια να διαθέτει το χαρτζιλίκι οπουδήποτε γουστάρει; Σε αυτό απαντήστε μου.

Τα 2-3 μύρια τα θεωρείς χαρτζιλίκι? Εκτός αν θεωρείς ότι το προπονητήριο έκανε 5 ευρώ?
Τεσπα δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, παίζει και να μην έχεις ακούσει ποτέ την έννοια του αχυρανθρωπου... Παρά πολλοι ου δεν θέλουν να φαίνονται, βάζουν μπροστά έναν αφραγκο να κάνει την βρώμικη δουλειά.. Βέβαια όταν τους τσακωνουν και τους πάνε στα δικαστήρια, το "έδωσε χαρτζιλίκι στον αχυρανθρωπο" δεν περνάει..
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Απαγορεύεται ο Ιβάν να χαρτζιλίκωνει τον οποιονδηποτε γουστάρει και αυτός στη συνεχεια να διαθέτει το χαρτζιλίκι οπουδήποτε γουστάρει; Σε αυτό απαντήστε μου.

Χωρίς να το καταλαβαίνεις, λες κάτι σημαντικό.

Το πρόβλημα είναι αυτό ακριβώς, ότι ο τύπος δεν έχει καθόλου λεφτά και είναι μπροστινός του Σαββίδη. Το μπροστινός είναι το παρένθετο πρόσωπο που λέει η Μαρούπα και ο Αρκουδής.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Χωρίς να το καταλαβαίνεις, λες κάτι σημαντικό.

Το πρόβλημα είναι αυτό ακριβώς, ότι ο τύπος δεν έχει καθόλου λεφτά και είναι μπροστινός του Σαββίδη. Το μπροστινός είναι το παρένθετο πρόσωπο που λέει η Μαρούπα και ο Αρκουδής.
Ο ρωσοποντιος κατάλαβε τι μαλάκια έκανε και προσπάθησε να αλλάξει τον νόμο περί πολυιδιοκτησίας το καλοκαιρι... Δυστυχώς τον πρόλαβαν οι εκλογές και την πάτησε...
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Χωρίς να το καταλαβαίνεις, λες κάτι σημαντικό.

Το πρόβλημα είναι αυτό ακριβώς, ότι ο τύπος δεν έχει καθόλου λεφτά και είναι μπροστινός του Σαββίδη. Το μπροστινός είναι το παρένθετο πρόσωπο που λέει η Μαρούπα και ο Αρκουδής.

Θα ακολουθήσω το συλλογισμό σου. Δανειζόμενος είναι ο τριτανηψιος. Δανειζόμενος σημαινει μπροστινός και αχυρανθρωπος; Μιλάμε σοβαρά τώρα;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Θα ακολουθήσω το συλλογισμό σου. Δανειζόμενος είναι ο τριτανηψιος. Δανειζόμενος σημαινει μπροστινός και αχυρανθρωπος; Μιλάμε σοβαρά τώρα;

Ρε μεγάλε αν ένας επιχειρηματίας που ασχολείται με παε δώσει χρήματα σε έναν αφραγκο να αγοράσει περιουσιακά στοιχεία άλλης παε, είναι ο ορισμός του αχυρανθρωπου... Και αυτό να ξέρεις είναι παράνομο σε όλο τον κόσμο, εκτός από την σοβιετικής ένωση και την Βόρεια Κορέα..
Αν ένας επιχειρηματίας που ασχολείται με πας δώσει σε έναν αφραγκο χρήματα να αγοράσει μια βίλα στο Πόρτο ράφτη, δεν έγινε και τίποτα..

Άμα ήταν έτσι όταν κατηγορουσαν τον μαρινακη ότι θα αγοράσει την νόβα και θα αποκτήσει μονοπώλιο, τότε θα έδινε λεφτά σε μένα και θα την αγόραζα εγώ την νόβα στο όνομα μου... Δυστυχώς όμως αυτό είναι παράνομο..
:'(
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Σαλέ αγόρασε όχι ΠΑΕ. Ξέρω ότι στον προφορικό λόγο ακούγονται παρόμοια αλλά δεν είναι...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Θα ακολουθήσω το συλλογισμό σου. Δανειζόμενος είναι ο τριτανηψιος. Δανειζόμενος σημαινει μπροστινός και αχυρανθρωπος; Μιλάμε σοβαρά τώρα;

Ο Καλπαζίδης (αν είναι υπαρκτό πρόσωπο) είναι μπροστινός και αχυράνθρωπος, γιατί τα λεφτά δεν είναι δικά του.
Δεν κατάλαβα όμως γιατί λες τον Καλπαζίδη δανειζόμενο?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Ο Καλπαζίδης (αν είναι υπαρκτό πρόσωπο) είναι μπροστινός και αχυράνθρωπος, γιατί τα λεφτά δεν είναι δικά του.
Δεν κατάλαβα όμως γιατί λες τον Καλπαζίδη δανειζόμενο?

Το έγγραφο από το 10.γρ το έβαλες να το διαβάσουμε εμεις αλλά εσύ δεν το διάβασες;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Ρε τον ψεκασμενο τον δασυστερνο... Έχουν περάσει τόσοι μήνες και αυτός ακόμα να καταλαβει τι αγόρασε ο καλπαζιδης... Ρε μαπς και είναι αυτιστικό και τζάμπα χάνουμε την ώρα μας εδώ μέσα?  :S
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Σαλέ αγόρασε όχι ΠΑΕ. Ξέρω ότι στον προφορικό λόγο ακούγονται παρόμοια αλλά δεν είναι...

Δεν είσαι καλά ενημερωμένος.

ο Σαββίδης αγόρασε μια εταιρεία θυγατρική της ΠΑΕ Ξάνθη, στην οποία ανήκουν τα γηπεδάκια που κάνουν προπόνηση, ο ξενώνας που κοιμούνται οι ποδοσφαιριστές πριν τα παιχνίδια και κάποια γραφεία.

Ο ξενώνας λέγεται Le Chalet. Δεν είναι όμως σαν τα σαλέ στο Καιμακτσαλάν, που πάει κανείς διακοπές.

Σου βάζω και μια φωτογραφία
 

Συνημμένα

  • Σαλέ Καλπαζίδη.jpg
    Σαλέ Καλπαζίδη.jpg
    35,9 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Μακάρι να σας είχα μπροστά μου να κάναμε αυτή τη συζήτηση. Ξέρετε, το ποδόσφαιρο δεν μου αρέσει καθόλου. Βαριέμαι να το παρακολουθώ. Γουστάρω όμως το οπαδιλικι και το να μπαίνω στη μύτη των αλλαζονων γαύρων.

Ξέρω τι είναι το σαλέ και τι είναι το le chalet. Επίσης ξέρω, με βεβαιότητα, ότι δεν είμαι αυτιστικός.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Μακάρι να σας είχα μπροστά μου να κάναμε αυτή τη συζήτηση. Ξέρετε, το ποδόσφαιρο δεν μου αρέσει καθόλου. Βαριέμαι να το παρακολουθώ. Γουστάρω όμως το οπαδιλικι και το να μπαίνω στη μύτη των αλλαζονων γαύρων.

Ξέρω τι είναι το σαλέ και τι είναι το le chalet. Επίσης ξέρω, με βεβαιότητα, ότι δεν είμαι αυτιστικός.

Πρώτα θα μάθεις τι αγορασε ο καλπαζιδης και μετά θα ξαναγράψεις εδώ...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Απαγορεύεται ο Ιβάν να χαρτζιλίκωνει τον οποιονδηποτε γουστάρει και αυτός στη συνεχεια να διαθέτει το χαρτζιλίκι οπουδήποτε γουστάρει; Σε αυτό απαντήστε μου.
Αυτό θα πει ομολογία χωρίς ξύλο!!!
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Πρώτα θα μάθεις τι αγορασε ο καλπαζιδης και μετά θα ξαναγράψεις εδώ...

Και απαντώ σαν κύριος. Ο Καλπατζιδης (RFA) αγόρασε την Vialand η οποία κατείχε το προπονητικο και το ξενοδοχειο. Αυτό. Βρες μου το μεμπτό. Καμία εμπλοκή ούτε οικογένειας Σαββίδη, ούτε ΠΑΕ Ξάνθης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom