Νέα

Εισήγηση υποβιβασμού για Ολυμπιακό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpouxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που θέλετε να παίξει του χρόνου ο οσφπ?

  • Premier league

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • SL 2

    Ψήφοι: 3 3,9%
  • Football League

    Ψήφοι: 2 2,6%
  • Τοπικά Πειραιά

    Ψήφοι: 52 67,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Να ξέρουμε λίγο τι λέμε! Ποιες τρεις δίκες; Καμία δίκη δεν έγινε! Ούτε μια! Η ΕΕΑ δεν είναι δικαστήριο ούτε τα μέλη της δικαστές. ΕΠΟ και Εφέσεων δεν δίκασαν, ώστε να κρατήσουν την ουρά τους απ' έξω. Το ΚΑΣ θα δικάσει; Νομίζω ότι κι αυτοί θα προσπεράσουν. Κι ο ΠΑΟΚ θα είναι πλέον οριστικά καταδικασμένος. Κι είχαμε μια σκασίλα...

Ο Ο.Σ.Φ.Πακιστάν ούτε έχει καταδικαστεί, ούτε θα καταδικαστεί ποτέ. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αθώος, σημαίνει απλώς οτι ελέγχει αυτούς που υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσαν να τον τιμωρήσουν. Γι αυτό είναι η πιο μισητή ομάδα της χώρας.

ετσι τυπε...αυτή είναι η σωστη τακτικη...βλέπεις την πουτσα να ερχεται και από το κας, οποτε το παιζεις τρελος και λες "είχαμε μια σκασιλα¨...αυτό είναι το σωστο, να σβησετε από την μνημη σας αυτή την κακη παρενθεση με την ξανθη και όλα καλα... :babycry:

εδώ βλέπουμε την ΕΕΑ που δεν δικασε :
βεβαια το σανοδνα μιλουσε για πανωλεθρια της προπαγάνδας του ολυμπιακου...αλλα μαλλον ουτε εδώ θα εγινε συζητηση για την ουσια της υπόθεσης... :2funny:


και εδώ βλέπουμε την επιτροπή εφεσεων που επισης δεν δικασε :
βεβαια πριν βγει η αποφαση, το σανοδνα πανηγυριζε για τις 6,5 ωρες που συζητούσαμε στην επιτροπή...αλλα μαλλον θα μιλούσαμε για το φαινομενο του θερμοκηπίου και όχι για την ουσια.. :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
Το αν δικασε η οχι η επιτροπη εφεσεων φαινεται στο σκεπτικο που ανακοινωνει μετα..
Δεν παει με την ωρα,δεν ειναι call girl..

Η ΕΕΑ δικασε ειπαμε...η μονη...
Μην παραπληροφορεις...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
η αληθεια είναι η εξης :
μεταξυ μπαοκ και ξανθη υπαρχει πολυιδιοκτησια...το καλοκαιρι που μας περασε ο γραμμενος προσπαθησε να περασει διαταξη που επετρεπε σε ένα προσωπο να εχει μεχρι και το 5% αλλης ομαδας...δυστυχως γι αυτόν τον προλαβαν οι εκλογες και ο τσυριζα εχασε...και ετσι τον αυγουστο ο αυγενακης δεν επετρεψε να περασει αυτή η διαταξη…
από τοτε ουσιαστικα ο μπαοκ το εχασε το παιχνιδι, οποτε και κατεφυγε στην μονη τακτικη που μπορουσε : αρχισε να πουλαει τρελα..πηγε στην ΕΕΑ και αρχιζε να λεει ότι αγοράσαμε μονο το ξενοδοχειο και όχι το προπονητηρια, ότι ο μπαοκ ανηκει στην γυναικα του σαββιδη, ότι ο καλπαζιδης είναι 3ος ξάδερφος του ρωσοποντιου και όχι 2ος και λοιπες τέτοιες πιπες...ακούγοντας ολες αυτές τις πιπες ακομα και ο τελευταίος τσομπανης στην ελλαδα καταλαβε ποσο λερωμενη ειχε την φωλια του ο μπαοκ…

υγ: και λιγα λογια για την ΕΕΑ (όχι βεβαια ότι θα καταλαβουν οι μπουγατσες, αλλα κουβεντα να γινεται)...η ΕΕΑ είναι μια ανεξαρτητη αρχη που είναι αποκλειστικα αρμοδια να ελεγχει βαρυτατες υποθεσεις του αθλητισμου, όπως είναι η πολυιδιοκτησια..για τον λογο αυτό μπορει να ανοιγει τραπεζικους λογαριασμούς, να ελεγχει οφ σορ, να ζηταει στοιχεια από δημοσιους φορεις, από το εξωτερικο κτλ...όλα αυτά τα εκανε στην υποθεση της μπουγατσας..
επομένως όταν βγαζει ένα πορισμα αυτή η ανεξαρτητη αρχη είναι πολύ δυσκολο να απορριφθεί γιατι πολύ απλα ο αθλητικος διακστης δεν μπορει να ανοιγει τραπεζικους λογαριασμος κτλ...αρα όταν η ΕΕΑ φερνει μια αποδειξη τραπεζικου λογαρισμου που φαινονται 6 μυρια να πηγαινουν μεταξυ του καλπαζιδη και της εταιρειας του σαββιδης, πες μου πως μπορει ενας δικαστης να ακυρωσει μια τετοια αποδειξη, οεο??????
όπως όταν γινεται ένα αεροπορικο δυστύχημα, και οι πραγματογνώμονες βγαζουν το πορισμα, κατά 99% θα το δεχτει ο δικαστης αυτό το πορισμα...γιατι πως να κανει αλλιως, αφου ο δικαστης δεν εχει γνωσεις αεροναυπηγικης κτλ.
άλλο παράδειγμα ανεξάρτητης αρχης είναι η επιτροπή ανταγωνισμου που εκανε ντου σε ολες τις τράπεζες πριν από κατι μηνες...αν εβρισκαν κατι, υπηρχε περιπτωση να βρεθει δικαστης που να μην το εκανε δεκτο????!!!!

αυτά σας τα λεγαμε εδώ και μηνες και εσεις πηγαίνατε και λεγατε στην επιτροπή ότι ο μπαοκ ανηκει στην γυναικα του σαββιδη...και νομιζατε με τετοια επιχειρηματα νηπιαγωγιου, θα την γλιτώνατε...καλα σας λεμε μπουγατσες τελικα…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
ετσι τυπε...αυτή είναι η σωστη τακτικη...βλέπεις την πουτσα να ερχεται και από το κας, οποτε το παιζεις τρελος και λες "είχαμε μια σκασιλα¨...

Μας έχετε κάνει τόσα και τόσα. Μας την έχετε στήσει τόσες και τόσες φορές. Μας έχετε κλέψει στο γήπεδο και έξω από αυτό, μας έχετε κλέψει παίχτες... Τώρα θα σκάσω; Μαθημένος είμαι να σας γράφω στα παπάρια μου. Σιγά μη σκάσω, να σας μπαίνω στη μύτη με απασχολεί.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
Σοβαρη επιτροπη με μελος τη ΜΑΡΟΥΠΑ?
Χα χα...Ελιωσα θειο!!!!!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Αυτό με την "ιδιοκτήτρια" γυναίκα του Σαββίδη, έτσι για να ξέρετε, το είχε δηλώσει ο ίδιος ο Ιβάν σε κάποια από τις πρώτες του συνεντεύξεις."Δεν έχω τίποτα δικό μου. Όλα είναι στο όνομα των παιδιών μου και της γυναίκας μου". Καμία επιχείρηση δεν είναι στο όνομά του, όχι μόνο ο ΠΑΟΚ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Σοβαρη επιτροπη με μελος τη ΜΑΡΟΥΠΑ?
Χα χα...Ελιωσα θειο!!!!!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και που να μαθαινες ότι η μαρουπα ξημεροβραδιαζοταν στις εκπομπες του θωμαιδη πριν 3-4 χρονια και κατηγορουσαν τον μαρινακη για το κοριοπολις???? :2funny:
και που να μαθαινες ότι την μαρουπα την διορισε στην ΕΕΑ ο κοντονης και όχι ο αυγενακης??? :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
και που να μαθαινες ότι η μαρουπα ξημεροβραδιαζοταν στις εκπομπες του θωμαιδη πριν 3-4 χρονια και κατηγορουσαν τον μαρινακη για το κοριοπολις???? :2funny:
και που να μαθαινες ότι την μαρουπα την διορισε στην ΕΕΑ ο κοντονης και όχι ο αυγενακης??? :2funny:
Αξιοπιστο και επιφανης στελεχος τοτε..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Αξιοπιστο και επιφανης στελεχος τοτε..

το λες και καρμα τυπε...ξερεις τι είναι να πανηγυρίζεις με τις πιπες του θωμαιδη και της μαρουπα για το κοριοπολις τοσα χρονια, και τελικα αυτος που τρωει το καυλι της μαρουπα είναι ο ρωσοποντιος και όχι ο μαρινακης!!!!
ξεροεχυσα που λεει και ο μπουχος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
το λες και καρμα τυπε...ξερεις τι είναι να πανηγυρίζεις με τις πιπες του θωμαιδη και της μαρουπα για το κοριοπολις τοσα χρονια, και τελικα αυτος που τρωει το καυλι της μαρουπα είναι ο ρωσοποντιος και όχι ο μαρινακης!!!!
ξεροεχυσα που λεει και ο μπουχος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ελα μου ντε..που και αυτα εμφανισθηκαν στο προσκηνιο παλι..
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Η Μαρούπα ζήτησε κατά τις συνεδριάσεις της ΕΕΑ να ελεγχθεί και ο Ολυμπιμπιακός. Γιατί άραγε; Τόσο καταρτισμένο και αξιόπιστο άτομο κάτι θα ήξερε, δε μπορεί...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ελα μου ντε..που και αυτα εμφανισθηκαν στο προσκηνιο παλι..

το ξερω τυπε...εχει γουστο να μου βαλεις καμια παλια συνεντευξη της μαρουπα που κατηγορουσε τον βαγγελα για τα στημενα, εσυ που πριν 2-3 ποστ την κοροιδευες... :S :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
το ξερω τυπε...εχει γουστο να μου βαλεις καμια παλια συνεντευξη της μαρουπα που κατηγορουσε τον βαγγελα για τα στημενα, εσυ που πριν 2-3 ποστ την κοροιδευες... :S :2funny:
Δεν χρειαζεται η Μαρουπα..
Τα εχουν ομολογησει οι ιδιοι οι πρωταγωνιστες..

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Η Μαρούπα ζήτησε κατά τις συνεδριάσεις της ΕΕΑ να ελεγχθεί και ο Ολυμπιμπιακός. Γιατί άραγε; Τόσο καταρτισμένο και αξιόπιστο άτομο κάτι θα ήξερε, δε μπορεί...

τυπε εκει είναι η ΕΕΑ...ο,τι στοιχεια εχετε μπορειτε να τα πατε και να μας καταδικασει η μαρουπα...απλα να ξερετε ότι στα κανονικα δικαστηρια και στις κανονικες επιτροπες, καταθεσεις του στυλ "μου ειπαν ότι του ειπαν ότι θα πει ότι ο βαγγελας εστησε το ταδε παιχνιδι" δεν πολυπαιρνανε...το λεω για να μην βαλετε παλι κανα φυσσα να λεει για στημενα ματς και μετα να παει στο δικαστηριο και να πει "σορρυ λαθος εκανα" :2funny:
ανοιξτε καμια οφ σορ του βαγγελα, όπως καναμε εμεις με τον καλπαζιδη, βρειτε καμια μεταφορα χρηματων από τον βαγγελα σε καμια ομαδα, όπως καναμε εμεις με την υποθεση της ξανθης, και η ΕΕΑ σας περιμενει με ανοιχτες αγκαλες..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Δεν χρειαζεται η Μαρουπα..
Τα εχουν ομολογησει οι ιδιοι οι πρωταγωνιστες..

ποιος ο φυσσας τυπε??? :2funny:
δεν τα εμαθες τα νεα, στο δικαστηριο πριν 3 μηνες τα πηρε όλα πισω τελικα.. :2funny:
νταξει σας ταισε σανο 2-3 χρονια, αλλα στο δικαστηριο δεν τον επαιρνε να συνεχισει το δουλεμα περισσοτερο
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
τυπε εκει είναι η ΕΕΑ...ο,τι στοιχεια εχετε μπορειτε να τα πατε και να μας καταδικασει η μαρουπα...απλα να ξερετε ότι στα κανονικα δικαστηρια και στις κανονικες επιτροπες, καταθεσεις του στυλ "μου ειπαν ότι του ειπαν ότι θα πει ότι ο βαγγελας εστησε το ταδε παιχνιδι" δεν πολυπαιρνανε...το λεω για να μην βαλετε παλι κανα φυσσα να λεει για στημενα ματς και μετα να παει στο δικαστηριο και να πει "σορρυ λαθος εκανα" :2funny:
ανοιξτε καμια οφ σορ του βαγγελα, όπως καναμε εμεις με τον καλπαζιδη, βρειτε καμια μεταφορα χρηματων από τον βαγγελα σε καμια ομαδα, όπως καναμε εμεις με την υποθεση της ξανθης, και η ΕΕΑ σας περιμενει με ανοιχτες αγκαλες..

Το ξέρω ρε συ Τάκη οτι τα "μου ειπαν ότι του ειπαν ότι θα πει ότι ο βαγγελας εστησε το ταδε παιχνιδι" δεν περνάνε.

Το "Πήγα στην Ξάνθη, είδα, ρώτησα, έμαθα και κατηγορηματικά σας λέω, ότι όχι απλώς έχει επιρροή ο κ. Σαββίδης στην Ξάνθη, αλλά είναι δική του. Και είμαι κατηγορηματική." όμως πέρασε και μας καταδίκασε.

Άρα τι συμπεραίνουμε...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
ποιος ο φυσσας τυπε??? :2funny:
δεν τα εμαθες τα νεα, στο δικαστηριο πριν 3 μηνες τα πηρε όλα πισω τελικα.. :2funny:
νταξει σας ταισε σανο 2-3 χρονια, αλλα στο δικαστηριο δεν τον επαιρνε να συνεχισει το δουλεμα περισσοτερο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Το ξέρω ρε συ Τάκη οτι τα "μου ειπαν ότι του ειπαν ότι θα πει ότι ο βαγγελας εστησε το ταδε παιχνιδι" δεν περνάνε.

Το "Πήγα στην Ξάνθη, είδα, ρώτησα, έμαθα και κατηγορηματικά σας λέω, ότι όχι απλώς έχει επιρροή ο κ. Σαββίδης στην Ξάνθη, αλλά είναι δική του. Και είμαι κατηγορηματική." όμως πέρασε και μας καταδίκασε.

Άρα τι συμπεραίνουμε...

μπουχαχαχααχ ρε τυπε, μην διαβαζεις μονο σανοδνα... :2funny:
εχεις καταλαβει ότι στην ΕΕΑ δεν υπηρχε ουτε ενας μαρτυρας!!!!ουτε ενας!!!!ολη η διαδικασια εγινε με εγγραφα...το πιο ευκολο για τον βαγγελα ηταν να πληρωσει 2-3 ψευδομαρτυρες να καταθεσουν κατά του μπαοκ...αλλα ηξερε πολύ καλα ότι αυτά δεν περνανε στα δικαστηρια και θα αθωωνοταν ο ρωσοποντιος...όταν όμως πηγε το χαρτι από την τραπεζα που εδειχνε να μυρια να πηγαινοέρχονται μεταξυ καλπαζιδη και οφ σορ σαββιδη, τοτε τα γαλατα εσφιξαν...αν δεν το εχεις καταλαβει ακομα, αυτό το χαρτι σας καταδικασε….

και τα εχουμε ξαναπει αυτά..η μαρουπα είναι το 1 μελος της επιτροπή...για την πολυιδιοκτησια ψηφισαν οι 4 από τους 5!!!!μιλαμε για ξεκωλιασμα κανονικο!!!!
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006

καλα ρε μαλακα τι σου γραφω στο προηγουμενο ποστ????!!!!
ότι με το "μου ειπαν ότι του ειπαν ότι θα στησουμε το ταδε ματς"  δεν καταδικαζεται κανεις!!!!δηλαδή ειπε ο καλαιτζιδης ότι του ειπε ο λαναρης ότι πρεπει να χασουν….και εγω λεω ότι μου ειπε ο σαββιδης ότι αγορασε την μπαρτσελονα….και τι με αυτό???πως αποδεικνύεται???βρηκαν κανα λογαριασμο του βαγγελα να μεταφερει χρηματα στον καλαιτζιδη???βρηκαν καμια οφ σορ του βαγγελα να παιζει ένα μυριο στο στοίχημα στο 3-0????
ΟΧΙ...ΟΧΙ....

και ο φακίρης περιμενει να καταδικαστει ο βαγγγελας επειδή ο καλαιτζιδης ειπε ότι του ειπαν να πει... :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom