Νέα

Εισέρχονται παρέες ανηλίκων στην οικοδομή που μένω. Τί ενέργειες μπορώ να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teochatz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
292
Κριτικές
1
Like
1.078
Πόντοι
201
Μίλα λίγο στην ψυχή τους. Πάρε μια σακούλα μπύρες, κατέβα και πες ελάτε ρε παιδιά να πιούμε μια μπύρα παρέα. Και μίλα τους, αλλά χωρίς τσαμπουκάδες. Αν σε νιώσουν "δικό τους", θα δεις ότι θα φερθούν όμορφα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.035
Κριτικές
62
Like
42.008
Πόντοι
8.530
Πιασε εναν κρεμασε τον αναποδα και γδαρτον.....οπως ο Predator.....
Σωστός!
Γιατί οι μάζες μάθανε τώρα την λέξη αυτήν ενώ εμείς την μάθαμε από το Δημοτικό χάρη στα βίντεο κλαμπ( άλλη λέξη που πολλοί δεν ξέρουν καν πως γράφεται!!!).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.035
Κριτικές
62
Like
42.008
Πόντοι
8.530
Μίλα λίγο στην ψυχή τους. Πάρε μια σακούλα μπύρες, κατέβα και πες ελάτε ρε παιδιά να πιούμε μια μπύρα παρέα. Και μίλα τους, αλλά χωρίς τσαμπουκάδες. Αν σε νιώσουν "δικό τους", θα δεις ότι θα φερθούν όμορφα.
Ναι...θα ακούνε καγκουροκαφρο ακουστικά εμεσματα και θα αποκαλούνται "μπρο"....η απόλυτη ξεφτίλα!
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
292
Κριτικές
1
Like
1.078
Πόντοι
201
Ναι...θα ακούνε καγκουροκαφρο ακουστικά εμεσματα και θα αποκαλούνται "μπρο"....η απόλυτη ξεφτίλα!
Σιγά μη παίζουν και pro. Είπα να τους μιλήσει, όχι να ανταλλάξουν βρακιά. Έχω καλμάρει μπόλικους καφροκάγκουρες στα είκοσι χρόνια που κάνω κάμπινγκ, από εκείνους που στήνουν δίπλα σου και έχουν κουβαλήσει το στερεοφωνικό απο το σπίτι τους. Ένα μπουκάλι τεκίλα, λίγα σφηνοπότηρα και διπλωματία θέλει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.035
Κριτικές
62
Like
42.008
Πόντοι
8.530
Σιγά μη παίζουν και pro. Είπα να τους μιλήσει, όχι να ανταλλάξουν βρακιά. Έχω καλμάρει μπόλικους καφροκάγκουρες στα είκοσι χρόνια που κάνω κάμπινγκ, από εκείνους που στήνουν δίπλα σου και έχουν κουβαλήσει το στερεοφωνικό απο το σπίτι τους. Ένα μπουκάλι τεκίλα, λίγα σφηνοπότηρα και διπλωματία θέλει.
Έχεις εμπειρία!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.214
Like
21.399
Πόντοι
5.006
αντε γαμησου και συ και η οικοδομη σου ρε πουστη!!!
εχουμε που εχουμε τοσα σοβαρα προβληματα εδω μεσα, εχουμε και τον καθε πουστη να ανοιγει ο,τι νημα του καυλωσει ναπουμε....
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.658
Like
69.636
Πόντοι
12.756
αντε γαμησου και συ και η οικοδομη σου ρε πουστη!!!
εχουμε που εχουμε τοσα σοβαρα προβληματα εδω μεσα, εχουμε και τον καθε πουστη να ανοιγει ο,τι νημα του καυλωσει ναπουμε....
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Συμφωνω απολυτα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.235
Like
30.868
Πόντοι
6.056
6 σελίδες comments, μια λογική λύση δεν είδα......μόνο παπαριες γράφετε!
Η λογική λύση ειναι να έρθει η αστυνομία να τα μαζέψει και να περάσουν ενα βραδύ στο κρατητήριο με πακια, γυφτους, μεθυσμένους και πρεζονια σε στέρηση και θα δεις μετα αν θα ξαναπατήσουν στην πολυκατοικία.
Αλλα δυστυχώς δεν πρόκειται να το κανει κανένας μπάτσος αυτο.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
όντως κούρασε το παρόν θέμα
η αστυνομία,το πολύ πολύ να τους διώξει και αν
ανάλογα αν έχουν να πάνε σε πολλά σήματα κτλ
οι άλλοι είναι κότες όπως σε όλες τις πολυκατοικίες,άρα τον ήπιατε
:rolleyes:
τώρα κάτι ηλιθιότητες για μηνύσεις κτλ,δεν βγάζουν πουθενά
θα χαλάσετε ένα κάρο λεφτά,θα τελειώσετε μετά από 5-6 χρόνια στην καλύτερη να το ξέρεις
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
αυτο που εχω παρατηρησει σημερα ειναι οτι πολλα ανηλικα την εχουν δει πολυ μαγκια. οταν ειναι ενα-δυο μαζι ειναι μια χαρα,οταν ειναι 5-6 παρεα και πανω,εκει νομιζουν οτι ειναι μαγκες και τους δερνουν ολους. δεν εχουν φαει πραγματικο ξυλο τα μπασταρδα να τους φυγει λιγο η μαγκια και να τρεχουν στην πουτανα τη μανα τους και στον αχρηστο πατερα τους,που μεγαλωνουν παιδια χωρις τροπους,αλητες αγραμματους που η πρωτη δουλεια τους θα ειναι βερια με χορτο.

Οτι σου ειπαν παραπανω,μονο ο φοβος λειτουργει σε κατι τετοια κωλοπαιδα.Ουτε απ'εξω δε θα περνανε μετα. Αμολα δυο rottweiler και να δεις για ποτε θα τρεχουν σαν τις πουτανιτσες ουρλιαζοντας.
ξερεις οτι αυτα που ανεφερες δεν τα κανουν μονο ανηλικα ετσι? απλα απο αυτην την ηλικια ξεκινανε
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Και έχει δυο χρόνια τώρα που έρχεται ένα μπασταρδάκι με τη γκόμενα του, τον έχουμε κάνει παρατήρηση άπειρες φορές. Και δεν καταλαβαίνει τίποτα. Όποιος τον έχει κάνει παρατήρηση, αυτό βρίζει. Εδώ μιλάει άσχημα στη κοπέλα του, σε μας θα κολλήσει άλλωστε; Ο διαχειριστής με είπε τον κυνηγούσε, η ηλικιωμένη από τον πρώτο τον έλουσε με το λάστιχο. Έχω καλέσει δυο φορές την αστυνομία. Και τις δυο όταν κάλεσα, αυτός έφυγε. Μια μέρα τον ακολούθησα να μάθω που μένει και να απευθυνθώ στο σχολείο της περιοχής, προφανώς και αρνήθηκαν να βοηθήσουν τη κατάσταση. Θα μπορούσα απλά να κατέβω και να του δώσω ξύλο αντί να μπω σε όλη αυτή τη διαδικασία, αλλά είναι αυτονόητο ότι θα βρω τον μπελά μου, ειδικά σε μια τέτοια "ευαισθητοποιημένη" κοινωνία που έχουμε καταντήσει πλέον.
προσωπικη μου αποψη αν βλεπεις οτι ειναι γυμνασμενος καγκουρας μη προσπαθησεις να του δωσεις ξυλο το πιο πιθανο ειναι να σε διαλυσει, δε μπλεκεις με νυχτοβιους. Μια φορα με κοροιδευαν κατι καγκουρες πριν κανα χρονο που ημουν εντελως φλωρος και αβγαλτος πηγα να το παιξω ανετος να ζητησω εξηγησεις και φτηνα τη γλυτωσα
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.486
Like
5.034
Πόντοι
456
προσωπικη μου αποψη αν βλεπεις οτι ειναι γυμνασμενος καγκουρας μη προσπαθησεις να του δωσεις ξυλο το πιο πιθανο ειναι να σε διαλυσει, δε μπλεκεις με νυχτοβιους. Μια φορα με κοροιδευαν κατι καγκουρες πριν κανα χρονο που ημουν εντελως φλωρος και αβγαλτος πηγα να το παιξω ανετος να ζητησω εξηγησεις και φτηνα τη γλυτωσα

Δεν πρέπει να επιτρέπεις τον εαυτό σου να γίνεται αντικείμενο λεκτικής ή σωματικής βίας..... όσο πιο πολύ ρίχνεις κάτω το κεφάλι και δεν αντιδράς, τόσο πιο πολύ πιέζουν τα ζώα!

Προσωπικά αποφεύγω τα μαλώματα και τις φασαρίες...αλλα υπάρχει μια γραμμή που αν την περάσουν θα υπερασπιστώ τον εαυτό μου μέχρι τέλους.........
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.238
Like
16.335
Πόντοι
3.556
προσωπικη μου αποψη αν βλεπεις οτι ειναι γυμνασμενος καγκουρας μη προσπαθησεις να του δωσεις ξυλο το πιο πιθανο ειναι να σε διαλυσει,
τυπε αυτο ομως ισχυει αν ειναι μονο στον ογκο? η΄ κανεις πισω οταν ο αλλος ειναι και στη γραμμωση?
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Δεν πρέπει να επιτρέπεις τον εαυτό σου να γίνεται αντικείμενο λεκτικής ή σωματικής βίας..... όσο πιο πολύ ρίχνεις κάτω το κεφάλι και δεν αντιδράς, τόσο πιο πολύ πιέζουν τα ζώα!

Προσωπικά αποφεύγω τα μαλώματα και τις φασαρίες...αλλα υπάρχει μια γραμμή που αν την περάσουν θα υπερασπιστώ τον εαυτό μου μέχρι τέλους.........
Έχεις δίκιο φίλε μου, κι εγώ βέβαια τώρα έχω αλλάξει έχω γίνει πιο σκληρός και δυναμικός. Το κακό πως αυτή η αλλαγή με έκανε να ξενερώσω γιατί ξεκίνησα σχολή κι εκεί που πάω είναι σχεδόν όλοι το άλλο άκρο , δηλαδή σπασίκλες, δεν ξέρω τι να κάνω πια....
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.781
Κριτικές
6
Like
3.465
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom