Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
γιατι ειναι περιεργο ρε φιλε;ο φανταρος πχ στην ορεστιαδα που θα παει να γαμησει;ο ναυτικος;
θα προλαβει να κανει και κονε για να γαμησει; :think:
μην λεμε οτι θελουμε.....

ελα ρε συ, εννοω σε κανονικες συνθηκες....

Π
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ναι ειναι ανωμαλια φιλε μου οποιος το κανει εχει ψυχολογικα προβληματα
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
δεν εχω παει ποτε με ιεροδουλη και ουτε σκοπευω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
δεν εχω παει ποτε με ιεροδουλη και ουτε σκοπευω
οτι θελει ο καθενας κανει απο την στιγμη που δεν προσβαλει νοημοσυνες και ανθρωπους...απλα να ξερεις οτι μιλαμε για ενα απο τα πιο αρχαια επαγγελματα!
σκεψου μονο σε αυτην την ζωη με την ρουτινα και με την πιεση τηνκαθημερινη που εχουμε ολοι να μην υπηρχαν γηπεδα και πουτανες! :rockon:

;)
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ναι ειναι ανωμαλια φιλε μου οποιος το κανει εχει ψυχολογικα προβληματα

Οχι ετσι βρε φιλαρακο..... Ελεος δηλαδη .......
Τι σχεση εχουν τα ψυχολογικα με αυτο ?
Αν θες αναπτυξε το να καταλαβω τι εννοεις......

δεν εχω παει ποτε με ιεροδουλη και ουτε σκοπευω
Αν εισαι καλυμενος απο την σχεση σου η εστω εχεις την κοπελα σου ... μεχρι να τα βρειτε απολυτα.....
καλα θα κανεις να μην πας ποτε......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.280
Πόντοι
25.467
οτι θελει ο καθενας κανει απο την στιγμη που δεν προσβαλει νοημοσυνες και ανθρωπους...απλα να ξερεις οτι μιλαμε για ενα απο τα πιο αρχαια επαγγελματα!
σκεψου μονο σε αυτην την ζωη με την ρουτινα και με την πιεση τηνκαθημερινη που εχουμε ολοι να μην υπηρχαν γηπεδα και πουτανες! :rockon:

;)

Τελικά είσαι πιο ανώμαλος από μένα. Πας και στο γήπεδο????
:2funny: :2funny: :2funny:
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
οτι θελει ο καθενας κανει απο την στιγμη που δεν προσβαλει νοημοσυνες και ανθρωπους...απλα να ξερεις οτι μιλαμε για ενα απο τα πιο αρχαια επαγγελματα!
σκεψου μονο σε αυτην την ζωη με την ρουτινα και με την πιεση τηνκαθημερινη που εχουμε ολοι να μην υπηρχαν γηπεδα και πουτανες! :rockon:

;)

δεν εχω κατι με της ιεροδουλες απλως απαντησα στην ερωτήσει σε αυτον που ανοιξε το θεμα.
ειναι προσωπική μου άποψη δεν θελω να πισω κανεναν
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Τελικά είσαι πιο ανώμαλος από μένα. Πας και στο γήπεδο????
:2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:
οταν ειχαμε γηπεδο ναι,πηγαινα...αλλα ας το συζητησουμε σε αλλο thread γιατι εδω θα μας περασουν και για πουτανιαρηδες :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
πραγματι θα ειχαν την γλυκα τους ΑΝ οι συγχρονες ελλεηνιδες ξεραν να

σεβονταν και περιποιουνταν τους αντρες τους....
Απο ολα οσα ειπες θα κρατησω αυτο μονο γιατι τα υπολοιπα ειναι ''γενικευσεις'' και ''αφορισμοι''
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
συγνωμη αλλα πιστευεται ειναι φυσιολογικο να προτιμάς ιεροδουλες απο κανονικες γυναικες?
δεν μιλησα να πας μερικες φορες σε περιπτωση που εχεις καιρο να βρεθεις αυτο το καταλαβενω ειναι μια φυσιολογικη αναγκη και πρεπει να εκτονωθεις.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
συγνωμη αλλα πιστευεται ειναι φυσιολογικο να προτιμάς ιεροδουλες απο κανονικες γυναικες?
δεν μιλησα να πας μερικες φορες σε περιπτωση που εχεις καιρο να βρεθεις αυτο το καταλαβενω ειναι μια φυσιολογικη αναγκη και πρεπει να εκτονωθεις.
Βασικα κανενας δεν τις ''προτιμαει'' πιστευω με την εννοια που το λες εσυ


Εχεις μπλεξει τις εννοιες αλλα δεν φταις εσυ
ο θεματοθετης ισως το εχει διατυπωσει λαθος.......


Ομως διαβασε και την δικη μου αποψη παραπανω....

Η μαγικη λεξη ειναι ΕΠΙΛΟΓΗ....
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
συγνωμη αλλα πιστευεται ειναι φυσιολογικο να προτιμάς ιεροδουλες απο κανονικες γυναικες?
δεν μιλησα να πας μερικες φορες σε περιπτωση που εχεις καιρο να βρεθεις αυτο το καταλαβενω ειναι μια φυσιολογικη αναγκη και πρεπει να εκτονωθεις.

είσαι παρθένος?
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Φίλε terminator, η ηθική ως ζήτημα έχει πολλές εκφράσεις, ειδικά στο χώρο του bourdela.com.
Ας θεωρήσουμε ότι το να γαμάς ιερόδουλες είναι φυσιολογικό και κοινωνικά αποδεκτό, και επιδοτείται από τον ΟΑΕΔ και το κράτος.
Εσύ θα γαμήσεις ιερόδουλη ή όχι;

Ας το πιάσουμε αλλιώς: είναι ανωμαλία να βαράς μαλακία από το να γαμάς κανονικές γυναίκες;
Αν δεν υπάρχουν κανονικές γυναίκες, τι είναι χειρότερο, να γαμάς ιερόδουλες ή βαράς μαλακία;

Ξέρω κανονικές γυναίκες στην ηλικία σου που έχουν πάει ήδη με περισσότερους από 100 ερωτικούς συντρόφους, άντρες και γυναίκες.
Είναι ανώμαλές? αφού είναι 'κανονικές', δεν πληρώνονται.

Το κορυφαίο είναι ότι δεν πάνε καν σε γυναικολόγο, ούτε κανουν ιατρικές εξετάσεις.

Από τα παραπάνω, για μένα είναι στατιστικά ασφαλέστερο να γαμάω ιερόδουλες με εχεμύθεια, παρά 'κανονικές' γυναίκες.


δεν ειναι...συμφωνα με παλαιοτερα post του ;)
[/quote]
συγνωμη αλλα πιστευεται ειναι φυσιολογικο να προτιμάς ιεροδουλες απο κανονικες γυναικες?
δεν μιλησα να πας μερικες φορες σε περιπτωση που εχεις καιρο να βρεθεις αυτο το καταλαβενω ειναι μια φυσιολογικη αναγκη και πρεπει να εκτονωθεις.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
κατά την προσωπική μου γνώμη η ευκολία μιας ιερόδουλης είναι παραπλήσια με ένα δώρο σοκολατάκια. Δηλαδή, εύκολο, χωρίς πολύ σκέψη, περιτυλιγμένο σε ασημόχαρτο, αφήνει μια γλύκα...με φουντούκι, άλλοτε με πραλίνα, με τρούφα και ούτω καθ' εξής.

Οι άλλες που λες κανονικές *καμμία πάντως δεν έχει πλοκάμια* είναι ταψί μπακλαβαδωτό κι αν ταιριάξει η μηχανή, οι ανοχές και βεντουζιάζει καλά το θέμα, περνάμε πολύ μπέϊκα, με τα όλα και με καμμιά κολλητή της παρέα αν θέλει έξτρα μαξιλάρι το κρεββάτι.  ;)



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom