Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
μάλλον το αντίθετο είναι, αν βρεις καλή κοπέλα σε οίκο που να σε καλύπτει προτιμότερο είναι
από την κάθε πατσαβούρα ελλεινίδα με απολυτήριο τεχνικού λυκείου 9,1, περίσσια κυτταρίτιδα και φυσικά θα σου ψήσει το
ψάρι στα χείλη για να σου το δώσει, α και σαν κερασάκι θα έχει απαιτήσεις για έξοδα, βόλτες, αμάξι και γκαρναρόμπα >:(
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ο διαθεσιμος ερωτας διαθεσιμος ερωτας (και οχι πληρωμενος οπως λαθος ονομαζεται) καταλυει ολη την υποκρισια και τις αδικαιολογητες απαιτησεις των γυναικων,επισης καταλυει τον αγραφο νομο του χρηματος δηλαδη της εκτιμησης του ανδρα απο τη γυναικα κυριως απο την οικονομικη του κατασταση.

Στο χωρο του διαθεσιμου ερωτα μπορει κανεις να βρει πολυ ομορφες αλλοδαπες γυναικες το οποιο ειναι κατι σπανιο για την Ελλαδα.
Με ενα μικρο ποσο απο 20-50+ ευρω κανεις σεξ με μια πολυ ομορφη αλλοδαπη γυναικα,πολυ απλα κανεις σεξ <<εδω και τωρα>> οπως και στις ταινιες πορνο.
Μπορει κανεις να βρει και να κανει σεξ με οσες γυναικες θελει 2-3-5+ ετσι απλα,κατι που δε μπορει να συμβει <<εξω>>.......

Αν ειναι να ονομαζεται ο διαθεσιμος ερωτας στα <<σπιτια>> πληρωμενος ερωτας μονο και μονο επειδη δινεις στην ιεροδουλο 20-30-50 ευρω τοτε πως θα επρεπε να ονομασουμε τον ερωτα που σου <<προσφερει>> μια μη ιεροδουλος που σε εχει εκτιμησει κυριως απο την οικονομικη σου κατασταση απο τι αμαξι η τι σπιτι εχεις κλπ......και θα χαλασεις οχι 20-30-50 ευρω αλλα τα υπερ-πολλαπλασια για παρτη της......

Kανεις σεξ με Τσεχες-Ρωσσιδες-πολωνες-Ρουμανες κλπ
20αρες-30αρες-40αρες-45αρες......
Αυτο εχει σημασια.

Γυναικες που αυτοι που το παιζουν εξυπνοι και κοροιδεουν τα μπουρδελα δε θα γαμησουν ουτε σε 10 χρονια!
Επισης ειναι η αισθηση της ελευθεριας που σου δινει,πας και σε 10-20 λεπτα βλεπεις 10-20 γυναικες και διαλεγεις...........


Για να καταλαβετε για ποσο υποκριτικη και ψευτικη κοινωνια μιλαμε θα σας πω το εξης:

Η κοινωνια τεινει να ονομαζει τον ερωτα στα <<κοκκινα σπιτια>> πληρωμενο (μονο και μονο επειδη δινεις λιγα ευρω στο χερι) θελοντας να μας περασει το ποσο αγνος ειναι ο ερωτας στην κοινωνια ( εδω τραγελαφος).
Οταν ολοι γνωριζουν οτι οι γυναικες απαιτουν ακριβα σπιτια-αυτοκηνιτα ακριβα δωρα και γενικα πολυ χρημα.

Δυστυχως ομως γι'αυτους του αναιρει η ιδια η πραγματικοτητα.
========================================================================================================

ΧΡΗΜΑ θελουν ολες!!!
 

Συνημμένα

  • m2.jpg
    m2.jpg
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 34
  • m3.jpg
    m3.jpg
    191,7 KB · Εμφανίσεις: 35
  • m4.jpg
    m4.jpg
    161,5 KB · Εμφανίσεις: 70
  • m1.jpg
    m1.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 31

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
μάλλον το αντίθετο είναι, αν βρεις καλή κοπέλα σε οίκο που να σε καλύπτει προτιμότερο είναι
από την κάθε πατσαβούρα ελλεινίδα με απολυτήριο τεχνικού λυκείου 9,1, περίσσια κυτταρίτιδα και φυσικά θα σου ψήσει το
ψάρι στα χείλη για να σου το δώσει, α και σαν κερασάκι θα έχει απαιτήσεις για έξοδα, βόλτες, αμάξι και γκαρναρόμπα >:(

Δεν αξιζει καν να ασχολεισαι με Ελληνιδες..............
Μου αρεσει που εξεταζετε ολα τα υπολοιπα λες και ειναι ομορφες και σας απασχολουν μονο τα υπολοιπα.........
 

Επισκέπτης
μονο αμα ειναι ομορφες. Οι Ισραηλιτισσες παντως ειναι :P
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σ αυτο που σου πα το απογευμα δεν απαντησες... οπου σε συμφερει απαντας ε? σε στριμωξαμε και την εκανες.  :grin:

δεν αναφερθηκα πουθενα στην αλι. εσυ ρωτησες/ειπες *δε θυμαμαι* αν φαινεσαι ανασφαλης και σου απαντησα. αν θελοντας να δικαιολογησεις τον εαυτο σου, κατηγορεις αλλους, να το κοιταξεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν αναφερθηκα πουθενα στην αλι. εσυ ρωτησες/ειπες *δε θυμαμαι* αν φαινεσαι ανασφαλης και σου απαντησα. αν θελοντας να δικαιολογησεις τον εαυτο σου, κατηγορεις αλλους, να το κοιταξεις.

Δεν ειπα οτι αναφερθηκες... ειπα οτι μιας και οπως φαινεται εχεις ματακια και προσεχεις τα δικα μου ποστ... αυτηνης το αβαταρ που βγαζει ματι δεν το βλεπεις? Ελα κανε αλλου την κουτοπονηρη... πες οτι δεν σε συμφερει και τελειωνε πας να βγεις και απο πανω σκατο  :grin:

Μου γινες και ψυχολογος... αντε να κοιταχτεις πρωτα εσυ που ψαχνεις εσκορτ γκομενες απο δω μεσα να χαζευεις αντι να βρεις καναν γκομενο και ασε με εμενα... να το κοιταξω λεει τι να κοιταξω μωρη? αντε κοιτα την καμπουρα σου
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν ειπα οτι αναφερθηκες... ειπα οτι μιας και οπως φαινεται εχεις ματακια και προσεχεις τα δικα μου ποστ... αυτηνης το αβαταρ που βγαζει ματι δεν το βλεπεις? Ελα κανε αλλου την κουτοπονηρη... πες οτι δεν σε συμφερει και τελειωνε πας να βγεις και απο πανω σκατο  :grin:

Μου γινες και ψυχολογος... αντε να κοιταχτεις πρωτα εσυ που ψαχνεις εσκορτ γκομενες απο δω μεσα να χαζευεις αντι να βρεις καναν γκομενο και ασε με εμενα... να το κοιταξω λεει τι να κοιταξω μωρη? αντε κοιτα την καμπουρα σου

μα δεν αναρωτηθηκε τπτ η αλλη, εσυ αρχισες να λες παλι τα δικα σου χαχαχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μα δεν αναρωτηθηκε τπτ η αλλη, εσυ αρχισες να λες παλι τα δικα σου χαχαχαχα

αστο γαμα το , εγω φταιω που καθομαι και χανω τον χρονο μου με τα τσατσονια εδω μεσα.

Παω να δω καμια κριτικη μπας και περασω καλα. Μαλακας ειμαι που χαλαω χρονο με σας εδω.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αστο γαμα το , εγω φταιω που καθομαι και χανω τον χρονο μου με τα τσατσονια εδω μεσα.

Παω να δω καμια κριτικη μπας και περασω καλα. Μαλακας ειμαι που χαλαω χρονο με σας εδω.
Σε λιγο αναμενεται μια δικη μου μεινε συντονισμένος  :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom